PP S kolegou

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
gill1000
Příspěvky: 173
Registrován: úte 28. dub 2015 10:11:15
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1790

PP S kolegou

Příspěvek od gill1000 »

S manželkou pracujeme ve stejném oboru. Oba hodně služebně cestujeme na porady nebo konference. Někdy se nám podaří jet spolu na stejnou akci.

Manželka mi nikdy nebyla úplně věrná. Má milence a občas se vyspí s nějakým sympatickým kolegou. Nic přede mnou netají, vždy mi o svých sexualních partnerech řekne, někdy i předem. Bohužel odmítá abych u jejího sexu s jinejma byl. Kdysi s tím už dvakrát souhlasila, ale to už je dávno. Říká, že je jí to blbý, že se přede mnou stydí, když jí vidím vzrušenou s jiným a že si to přede mnou tak neužije. Chápu jí, ale mrzí mne to a občas se jí snažím přemluvit k nové společné akci.

Tento týden jsem spolu na konferenci. O jedné přestávce jsme se dali do řeči s jejím kolegou, kterého jsem neznal. Chvíli jsme se bavili, pak jsme se rozešli každý za svými zájmy. Později jsem se Jany zeptal, kdo to byl.

"To je Petr", odpověděla mi, "ty ho neznáš?".
"Ne, nevzpomínám si na něj."
"Ale jo, vždyť jsem ti o něm říkala. Jak jsem s ním v létě byla na poradě."
"Ten....?"
"Jo...ten. Vyprávěla jsem ti o něm, jak jsem s ním šla."
"Aha, tak toho jsem neznal. Vypadá fajn... docela."
"Jojo, je fajn...milej."

V noci jsem si je pak představoval, jak jsou spolu, oba nazí, a souloží.

Příští den o něm zase začala mluvit:
"Myslím, že by mne Petr chtěl. Znovu, tady. Přímo mi to neřekl, ale chová se tak. Hodně za mnou chodí, chce být blízko mne, baví se se mnou."
"Hmm, a ty chceš? "
"No... já nevím. Asi jo. Bylo to s ním fajn...... Ale nechci tě zradit a jít za ním, když tady jsi."
"Hmm..."
"Myslíš, jako kdyby chtěl ... a nevadilo by mu to..."
"Co jako ? "
"No, jak po mne pořád chceš abych to dělala před tebou. S jiným."
"No... chtěl bych to, no."
"On by možná šel. Jako se mnou... před tebou. Chtěl bys? "
"No jo, chtěl, moc. A ty ? Nevadilo by ti to? "
"Ne, ani ne... s ním ne. Zkusím se ho nějak zeptat. Myslím, se mne hodně chce."


Odpoledne mi Jana zavolala, že jsou s Petrem v hotelovém bazénu. Ať za nimi přijdu. Srdce mi poskočilo až do krku. Tušil jsem, co to znamená. Už je to tady. Snad opravdu uvidím svoji ženu s jiným mužem. Okamžitě jsem tam šel. Stáli ve vodě u břehu a povídali si. Byli tak blízko od sebe, že se občas vzájemně dotkli. Vlezl jsem do vody, chvilku jsme plavali. Jana pak navrhla, že můžeme jít k nám na pokoj, na skleničku. V plavkách, s ručníky kolem těla, jsme všichni tři prošli hotelem na pokoj. Jana se šla do koupelny převléknout, já jsem zatím nalil skleničky vína. Když se vrátila z koupelny, byla oblečená v jiných, suchých plavkách. Pak jsme se převlékli my s Petrem, oba jsme měli krátké kalhoty a trička. Petr se vesele Jany zeptal:
"Proč jsi si vzala plavky? Chceš se jít znovu koupat?"
"To ne. Chtěla jsem se pochlubit. Mám nové plavky. Líbí se ti? "
"Líbí, moc. Jsi v nich krásná. Ale...., bez nich by jsi byla ještě krásnější."

Zasmála se: "Jako nahá? "
"No, ano."
"To já nemůžu. Je tu můj manžel, nemůžu se svlíknout před cizím klukem."
"Já myslím, že můžeš. Přede mnou můžeš."
Souhlasil jsem: "Můžeš."
"Co byste ještě nechtěli - nahou holku v hotelu.", smála se dál a pokračovala:
"Vždyť mne oba znáte, už jste mě oba viděli bez šatů."
"To jo, ale to už je dávno."
, dál naléhal.
"Mám? ", podívala se na mne.
Přikývl jsem.
Rozepnula si horní díl plavek, nechala ho spadnout na zem. Prsa si zakrývala rukama. Podívala se na nás, na jednoho, pak na druhého, a odkryla svá prsa. Ruce si dala za hlavu, prohnula se a ukázala nám svá krásná prsa se stojícími růžovými bradavkami.
"Jsi moc krásná.... sundej si i spodek.", dál Petr naléhal.
"Spodek taky? A co vy? Vy zůstanete oblečení? To mám být nahá mezi oblečenými chlapy? Nejdřív vy dva!"
Oba jsme se bez váhání svlékli. Podívali jsme se na sebe. Oba jsme byli úplně vzrušení, s ptáky v pozoru.
Jana se zasmála "Tak teď já" a stáhla si kalhotky.
Když ji Petr viděl a miloval naposled, měla Jana v klíně hustý kožíšek. Dnes ho překvapila hladce vyholenou pičkou.
"Ty jsi zkrásněla! "
"Viď? "
zasmála se, "Líbí? "
"Líbí, moc.....mužů se podívat zblízka? "
Zase se zasmála, napůl si na posteli lehla, trochu roztáhla nohy a pozvala Petra k sobě: "Tak pojď! "
Než se stačil zvednout, podívala se na mne a rychle se zeptala: "Může? "
Přemáhán návalem emocí jsem rychle přikývnul.

Petr si kleknul před Janu, položil dlaně na její vnitřní stranu stehen, trochu víc je roztáhnul a začal si hrát s jejím prcátkem. Prohlížel si všechny detaily, všude ji hladil. Pak ji úplně roztáhnul a začal jí mezi nohama líbat. Jana si úplně lehla, roztažené nohy chytla rukama a začínala vzdychat. Když to vypadalo, že už dál nevydrží, sevřela mu hlavu stehny, že nemohl ani dýchat, trochu se uklidnila, uvolnila sevření a pozvala ho do sebe: "Pojď ke mne! "
Petr se rychle na Janu naklonil a postavil svoje pero před její vagínu. Jana roztáhla nohy a rukou si ho do sebe zavedla. Rychle do ní vniknul a začalo nejbouřlivější milování, které jsem kdy viděl. Trvalo to snad jenom dvě minuty, ale oba u toho hlasite křičeli. Nikdy před tím jsme Janu neslyšel takhle křičet. Vzdychy se střídaly s výkřiky:
"Miláčku...ano...ano...miluju tě....ano....moc...to je krásné...jojojo...můjmůj....aaaah."
Udělali se spolu.
Silně se při tom objali.
Věděl jsem, že Jana vždy poctivě bere prášky a nehrozí žádné nebezpečí. Přesto jsem měl pocit, že mi Petr právě manželku oplodňuje. Věděl jsem, že právě teď stříká svoje semeno přímo do její dělohy a ona jeho ptáka v sobě rytmicky stahuje svoji pičkou aby z něj dostala i poslední kapku.
Právě byli spolu v ráji.

Leželi spolu v objetí. Pomalu ho začala hladit po zádech a po zadku. Aniž by se na okamžik rozpojili, začal ji znovu pomalu souložit. Dlouze se líbali. Dívali se vzájemně do oči, hladila ho po hlavě. Ted už to nebylo bouřlivé šukání, ale něžné milování. Hráli si spolu. Vnikal do ní různými směry, střídal rychlost. Ona natáčela zadek. Chtěli si svá těla co nejvíc vychutnat. Občas si něco šeptali.
Pak ho Jana otočila na záda a sedla si na něj. Mohli se tak při milování lépe prohlížet. A já jsem lépe viděl, jak jsou jejich nahá těla spojená a jak Petr do Jany opakovaně vniká. Brzo se na něm znovu udělala, tiskla si při tom jeho ruce do klína. Pak udělala jeho, roztáhla při tom nohy co nejvíc aby ho měla v sobě opravdu hluboko.
Položila se na něj, pořád byli spojení, odpočívali a hladili se.

Pak z něj slezla, lehla si vedle něj, podívala se na mne a pozvala mne do sebe: "Pojď, teď chci tebe!"
Když jsem ji začal milovat, věděl jsem, že dlouho nevydržím, tak jsem nespěchal. Šeptem se mne zeptala:
"Žárlil jsi? "
"Ano, moc, moc jsem žárlil."
"To je dobře."
"Proč? Proč je to dobře?"
"Protože mne miluješ. ... Kdy jsi žárlil nejvíc?"
"Když jste se poprvé udělali. Když do tebe stříkal."
"Aaah."
vzrušilo ji to.
"Měl jsem pocit, že mi tě bere."
"Nene, to ne. Jsem jenom tvoje."
"Ještě nikdy jsem tě neslyšel takhle u toho křičet."
"Vzrušilo mne to, .... že se na nás díváš.... že je ve mně bez gumy... že bude stříkat...."
"Křičela jsi, že ho miluješ."
"To bylo vzrušením."
"Opravdu? "
"Jistě, nemiluju ho. Miluju jenom tebe..... A možná trochu Tomáše. S Petrem je to jenom zábava."

Povídáním jsme se tak vzrušili, že se Jana potřetí udělala. Já jsem se udělal hned po ní.

Leželi jsme pak všichni tři vedle sebe. Jana uprostřed, my s Petrem jsme ji objímali a něžně líbali. Chytila nás každého jednou rukou za ptáka a zasmála se "Oba jsem vás dnes měla!" A objímajíce se jsme společně usnuli.

(Povídka je založena na skutečném příběhu z tohoto týdne. Opravdu jsme s manželkou spolu na konferenci, kde mne seznámila s kolegou, kterého jsem neznal, ale o kterém jsem věděl, že s ním minulé léto spala. A Opravdu se s ním přede mnou znovu vyspala, i když to obvykle takhle odmítá. V povídce jsem to jenom trochu zdramatizoval, ve skutečnosti to bylo banálnější. Ale bylo to hezké, udělali se. On pak odešel, já už jsem jí miloval sám. A myslím, se se mnou se udělala líp. Dialogy jsou docela věrně, ale celé to probíhalo francouzsky, milenec-kolega se jmenuje Vincent.)
Tomasb2
Příspěvky: 62
Registrován: pát 24. úno 2023 11:46:38
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP S kolegou

Příspěvek od Tomasb2 »

Moc hezky napsáno. To byl její jediný milenec?
gill1000
Příspěvky: 173
Registrován: úte 28. dub 2015 10:11:15
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1790

Re: PP S kolegou

Příspěvek od gill1000 »

Tomasb2 píše: čtv 11. kvě 2023 15:58:14 Moc hezky napsáno. To byl její jediný milenec?
Nene, uz spala s vic kolegama. A ma uz ctyri roky staleho milence, do ktereho je trochu zamilovana.
Tenhle (Vincent) je mozna trochu specialni. Normalne s nima musi mit nejaky vztah. Nemusi byt zrovna zamilovana, ale uplne bez vztahu to moc nejde. Asi proto taky nechce abych byl s nima. Vincent je jiny, to je opravdu pro zabavu.
gill1000
Příspěvky: 173
Registrován: úte 28. dub 2015 10:11:15
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1790

Re: PP S kolegou

Příspěvek od gill1000 »

Porad jsme ve stejnem hotelu.
Na te posteli ji prcal a z toho kanape jsem se na ne dival.
Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Annael, Google [Bot], Kredenckredenc, Lapua, roby7, stenli a 247 hostů