KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
lubos40let
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od lubos40let »

Jak mám připravit manželku na to, že se její nahé fotky objeví na netu?
marteza

Příspěvek od marteza »

lubos40let píše: sob 01. črc 2023 16:10:31 Jak mám připravit manželku na to, že se její nahé fotky objeví na netu?
Já myslím, že nejlépe bude ji na to nepřipravovat.
iZdeneek
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA

Příspěvek od iZdeneek »

lubos40let píše: sob 01. črc 2023 16:10:31 Jak mám připravit manželku na to, že se její nahé fotky objeví na netu?
Bez jejího svolení to nedoporučuji. Když se jí svěříš a domluvite si pravidla, budete mít z toho zážitek oba.
ccuckk

Příspěvek od ccuckk »

Co se stalo? Už jsi je někomu dal, nebo se teprve chystáš?
tommy

Příspěvek od tommy »

Scrambler999
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL

Příspěvek od Scrambler999 »

Zaujímavé, ale nie prekvapujúce zistenie.
lancin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lancin »

Docela dobře popsané fungování cuckoldingu a kandaulismu. Trochu mi tam chyběl popis vztahu stag X vixen, nebo stag X hotwife. Ale v několika větách jsem se našel.
Mflash23
Role muže: je BULL

Příspěvek od Mflash23 »

Ahoj jesem z jednou hotwife na farmě v jižních Čechách včera jesem jí vymrdal bez cuck a nikdo nekoukal moc mě to nebaví chtěl by někdo přijet Budu jí mrdat venku na kladach ty kus od nás budeš honit jsme tu do úterý dostává každý den Od 21:00 do 22:00 budeme tady 49.155897,14.761377
Pria
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Příspěvek od Pria »

Tak má žena je otevřena tomu, že by zkusila jiné muže, že by měla milence, ale nevím jak jí s někým seznámit. Ona se nechce seznamovat s nikým cizím, ale ve svém okruhu nemám nikoho, s kým by to mohla zkusit. Já se spíše cítím jako stag, nemám nějaké potřeby být submisivní... Co mi radíte?
Nixdorf22
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Příspěvek od Nixdorf22 »

lancin píše: čtv 20. črc 2023 13:20:44
Docela dobře popsané fungování cuckoldingu a kandaulismu. Trochu mi tam chyběl popis vztahu stag X vixen, nebo stag X hotwife. Ale v několika větách jsem se našel.
no on cuckold a stag jsou rozdílní lidé. U Paroháče vychází vzrušení z toho ponižování. To Jelen nemá. Jeho vzrušení vychází z toho, že si jeho Liška užívá. U jelenů není žádné ponižování.

Jelen tak má Lišku a Cuckold má HotWife. Jelen a HotWife moc dohromady nejde….
Odpovědět