PP - v hospode

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Tuzexsex
Prispevku v tematu: 5
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - v hospode

Příspěvekod Tuzexsex » čtv 13. pro 2018 21:06:43

Mispulin : Drgarden se o tom dověděl, tak ať povypravi, jak to dopadlo.
Jak už bylo napsáno výše, spoustu otců neví...
Tak proč z toho dělat tragédii

rostak
Prispevku v tematu: 6
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1234

Příspěvekod rostak » pát 14. pro 2018 0:07:51

Tuzexsex píše:Jak už bylo napsáno výše, spoustu otců neví...
Tak proč z toho dělat tragédii

To je argument :roll: Spousta chlapů mlátí svoji ženskou a nikdo z okolí o tom neví, tak proč dělat tragédii z toho, že té svojí jednou týdně natáhnu.... ? To zní blbě, že?

Tohle není zapřená nová kabelka, nebo líbačka v opilosti na firemní akci. To je naplánovaný podraz, naplánovat si dítě s jiným, to není zkrat, co se dá přejít a odpustit. Buď zašlapeš svoje ego a přijmeš roli debila a to se vším všudy, nebo jí sbalíš kufry ať táhne za tím, kdo jí byl dobrý na to, to dítě vyrobit.

Upřímně, kdybych byl nadržený a byl submisivně naladěný, dokážu si představit, že by mě tenhle příběh vzrušil a vyhonil bych si ho. Vzrušují mě mrchy a tohle je asi největší sviňárna co dokáže ženská chlapovi udělat. Takže jo, při čtení té SMSky by se mi možná taky postavil. Ale když bych se vycákal, začal bych pracovat na plánu, jak je načapat, s tou kurvou si to vyříkat a jemu rozmlátit tlamu, protože z kontextu vyplývá, že o tom všem dobře věděl. Pak bych si to rozmyslel, jak by se ve mě vyvařily ty emoce a ten plán bych přehodnotil z obyčejného rozbití huby na něco sofistikovaného.

Tuzexsex

Příspěvekod Tuzexsex » pát 14. pro 2018 12:46:10

No a proto si počkejme, jak to dopadne.
Psal bývalá žena, tak asi svým způsobem dobře.

Mispulin
Prispevku v tematu: 3

Příspěvekod Mispulin » pát 14. pro 2018 16:03:51

rostak: ;) Naprostý souhlas. Nevěra nejhrubšího zrna a neoddiskutovatelný podraz na manžela. Za to bych jí dal okamžitě červenou kartu, vyměnil zámky u domovních dveří a z internetu si stáhl a vytiskl žádost o rozvod a Návrh na popření otcovství. Navíc by mi to v makovici šrotovalo a začal bych se zamýšlet, že když je moje žena schopna takového podrazu, zda už to není jen repete prvního, tzn. přemýšlel bych, zda naše první dítě je opravdu moje. Tajně bych si opatřil nějaký genetický matroš našeho dítěte a nelitoval peněz na soukromý test DNA, abych měl jasno.
Ono je hezké, že je DrGarden kanda a té své dopřával různé organizované a schválené úlety s jinými, ale jakmile byl z té pozice organizátora či alespoď pozorovatele de facto vystrnaděn a ti dva (ona a milenec) už na něho vykakali a jeli si to své za jeho zády, byla to už nevěra nejhrubšího zrna. A ještě se domlouvat, jak si ona od milence nechá udělat kukačku. To byla tedy obyčejná svině svinutá.

DrGardene, prosím nenech nás čekat a popiš, jak to s tvou bývalkou dopadlo, zda si se pochlapil...

Tuzexsex

Příspěvekod Tuzexsex » pát 14. pro 2018 17:49:42

Třeba mu ten mobil s takovýma zpravama podstrcila schválně, aby ho narachovala nebo naštvala.
Musíme si počkat na pokracovani

rostak

Příspěvekod rostak » pát 14. pro 2018 18:48:06

Tuzexsex píše:Třeba mu ten mobil s takovýma zpravama podstrcila schválně, aby ho narachovala nebo naštvala.

Tomu snad nikdo nevěří

DrGarden
Prispevku v tematu: 94
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50

Příspěvekod DrGarden » pon 17. pro 2018 11:10:49

Tu je záver. Dnes by som už asi riešil situáciu inak a umožnil mojej bývalej sa s ním stretnúť a mať s ním „mokrý víkend“. Túžba bola z jej strany veľká. Poznám páry ktoré majú ratolesti od iného a fungujú. Ktovie ako by reagovala keby som Eve povedal, že o tom viem a púšťam ju. Ja som ale zmenil plán a musela to s ním odvolať. Boli ešte náhradné termíny, ale už sa nestretli. Doteraz mám z toho zmiešané pociy a nie sú to len nepríjemné. Bolo by to ich tajomstvo o ktorom by som tajne vedel. Možno by sa občas ešte stretli na jeho žiadosť, ktovie. Každopádne sme sa po čase rozišli, rola matky u Evi bola silná. Keby ju bol Miloš oplodnil, asi by sme ostali spolu, ktovie.. je tomu už 18rokov. Každopádne to bolo u mňa už cez čiaru. Priateľnejšie by bolo, keby som vedel že má Eva známosť a že s ním občas máva schôdzky a tak. Teraz by som tomu bol už rád. No a stáva sa bežne taká vec, v zápale to muž neustují, zabudne sa dnu a stane sa to.. Žena potom až tak za to nemôže.

Tuzexsex

Příspěvekod Tuzexsex » pon 17. pro 2018 14:22:16

rostak píše:
Tuzexsex píše:Třeba mu ten mobil s takovýma zpravama podstrcila schválně, aby ho narachovala nebo naštvala.

Tomu snad nikdo nevěří

Vidíš, nakonec k ničemu nedošlo a vy jste tu stresoval...

rostak

Příspěvekod rostak » pon 17. pro 2018 15:00:03

Tuzexsex : stresuješ se akorát ty :D

DrGarden píše:Mám v príbehu pokračovať?
Budem rád ak mi napíšete vaše názory, čo by ste robili vy na mojom mieste.

:roll:

a mimochodem, došlo "jenom" k tomu, že se rozešli a sám napsal, že velký díl na tom zřejmě sehrálo to, že si nemohla s milencem uplést tajně dítě.

DrGarden
Prispevku v tematu: 94
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50

Příspěvekod DrGarden » stř 09. led 2019 12:58:19

Tu sú niektoré moje postrehy z nášho vzťahu. Pre mňa je to spestrenie a pre ňu snáď výzva:

Vidím nahú Majku ako sa skláňa k svojej pichande. "Nemusela si sa holiť, dnes nič nebude." Povedal som jej v našej kúpelni. "Zlatko zajtra máš nočnú, musím sa pripraviť!" Odpovedala mi uštipačne. Nechcelo to veľa aby sa môj kamoš dvihol, čo si nemohla nevšimnúť. Bola krásne hladká a moja fantázia spoľahlivo zapracovala..

"Včera keď si mal nočnú, mala som takú chuť!" Povedala mi keď som sa vrátil. Pozrel som sa vyčítavo na ňu. "Na to je predsa - kamarát na telefón Miláčik!" Pohotovo som jej oznámil a rozkošne prevalila oči. Už ma pozná ako svoje spodné prádlo. Dokedy to ešte vydrží? Keby som jej tak vedel pomôcť.

Na druhý deň sa to už stalo. "Majka, včera to bolo super!" Povedal som ráno mojej princeznej. Mala pri mne super orgazmus. "Len ty si z toho veľa nemal.." Oponovala mi výčitkou, kedže ja som ho naozaj nemal. "Ale druhý by ho mal určite moja!" Podpichol som ju a pritiahol k sebe. Ťapla mi na čelo a usmiala sa. "Však sa raz dočkáš..!" Sľubovala a ja stále čakám na ten deň. Mal som pocit že ju to vzrušilo. Takto sa spolu navzájom doberáme, čo by dala iná za to byť na jej mieste?

Pomohlo by, keby som jej naznačil, aby ma zamkla? Bola by to moja submisívna pozícia, ale ak by "účel svetil prostriedky", podstúpil by som to.

Zpět na “Povídky”