(gill1000) Půjčená

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
gill1000
Příspěvky: 173
Registrován: úte 28. dub 2015 10:11:15
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1790

(gill1000) Půjčená

Příspěvek od gill1000 »

Byli jsme s manželkou na odborné konferenci. Příští den měl její (a můj) šéf důležitou prezentaci. Požádal moji ženu, jestli by mu odpoledne nepomohla ji dokončit. Na tom nebylo nic neobvyklého, pracují na stejném projektu.

Večer se mne manželka v posteli zeptala:
"Všimnul jsi si něčeho ?"
"Ne. Čeho jsem si měl všimnout ?"
"Odpoledne jsem byla s Davidem."
"Já vím, dodělávali jste tu prezentaci."
"No... to jo. ... ale pak, víš, ... on mě tak hezky obejmul... a já jsem ... no dala jsem se mu."
"Jako, že jsi..."
"Vyspala jsem se s ním. Ale nebylo to nic moc, jenom narychlo. Ani jsem se moc neudělala. A Davidovi jsem taky řekla, že to byl jenom takový úlet. Jako by se nic nestalo."

Zaskočilo mne, ale taky mne to překvapivě vzrušilo. Naše milování bylo ten večer nádherné.

Druhý den jsem se s Davidem o přestávce setkal. Byl jsem zvědavý, jak se bude chovat. Samozřejmě si uvědomoval, že já všechno vím. Jana ho upozornila, že mi to řekne. Ale překvapil mne. Řekl něco, co jsem vůbec nečekal. Zeptal se mne, jestli by si večer nemohl Janu půjčit.
"Jak půjčit ?"
"No, víš, že včera byla se mnou, ne ?"
"To vím, ale nevěděl jsem, že to má být pravidelné ! A navíc to prý nebylo nic moc, mi řekla."
"No to nebylo, no. Ale ... právě, že jsme včera na sebe neměli moc času. Chtěl bych s ní být dýl, abychom si to líp užili, líp se poznali a tak. Ale nechci to dělat proti tobě."
"A Jana to ví ? Taky chce ?"
"Jo, jistě, jinak bych tě přece o to nežádal."
"Hele, já jí v ničem neomezuju. Teda skoro v ničem. S tebou nemám žádný problém. Jestli chce, může s tebou jít. Je to její věc. Mně to nevadí. Záleží na ní. Já budu jenom rád ... když si to s tebou hezky užije."
"Opravdu ? Opravdu ti to nevadí ? Tak děkuju no... a neboj se, o nic nejde. Nechci ti jí vzít - chtěl bych jí jenom víc poznat. Budu na ní hodnej."


Dohodli se na pátou hodinu. Jana se odpoledne v pokoji začal upravovat. Pořádně si vyholila klín, vysprchovala se, učesala si blonďaté vlasy a začala se líčit. Celou dobu přede mnou chodila nahá, i když to tak normálně nedělá. Dávala mi najevo, že dnes večer jí to bude dělat někdo jiný, že já s ní nebudu. Vzala si takové ty kalhotky, ve kterých vypadá víc nahá, než kdyby nahá opravdu byla. Jenom malý kousek průsvitné látky v klíně, všechno je vidět. Když si je natáhla, upravila si v nich svoje růžové prcátko aby ho pro Davida měla hezké. Oblékla si své vyzývavé šaty. Nejsou vulgární, ale jsou moc erotické. Světle modré, konec sukně trochu přechází do červena. Různými směry přes ně prochází několik průsvitných růžových pásku. Vždy končí těsně na hranici prsou nebo klína a vzbuzují dojem, že něco odhalují, i když vlastně zkrz ně nic vidět není. Šaty jsou bez ramínek, drží jen na prsou. Sukně končí těsně nad koleny černým lemováním. Levá polovina je trochu kratší, takže když Jana sedí, trochu zvedne pravou nohu a skloní levou, může svému partnerovi nabídnout letmý pohled na svoji pičku v minimálních kalhotkách. Ale, konečně, David už její pičku viděl, dokonce ji zná i zevnitř. Jana nenosí boty na podpatku, vzala si malé ploché červené boty, jenom na chodidlo. Jde vlastně skoro naboso. Ještě zlatý řetízek na krk, na ruku a na kotník a drobné zlaté náušnice a Jana je pro Davida připravena. Připravena na to, jak ji bude svlíkat. Nebo se mu spíš jak se mu svlíkne sama.

"Když tě takhle někdo potká na chodbě, hned bude vědět kam jdeš a co tam budeš dělat !"
"To asi jo, ale já stejně nejdu hned k Davidovi. Dohodli jsme se, že si uděláme hezký večer a nejdřív spolu půjdem na večeři. A tam nás stejně ostatní spolu uvidí a asi pochopí, že jsme milenci. Ono by se to stejně nakonec asi neutajilo. Přece ti to nevadí, ne ? A ... taky nepůjdu sama po chodbě. David si mne tady vyzvedne."


Před pátou byla Jana viditelně natěšená. Když krátce po páté David zaklepal, přiběhla mu otevřít a na přivítanou ho lehce objala.
"Ahoj - Ahoj."
"Jsi připravená ?"
"Ano, můžeme jít. Moc se těším."

Políbila mne a na rozloučenou mi pošeptala "Neboj, budu opatrná. Večer jsem zpátky u tebe. Miluju tě."

David ji otevřel dveře, pustil ji před sebou a když šel za ní, lehce ji pohladil po zádech. Odcházeli spolu po chodbě - David mi ji odváděl pryč. Jana se vzdalovala ve svůdných šatech, připravena Davidovi dát úplně všechno, i ta nejtajnější místa svého krásného ženského těla. Včera Janino tělo David ochutnal, dnes si vezme všechno. Bude vědět, jak se moje žena miluje, jak vzdychá a sténá když má v sobě milence, jak prožívá vyvrcholení. David mi dnes ukradne všechna naše intimní tajemství.

Je skoro devět hodin večer. Sedím sám v hotelovém pokoji. Už budou po večeři. Určitě je pár kolegů vidělo. Vzal ji za ruku ? Nebo ji dokonce před ostatníma políbil ? Možná je někdo zahlédl, jak si ji vedl na pokoj. A kolegové v sousedních pokojích Janu asi právě teď slyší křičet rozkoší, pokaždé když ji David přivádí k orgasmu. A určitě si představují jak vniká hluboko do jejího nahého těla.

Zítra už všichni budou vědět, jak mi šéf prcá manželku.

(Tohle se nikdy takhle nestalo a je velice nepravděpodobné, že by se to kdy s mojí manželkou stalo.)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jabuh, jarko, Semrush [Bot] a 187 hostů