Manželka s kolegou na služební cestě

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
kandax
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme vyrovnaný a zkušený pár, který hledá spíš občasné povyražení, než kamaráda. Ale není to vyloučeno Hlavní je inteligence, čistota a diskrétnost.

Manželka s kolegou na služební cestě

Příspěvek od kandax »

On je teda o dost mladší, ale jelikož se ve firmě šetří, mají objednaný jeden dvoulůžkový pokoj. Budou na služebce týden a já vůbec nevím, jak to tady s těmi všemi svými představami vydržím. On má prý přítelkyni, takže možná nebude chtít absolutně nic zkoušet. Moje žena "má za sebou" několik trojek, kdy jsme si pozvali někoho na hotel, jednou měla kámoše u nás doma... ale já teď vůbec nevím, jak jí říct, aby to na něj trochu zkusila... nebo aspoň kdyby náááhodou zkusil něco ten její kolega, tak aby tomu šla naproti... hergot, to je strašná situace ;) Co byste na mém místě dělali?
kohout50
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet

Re: Manželka s kolegou na služební cestě

Příspěvek od kohout50 »

Zajímavá informace i situace. Klidně ji dej svolení ke zlobení a podle její reakce poznáš, zda by do toho šla. Pak už ti nezbývá než čekat, představovat si co by mohlo být a doufat,že k tomu dojde 😉.
exkandaulista
Pár slov o nás: neuvedeno

Příspěvek od exkandaulista »

kandax píše: ned 28. led 2024 20:26:40 On je teda o dost mladší, ale jelikož se ve firmě šetří, mají objednaný jeden dvoulůžkový pokoj.
https://www.emimino.cz/diskuse/ubytovan ... ch-191426/
Je to nesmysl, žádná společnost si nedovolí ubytovat 2 dospělé osoby jiného pohlaví na 1 pokoji…mám za sebou stovky sl.cest a nikdy jsem to neviděla ani neslyšela!!!
:lol: :lol: tady někdo dělá manželovi blbeečka
Tohle je fajné, jak si chlap omluví nevěru. Neexistuje. I sebehorší firma radši sežene bídné ubytování, které je rozdělené, společně chlapa a ženskou neubytují, u toho mého v práci 2chlapy jen po domluvě..
Tak v takový firmě by můj chlap nepracoval. Jinak si myslím, že ti manžel lže.
Buď dělá kokota ona z tebe, nebo ty z nás
:roll:
kandax
Pár slov o nás: Jsme vyrovnaný a zkušený pár, který hledá spíš občasné povyražení, než kamaráda. Ale není to vyloučeno Hlavní je inteligence, čistota a diskrétnost.

Příspěvek od kandax »

Když to píšou na eMiminu, tak to musí být pravda, žejo :)
stev56
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Příspěvek od stev56 »

Moja také ide na školenie kolegom
kandax

Příspěvek od kandax »

Vlastně je jedno, jestli budou mít jeden nebo dva pokoje. Dopoledne práce a školení, odpoledne a večer volno v místě, kde nebude co dělat... v hotelu sauna... nevím, jestli bych jako mladej kluk něco zkusil na kolegyni o 20 let starší, nikdy jsem v takový situaci nebyl. Ale příležitostí bude dost a nikdo by se o tom nedozvěděl... teda kromě mě, samozřejmě :)
gill1000
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1790

Příspěvek od gill1000 »

exkandaulista píše: ned 28. led 2024 21:10:49
kandax píše: ned 28. led 2024 20:26:40 On je teda o dost mladší, ale jelikož se ve firmě šetří, mají objednaný jeden dvoulůžkový pokoj.
https://www.emimino.cz/diskuse/ubytovan ... ch-191426/
Je to nesmysl, žádná společnost si nedovolí ubytovat 2 dospělé osoby jiného pohlaví na 1 pokoji…mám za sebou stovky sl.cest a nikdy jsem to neviděla ani neslyšela!!!
Moje manzelka dost casto spi na sluzebce s kolegou na jednom pokoji. A ja uz jsem taky takhle spal s kolegyni.
exkandaulista

Příspěvek od exkandaulista »

kandax píše: pon 29. led 2024 8:41:55 a nikdo by se o tom nedozvěděl... teda kromě mě, samozřejmě :)
A tu jistotu bereš kde? :lol:
Tyhle akce se pořádají hlavně proto, že se to jako manžel nemáš šanci dozvědět.
kandax

Příspěvek od kandax »

exkandaulista píše: pon 29. led 2024 11:05:33
A tu jistotu bereš kde? :lol:
Tyhle akce se pořádají hlavně proto, že se to jako manžel nemáš šanci dozvědět.
Protože ona by mi to ještě zatepla napsala aspoň smskou nebo zavolala ;)
lotos
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Příspěvek od lotos »

Moje manzelka dost casto spi na sluzebce s kolegou na jednom pokoji. A ja uz jsem taky takhle spal s kolegyni.
[/quote]

V rámci šetření firmy se to teď tak dost často dělá.
Odpovědět