PP - v hospode

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvek od Mispulin »

rostak: ;) Naprostý souhlas. Nevěra nejhrubšího zrna a neoddiskutovatelný podraz na manžela. Za to bych jí dal okamžitě červenou kartu, vyměnil zámky u domovních dveří a z internetu si stáhl a vytiskl žádost o rozvod a Návrh na popření otcovství. Navíc by mi to v makovici šrotovalo a začal bych se zamýšlet, že když je moje žena schopna takového podrazu, zda už to není jen repete prvního, tzn. přemýšlel bych, zda naše první dítě je opravdu moje. Tajně bych si opatřil nějaký genetický matroš našeho dítěte a nelitoval peněz na soukromý test DNA, abych měl jasno.
Ono je hezké, že je DrGarden kanda a té své dopřával různé organizované a schválené úlety s jinými, ale jakmile byl z té pozice organizátora či alespoď pozorovatele de facto vystrnaděn a ti dva (ona a milenec) už na něho vykakali a jeli si to své za jeho zády, byla to už nevěra nejhrubšího zrna. A ještě se domlouvat, jak si ona od milence nechá udělat kukačku. To byla tedy obyčejná svině svinutá.

DrGardene, prosím nenech nás čekat a popiš, jak to s tvou bývalkou dopadlo, zda si se pochlapil...
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvek od Tuzexsex »

Třeba mu ten mobil s takovýma zpravama podstrcila schválně, aby ho narachovala nebo naštvala.
Musíme si počkat na pokracovani
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Tu je záver. Dnes by som už asi riešil situáciu inak a umožnil mojej bývalej sa s ním stretnúť a mať s ním „mokrý víkend“. Túžba bola z jej strany veľká. Poznám páry ktoré majú ratolesti od iného a fungujú. Ktovie ako by reagovala keby som Eve povedal, že o tom viem a púšťam ju. Ja som ale zmenil plán a musela to s ním odvolať. Boli ešte náhradné termíny, ale už sa nestretli. Doteraz mám z toho zmiešané pociy a nie sú to len nepríjemné. Bolo by to ich tajomstvo o ktorom by som tajne vedel. Možno by sa občas ešte stretli na jeho žiadosť, ktovie. Každopádne sme sa po čase rozišli, rola matky u Evi bola silná. Keby ju bol Miloš oplodnil, asi by sme ostali spolu, ktovie.. je tomu už 18rokov. Každopádne to bolo u mňa už cez čiaru. Priateľnejšie by bolo, keby som vedel že má Eva známosť a že s ním občas máva schôdzky a tak. Teraz by som tomu bol už rád. No a stáva sa bežne taká vec, v zápale to muž neustují, zabudne sa dnu a stane sa to.. Žena potom až tak za to nemôže.
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvek od Tuzexsex »

rostak píše:
Tuzexsex píše:Třeba mu ten mobil s takovýma zpravama podstrcila schválně, aby ho narachovala nebo naštvala.
Musíme si počkat na pokracovani
Tomu snad nikdo nevěří
Vidíš, nakonec k ničemu nedošlo a vy jste tu stresoval...
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Tu sú niektoré moje postrehy z nášho vzťahu. Pre mňa je to spestrenie a pre ňu snáď výzva:

Vidím nahú Majku ako sa skláňa k svojej pichande. "Nemusela si sa holiť, dnes nič nebude." Povedal som jej v našej kúpelni. "Zlatko zajtra máš nočnú, musím sa pripraviť!" Odpovedala mi uštipačne. Nechcelo to veľa aby sa môj kamoš dvihol, čo si nemohla nevšimnúť. Bola krásne hladká a moja fantázia spoľahlivo zapracovala..

"Včera keď si mal nočnú, mala som takú chuť!" Povedala mi keď som sa vrátil. Pozrel som sa vyčítavo na ňu. "Na to je predsa - kamarát na telefón Miláčik!" Pohotovo som jej oznámil a rozkošne prevalila oči. Už ma pozná ako svoje spodné prádlo. Dokedy to ešte vydrží? Keby som jej tak vedel pomôcť.

Na druhý deň sa to už stalo. "Majka, včera to bolo super!" Povedal som ráno mojej princeznej. Mala pri mne super orgazmus. "Len ty si z toho veľa nemal.." Oponovala mi výčitkou, kedže ja som ho naozaj nemal. "Ale druhý by ho mal určite moja!" Podpichol som ju a pritiahol k sebe. Ťapla mi na čelo a usmiala sa. "Však sa raz dočkáš..!" Sľubovala a ja stále čakám na ten deň. Mal som pocit že ju to vzrušilo. Takto sa spolu navzájom doberáme, čo by dala iná za to byť na jej mieste?

Pomohlo by, keby som jej naznačil, aby ma zamkla? Bola by to moja submisívna pozícia, ale ak by "účel svetil prostriedky", podstúpil by som to.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Mal som chuť sa pomilovať z Majkou, ale mi to vyhovorila, že od posledného
"ťuťu-muťu" jej to neprišlo. Hneď som sa na to ohradil, že ja som nič nemal.
Ja viem, mala som to len ja! povedala, tak som pohotovo dodal: Ale ja som to
nebol Miláčik! Už pozná moje srandičky, len raz mi povie: Zlatko, nedal si si pozor..
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Posledne sa u nás nič zvláštne nestalo. Fungujeme klasicky, ale chýba mi k tomu ďalší.. Snáď sa raz dočkám sladkého poklesku mojej vyvolenej
Obrázek
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Moja Majka si začala znova písať so "starým priateľom".. Docela ma potešila :)
Obrázek
kan
Příspěvky: 40
Registrován: stř 11. úno 2015 15:29:11

Re: PP - v hospode

Příspěvek od kan »

Úžasné, bude Ti o tom vyprávět, nebo si to můžeš číst? Máš palec nahoru. Díky.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - v hospode

Příspěvek od DrGarden »

Len mi povie že si včera písali.. Ja si ich korešpondenciu potom neskôr prečítam a je to miestami dosť vzrušujúce
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Google [Bot], valsoraj a 205 hostů