KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Jan1602
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 14. čer 2018 0:54:47
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Trutnov

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Jan1602 »

Noooo, řekla že to není něco co by úplně chtěla ale taky neřekla že to vůbec nechce. Hlavně jsem se bál že se naštve nebo tak něco, ale vůbec nic vzala to dobře.
Prcibuch
Příspěvky: 572
Registrován: ned 15. led 2017 10:28:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Prcibuch »

vždy když se vracím na začatek šukani ženy s jiným si vzpomínám ,Jak si na sebe vzala to nejhorší oblečení staré manšestrové kalhoty vytahane tričko a svetr .Jak to dopadlo no pořadně ji tehda vyšukal a šukala sním ještě dalšího pul roku byl dobrej pak se odstěhoval
Uživatelský avatar
iZdeneek
Příspěvky: 317
Registrován: ned 01. bře 2020 1:04:38
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od iZdeneek »

Jan1602 píše: ned 02. led 2022 5:47:26 Noooo, řekla že to není něco co by úplně chtěla ale taky neřekla že to vůbec nechce. Hlavně jsem se bál že se naštve nebo tak něco, ale vůbec nic vzala to dobře.
Já dostal doma po přiznání úplně stejnou odpověď. Jen dodala, že nejsem žádný úchyl. Od té doby skoro žádný posun kromě povídání při sexu 🤷🏼‍♂️
Jan1602
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 14. čer 2018 0:54:47
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Trutnov

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Jan1602 »

Tak uvidíme snad ta moje někoho klofne.
VP86
Příspěvky: 3
Registrován: ned 02. led 2022 23:28:22
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od VP86 »

Ahoj jsem tady nový a nevím jestli správně... Láká mě mít s manželkou trojku s dalším mužem (víc než trojku s ženou) nemám představy o jakékoliv interakci s tímto mužem, spíš mě láká vidět manželku, jak si toto užívá. Manželka ví, že mám takovéhle choutky a nepřijde jí to divné. Rád bych zde našel nějaké kamarády kteří s něčím takovým mají zkušenosti a chtěli by se se mnou o ně podělit. Ponižování mě nebere, jen sex mojí manželky s více nebo jinými muži
P.S. bydlíme kousek od Mělníka, je tady někdo poblíž Mělníka? Rád bych se i s někým reálně potkal
lubos40let
Příspěvky: 94
Registrován: ned 07. říj 2018 23:13:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od lubos40let »

Domluvili jsme se s manželkou, že po vánocích zveřejní svou první galerii. Je po novém roce a stále nic. Bojí se, stydí se. Jak jí mám pomoci? Jak ji dodat odvahu a sebevědomí?
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od muf75 »

lubos40let píše: ned 09. led 2022 16:24:05 Domluvili jsme se s manželkou, že po vánocích zveřejní svou první galerii. Je po novém roce a stále nic. Bojí se, stydí se. Jak jí mám pomoci? Jak ji dodat odvahu a sebevědomí?
A co zkusit nejprve unsee?Tam budou její fotky jen po krátkou dobu a víceméně bez možnosti stahování.
JindraDU
Příspěvky: 126
Registrován: sob 03. lis 2018 21:31:47
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár, který má rád sex. Zatím máme zkušenost s trojkou obou verzí

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od JindraDU »

muf75 píše: sob 15. led 2022 21:19:40
lubos40let píše: ned 09. led 2022 16:24:05 Domluvili jsme se s manželkou, že po vánocích zveřejní svou první galerii. Je po novém roce a stále nic. Bojí se, stydí se. Jak jí mám pomoci? Jak ji dodat odvahu a sebevědomí?
A co zkusit nejprve unsee?Tam budou její fotky jen po krátkou dobu a víceméně bez možnosti stahování.
U nás unsee hodně pomohlo. Ta moje byla přesvědčená, že nemá postavu na focení a komentáře na unsee to změnily...:-)
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Mispulin »

Všechno jde stahovat i z unsee. Dáš print screen a každou tu fotku si vyfotíš na ploše obrazovky a pak ořežeš.
lubos40let
Příspěvky: 94
Registrován: ned 07. říj 2018 23:13:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od lubos40let »

Když ona se toho bojí. nestydí se za tělo, ale za nahotu.
Odpovědět