KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
amaterzbrna
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od amaterzbrna »

Ahoj, rád bych partnerku potěšil dárkem ve formě striptéra, maséra, kouzelníka :-) na hotelu - nějaké tipy? Jedná se o Jihomoravský kraj. Děkuji
Amater.z.brna
lepa1516
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Příspěvek od lepa1516 »

Zdravim a jdu si pro radu od zkusenych. Po roce a pul od posledni akce s nekym jinym ta moje pripustila, ze by podrzela nekomu. Ale nechce si to sama nijak komunikovat nechce to jinak nez ze ja musim nekoho najit a akce by mela probehnout, ze ho rovnou mam privedst k ni do postele. Ma to nekdo nejak podobne?
kandax
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme vyrovnaný a zkušený pár, který hledá spíš občasné povyražení, než kamaráda. Ale není to vyloučeno Hlavní je inteligence, čistota a diskrétnost.

Příspěvek od kandax »

lepa1516 píše: pon 29. led 2024 8:34:10 Zdravim a jdu si pro radu od zkusenych. Po roce a pul od posledni akce s nekym jinym ta moje pripustila, ze by podrzela nekomu. Ale nechce si to sama nijak komunikovat nechce to jinak nez ze ja musim nekoho najit a akce by mela probehnout, ze ho rovnou mam privedst k ni do postele. Ma to nekdo nejak podobne?
V podstatě to máme stejně, našel jsem kluka na fóru na amaterech a po dlouhém domlouvání ženě řekl, že pojedeme na výlet a s někým se potkáme na hotelu. Pak zazvonil, pozdravil ženu, okoukli se jestli jako jó, žena kývla, ať si dá sprchu a šlo se do ložnice :))
lepa1516

Příspěvek od lepa1516 »

kandax píše: pon 29. led 2024 8:48:01
lepa1516 píše: pon 29. led 2024 8:34:10 Zdravim a jdu si pro radu od zkusenych. Po roce a pul od posledni akce s nekym jinym ta moje pripustila, ze by podrzela nekomu. Ale nechce si to sama nijak komunikovat nechce to jinak nez ze ja musim nekoho najit a akce by mela probehnout, ze ho rovnou mam privedst k ni do postele. Ma to nekdo nejak podobne?
V podstatě to máme stejně, našel jsem kluka na fóru na amaterech a po dlouhém domlouvání ženě řekl, že pojedeme na výlet a s někým se potkáme na hotelu. Pak zazvonil, pozdravil ženu, okoukli se jestli jako jó, žena kývla, ať si dá sprchu a šlo se do ložnice :))
No u nas to je jeste trochu jinak. Ona nechce ani ten prvotni okamzik odsouhlasit kdo to bude. Proste naslepo. Je to pak z meho pohledu problem nekoho solidniho najit, kdo by treba jednou ta cas prisel. Najit na jednorazovku problem neni, ale co si budeme v dnesni dobe. Rizika bych minimalizoval. Ale dikyvza reakci.
Domkanda
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Příspěvek od Domkanda »

Několikrát jsme to měli i takto.
Ale většinou manželka chtěla být součástí toho výběru. Tedy většinový postup byl, že já udělal naprosto první selekci inzerátu, vyřadil jsem sám ty naprosté mimoně. Potom jsme společně vybírali a korespondovali a společně jsme vyrazili na civilní setkání na kafe nebo na sklenku vína. Celý proces výběru byl vzrušující nejen pro mě, ale i pro ní, bavili jsme se tím.

Naznačuješ, že jste už něco zažili, nechce se mi to hledat. Kdyby to bylo poprvé, šlo by spekulovat, že ona chce být absolutně vyviněna - že je to tvá akce, tvé rozhodnutí, že jí to nebudeš moct vyčítat.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
steam
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: .... diskrétní, spolehlivý, empatický, prostě ideální :-)

Příspěvek od steam »

Nezbyde Ti nic jiného než vztít vše do svých rukou. Provést předběžný výběr zájemců, s pár vhodnými se sejít, vybrat a nakonec zorganizovat setkání. Šťastnou ruku při výběru.
lepa1516

Příspěvek od lepa1516 »

steam píše: pon 29. led 2024 10:44:08
Nezbyde Ti nic jiného než vztít vše do svých rukou. Provést předběžný výběr zájemců, s pár vhodnými se sejít, vybrat a nakonec zorganizovat setkání. Šťastnou ruku při výběru.
Ano souhlas. Bohuzel je velmi slozite najit vhodbeho kandidata o vice ani nemluve. Nekoho kdo venuje chvilku casu se sejit rici si co a jak a hlavne videt cloveka v realu.
exkandaulista

Příspěvek od exkandaulista »

Domkanda píše: pon 29. led 2024 9:49:50 Naznačuješ, že jste už něco zažili, nechce se mi to hledat. Kdyby to bylo poprvé, šlo by spekulovat, že ona chce být absolutně vyviněna - že je to tvá akce, tvé rozhodnutí, že jí to nebudeš moct vyčítat.
Za mě je to spíš submisivní role té ženy. Stále si pak může toho chlapa vážit, protože ona se mu v podstatě nekurvila, to on ji "použil". Pokud by si ji nakonec sám vzal a ošukal ji "jako děvku", vše bude prominuto a takový vztah to nemusí poznamenat.
Jestli se začne pasovat do role submisiva co ji začne ponoukat k tomu, aby chodila šukat sama, nebo svedla kolegu, atd... tak je ten vztah v píči. Na to pozor. Je to tenký led.
lepa1516 píše: ned 24. črc 2022 7:29:41 Zajimal by me nazor.
Nase prvni akce byla po delsi dobe vysvetlovani takova, ze jsem pozval jednoho z amateru.
Probehlo to vicemene dle jejiho prani s paskou pres oci. To se opakovalo asi po dvou mesicich ke spokojenosti vsech stran.
Pred 14 dny na jeji prani se s dotycnym sesla tvari tvar na kafe a sklenku vina, aby vedela s kym vlastne ma co docineni.
Po schuzce ve vsi slusnosti to zhodnotila tak, ze chce pokracovat.
Tyden po schuzce on navrhl, ze by se rad sesel pouze s ni na max hodinku v aute s tim, ze by probehl jen oralni sex ona jemu.
Sohlasila vykonala a bylo mi poslano video jako dukaz.
A ted to podstatne.
Chteji se sejit v pondeli sami uz k akci se vsim vsudy a s napadem ze mi cast umozni live pres webku. Potud i z me strany celkem ok.
Jenze ona jiz 4dny basni jen o nem, jeho zpravy maji pocetne zvysujici se tendenci co do poctu. Padl i navrh jestli by nechtela aby vzal kamarada.
Tak trochu citim, ze ma jakasi kontrola stavu veci se zacina vytracet.
Podle vas zde, nechat to pokracovat? Zatim ona tvrdi, ze vic nez zazitek pro me v tom neni.

:roll: a jéje
MiLuCa
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsme pár a žena je cuckqueen, hledáme hotwife.

Příspěvek od MiLuCa »

Je tu i cuckqueen kromě mě?
kandapraha6

Příspěvek od kandapraha6 »

Ja mel zase o vikendu rozhovor s manzelkou. Stezovala si ze mame malo sexu a ze to neni ono a ze co jako s tim. Pak se I zeptala jestli si ma najit nekoho jineho na sex. Ja ji na to rekl ze to je mozna varianta ale ze by to asi melo byt spolecne ze me tim dost zaskocila. Tak ted premyslim co vlastne rict az se o tom budeme bavit.
Odpovědět