ČPP - Kolega

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Palindrom
Příspěvky: 62
Registrován: pát 19. srp 2016 9:52:55
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: pohodovy, diskretny, dohody akceptujuci bull a voayer :)

ČPP - Kolega

Příspěvek od Palindrom »

ČASŤ PRVÁ :
-------------------------

Ako každý rok som sa aj tento chystal do centrály našej spoločnosti na zákaznícku akciu pravidelne organizovanú pri príležitosti výročia osláv vzniku našej spoločnosti. Tento rok mali oslavy o troška vyšší level, keďže na konci čísla výročia svietila nula.

Oslavy bývajú už klasicky dvojdňové, prvý deň oficiálnejšia a noblesnejšia časť za účasti, majiteľov, riaditeľov a managementu zákazníkov, druhý deň už prebiehajú oslavy bez kravát a košieľ.

Dáky ten rôčik už vo firme pôsobím, tak túto udalosť považujem za rutinu, aj keď tento raz to malo aj trocha iný nádych. Rozhodol som sa vziať zo sebou aj môjho nového mladého kolegu, predajcu a uviesť ho do vyšších levelov obchodu a komunikácie a zároveň sa mi do auta nanominovala aj žena, že sa pôjde previezť a prvý deň sa potúla po hlavnom meste a obchodoch a druhý deň pôjde so mnou na oslavu.

Nemal som voči tomu námietky a tak nám asistentka bookla dve izby v jednom malom penzióne, jednu väčšiu pre nás so ženou a druhú menšiu v inej časti penziónu pre kolegu. Deň pred oslavou som oboch naložil do auta a vydali sme sa na 250 km cestu. Cesta ubehla rýchlo aj vďaka neustálemu vykecávaniu sa mojej milej s kolegom a jej vyzvedaním ako sa má, ako sa mu páči, aký som šéf ale aj otázkami osobnejšieho charakteru kde býva, či má frajerku a tak. Žienka si zjavne užívala jeho mladosť, hanblivosť. Jedným uchom som ich počúval, venoval sa šoférovaniu.

Po niečo viac ako dvoch hodinách sme parkovali pred penziónom a po ďalšej polhodinke sme boli ubytovaný na izbe. S kolegom sme boli dohodnutí, že sa stretneme o hodinku na recepcii a pôjdeme spolu všetci traja na večeru do neďalekej pivárničky.

Žena zo seba zhodila nohavice a tričko, v ktorom cestovala a odišla do kúpeľne, kde ma prekvapil zvuk pustenej sprchy. Po hodnej chvíľke sa kúpeľňa otvorila a vyšla žena zabalená v uteráku. So slovami konečne, som zapadol do kúpeľne aj ja. Po mojom návrate som zastihol ženu ako si oblieka letné krátke šaty a musel som uznať, aj napriek nášmu dlhoročnému manželstvu že je to stále kus krásnej a príťažlivej ženy.

O 5 minút sme sa už blížili k recepcii, kde nás už čakal kolega a pobavil ma výrazom keď zbadal žienku v šatách. 10 minútový prechádzka do pivárničky, ako aj takmer celá večera prebiehala v podobnej atmosfére ako cesta autom. Kolega so ženou takmer stále kecali a ja som sa občas zapojil dákou otázkou, poznámkou a vychutnával si dobré pivko a večeru. Keď odišiel kolega na WeCko, rypol som do ženy, či dostala chuť na mladé mäsko. Zatvárila sa pohoršene, ale prezradila, že by si dala povedať a dala mi pusu na líce. Usmial som sa a dal jej povolenie, že ak chce môže.
Nebolo by to prvý raz čo sme si jeden, či druhý užili aj pomimo manželskej spálne.

Ukončila to slovom, veď uvidíme, postavila sa odišla tiež smerom WC. Všimol som si, že sa s kolegom stretli v chodbičke ku záchodom, niečo si povedali. Kolega sa nezabudol za ňou otočiť a pokračoval cestou k nášmu stolu. Po sadnutí si som sa ho spýtal, či sa mu moja žena páči a aj keď ho asi otázka zaskočila, povedal že áno, že mám veľmi peknú a príťažlivú paničku a že sa mu s ňou dobre rozpráva. Povedal som mu, že vidno sympatie sú obojstranné.

Skôr ako sa žena vrátila som mu povedal, že má dovolené všetko, čo mu žena dovolí a že to čo sa stane na tejto akcii, ostane tu na tejto akcii, že nebudem riešiť a nebudem chcieť počuť po návrate nič okrem pracovných vecí s oslavou spojené.

Kolega dosť prekvapený moju "ponukou" len skonštatoval, že žena asi aj tak viac chcieť nebude. Tesne pred jej príchodom som mu povedal, že je to na ňom, čo chcieť bude a čo sa bude diať.
Palindrom
Příspěvky: 62
Registrován: pát 19. srp 2016 9:52:55
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: pohodovy, diskretny, dohody akceptujuci bull a voayer :)

Re: ČPP - Kolega

Příspěvek od Palindrom »

POKRAČOVANIE
--------------------------
Po návrate žienky z WC pokračoval večer takmer bez zmeny, len obaja moji spolu stolovníci mali k s sebe akosi bližšie. Hlavne žena bola v tomto odvážnejšia a letmé, akože náhodne dotyky na ramene, kolene, či ruke môjho kolegu sa opakovali a predlžovali. Rozhodol som sa im, dať im trocha priestor. Na chvíľu som sa ospravedlnil, že zbehnem na WC a trošku sa von na 10-15 minút prejsť. Zdvihol som sa a nechal ich samých.

Počas prechádzky som premýšľal čo sa deje v pivárni a kam to dnes dospeje. So ženou sme už 20 rokov, a doprajeme si občasný úlet, či už samostatne, resp. spolu. Nik z nás to dáko nepreháňa a vždy to posilní náš vzťah a sex. Od posledného úletu (na dovolenke) ubehlo už 9 mesiacov, tak som sa predstave, že si žena užije a potom mi bude o tom rozprávať potešil. Mám rád ak sa moja žena páči, som rád ak si je vedomá svojej krásy a zvodnosti. A čo jej viac prospeje ako záujem od 15 rokov mladšieho muža ? Väčšinou tých akcií je neplánovaných, tak ako táto. Rozhodol som sa vrátiť za nimi do pivárne, ospravedlniť sa že som unavený, ísť na izbu a nechať osud na nich dvoch.

Po návrate do pivárne sedela manželka pri kolegovi, hlavu opretú o jeho rameno a jeho ruka na nahom kolene mojej ženy. Keď ma zazreli, kolega ruku stiahol, žena sa len usmiala a pochválila kolegu, že je dobrý spoločník a rozprávajú sa o jeho živote. Povedal som, že som unavený a že idem na izbu, kde ju / ich počkám, nech sa v pohode bavia. Nechal som ich tam a odišiel. Na izbe som si dal sprchu, prešiel ešte raz zoznam pozvaných a potvrdených účastníkov zajtrajšej firemnej oslavy. Vypol som notebook, pustil telku a vyložil nohy. Čo asi robí moja žena ?
milan-1975
Příspěvky: 9
Registrován: pon 13. dub 2015 17:25:55

Re: ČPP - Kolega

Příspěvek od milan-1975 »

Zatiaľ super začiatok
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ČPP - Kolega

Příspěvek od pajda1 »

Začíná to božsky👍. Moc se těším na pokračování.
frosty22cz
Příspěvky: 22
Registrován: pon 25. dub 2022 20:26:46
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ČPP - Kolega

Příspěvek od frosty22cz »

kde je pokračování, to je jak vypnout film v půlce :)
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: ČPP - Kolega

Příspěvek od hotpair40 »

Zacalo to vynikajuco ale chce to pokracovanie
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, Johnny41, jonny, lamp990 a 220 hostů