Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Naše FOTKY, VIDEA, AUDIA (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od kandapraha »

Ahoj, prikladam kozy moji panicky, ktere neskutecne miluju, libi se mi, drazdit je, sat bradavky a pozorovat, jak se umi krasne ztvrdnout.
Prosim o zhodnoceni, pripadne kritiku, jestli se Vam nelibi. Pokud by se nasel nekdo, kdo by byl ochotny vyfotit se se svym curakem nad kozama moji panicky, byl bych moc rad a pridal jako podekovani nejakou dalsi fotku.


Obrázek
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Prsa moji panicky - prosim o hodnoceni

Příspěvek od zvědavec »

Co o kozách tvojí Paničky říkají ostatní chlapy když je vidí? Nebo když si šáhnou?

Myslíš že nechám postavit svůj ocas pokaždý když si nějaký chlap vzpomene? A už vůbec Ho nenazývej čurák!!! Jasné? Jak tě to Paní vychovává? To tě neučí že když něco chceš musíš slušně poprosit?

Proč chces vidět můj tvrdý ocas nad kozama tvojí rajdy? Abys Ho mohl ukázat svojí Paní?
Nejdřív sem dej nějakou pořádně sexy fotku tvojí rajdy co mi postaví ocas a pak možná ti ho ukážu, jak mě tvoje rajda vzrušila.
Chtěl bys to vidět?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Prsa moji panicky - prosim o hodnoceni

Příspěvek od kandapraha »

To vis, ze bych to chtel videt. Jaka fotka by se ti libila? Zkusim pro tebe nejakou z naseho domaciho archivu najit. A priznam se, ze predevsim to bude vzrusovat mne a pokud si budes prat, ukazu to i me pani.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Prsa moji panicky - prosim o hodnoceni

Příspěvek od zvědavec »

Velmi laxně odpovídáš chlapče! Jsem s tebou nespokojen. Chtěl bych abys tvému budoucímu Pánovi byl poslušným paroháčem. Přál by sis to také?

Nejdříve celou větou odpověz na všechny minulé otázky. A také odpověz co by jsi chtěl vidět? Nerozumím ti co myslíš chlapče.

Musím tě potrestat. Fotky tvé rajdy sem můžeš dát až za 24 hodin, ne dříve, jasné?
Mohl by jsi vybrat jak se tvoje rajda opalovala na dovolené u bazénu abych se přesvědčil jestli byla opravdu všude opálená. Nebo pokud ji nemáš, tak nějakou kde je nahá jen ve střevíčkách na vysokém podpadku. Určiťe si na hezké boty tvé Paní potrpíš.

A tvé Paní o všem samozřejmě řekneš.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Prsa moji panicky - prosim o hodnoceni

Příspěvek od kandapraha »

Omlouvam se za laxni odpovedi. Zatim na kozy me panicky nikdo nesahal, aspon o tom nevim, takze nevim, co si rikaji, ale kdyz jsem je ukazoval svym perverznim kamaradum na chatu, tak rikali, ze ma dobre kozy, akorat do ruky a ze by se na ne chteli vycakat, nebo si mezi ne vrazit ptaka a prirazet.

Tve prani splnim, pridam dalsi fotky tedy az zitra, nevim, zda tam budu nejake z te dovci mit, protoze vetsinu fotek ma u sebe moje panicka, ale urcite budu mit fotky s botickama s podpatkama, tak snad se budou libit.
K te otazce, co bych chtel videt - libilo by se mi videt, jak nekoho vzrusila, jak mu nad ni ztvrdnul penis a taky si predstavovat, ze takto stoji pred ni nazivo. Proto by se mi libila fotka s tvym penisem nad foto me pani. Ale samozrejme chapu, ze to je jen na tobe, jestli mi tu radost udelas, nebo ne a ze si to treba budu muset necim zaslouzit.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Prsa moji panicky - prosim o hodnoceni

Příspěvek od zvědavec »

Tvoje panička má opravdu hezké kozy, zvlášť bradavky.
Taky by se mi líbilo je sát a dráždit jazykem až by se pořádně postavily a tvoje panička by mi vylovila ocas z poklopce a zkušeně ho pohonila hebkou ručkou.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Prsa moji panicky - prosim o hodnoceni

Příspěvek od kandapraha »

Pridavam fotku, aby sis mohl predstavit, jak by se to asi delo. Shodou okolnosti jsme meli stejne myslenkove pochody, jenom to finale probihalo trochu jinak a veskere semeno prislo do vody.

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: Prsa moji panicky - prosim o hodnoceni

Příspěvek od brm »

Ta děvka se mi líbí !!! Držel by jsi její kozy a já bych ji lízal a kousal bradavky. Je to sice děsně romantický, ale líbilo by se mi, jak bys nám byl k užitku. Dle mého hesla - přines, podrž, udělej
Dej sem více fotek té štětky, beztak ti z toho stojí péro od první chvíle, co jsi ji tady ukázal.
smajlik
Příspěvky: 3
Registrován: pát 01. srp 2014 2:02:21

Fotky moji princezny 28 let

Příspěvek od smajlik »

Dobry vecer,
se zajmem jsem si precetl zdejsi komentare a prohledl fotky a rozhodl jsem se, nechat si take ohodnotit svou princeznicku. Jmenuje se Marika, je ji 28 let, mela predemnou 3 muze na delsi vztah a stale se s jednim z nich schazi. Nejdrive mi to dost vadilo, ale casem jsem to zacal tolerovat a vyptavat se, co spolu delaji, o cem si povidaji a kam chodi.
Priznam se, ze ji miluji tak moc, ze si neumim predstavit, ze bych ji ztratil a jsem ochotny pro ni udelat cokoliv, dokonce se stat i dobrovolne parohacem. Casto nad tim premyslim a vkrada se mi do mysli ta predstava, ze ona si me tak omotala, ze bych byl schopny to snaset jen proto, abych s ni mohl byt.
Prosim, ohodnotte mi ji, jak se vam libi, klidne kazdy kousek jejiho tela a vas nazor, jestli byste ji verili, ze se chodi opravdu jen kamaradsky pobavit, nebo je v tom aj neco navic? Jsem do ni tak zamilovany pravem, take byste ji vsechno odpustili, jen abyste si mohli uzivat jeji krasny a jeji pritomnosti?


Obrázek
Obrázek
Obrázek
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Prsa moji panicky - prosim o hodnoceni

Příspěvek od zvědavec »

Kandíku, jsem s tebou stále jen nespokojen. Měl jsi sem vložit fotky tvojí rajdy jak tě provokuje roztaženejma stehnama na dovolený ať se přesvědčil jestli byla všude dobře opálená a nebo fotku tvojí nahý rajdy v střevíčkách na vysokém podpatku. A hodně sexy. A místo toho dáš tohle.
To neuvidíš můj ocas postavenej, když kozy tvý rajdy zacláníš rukama.
Koukej to hned napravit a ukázat nám ji jak tě provokuje.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: axxxnoir, Bing [Bot], da_da, DawePL, Domkanda, donkey_pair, Gomez, Google [Bot], jjj456, Jupiter, Klaudie, mangrand, mloky, moby2, NepAl1967, ola, Old_Lake, Pytrisek, Romik07, Student123, taylor17, wagen, wolferan, Yesman01 a 173 hostů