PP prvy cudzi - pohlad manzelky

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
KandaMartin
Příspěvky: 31
Registrován: stř 17. lis 2021 16:38:40
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: radi na dovci s cudzimi

PP prvy cudzi - pohlad manzelky

Příspěvek od KandaMartin »

Pisem ako manzelka diktovala:

Nevera s kolegom bola mentalny skrat. ani neviem, co ma na nom zaujalo. Bol o 5 rokov starsi, vedela sa o nom ze je suknickar. Naprik tomu som si s nim zacala. Ked nas manzel nachytal, slubila som mu, ze to ukoncim, ale nedokazala som to.
Na ten moemnt, ked ma lizal vystriekanu, si nespominam. Nic som si nevsimla. Len viem, ze po sexe s kolegom, som nikdy nemala chut na sex doma. Asi nejake vycitky. Raz sme boli na firemnej akcii a ja som sa tesila, ze budem mat viac casu na seba s kolegom. Prisli sme na chatu vo stvrtok a domov sa malo ist v sobotu rano. Ja som sa domov vratila v piatok. Kolega dost pil a ja s nim a nie som naucena na alkohol. Skupina pri krbe ostala mensia a zacala sa hrat flasa. Detska hra, ktora ked ju hraji dospeli, nabera ine dimenzie.
Az neskor som sa dozvedela ze dve zeny co tam boli so mnou, boli profesionalky a ja jedina som bola normalna matka rodiny. No normalna...
Alkohol a situacia ma ovplyvnili na tolko, ze som sa stala sucastou toho, co sa tam dialo. Prvykrat som sa v zivote citila ako ku... chlapi si nas brali a striedali sa na nas. aj ked som si to v tych momentoch uzivala, nebola som na to mentalne pripravena a rano som sa pobalila a isla domov. Ani som sa neosprchovala, len som sa zbalila a odisla, dufajuc, ze som sa nenakazila. Viac menej, vtedy sa u mna prelomili lady a moja zalubenost do kolegu vyprchala.
Po case, ked mi manzel sepkal do ucha, ze by ma chcel nechat vystriekat inymi, sa mi vynorili spomienky na firemnu akciu. A amo, vzrusilo ma to. Vedela som, ze manzel si to vsimol. Nic som nehovorila...
Ked mi na dovolenke navrhol, aby som isla bez spodneho pradla, tusila som, ze nieco ma za lubom. Mala som pocit, ze mu to dlzim, za to vsetko. Ze mu urobim radost. Nase manzelstvo sa dalo do poriadku a bola som rada, ze tie roky po mojej nevere fungovalo.
Ked mi dvihal suknu na ulici, celkom ma bavila radost, aku z toho mal.
V tom klube kam ma zobral, som zacala hned nieco tusit. Nepacilo sa mi tam, boli tam sami nadrzani zufalci.
Ked ma nechal s s Indom a Arabom pri stole, zacali robit hned narazky aby sme sa stretli aby som im dala cislo.
Nemala som zaujem, aby mali moje cislo.
V jacuzzi to bolo prijemne, celkom som sa uvolnila a vycistila si mysel. Dokonca mi dobre robili pohlady muzov.
Ked sme isli do miestnosti na poschodi a videla som ako tam maju ludia sex, mala som male deja vu. A zacala som vlhnut. Nastastie sa uvolnila valenda a manzel ma tam zobral a mali sem sex. Mala som velmi silny orgazmus, pozerala som ponad plecia manzela na chlapov ako vzrusene na nas pozeraju.
Na dolnom poschodi sme si dali cocktail a presli sme vedla pozerat na dalsie pary, ako maju sex. Videla som tam aj toho Inda a Araba.
Manzel ma zacal bozkavat a ked mi vyhrnul suknu dufala som, ze Arab sa pozera. Predstava aky je zo mna vzrusena ma strasne vzrusovala. ked mi manzel vytiahol suknu nad zadok vedela som, co pride. Zacala som viac vhlhnut a dufala som, ze manzel si to nerozmysli. Ako som vlhla, zacalo mi zriedene semeno manzela spolu so stavami stekat na stehna. Dala som trosku od seba anohy a dufala som, ze si to Arab vsimne.
netusila som, ze Arab sa uz nepozeral a len Ind, ktory mi pripominal nasich pocernych spoluobcanov. Jeho ruky na mojom zadku (nevedela som ze Indove) ma strasne vrusili. predstavovala som si ako si ma tam zoberie a ja mu budem drzat.
Samotny sex si moc nepamatam, lebo ked som v sebe zacitila penis udzieho chlapa a pocitila ako ma manzel vzrusenim zovrel, tak som zacala byt mimo... neviem co sa dialo, viem ze som mala 2 orgazmy jeden za druhym.
Manzel sa na man doma vrhol a lizal ma ako sialeny. Sex doma bol fantasticky ale ja som v hlave mala pohlad na openis Inda a predstavovala som si ako vo mne pulzoval. Dufala som, ze manzel sa tam bude este chciet vratit..
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP prvy cudzi - pohlad manzelky

Příspěvek od pajda1 »

Úžasné,má to pořádný náboj👍.
Uživatelský avatar
diskret26
Příspěvky: 88
Registrován: úte 21. dub 2015 21:03:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP prvy cudzi - pohlad manzelky

Příspěvek od diskret26 »

Supeeeerrr
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: PP prvy cudzi - pohlad manzelky

Příspěvek od hotpair40 »

Perfektne ,dufam ze bude aj pokracovanie
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: PP prvy cudzi - pohlad manzelky

Příspěvek od kohout50 »

Krásné napsáno. Pěkné počtení. Uvidíme, jak to vše bude pokračovat.
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, vlado1974 a 197 hostů