Rozeslane fotky

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od pepe »

kandal píše:Tomu moc dobře rozumím. Mám to s tím bullem podobně. I když hodně dlouho mu trvalo, než si získal moji důvěru. Teď ji má a někdy, když mi chce dokázat, jak mě drží v hrsti, ji ukazje dál.
A dává ti nějaké úkoly? Musíš něco dělat pro to, aby neukazoval? Co například?
kandal
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 02. dub 2015 1:21:14
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od kandal »

Chce o manželce čím dál víc informací a fotek.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od KarelK1968 »

kandal píše: čtv 09. úno 2017 7:35:33 Vytvořit nátlak může teoreticky každý, ale ne každý to dokáže správným způsobem. A aby mohl nějaký nátlak vyvinout, musí k tomu dostat nějakou příležitost - mít aspoň pár fotek.
Nebo aspoň informace o páru a jeho minulosti, ale někteří i když mají vše na zlatém podnose to neumi využít.
sahne1
Příspěvky: 31
Registrován: pon 03. srp 2020 13:44:18
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od sahne1 »

Já mám podobnou zkušenost a to několikrát za sebou, nikoliv však s bullem, ale s paní která vystavovala fotky mé ženy na seznamkách, velmi dobrý adrenalin.
Voayer 7672
Příspěvky: 152
Registrován: pát 08. říj 2021 6:17:18
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Milenec pro moji sexy manželku

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od Voayer 7672 »

Podobná zkušenost . Z Amatérů nám začli stahovat galerky a posílat mezi kamarády .Byla to ubohost . Došlo to tak daleko že se chodili na manželku dívat do práce , tak se vše zrušilo a teď zbyde borcům jen honění u stažených fotek manželky.
xanemo
Příspěvky: 8
Registrován: stř 13. črc 2022 17:11:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od xanemo »

Je to přesně jak píšete, ale i Bull má svou trpělivost a svou hodnotu. Pokud to má mít úroveň, nějakými staženými fotkami nebo detaily, kterých je všude plno, uděláte ze sebe jen blbce a nemáte šanci se nikam posunout. Fotka musí mít svou hodnotu a to třeba i způsobem jejího získání. Takže ideální je to spojit s úkolem/úkoly. Fantazie na jedné straně, schopnost plnit úkoly na druhé. Samozřejmě reál je reál, ale dostatek vzrušení a ponížení může přinést i korespondenční vztah. Hlavně vám z toho musí bušit srdce, vzrušením, strachem, obavami. A že je to určitá dělba o vaši manželku, jo, tak to prostě je. Chcete-li to prožívat, nesmíte se bát do toho jít.
zajda00
Příspěvky: 3
Registrován: pon 10. dub 2017 1:27:23
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od zajda00 »

To.bych chtěl taky najít takoveho může co by zveřejňovat fotky
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od kanda78 »

Rád bych našel zkušeného bulla staršího co ho tohle baví a vedl by si mě k tomu a uměl to využívat ale byl zároveň i diskrétní uměl tím ovládat. Ale ne zneužívat.
Uživatelský avatar
pups
Příspěvky: 184
Registrován: pát 28. zář 2018 19:14:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od pups »

To musí byť niekto s rozumom a citom pre spravne časovanie
trilfkus
Příspěvky: 202
Registrován: úte 01. zář 2015 18:04:53

Re: Rozeslane fotky

Příspěvek od trilfkus »

xanemo píše: pon 29. srp 2022 20:18:54 Je to přesně jak píšete, ale i Bull má svou trpělivost a svou hodnotu. Pokud to má mít úroveň, nějakými staženými fotkami nebo detaily, kterých je všude plno, uděláte ze sebe jen blbce a nemáte šanci se nikam posunout. Fotka musí mít svou hodnotu a to třeba i způsobem jejího získání. Takže ideální je to spojit s úkolem/úkoly. Fantazie na jedné straně, schopnost plnit úkoly na druhé. Samozřejmě reál je reál, ale dostatek vzrušení a ponížení může přinést i korespondenční vztah. Hlavně vám z toho musí bušit srdce, vzrušením, strachem, obavami. A že je to určitá dělba o vaši manželku, jo, tak to prostě je. Chcete-li to prožívat, nesmíte se bát do toho jít.
ahoj ,to přesně hledám aby mi bušilo srdce a už se párkrát stalo
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: horacio a 204 hostů