EXTRÉMY hlavní téma

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od muf75 »

tmps píše: čtv 18. úno 2021 19:37:02 Ja jsem pro svou zenu vymyslel hraci kostku, kde si muze hodit co udela
1. Byt prodana dominantovi na vikend
2. Nechat se vystrikat milencem bez ochrany
3. Opustit me
4. Ukazat se naha na verejnem miste
5. Poslat sve nahe fotky na nahodny email
6. Bukkake

Na poprve ji padlo nechat se vystrikat bez ochrany...
No pokud splní bod 4,tak si asi už moc neužiješ.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od vinklar »

muf75 píše: čtv 18. úno 2021 22:56:54
tmps píše: čtv 18. úno 2021 19:37:02 Ja jsem pro svou zenu vymyslel hraci kostku, kde si muze hodit co udela
1. Byt prodana dominantovi na vikend
2. Nechat se vystrikat milencem bez ochrany
3. Opustit me
4. Ukazat se naha na verejnem miste
5. Poslat sve nahe fotky na nahodny email
6. Bukkake

Na poprve ji padlo nechat se vystrikat bez ochrany...
No pokud splní bod 4,tak si asi už moc neužiješ.
Myslíš Mufe bod 3
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od muf75 »

vinklar píše: čtv 18. úno 2021 23:09:50
muf75 píše: čtv 18. úno 2021 22:56:54
tmps píše: čtv 18. úno 2021 19:37:02 Ja jsem pro svou zenu vymyslel hraci kostku, kde si muze hodit co udela
1. Byt prodana dominantovi na vikend
2. Nechat se vystrikat milencem bez ochrany
3. Opustit me
4. Ukazat se naha na verejnem miste
5. Poslat sve nahe fotky na nahodny email
6. Bukkake

Na poprve ji padlo nechat se vystrikat bez ochrany...
No pokud splní bod 4,tak si asi už moc neužiješ.
Myslíš Mufe bod 3
Ano bod 3,nějak jsem se překoukl.
sexicubka
Příspěvky: 89
Registrován: úte 27. říj 2020 16:39:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od sexicubka »

Vcera ked som bol s frajerkou na nakupe tak som si vsimol asi 3 chlapov co ju ocumovali a vobec im nevadilo ze som s nou,,,, strasne ma to rajcovalo,, skoda ze ona im to neopetovala.... velmi rad by som sa dival ako perverzne si ju podaju a zneuziju ju
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od DrGarden »

sexicubka píše: pát 19. úno 2021 9:07:59 Vcera ked som bol s frajerkou na nakupe tak som si vsimol asi 3 chlapov co ju ocumovali a vobec im nevadilo ze som s nou,,,, strasne ma to rajcovalo,, skoda ze ona im to neopetovala.... velmi rad by som sa dival ako perverzne si ju podaju a zneuziju ju
Tak toto ma fakt berie, ten ich živočíšny chtíč. Ona je zo svojím partnerom a on to musí strpieť, lebo ona sa im páči.. Po jej "použití" mu ju vrátia a ten deň si môže dať manžel doma pauzu :)
Loser
Příspěvky: 66
Registrován: stř 04. pro 2019 22:05:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Loser »

DrGarden píše: sob 20. úno 2021 16:24:12
sexicubka píše: pát 19. úno 2021 9:07:59 Vcera ked som bol s frajerkou na nakupe tak som si vsimol asi 3 chlapov co ju ocumovali a vobec im nevadilo ze som s nou,,,, strasne ma to rajcovalo,, skoda ze ona im to neopetovala.... velmi rad by som sa dival ako perverzne si ju podaju a zneuziju ju
Tak toto ma fakt berie, ten ich živočíšny chtíč. Ona je zo svojím partnerom a on to musí strpieť, lebo ona sa im páči.. Po jej "použití" mu ju vrátia a ten deň si môže dať manžel doma pauzu :)
Po mojej tiez pokukuju, vytrubuju nadrzanci v aute najme v lete vzdy ma to rajcovalo ze niekomu sa postavi z mojej. Jes sa to tiez pacilo docela ale z ineho pohladu nez mne
Loukomir
Příspěvky: 21
Registrován: stř 24. úno 2021 18:50:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Loukomir »

Zdravím, kromě pár svých úchylek jsem celkem normální člověk :D ale nemůžu se zbavit některých choutek.

Moje přítelkyně milence odmítá, takže to není ve hře.

Jsem submisivní a chtěl bych zkusit sloužit páru. Zajímá mě piss. A poslední dobou mám potřebu olizovat veřejné záchody.

Tak se do mě pusťte :D
julius
Příspěvky: 102
Registrován: pát 19. čer 2015 14:34:10
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od julius »

Sice nejsem asi opravdový kanda, neláká mě být až někde na konci potravního řetězce a sluha, ale pár představ na toto téma mě pronásleduje. Manželka nikoho nechce a opravdu pevně na tom trvá. Uskutečnění s někým v reálu je tedy ze hry a mě zbývají jen sny (a ty jsou rozhodně za hranou, ale jedná se o fantazie tak se o ně s vámi podělím).
1. dohodnu se se známým, kterému se moje žena dlouho líbí (a oh ji taky). Nechám mu klíče od našeho bytu a předem mu jej ukážu aby věděl kde co máme. Úplně bez předcházející domluvy by mohl po půlnoci k nám přijít když spíme, manželku osahávat a třeba se i pokusit o víc.
2. Máme párty ve více lidech. Když je už dost pozdní hodina, jdu spát protože mě bolí hlava. Manželka zůstane ještě s nimi. Vzbudím se asi okolo 4 hodiny nějakým šustěním. Když jdu za zdrojem, vidím že žena je v dětském pokoji, obličejem ke zdi a zezadu ji pomalu někdo projíždí. Občas slyším jak ji mlaskne vlhká mušlička.
Uživatelský avatar
pups
Příspěvky: 184
Registrován: pát 28. zář 2018 19:14:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od pups »

Preco by si nemal byť kanda? Toto sú kanda predstavy. Niesi cuckold (rovnako ako ja).
Tiež sa mi dvíha žalúdok pri predstave, že by som moju čistil po cudzom alebo by som bol pre niekoho sluha
julius
Příspěvky: 102
Registrován: pát 19. čer 2015 14:34:10
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od julius »

pups píše: stř 26. kvě 2021 21:49:34 Preco by si nemal byť kanda? Toto sú kanda predstavy. Niesi cuckold (rovnako ako ja).
Tiež sa mi dvíha žalúdok pri predstave, že by som moju čistil po cudzom alebo by som bol pre niekoho sluha
Aha, v termínech zatím tápu. Díky za objasnění.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 113 hostů