Rozeslane fotky

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od jjj3 »

on je velký rozdíl ve virtuální fantazii a v realitě. Být Dom v realitě není jen o jednostranném využívání, ale i o odpovědnosti vůči těm co se do vůle Doma odevzdají. Vždyť i u obyčejného svazování musíte jako ten kdo svazuje kontrolavat jak se prokrvují končetiny ... apod.
Něco jiného jsou virtuální představy o zneužívání tam až to klidně dle chutí ulítne do extrému, zkusit se ale reálně někomu svěřit do rukou pokud z něho necítím že to bere vážně a odpovědně bych rozhodně nikomu nedoporučil.
kandal
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 02. dub 2015 1:21:14
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od kandal »

Kandapraha: Zní to vcelku rozumně, chápu, že se najde spousta kandů, kteří s Tebou budou souhlasit. Ale já to mám prostě jinak. Nemyslím, že by kanda MUSEL dávat bulovi vždy záruky, jak píšeš. Pokud to kanda neudělá, protože nechce, pošle prostě bulla k šípku a najde si jiného. Popř. to bull vzdá sám, protože se bojí (což je fakt, ale nikoho za to neodsuzuji). Stejně tak udělá kanda dobrovolně jenom to, co udělat chce, tj. vyhoví bullovi jenom v tom, v čem chce on sám. Každý má prostě svoje preference a představy, které akceptuje. Závěr? Jenom to dokazuje, že každý jsme jiný. Neházel bych všechny kandy, cuckoldy a bully do jednoho pytle.

Pepe: Ano, také se mi líbí, když cítím respekt. Podle mě se respekt nedá dosáhnout tím, že si bull nejdříve "vyžádá záruky svojí nedotknutelnosti". Měl by k tomu využít svoji přirozenou autoritu, pokud nějakou má. A dál je to na budování vzájemné důvěry. Je hodně rádoby bullů, kteří žádnou autoritu nemají a pokud ji chtějí vystavět na zárukách, které jim kanda/subík předem poskytne a pak s ním "bezpečně manipulovat", tak je to z mého pohledu spíš projev jeho slabosti. Takového "bulla" bych já respektovat nemohl. Z toho zřejmě plyne i skutečnost, že najít "správné protějšky", je nelehká disciplína. Rozumím a souhlasím s tím, co jsi napsal v závěru - u mě je to úplně stejné.

Pánové, můj předcházející komentář byl jen a jen můj pohled. Neplatí to obecně. Jenom jsem chtěl říct, že mě tyto projevy bullů (v mých očích rádoby bullů) spíše odrazují. Jestli to má někdo jinak, proč ne...
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od Domkanda »

Zajímavé téma :roll:
Do toho bych fakt nešel :mrgreen: Asi jsem opravdu dominantní Kanda - v podobném případě bych nelenil námahy a peněz, abych ho vypátral a nechal ho třeba anonymně zmlátit. No, anonymně by to nešlo, protože on by nevěděl, že má přestat :lol: Ale natolik anonymně, aby mě za to nemohli někde popotahovat.
Je to vidět na mém příběhu, fotky, resp. videa jsem zpřístupňoval jen na začátku a pak jsem toho nechal. To riziko se mi vůbec nelíbilo, každý jsme jiný, já chci ovládat ženu, i jejího milence.
Samozřejmě, pokud se věnujete kandaulismu dlouho, tak je jen otázka času, kdy se někde nějak podřeknete, ozve se vám známý (s anonymní přezdívkou), někdo vás uvidí a podobně. Časem se k tomu ve svém příběhu dostanu.
Když se nad tím vážně zamyslím, tak v popisované historii, by mě spíš bavilo dělat toho bulla (jako že bych to jako kandaulista dobře uměl :mrgreen: ) a někoho ovládat, určitě by se mi nelíbilo, že by mnou někdo manipuloval. Jen na to teď nemám tolik času :x
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od pepe »

Včera jsem poslal jednomu klukovi fotky své holky a on je vystavil všechny ve svém albu na rajčeti. I s obličejem. Napsal tam, že je to taková nevěrná děvka, kterou občas píchá když její chlap není doma. A pak to rozesílal na chatu každému kdo si napsal. Pustil veřejně hlášku, že nafotil svoji nevěrnou děvku, co zahýbá svému paroháči a kdo cvhce, ať si napíše o fotky.
Dnes jsem se dívál a pořád tam ty fotky jsou, už to album má tisíc shlédnutí. Šíleně mi z toho tvrdne péro, ale bojím se, aby ji někdo nepoznal. Mám chuť mu napsat, ať to stáhne, že jsem si to rozmyslel, ale bojím se, aby se nerozzlobil a nenechal je tam ještě déle. Má tam jenom jednu fotku s obličejem, ale fyzicky jich má asi 10, takže by mě mohl vydírat a přidávat tam další. Je to takový mladý kluk, asi 25 roků, ale hodně drzý spratek, když jsem mu poslal prvních 5 fotek, tak si začal poroučet. Začal mi nadávat a pobízet mně, atť posílám další, jinak všem napíše jak se moje holka jmenuje.

Je to hodně vzrušující a mám co jsem chtěl, ale bojím se. Líbí se to taky někomu? Chtěl by být v moci nějakého mladého floutka, co bude o jeho ženě psát, že je to děvka, kterou píchá?
atomovka
Příspěvky: 35
Registrován: ned 04. říj 2015 13:25:32
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: hledám kanda pár
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1064

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od atomovka »

To by chtělo jeho fotku a nechat ji dát kolovat, aby se to nemohlo opakovat. Kandaulismus potřebuje diskrétnost a důvěru, minimálně, než trojice společně dostatečně sroste.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od kandapraha »

Ale on pise, ze se mu to libi, takze bych se i vsadil, ze to byl on, kdo mu tohle navrhnul a ted se to zvrhlo a nevi, co s tim :-)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od pepe »

Ano přesně tak, sám jsem si to přál
kandal
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 02. dub 2015 1:21:14
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od kandal »

pepe: Myslím, že je to směsice pocitů... na straně jedné se Ti líbí, že ji veřejně vystavil a Ty nemáš možnost to zastavit... na straně druhé, obava a možná až strach, že se to provalí. Je to tak?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od pepe »

kandal píše:pepe: Myslím, že je to směsice pocitů... na straně jedné se Ti líbí, že ji veřejně vystavil a Ty nemáš možnost to zastavit... na straně druhé, obava a možná až strach, že se to provalí. Je to tak?
Presne tak, bojim se ale nesmirne mne vzrusuje jak si semnou muze zahravat a jak me drzi v hrsti. Je to takovy pocit podrizenosti a poslusnosti vuci nemu, kteryy bych jinak nemel. Nemusel bych udelat nic. Takto musim udelat co mi poruci, je muj pan a rozkazuje mi i kdyz je to mlady kluk.
A jeste to ze muze meho milacka ukazovat komukoliv nadrzenemu. Jak se na ni divaji nadrzeni chlapi a on o ni mluvi jako o nejake devce. to me moc vzrusuje a vyvazi to ty moje obavy ze ji treba nekdo pozna, kdyz budu poslusny a plnit jeho rozkazy tak tam neda dalsi fotky a snad ji nikdo nepozna. Uz mi naznacil, ze to mozna vymaze. Ale zase jsem mu dneska musel vyfotit nejake fotky a poslat mu je.
Rika treba ze ma moje laska stryje na zadku nebo ze ma povysle kozy ale ja vim ze je krasna ale on ji tak urazi. A ja musim rict jenom ano pane. Vzrusuje me to, ze ji hodnoti jako by byla jeho majetek nebo tak neco. A ze i kdyby ji urazel tak ja mu nemuzu nic rict, protoze by semnou zatocil, tak si musim davat pozor na slova abych ho nerozzlobil. Je to ponizujici ale nesmirne vzrusujici.
kandal
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 02. dub 2015 1:21:14
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od kandal »

Tomu moc dobře rozumím. Mám to s tím bullem podobně. I když hodně dlouho mu trvalo, než si získal moji důvěru. Teď ji má a někdy, když mi chce dokázat, jak mě drží v hrsti, ji ukazje dál.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, David2214, Google [Bot], kerama, ota65, Slave666 a 122 hostů