PP - v hospode

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Dnes som si písal s 37r. Bullom, ktorý reálne hladá milenku. Neviem či je to schodná cesta?

Obrázek
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvek od vinklar »

DrGarden píše: sob 27. bře 2021 22:50:34 Dnes som si písal s 37r. Bullom, ktorý reálne hladá milenku. Neviem či je to schodná cesta?

Obrázek
Přijde mi, že on moc nadšený není.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Fikcia: Krátka úvaha o prvom stretnutí.. (Majky 28r s Milanom 54r)

„Chceš aby som sa s ním vyspala?“ Spítala sa ma Majka. „Tak keď sme už k nemu prišli..“ Odpovedal som jej otázkou a cítil z toho zvláštny a veľmi intenzívny pocit vzrušenia ktorý som doteraz nepoznal. „No len.. že písal, že by ťa rád zastúpil..“ Zretelne a jasne dodala moja princezná. „Viem na čo myslíš, slubujem že sa budem držať!“ Bolo moje presvedčenie. Chcela sa ujístiť, že necúvnem. Pre ňu samú to je stav, kedy vypína rozum a necháva sa viesť ženským zmyslom uspokojenia svojich telesných potrieb. V intímnych chvíľach potrebuje cítiť dominanciu partnera, prežívať pocit bezmocnosti až poníženia, poslušne s ním splinúť a odovzdať mu telo. Milan bol vnímavý človek a vycítil ako na tom mentálne Majka je. Ja som jej skrýté túžby ako jej partner nevedel naplniť a nevedela tak so mnou dosiahnúť vytúžený orgazmus. Milan bol muž rozhodný, ktorý mal výrazne vyvinutý pud po telesnom uspokojení. „Podľa mňa vyzerá v pohode a seriózne.“ Povedala akoby sa sama chcela ujístiť, že to aj ona zvládne. Milan bol o dosť starší a taký priateľský zavalitý tip pupkáča. „Nemám nič zo sebou..“ Podotkla Majka akoby mimochodom. „Myslíš kondóm?“ Kukol som chápavo na ňu. Kývla na súhlas a videl som, ako premýšla kedy to mala naposledy. „Ako si na tom s menštruáciou?“ Padla moja prirodzená otázka. Pozrela sa na mňa vyčítavo. „Teraz ju nemám.“ Stroho z nej vyšlo. Vedela, že ju túžil vidieť v objatí iného a dlho sme sa o tom rozprávali. Aj to, či by do nej mohol ísť naplno. Bola na starších. Milan bol simpatický muž, hoc už mal svoje kilá navyše. Moja Majka sa mu ale veľmi páčila svojou štíhlou postavou. „Si vzrušený?“ Spítala sa ma. Chytil som ju za ruku, bola spotená. „Ako keby som bol na prvom rande s tebou!“ Vážne som povedal potichu a Majka z toho vyprskla v smiech. „To ja som tiež tak, ako vystrašené kura! Celá sa trasiem..“ O poznanie hlasnejšie zašvitorila a poobzerala sa okolo. „Kde je tak dlho?“ Neviem či bola nedočkavá alebo skrývala nervozitu. Mala na sebe mini sukňu, holé nohy a pod blúzkou nič. Bola utlejšej postavy oproti mohutnejšiemu Milanovi ktorému siahala sotva po jeho mužské bradavky. Vzrušenie sa postupne stupňovalo. Sedeli sme zatial spolu, ale ako sa objaví, moje miesto zaujme on. (Pre lepšie spoznanie chcem sedieť vedľa tvojej priateľky.. ty sa tak potom môžeš pozerať na nás.) Napísal v maili a znova mi zneli Majkiné slová: (Pozri, viem sa pomilovať s mužom ktorý mi je simpatický ako Milan, len to potom musíš zvládnuť aj ty..!) Vstal som aby som zahnal myšlienky a pozrel sa na pamätnú fotku v jeho sekretári. Bol na nej on ešte štíhly spolu s dvoma deťmi a asi s jeho manželkou. „Tomu je už vyše 20.rokov kamarát.“ Ozval sa hlas za mnou. V izbe sa objavil Milan s fľašou vína. „Je tam moja bývalá. Vždy sa mi páčili malé žienky s malými ceckami, tá tam je pravý opak tvojej princeznej.“ Na fotke bola moletka a mňa napadlo príslovie, že vrana k vrane sadá. Milan vyzeral tučnejšie ako v skutočnosti bol, ale Majke to až tak neprekážalo pre jej submisívnejšiu povahu. Tácku položil na stôl a sadol si na moje miesto..
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Včera som mal príjemnú príhodu. Deti odišli k starkej a s Majkou sme si večer vyrazili na vínko. V bare už o 20.00h bolo málo ľudí čomu som bol rád. Cašník bol hned pri nás a Majka sa ujala slova. Dali sme si červené 2dl a ešte raz si to zopakovali. Cašník bol simpatický mne aj Majke. Po druhom poháriku s ním Majka začala trocha koketovať a on jej to opätoval. Vedela, že to mám rád ak si s niekym predo mnou zaflirtuje. Neviem čo si čašník o mne myslel, ale mal som pocit, akoby mnou pohrdal. Bol som jej za to vdačný. (Ráno mi povedala, že večer mala veľkú chuť..) Na druhý deň som už robil nočnú a Majka tak ostala navečer sama. Nedalo mi a navrhol som jej, či by si to aj dnes nezopakovala v bare, tentoraz bezo mňa. Ak by sa jej čašník pítal prečo je sama, nech mu povie, že som v práci v nočnej. Pozrela sa na mňa trocha zvláštne, ale nič mi na to nepovedala. SMS-ka mi do roboty neprišla a tak ostávam iba pri myšlienkách. Myslím, že by mu tým dosť naznačila ak by sa ukázala bez svojho partnera.. a on by sa tomu iste tiež potešil. Stačilo by mi napísať: AHOJ.. SOM V BARE, NEVIEM KEDY SA VRÁTIM. ZAJTRA TI POVIEM VIAC.. Ja by som sa už len zmohol na jediné: LÚBIM TA A MYSLIM NA TEBA..!
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Nedávno som bol znova s Majkou vo Wellness. Vošli sme do sedavého bazénu a vychutnávali si teplú vodu. Občas sme spolu čo-to prehodili až kým sa k mojej Majke nepriblížil na pohľad atraktívny muž. To sa inak dialo často, ale tento muž sa s Majkou začal zo záujmom rozprávať. Na prvý okamih som usúdil, že Majke zaimponoval! Bol to čech, takže kúpeľný hosť, pomyslel som si, určite tu býva a má svoju izbu. Zdalo sa že si rozumejú a tak som sa presunul na opačnú stranu bazéna. Zo skúsenosti viem, že pri v prvom kontakte je dôležitá vzájomná intimita a nechcel som ich rozptylovať svojou prítomnosťou. Samozrejme som nič nepočul, ale aj tak to bolo pre mňa podnetné a nádejné. Mal som miestami dojem, akoby sa dotyčný k nej nebezpečne priblížil. Pod vodu som samozrejme nič nevidel, ale kľudne sa mohli vzájomne dotýkať, minimálne rukami. Po celý čas sa na mňa moja polovička ani nepozrela, čomu som bol rád. Venovala sa prednostne jemu a užívala si to. On sa jej snažil zapôsobiť, záujem z jeho strany bol evidentný. Nepopieram, že som dostal erékciu pri pomyslení, že by ju nakoniec pozval k sebe, aby videla ako býva taký kúpeľný hosť. Nechcem predbiehať, ale nebolo nám s ním dopriate prežiť LoveStory, teda Majke. Mali sme celé 2h.času a uvítal by som keby s ním aspoň strávila v saune horúcu chvíľku. Má to rada a uvidelo by sa čo dalej.. V saune by už boli obaja bez plaviek len v uterákoch a pri osviežení sa vo vode vzrušujúco nahý. Krásna predstava a ešte krajšia ak by si spolu dopriali niečo intímne prežiť sami na hoteli.. zatial by som si to ja užíval v predstavách a vychutnával osamote príjemný kúpeľ.. Nikto by nežiarlil, nemal výčitky a všetci by sme z toho mali nádherný pocit uspokojenia. A o to hlavne ide.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Vytvoril som tieto symboly pre Majku , pristali by jej? Bol by som rád, keby si ho vzala do vhodnej spoločnosti po mojom boku. Myslím, že by jej to uľahčilo spoznať nového priateľa.
Obrázek

..a moja predstava:
Obrázek
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Zaujala má táto malá vecička, tak som si ju zaopstaral..
Obrázek

Je to fakt sila, totálne ultimátum! Cítil som sa beznádejne vypnutý. Na verejnosti by som to asi nedal. Bol by som maximálne nemožný a ponížený, zvlášť vedľa mojej milovanej.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Z Majkou som bol nedávno v Sexshope a ukázal som jej to tam. Dovtípila sa, že po tom túžim. Usmiala sa ale nekomentovala to, vedela čo to znamená. Stále čakám..
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Tak po dlhom čase znova niečo nové v našom pelíšku. Vyzerá to, že si Majka
začala písať s novým priateľom. Je síce odo mňa o 3roky starší, ale to nie
je podstatné. Majú už za sebou 25 správ, čo je dobré znamenie obzvlášť, že
je domáci a je tam možnosť sa spolu stretnúť naživo. Majka mi už čo-to
naznačila, ale priamo ešte nič, čo zatial značí, že si ním nie je celkom
istá. Spomenula, že by chcela mať nejaké dni sama pre seba.
Zatial som ani ja nič neprezradil, aby som to nechtiac nepokazil. Dôležité
je, že vie, že si môže nájsť milenca a má to odo mňa odobrené.
Neskôr, keď už pocítim že mi bola sladko neverná, by mi ho akože
predstavila ako svojho dobrého spoločníka. Ale to som už ďaleko..
Obrázek
Falkom88
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 18. říj 2018 22:43:14
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvek od Falkom88 »

Tak zažil som všetko ale toto vlákno je topka... .. toľko písania a nevidím tu ani jedno stretko dotiahnuté dokonca skalným sexom.... bud to za tie roky blokuje naschvál alebo.neviem... na amateroch je kopu mužov za 1 deň nájdeš chalana na sex
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Obrázek
Ahoj neznámi. Tak je to na dlhóóó, ide to pomaly, ale už sú tu náznaky.. Včera mu písala, že sa nechá inšpiroval jeho pomukou „na prechádzku“. On sa jej vzápetí píta či je priamo z mesta, čo naznačuje že by mal o ňu záujem. Neviem či si už vymenili fotografie, ale určite k tomu skôr či neskôr dojde. Dnes mu odpísala, že je z mesta, tak je na ňom aby jej snáď už navrhol stretnutie.. Trochu sa bojí mackov, ale takých v ľudskej koži dúfam nie!
Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: wukong a 199 hostů