PP cudzinci na dovolenke - pohlad manzela

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
KandaMartin
Příspěvky: 31
Registrován: stř 17. lis 2021 16:38:40
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: radi na dovci s cudzimi

PP cudzinci na dovolenke - pohlad manzela

Příspěvek od KandaMartin »

Dalsi den dovolenky sme travili na plazi a v okoli pristavu. Bolo krasne pocasie, pofukoval vietor a tak nebolo moc horucuco.
Zazitok s predchadzajuceho dna mi nedal moc spat.
Od rana som chcel o tom rozpravat a rozvijat fantazie. Manzelka posobila trocku utiahnuto a zaskocene, tak som moc netlacil na pilu.
Ta ryvhlovka s Indom ma sialene vrusila, ale nadrzany pohlad honiaceho Araba som nevedela dostat prec z havy.
Po slneni a kupani na plazi sme isli do pristavu a az po nejakom case som si vsimol, ze manzelka si nedala spodne pradlo.
Velmi ma to potesilo aj vzrusilo. Klub, kde sme boli vcera, bol zatvoreny. Uvazoval som, ako vyuzit naladu mojej zeny. maximalne ma vzrusovala predstava, ze by slapala tam, kde prostitutky. Jemne som to naznacil a manzelka to rezolutne zamietla.
Ani som nebol sklamany, vedel som, ze to je uz moc uletene.

Sadli sme si v pristave na drink a ja som zacal hladat v novinach inzeraty na kluby. A nasiel som. Z popisu som nebol moc mudry ale zavolal som tam.
Bol to "Gentleman's club" v ktorom su pary a zeny vitani, ale su v mensine.
Opytal som sa na pravidla, na pravidla vstupu a po asi 10 minutach som nateseny ukoncil rozhovor. Manzelka mala medzitym druhy koktajl.
S nadsenim a usmevom na tvari som jej povedal, ze som nasiel iny klub otvoreny 24h.
Podvecer sme sa presunuli do klubu taxikom. Vedel som, ze nie je dolzezite oblecenie, pretoze v klube su vsetci nahi alebo v uteraku.
Pri vstupe som zaplatil a dostali sme kluce a osusky. Prezliekli sme sa a isli sme prezriet cely klub. Boli tam 3 poschodia s tmavymi iestnostami, ktore boli niektore prepojene, ine oddelene mrezami alebo len miestnost s vela valendami a matracmi.
Vsade na stenach boli davkovace na lubrikant a zasobniky na kondomy.
Nebolo tam vela ludi, niektori pozerali TV niektori popijali pivo. Ked sme tam isli s manzelkou, vzbudili sme pozornost. Poprosil som manzelku, aby mi podala jej osusku a chodila naha. S usmevom mi osusku podala. Chodili sme dalej z poschodia na poschodie, manzelka naha, ja ako sherpa :-)
Bola tam miestnost s valendou na jednej strane, bocne steny boli len mreze, ako na vazeni. Zmurkol som na manzelku a vosli sme do miestnosti.
Dvere som zamkol, aby ku nam nikto nemohol vojst. Niekolko muzov sa zjavilo pri mrezach z oboch stran. Pozerali na nas, niektori mali osusky niektorym spadli na zem a ich penisy pomedzi mreze boli v nasej izbe.
Rozprestrel som osusky na valendu. Valenda bola opreta o jednu stenu z mrezi. Protilahla stena z mrezi bola volna.
Manzelku som polozil na valendu a zacal ju lizat tak, aby to co najviac ludi videlo.
Jeden jej cez mreze dociahol na prsia a hladil jej ich. Pozeral som sa drahej do oci a usmial som sa.
Zmurkli sme na seba.
Postavil som sa a otocil som ju tvarou ku sebe, zadkom ku mreziam, klacala na valende, moj penis mala akurat pred tvarou. Pomaly ma zacala fajcit a ja som zatial upravoval jej postoj tak, aby nohy mala za mrezami a rozkrok presne medzi mrezami.
Dvaja chapici hned siahli po kondomy v zasobnikoch na stene. Boli vedla a od kundy mojej zeny ich prakticky nedelilo nic.
Ten co si nasadil kondom prvy, bol aziat (Filipinec, Vietnamec?). Namieril si to na analik mojej manzelky. Z nadobky upevnenej na stene vytlacil trochu gelu a namazal jej zadnu dieru. Pomerne lahko do nej zasiel a manzelka sa na mna usmievala a nechala ho aby jej jazdil v zadocku.... Pokracovanie nabuduce
Mildas155
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 23. čer 2022 11:24:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP cudzinci na dovolenke - pohlad manzela

Příspěvek od Mildas155 »

boha bomba
Uživatelský avatar
KandaMartin
Příspěvky: 31
Registrován: stř 17. lis 2021 16:38:40
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: radi na dovci s cudzimi

Re: PP cudzinci na dovolenke - pohlad manzela

Příspěvek od KandaMartin »

... manzelka zvladala jeho penis v anale v pohode, nebol moc velky. Mna vzrusovalo, ze im drzi ako taka cubka a este sa jej to aj paci. Akurat mi bolo luto, ze sa do nej nevystrieka, lebo ma kondom. Ten druhy za mrezami si pohonievala pozeral ako Aziat vzrusenim zrychluje. Mna manzelka uz nefajcila lebo vzdychala a vteda sa jej neda dobre fajcit.
Snazil som sa zachytit pohlad toho druheho chlapika. Po chvilke sa nam pohlady stretli a usmiali sme sa. On naznacil palcom hore ze moja je super. Ja som naznacil, ze nemusi pouzit kondom. Opytavo sa na mna pozrel a ja som prikyvol. Pochopil. Usmial sa este viac.

Siahol som rukou dozadu ku zadku mojej zeny a palcom a prstom som objal penis Aziata, ktory jazdil dnu a von v mojej manzelke. Jemne som stisol penis ako jazdil dnu a von a zacal sa kondom posuvat ku zaciatku penisu. Pozrel som na Aziata a ocami polozil otazku ci je s tym ok. On uz bol kusok od vyvrcholenia a vytiahol cely penis von, strhol kondom a zase hned zasunul. Velmi sa mi pacilo vidiet ako holy vnika do manzelkynych utrob. Za par okamihov sa Aziat zacal chviet a chrcat a trhanymi prirazmi daval najavo, ze prave konci a pumpuje semeno do analu mojej drahej.

Neviem ci to Verca citila alebo nie, ani neviem, ci si vtedy uvedomila, ze si dal kondom dolu. Ale mna to zase sialene vzrusilo. Na miesto Aziata sa hned posunul ten druhy chlapik a jeho naradie bolo o poznanie hrubsie. Dlzka nebola extremna ale hrubka jeho vtaka budila respekt. Dobre, ze Verca bola vystriekana a tym padom do nej prenikol lahsie. Udiv v jej tvari a rosirenie zreniciek naznacovali, ze jej zmena nebola neprijemna.
Verca zacinala prijemne vrniet a vzdychat, snazil som sa chlapikovi naznacit, ze je cas prejst do kundicky, inaksie Verunka nedosiahne orgazmus.
Ako keby cital moje myslienky presunula jeho macka do kundicky mojej zeny. Zvuk prirazov sa zmenil, prirazy boli rychlejsie a intenzivnejsie. Zvuk vlhkej kundicky tam asi kazdy poznal Verca sa zaprela a so zvysenym hlasom chtiac nechtiac oznamovala bliziaci sa orgazmus. Jej orgazmus cez nu preletel a chlapik stale este neskoncil. Na moje sklamanie, vytiahol vtaka a vystriekal sa Verci na zada a zadok. Bola to poriadna davka a ja som to porozotieral po manzelkynom tele.

Verunku som zobral za ruku a vysli sme z miestnosti, uteraky som prehodil cez plece a isli sme spolu nahi. Skupina chlapov z miestnosti vedla nasej zacali kracat za nami. Viedol som nas do miestnosti s velkou zinenkou v strede miestnosti. Veronika si klakla na styri a zacala fakcit na striedacku dva vtaky pred jej tvarou. Ja som klacal za nou a prtil som jej kundicku. Po chvili som si klakol vedla nej a rukami som jej roztahoval pulky a pysky na kundicke. Pozeral som, ktory z chlapov ma obrezaneho, bol to predpoklad ze bude z blizkeho vychodu.

Postavil som za vedla zinenky a septom vravel chlapom, ze manzelka je k dispozicii. A ze chce ich mrdku uvnitr (to som chcel ja aby bola vystriekana, ale to nemuseli vediet a Veronika si to uzivala tiez)

Verunka medzitym otocila tvar ku mne pozrela sa na mna a ukazala mi pusu, bola plna bielej tekutiny. Verunka sa s tym hrala a pomaly to prehltla.
Druhy, ktoremu fajcila medzitym presiel za nu a na psicka ju zacal sulozit.
Verca sa mi pozerala do oci a usmievala sa...
Mildas155
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 23. čer 2022 11:24:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP cudzinci na dovolenke - pohlad manzela

Příspěvek od Mildas155 »

nadhera
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: figu1, jarda1954, kAv, Monkey, Palindrom, tir24 a 242 hostů