Poluce při kandaulismu?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Prazak84
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Poluce při kandaulismu?

Příspěvek od Prazak84 »

Domkanda píše: pon 17. čer 2024 15:53:22
Anpoenitet píše: pát 14. čer 2024 22:30:17
Domkanda píše: pát 14. čer 2024 18:36:07
Obávám se, že už máš smůlu.
Vlastně se jedná o předčasnou ejakulaci. A pokud jsi tím netrpěl v mládí, těžko se ti to stane později, i kdyby jsi viděl cokoliv.

Mně se to stalo 2x ve věku 14-15 let, kdy jsem asi ještě ani nijak pravidelně nehonil.
Zatímco při normální ejakulaci to vím předem a stihnu ho třeba v pohodě vytáhnout při přerušované souloži, tak při samovolném orgasmu (nazval jsi to trefně) mě to vždy (jako 2x) zcela překapilo. Poprvé to bylo zcela bez erekce - při chůzi. Podruhé maximálně s částečnou erekcí při plavání (ale možná taky zcela bez erekce nebo s opravdu miniaturní).
Přišlo to zcela nečekaně, najednou to bylo :roll:

Je nesmyslné říkat, že bych to chtěl zažít, protože už to nejde (kdo netrpěl předčasnou ejakulací ve dvaceti, těžko bude o pár desetiletí později). Ale v nějakém matrixu bych to chtěl zažít v okamžiku, kdy jsem ženu viděl souložit poprvé. Bylo by to skvělé pro mě a určitě i pro ní.
Ovšem kdyby cenou za to bylo, že bych dlouhodobě trpěl předčasnou ejakulací - tak to raději ne :roll:
Tak netřeba vše brát úplně dogmaticky. Samozřejmě si uvědomuju, že to nezažiju, jako i spoustu jiných zážitků, které jsem nezažil, ale líbilo by se mi je zažít. Prostě by mě zajímalo, jaký to je pocit. Možná ani nejde o tu ejakulaci samotnou, jako to, že se najde něco, co mě vzruší natolik, že by přicházela vůbec v úvahu.
Jo, chápu. I to mé přání, že bych to chtěl zažít v nějakém Matrixu při první trojce - vlastně nebylo reálné, protože, to už mi taky nebylo 14-15 a mé tělo by to nedokázalo. Ale kdyby to zařídil ten Matrix, bylo by to skvělé. Zpětným pohledem bylo nejzajímavější, že jsem vlastně neměl žádné předorgasmické pocity. Prostě jsem kvůli něčemu byl moc vzrušený - a najednou to ze mě šlo nečekaně ven - při chůzi a při plavání :roll:
Tak ten zcela nečekaný výstřik bych chtěl zažít při první trojce - jen díky pohledu na ženu, jak jí někdo začal píchat. Že bych se udělal jen z pohledu na ní, by jí určitě taky vzrušovalo. Tehdy by se mi buď postavil podruhé - nebo by se to v jako prvním zážitku akceptovalo jako "v pohodě".

Hele, kdo trpíte předčasnou ejakulací a stalo se vám to někdy ještě před zásunem:
Bylo to pro vás taky nečekané a překvapivé - nebo to cítíte pár vteřin předem?
V pubertě mě to občas zcela překvapilo, teď v dospělosti to poznám, stává se mi to při silném podnětu, nástup erekce je rychlejší, penis se mi kývá a sám jakoby zatíná a je extrémně citlivý. Erekce přejde v křeč a pak vyteču, ale často i prudce stříknu.
Domkanda
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Příspěvek od Domkanda »

Prazak84 píše: stř 19. čer 2024 7:57:08
Domkanda píše: pon 17. čer 2024 15:53:22 Hele, kdo trpíte předčasnou ejakulací a stalo se vám to někdy ještě před zásunem:
Bylo to pro vás taky nečekané a překvapivé - nebo to cítíte pár vteřin předem?
V pubertě mě to občas zcela překvapilo, teď v dospělosti to poznám, stává se mi to při silném podnětu, nástup erekce je rychlejší, penis se mi kývá a sám jakoby zatíná a je extrémně citlivý. Erekce přejde v křeč a pak vyteču, ale často i prudce stříknu.
To je zajímavé. Já psal, že jsem to zažil 2x ve věku pod 15 a zcela mě to překvapilo - bez varování (při chůzi, při plavání).

Jako předčasnou ejakulaci bych mít nechtěl, to všechny lituju, ale z kandaulistického hlediska bych to podobně při trojce párkrát zažít chtěl. Musel by to být zajímavý zážitek. A i ženě by to deklarovalo, že mě ten pohled extrémně vzrušil, určitě by se to líbilo i jí - ale nesmělo by to být pravidlo :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
LucasX
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Miluju hry a eroticke fantazie. Jelen-bull-hedonist. Switch.

Příspěvek od LucasX »

Dobrý téma. Jmenuje se to hands free orgasm (HFO) a jednu dobu to bylo v 0 letech dost popularni. Vzniklo x webu, ktere se tomu věnovaly (bohužel vše už prakticky zaniklo).

Hypno dominy (nebo jen ženy se sexy hlasem) v audio nahrávkách dráždily posluchače až k orgasmu. Princip byl hypnoza, její hlas a hudba.
Spousta věcí free, ty nejlepsi pak placene😈.

Podle kategorí a barvy hlasu to byla opravdu široká nabídka “vypravěček”😉. Něžné, hloupé, dominantní, sprosté, ponižující atd. Vybral by si každý.

Skladby měly obvykle kolem 20-90 minut a jen poslechem měl člověk na konci stříkat.

Vyzkoušel jsem jich mraky a obvykle jsem jen usnul😂.
Nicmene věřím, že to jde.
badkus
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Příspěvek od badkus »

Ano jednou když jsem paní přiznal barvu :D jak to mám a ona mi pak vyprávěla s kým mě podváděla a když se dostala k tomu jak měla tři najednou tak jsem se udělal jen tak oba nás to celkem překvapilo :lol:
myrnatos

Příspěvek od myrnatos »

Samovolně bych to nejspíš nezvládl... Ale něčemu podobnému by se možná dalo trochu pomoct... Kdyby vás ve stavu velkého vzrušení schválně třeba jen pohladila (klidně 2x, ale domluvit předem maximální počet), to by mohlo fungovat jako "odpálení"? :)
zenith30
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1241
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zenith30 »

Já jsem zažil poluce asi před 2 týdny, je mi 36 a poluce jsem naposledy zažil tak před 20 lety. Nedávno jsem se ale vzbudil cítil jsem jak mi v něm pulzuje a stříkám. Většinou stříkám tak jednou za týden, sex tak jednou za měsíc, ale teď jsem byl asi 4 dny po výstřiku. Zdálo se mi že si ve snu nasazuju klícku, a najednou jako by se mi chtělo strašně čůrat a neudržel jsem to, tak jsem si ho v tom snu chytil, ale najednou jsem se vzbudil a cítil jsem jak stříkám. Byl to super pocit. Nechápu ale že se mi to stalo když si ho občas honim. A nebyl to ani extra erotický sen. Rád bych to ale zažíval častěji.
Odpovědět