Manželka má konečně milence

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
gill1000
Příspěvky: 173
Registrován: úte 28. dub 2015 10:11:15
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1790

Manželka má konečně milence

Příspěvek od gill1000 »

Vždycky jsem si tajně představoval, jak se moje manželka miluje s někým jiným. Představoval jsem si konkrétní chlapy, kamarády, kolegy. Když jsme se milovali, tak jsem si je představoval na mém místě. V mé hlavě se milovala s nima. Nikdy jsem se jí to ale neodvážil říct. Bál jsem se její reakce. A taky jsem nevěděl, jak bych reagoval já kdyby souhlasila. Snil jsem o tom, ale nebyl jsem si jistý, jestli to opravdu chci.

Až nedávno. Byli jsme spolu v posteli. Bála se, že už je stará, že už není hezká, že už nikoho nepřitahuje. Já jsem jí to vyvracel. Říkal jsem jí, že je moc krásná a že se určitě všem chlapům moc líbí. Že po ní určitě touží a představují si, jaké by to s ní bylo v posteli.
"Kdyby ses nechala svádět, rychle tě někdo sbalí."
"Jak to myslíš? Že bych se nechala svádět?"
"Musíš jim dát najevo, že to můžou zkusit. Že můžeš být k dispozici. Že tě třeba i můžou mít, když se budou snažit. Uvidíš, kolika chlapům se líbíš. Hned to začnou zkoušet. A třeba se ti některej zalíbí."
"Ty jako opravdu chceš abych si našla milence?"
"Každýho chlapa vzrušuje, když si představí svoji manželku s jiným."
"Jo? Opravdu? Tebe taky?"
"Jojo, moc."
"A ty bys to opravdu chtěl? Abych si někoho našla? Abych s ním spala?"
"No..třeba jo. Jesli chceš, zkus to s někým."
"Já nevím,.... možná... ale já stejně nikoho takovyho neznám."

Pak jsem se jí zeptal:
"Kterej by se ti líbil ? S kterým bys chtěla jít?"
"Hmm uhádneš to?"
"...s Tomášem?"
"Ano, Tomáš se mi líbí, má krásné tělo a je hodně pozorný. Ale má teď Petru. Teď by mne nechtěl."
"Co víš? Možná, že jo."
"Nene, to ne. Možná by mě chtěl jeden kolega, hodně se po mně kouká, ale ne, to taky ne. Já nikoho takového opravdu neznám."

Tím to protentokrát skončilo.

Zanedlouho jsme zase takhle bavili a já jsem navrhnul:
"A co seznamka na internetu? Když se tam zapíšeš, budeš mít hned stovky zájemců. Budeš si moct vybírat."
"Na internetu, to ne, to nikdy. Všichni by viděli, že tam jsem. Bůhví kdo všechno by to viděl. To ne."

Ale rozleželo se jí to v hlavě a za čas se mne zeptala, jak to na internetu funguje. Vysvětlil jsem jí to. Přemýšlela o tom, a rozhodla se to nezávazně zkusit. Přece nemusí na nikoho reagovat. Jenom uvidí, jestli bude někdo mít zájem.

Udělali jsme jí profil. Napsali jsme, že chce "nezávazné diskrétní intimní schůzky" a dali jsme tam tři fotky: portrét, celou postavu v krásných sexi šatech a taky v plavkách. Ty fotky byly docela obyčejné, stejné fotky má moje žena i jinde na internetu. Ale jejich přítomnost na otevřeně sexuální seznamce jim dávala zvláštní význam. Vzrušovalo mne, že si chlapi při jejich prohlížení budou moji ženu představovat nahou a budou ji hodnotit podle toho, jaká je asi při sexu. A budou ji kvůli sexu psát a přemlouvat aby s nima šla. Začali jsme prohlížet potenciální milence, kterých bylo opravdu hodně. Pár jich manželka vybrala aby zkusila "co to udělá" a odpověděla na jejich zprávy. Všichni reagovali - všichni s ní chtěli spát. Překvapilo jí to a začala si s z nich několika psát. Ale vždycky to po pár výměnách ukončila. Byli to blbci. Až s jedním si začala psát dýl, a delší dopisy. Lichotil ji. Sliboval ji, že to s ním bude krásné, že ji vynese do nebe. Konečné jí navrhnul schůzku. Byla nervózní, lákalo jí to, ale bála se jít naslepo s neznámým mužem. Přesvědčil jsem jí, že když půjdou jenom na skleničku, nemůže se nic stát. Vždycky bude moct odejít. Nakonec souhlasila a dohodli si schůzku hned na příští den. Ale já jsem začínal být nervózní. Zůstane to jenom u skleničky? Co když se jí bude líbit? Ona se mu bude líbit určitě, to jsem si byl jistý. Udělá všechno aby ji dostal. Co když mu neodolá? Ale vždyť přece o tomhle jsem od začátku v hloubi duše snil - že jí někdo sbalí, že si najde milence. Nemohl jsem se v sobě vyznat. Bál jsem se toho a současné jsem po tom toužil.

I když jsme se tvářili, že jde jenom na skleničku, vykoupala se, celá se upravila a vzala si sexi prádlo a krásné barevné šaty, které zvýrazňovaly její postavu. Počítala se sexem hned na první schůzce ? Každopádně to nevylučovala a byla na to připravena. Přiblížila se pátá hodina a manželka odešla na svoje první rande od doby, co jsme spolu. Ona i on tam šli kvůli sexu, jasně si to před tím psali. I já jsem to věděl. Byl jsem hrozně nervózní, nejspíš víc, než ona. Byl jsem vzrušenej a žárlil jsem. Ale konec konců, jdou jenom na skleničku, jsem si pořád opakoval. Brzo bude zpátky, doma, u mne.

Nebyla.

A asi v devět mi od ní přišla smska:
jdu k němu, přijdu až později
a pak další:
zkusím to s ním
a
promiň
Srdce by vyskočilo až do krku. O tomhle jsem už dlouho snil, ale když se to děje, začínal jsem se bát.
Chtěl jsem jí něco napsat, vymyslel jsem jenom:
buď opatrná
Odpověděla:
budu, neboj, je hodný
a ještě poslala obrázek srdíčka. Nějak jsem si nebyl jistý, jestli to srdíčko je určené pro mne, nebo má symbolizovat jeho.
Dál už se neozvala.

Měl jsem pocit, že každou chvíli exploduju. Snad ještě nikdy jsem nebyl tak vzrušený. Šla s ním hned na první schůzce. Hned jí dostal. Čím jí asi tak okouzlil? Teď jsou spolu. Je u cizího chlapa doma. Sama s ním. Vzrušuje jí to? Bojí se? Asi už jsou spolu úplně nazí. Objímají se, hladí se, prohlížejí si svá nahá těla. On vidí, jak je krásná, hledí na její drobná prsa s růžovými bradavkami, krásné oblé boky, vidí její úzkou růžovou kundičku. Všude ji líbá. Otevírá ji. Vniká do ní. Milují se. Znovu a znovu do ní vniká. Dělá jí to. Ona vzdychá, sténa. Křičí? Vzal si gumu? Nechá ho v sobě až do konce? Odešla jako moje věrná manželka, vrátí se jako jeho milenka.

Po půlnoci mi konečně přišla další zpráva. Ale jiná, než jsem čekal:
přespím tady, už je pozdě, přijdu ráno, nečekej na mne
a následovalo znovu:
promiň

Vůbec jsem nespal. Pořád jsem si je představoval. Co teď dělají ? Milujou se ještě? Nebo se ve spánku objimají?

V půl desáté přišlo:
už jdu
a
miluju tě

Po desáté přišla.
"Promiň, jsem pozdě. On chtěl ještě ráno."
"Co?"
"Sex. Když jsme se vzbudili. Byl zase vzrušenej... já taky."
"Jaké to bylo?"
"Hezké."
"Co jste dělali? "
"No všechno jsme dělali."
"Milovali jste se?"
"No ano, milovali,.... hodně, mockrát."
"A líbilo se ti to?"
"Líbilo. Víš,....já nevím jak to říct... nezlob se..."
"Proč? Co?"
"Já,..., víš,...je to blbý, ale já jsem si vždycky myslela, že s tebou mám normální orgasmus."
"????? Vždyť ho máš! Teda, většinou."
"No jo, ale,..., nezlob se,.... s ním to bylo úplně jiné."
"Jak jiné?"
"Já nevím,....nějak jiné. Nedokážu to popsat. Poprvé jsem při tom málem omdlela, jak to bylo silné."
"Jak to? Má ho velkýho?"
"Ani ne, to ne, tím to není.... já prostě když je ve mně, tak se cítím úplně plná, celou mne naplňuje nemůžu se tomu ubránit. Celého ho v sobě cítím. Nevim, proč on to se mnou umí."
"Dělá to jinak?"
"Ani ne, možná jenom, že je novej, jinej."
"Nojo, s tím nic neudělám."
"Když mne dělal poprvé, nevěděla jsem, co se to se mnou děje."
"Kolikrát si se udělala?"
"Třikrat... ne ctyřikrát... ráno taky."
"Měl gumu?"
"Na začátku jo... pak už ne. Ono to moc nejde s gumou když jsme to dělali tak dlouho. A víckrát se udělal... taky je to hezčí když se udělá přímo do mne. Bez gumy."
"On do tebe stříkal? Bez?"
"Nojo, odpusť mi to. Já jsem ho tak líp cítila... v sobě."
"Ale co když...?"
"Ty se bojíš, že mne zbouchnul? "
"No.."
"Neboj, on se hodně udělal jenom poprvé - a to měl gumu. Pak už stříkal málo."
"Jak to víš? "
"Protože to ze mně pak už moc neteklo když ho vyndal. ... Neboj, nemám toho v sobě od něj moc."
"No ale..."
"Já... promiň, já vím, že jsem neměla. Ale když to bylo tak krásný s ním. Já s ním asi budu chodit."
"Jak chodit?"
"Jako s milencem, prostě. Občas za ním půjdu. Milovat se. Ja vím, že to mělo být jenom jednou, ale já to chci ještě..."
"Ale to tak potom bude do tebe stříkat pravidelně. Plnou dávku!"
"Ale ne, neboj se. Ty taky do mne stříkáš - a nic se nestalo. Prášky fungují. A... to riziko že mne oplodní je taky vzrušující, nemyslíš?"
"Ty ses do něj zamilovala?"
"Zamilovala? Ne, to ne. Nezamilovala.., určitě ne moc, ale chci ho. Promiň vždyť takhle jsi to chtěl, ne? Chtěl jsi abych měla milence, tak ho mám."
"No jo, ale ne takhle asi,... já nevím. Bojím se, že mi tě ukradne. Že o tebe přijdu. Miláčku!"
"Ne, to ne, baví mně to s ním. Ale nic víc. Nemusíš se bát. Jsem jenom tvoje."
"Ale chceš spát s ním."
"To je něco jiného. O nic nejde, opravdu. Věř mi. Tebe miluju,... ale s ním je to hezčí A s tebou budu spát taky, neboj se. Nebudu tě zanedbávat, slibuju. Možná to budeme mít hezčí než teď, nebudeš mi tak všední, když vás budu střídat. Určitě, uvidíš, i ty si to se mnou užiješ líp než dřív."
"No ale s ním půjdeš protože se ti to s ním víc líbí."
"Ale o to jde, ne? Milenec je od toho aby mi to udělal líp než manžel. Proto mají ženy milence - protože milenec je líp udělá. Jinak by to nemělo smysl mít milence. Proto jsi přece chtěl, abych si někoho našla, ne? Abych mi s ním bylo při milování líp než s tebou, aby mne líp uspokojil. A abych se cítila víc ženou, víc žádoucí. Chtěl jsi to, a už ho mám. Moc ti za něj děkuju. Vždycku, když mi to udělá, vím, že ten orgasmus je dárek od tebe. Miluju tě. Pojď ke mně!"


(Tohle se nestalo, příběh je vymyšlený. Manželku jsem k tomu nikdy nemusel přemlouvat a taky milence nehledá na internetu. Ale dialogy a smsky jsou do značně míry založené na zkutečnosti.)
Všimáček
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 10. lis 2022 13:02:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Re: Manželka má konečně milence

Příspěvek od Všimáček »

Pěkně napsané. Povídky skoro vůbec nečtu, ale je vidět že když někdo umí psát, tak je to fajn. Hlavně se mi líbí, že to není přitažené za vlasy, protože příliš bujná fantazie je vždycky na škodu. A určitě je dobré, že v té povídce nejsou takové ty debilní fráze, jako např: "vsunul jí svůj velký penis do její roztoužené úzké kundičky. Její tělo se propínalo při tom, jak jeden orgasmus střídal druhý a ona prosila ať neprestává..." Bla, bla, bla...sračky.
Takže za mě, dobrá práce. 👍
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
gill1000
Příspěvky: 173
Registrován: úte 28. dub 2015 10:11:15
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1790

Re: Manželka má konečně milence

Příspěvek od gill1000 »

Všimáček píše: pon 15. kvě 2023 6:23:50 Pěkně napsané. Povídky skoro vůbec nečtu, ale je vidět že když někdo umí psát, tak je to fajn. Hlavně se mi líbí, že to není přitažené za vlasy, protože příliš bujná fantazie je vždycky na škodu. A určitě je dobré, že v té povídce nejsou takové ty debilní fráze, jako např: "vsunul jí svůj velký penis do její roztoužené úzké kundičky. Její tělo se propínalo při tom, jak jeden orgasmus střídal druhý a ona prosila ať neprestává..." Bla, bla, bla...sračky.
Takže za mě, dobrá práce. 👍
Ja tam davam hlavne dialogy, a i kdyz ta povidka je vymyslena, ty dialogy jsou odposlechnute. Nektere od manzelky, ale i od jinejch holek.
ccuckk
Příspěvky: 135
Registrován: pon 30. lis 2020 17:24:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželka má konečně milence

Příspěvek od ccuckk »

Všimáček píše: pon 15. kvě 2023 6:23:50 A určitě je dobré, že v té povídce nejsou takové ty debilní fráze, jako např: "vsunul jí svůj velký penis do její roztoužené úzké kundičky. Její tělo se propínalo při tom, jak jeden orgasmus střídal druhý a ona prosila ať neprestává..." Bla, bla, bla...sračky.
Každý má jiný vkus, jen proto, že to nemáš rád, není přece potřeba nazývat to sračkami, apod. ;)
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželka má konečně milence

Příspěvek od pajda1 »

Super 👍. Ikdyž vymyšlená,tak bomba👍
gill1000
Příspěvky: 173
Registrován: úte 28. dub 2015 10:11:15
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1790

Re: Manželka má konečně milence

Příspěvek od gill1000 »

pajda1 píše: pon 15. kvě 2023 22:45:00 Super 👍. Ikdyž vymyšlená,tak bomba👍
Diky :-)
Ten pribeh je vymyslenej, ale ty dialogy jsou odposlouchane. Hodne z toho moje zena nebo jiny holky opravdu rekly.
I ty smsky.
Turiste
Příspěvky: 20
Registrován: pon 04. led 2021 12:49:29
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Manželský pár, který zjistil, že jej vzrušuje mnoho dosud netušených věcí
Bydliště: Jihovýchodní Morava

Re: Manželka má konečně milence

Příspěvek od Turiste »

Bravo, moc dobře napsané. Až do konce jsme mysleli, že je to celé popis opravdu prožitého
gill1000
Příspěvky: 173
Registrován: úte 28. dub 2015 10:11:15
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1790

Re: Manželka má konečně milence

Příspěvek od gill1000 »

Turiste píše: úte 16. kvě 2023 8:54:20 Bravo, moc dobře napsané. Až do konce jsme mysleli, že je to celé popis opravdu prožitého
Jak uz jsem tady napsal - jako pribeh je to vymyslene, ale ty dialogy jsou do znacne miry skutecne. Hodne z toho manzelka rekla.
Rozdil je v tom, ze jsem ji nikdy nemusel premlouvat aby si nekoho nasla. Sex ji bavi a rada si to necha udelat i od jinyho chlapa.
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Manželka má konečně milence

Příspěvek od Golie »

Hezký napsané a pokud jsou dialogy a zprávy pravdive, tak je to super...
Přesně jsem chápal tvoje pocity!!
gill1000
Příspěvky: 173
Registrován: úte 28. dub 2015 10:11:15
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1790

Re: Manželka má konečně milence

Příspěvek od gill1000 »

Ono jde o to, jak se vyrovnat se sporem, ze na jednu stranu chces aby si to manzelka uzila (a rajcuje te to), a na druhou stranu te uzira, ze on ji to dela lip (jinak by za nim nesla).

Ten problem neni tak silnej u jednorazovek, treba kdyz se s nekym vyspi na sluzebce. Ale u staleho milenecke vztahu to je slozitejsi. Clovek musi prijmout, ze jsme tak nejak v tom vztahu tri - ona, ja a jeji milenec. A kazdy mame svoje misto. Je dulezite, aby manzelka manzela ubezpecila, ze jeho misto neni milencem ohrozene. Ze i kdyz ma k milenci nejaky vztah (u dlouhodobeho milence jde vzdy o trochu vic nez o sex), jeji vztah k manzelovi to neohrozuje.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: idontexist, Longhorn, Mozna a 192 hostů