KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
logo1980
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21. zář 2021 10:54:29
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od logo1980 »

Představa mé manželky:
Oblékla by si krásné erotické prádlo s podvazky. Já bych jí krásné svázal a zakryl oči, aby nic neviděla. Do místnosti bych vpustil několik dobře vybavených chlapů. A ty s ní můžou dělat co chtějí. Všechny by je vykouřila, to jí jde perfektně. A pak by si nechala vysukat všechny otvory. Já bych vše sledoval z povzdálí. Oči bych jí rozvázal až když budou všichni pryč.

Ona 43 let, trošku baculka, ale sukani ji moc baví. Krásné u toho křičí a nádherné stříká ....
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od marteza »

Pokud se podívám na komentáře na unsee, tak nechápu jak můžou někomu (nějaké) zvednout sebevědomí. Jen snůška sprosťáren, vulgarit a rádoby odborných komentů.
Lubos
Příspěvky: 46
Registrován: pon 21. kvě 2018 19:07:49
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1532

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Lubos »

marteza píše: ned 16. led 2022 16:24:58 Pokud se podívám na komentáře na unsee, tak nechápu jak můžou někomu (nějaké) zvednout sebevědomí. Jen snůška sprosťáren, vulgarit a rádoby odborných komentů.
Suhlasím, většina jsou výblidky zoufalců co neumí ocenit pěknou ženu a když se mi žena nelíbí má držet ústa.
r2d2222
Příspěvky: 118
Registrován: úte 02. zář 2014 18:58:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od r2d2222 »

lubos40let píše: sob 15. led 2022 23:37:58 Když ona se toho bojí. nestydí se za tělo, ale za nahotu.
Tak ať zkusí vyfotit nějaké fotky v prádle či plavkách...
lubos40let
Příspěvky: 94
Registrován: ned 07. říj 2018 23:13:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od lubos40let »

Fotek má dost, ale bojí se je ukázat.
Mrtn83
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. pro 2019 23:59:45
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Mrtn83 »

lubos40let píše: ned 16. led 2022 20:55:24 Fotek má dost, ale bojí se je ukázat.
Ja to mel tak, ze jsem ji jednou "prozradil", ze jsem nechtene pri ukazovani fotek v praci (pracovni fotky) ukazal jeji fotky kolegovi. Ubezpecil jsem ji, ze to byla jen chvilka, nez jsem preroloval, ale at je v klidu, ze ji kolega chvalil.
Nejdriv se certila, zrudla, ale po chvilce bylo videt, ze ji to udelalo dobre. Jakoze byla pochvalena..
Pak postupne se to uvolnovalo, chtelo to jeste cas a vhodnou prilezitost a naladu :-)
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Tuzexsex »

logo1980 píše: ned 16. led 2022 10:43:48 Představa mé manželky:
Oblékla by si krásné erotické prádlo s podvazky. Já bych jí krásné svázal a zakryl oči, aby nic neviděla. Do místnosti bych vpustil několik dobře vybavených chlapů. A ty s ní můžou dělat co chtějí. Všechny by je vykouřila, to jí jde perfektně. A pak by si nechala vysukat všechny otvory. Já bych vše sledoval z povzdálí. Oči bych jí rozvázal až když budou všichni pryč.

Ona 43 let, trošku baculka, ale sukani ji moc baví. Krásné u toho křičí a nádherné stříká ....
Hezká představa, ukaž ji.
přání
Příspěvky: 49
Registrován: pát 30. dub 2021 13:50:22
Bydliště: Jihocesky kraj

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od přání »

Je tady nějaký chlap v mém věku,58,který provozuje s manželkou trojku.Ješte chceme něco dohnat ,ale přece jen už nejsme nejmladší.
Uživatelský avatar
KHW couple
Příspěvky: 84
Registrován: sob 10. říj 2020 13:36:35
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, rádi experimentujeme. Nějaké zkušenosti s kandaulismem už máme.

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od KHW couple »

tohle mluvi samo za sebe, co myslite :)

Obrázek
frtfrt
Příspěvky: 193
Registrován: stř 21. led 2015 18:21:18

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od frtfrt »

Po návratu z párty?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: axxxnoir, da_da, DawePL, Domkanda, donkey_pair, Gomez, Google [Bot], jjj456, Jupiter, Klaudie, mangrand, mloky, moby2, NepAl1967, ola, Old_Lake, Pytrisek, Romik07, Student123, taylor17, wagen, wolferan, Yesman01 a 173 hostů