KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
bullissimus
Příspěvky: 125
Registrován: ned 14. bře 2021 20:52:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Potentia trahit.

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od bullissimus »

Kanda14 píše: sob 05. lis 2022 23:14:31 Čo poviete na moju 😜
Obrázek
Ze je absolutne špičková a rad bych se s ni seznamil🙂
ivan68081
Příspěvky: 191
Registrován: úte 22. úno 2022 9:55:34
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: sme manželia

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od ivan68081 »

Kanda14 píše: sob 05. lis 2022 23:14:31 Čo poviete na moju 😜
Obrázek
...perfektná... mňam
Skrimisher
Příspěvky: 92
Registrován: stř 08. led 2020 17:28:19
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Skrimisher »

Tak u nas se mozna konecne rysuje nejaka realna akce.. meli jsme ted trosku krizi, kterou jsme zazehnali, ale zacali jsme se bavit vic o tom, ze bych ji rad dovolil volny vztah. Tedy aby mela volnost a pripadne si zkusila i vic s nekym jinym. Prekvapive nebyla proti (ikdyz drive o tom nechtela moc slyset) a rikala, ze by to teda zkusila. Mezitim (nebo spise zezacatku techto rozhovoru) byla na celodenni navsteve u spoluzaka, ktery vim, ze by si urcite dal rict. Tak se me i priznala, ze o tom aspon premysli, jaky by to bylo s nim mit nejaky kontakt. A ze ji laka ta predstava, poznat toho jinyho po te sexualni strance.. flirtovani, prvni poznavani atd.
Jeji otazka: ,,a fakt by si dovolil aby ten druhy o me vedel vse? Kde vsude mam znaminka a tak?" :DD
Popravde uz verim, ze z toho neco bude a ze se k tomu odhodla.. poslednich par dni jsem z toho strasne nadrzenej :D zatim vim, ze si pisou, cetl jsem nahodne asi 3 zpravy, a vypadalo to na oboustranne sympatie.. tak jsem zvedavy. Kdyby chtel nekdo pokecat tak klidne sz ;)
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od CuckEss »

no dávej pozor, moje první čtvery parohy bylo z mé strany silně žárlivé, ale pak jsem si uvědomil jaká jsem pi*a a u šestých jsem jsem ptal kdy jde konečně na další
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Skrimisher
Příspěvky: 92
Registrován: stř 08. led 2020 17:28:19
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Skrimisher »

Jo tak porad o tom premyslim. Nekdy mam trochu zarlive myslenky, pak to zase vystrida, ze si to musim v praci 2x udelat.. sam nevim jaky to bude kdyz k tomu dojde :D doufam, ze dodrzi na cem jsme se slibili, a ze bude pravidelne popravde informovat. Driv kdyz jsme se o tom bavili, tak jsem rikal, ze u toho chci byt. Ted jsem ji dal volnoat s tim, ze muze s nim byt hned zezacatku sama. Tak to je aai ten nejvetsi rozdil proc rekla ano.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od CuckEss »

věř mi že je lepší, když jde za ním sama, a pak se ti vrátí použitá domu
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Skrimisher
Příspěvky: 92
Registrován: stř 08. led 2020 17:28:19
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Skrimisher »

A to z jakeho duvodu? :D jinak se samozrejme i trochu bojim aby z toho mezi nima nebylo i neco vic, ale to asi kazdej takhle zezacatku.. tak snad ne
28kanda
Příspěvky: 10
Registrován: stř 07. říj 2020 9:18:53
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od 28kanda »

Tak u nás se to po nějaké době posunulo. Manželka má milence, kolega z práce. V budoucnu možná dojde i na trojku, kterou oba chceme vyzkoušet, tak teď si ho zatím manželka zkouší sama. Bylo kouření a už došlo i na samotný sex. Vždy ale něco nafotí a něco málo natočí, takže zatím spokojenost. Jako žárlení tam trošičku je, ale už je to lepší než úplně od začátku a hlavně to vzrušení, to převažuje. Jedině v čem mě trošku překvapila, bylo to, že jsme se domlouvali, že při sexu bude mít kondom, jelikož není nijak chráněna...ale nakonec si to rozdali bez...
Skrimisher
Příspěvky: 92
Registrován: stř 08. led 2020 17:28:19
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Skrimisher »

Jo je jasny, ze to vzruseni u toho vzdycky je. Na fotky ani video bohuzel neni (ja teda fotky mam) ale s nim by to urcite nedala. Tak jen doufam, ze ji pak trosku popostrcim a sama me bude co nejvic dopodrobna vykladat co a jak..
Jinak na kondomu by asi trvala.ale jeden nikdy nevi jak to probehne ze :) nebere prasky, takze po par kamoskach co talhle nehodou otehotneli ch e uz i po me abych si aspon ke konci bral :D
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od CuckEss »

28kanda píše: pon 05. pro 2022 10:02:19 Tak u nás se to po nějaké době posunulo. Manželka má milence, kolega z práce. V budoucnu možná dojde i na trojku, kterou oba chceme vyzkoušet, tak teď si ho zatím manželka zkouší sama. Bylo kouření a už došlo i na samotný sex. Vždy ale něco nafotí a něco málo natočí, takže zatím spokojenost. Jako žárlení tam trošičku je, ale už je to lepší než úplně od začátku a hlavně to vzrušení, to převažuje. Jedině v čem mě trošku překvapila, bylo to, že jsme se domlouvali, že při sexu bude mít kondom, jelikož není nijak chráněna...ale nakonec si to rozdali bez...
no ale bez antikoncepce a bez kondomu to je nejlepší, pro nás cuckoldy :-)
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Odpovědět