Mám do toho jít?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
bi_sub1
Příspěvky: 130
Registrován: pát 30. srp 2019 18:18:30
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Mám do toho jít?

Příspěvek od bi_sub1 »

Ahoj. Mám dilema, se kterým mi můžete zkusit poradit. Je mi 26, kromě přítelkyně mám už skoro dva roky milenku, které je teď 25. Ona je nezadaná, ty dva roky spí jen se mnou. Plánujeme to tak až do doby, než si ona někoho najde, s tím to pak skončí.

V předchozím vztahu jsme s mou přítelkyní (nyní už ex) praktikovali kandaulismus a dokonce i cuckolding. Nadhodil jsem to opatrně mé milence, jestli by se nechtěla hecnout a vyspat se s někým jiným. Docela jí to zaujalo, mluvíme o tom už přes čtvrt roku. Teď jsem ji vyhecoval natolik, že si chce na zítra domluvit kamaráda a prostě se s ním vyspat.

A já teď nevím, co dál. :-) bijí se ve mně dva pocity. Pocit obrovského vzrušení z toho, že to udělá, ale i z toho, jak mi to bude vyprávět...a zároveň strach a smutek z toho, že už nebudu její jedinej (což ale jednou stejně stopro skončí, až si někoho najde...).

Zkušenosti s tím mám, jak říkám, s jinou slečnou, kde to bylo fajn. I když poprvé byly tehdy ty pocity taky smíšené.

Šli byste do toho na mém místě? Díky moc!
Kaundalista2
Příspěvky: 270
Registrován: pon 30. led 2017 7:57:17

Re: Mám do toho jít?

Příspěvek od Kaundalista2 »

V tom ti nikdo neporadí.Musis vědět sám co chceš nebo nechceš.
Všimáček
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 10. lis 2022 13:02:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Re: Mám do toho jít?

Příspěvek od Všimáček »

Myslím že sám víš nejlíp co to s tebou udělá a za mě bych, být tebou do toho šel. Když totiž do toho nepůjdeš, stejně ti to nedá a budeš nad tím dumat dál, ve dne v noci, v práci, doma a nebudeš mít klid, dokud to neuděláš. Takže rada zní: Ano, udělej to!
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
LucasX
Příspěvky: 125
Registrován: stř 22. zář 2021 22:13:11
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Miluju hry a eroticke fantazie. Jelen-bull-hedonist. Switch.

Re: Mám do toho jít?

Příspěvek od LucasX »

Nedělej to!
bullissimus
Příspěvky: 125
Registrován: ned 14. bře 2021 20:52:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Potentia trahit.

Re: Mám do toho jít?

Příspěvek od bullissimus »

Neni to ted uz jedno? Bud to udela ona, nebo ne🙂
A jestli to neudela, mozna bych zauvazoval nad angazovanim nejakeho bulla, ktery vi, o co jde, a nebude ti ji ani nejak prebirat atd.
Jezevcik66
Příspěvky: 571
Registrován: sob 18. pro 2021 22:13:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám do toho jít?

Příspěvek od Jezevcik66 »

To je jako ptát se jiných: "Mám hlad?" ;-)
Pod stejným nickem na Amatérech ;-)
Sukodlak
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 22. dub 2021 17:58:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mám do toho jít?

Příspěvek od Sukodlak »

Zeptej se přítelkyně
jexxl
Příspěvky: 16
Registrován: ned 06. srp 2017 20:34:29
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mám do toho jít?

Příspěvek od jexxl »

S kamarádem je to složité, tam, jak psal kolega předtím, je šance, že o ni přijdeš větší. Ale musíš si sám říct, jak to budeš vnímat, jestli tě to i ve vašem vztahu uspokojí. Přece jen je to jiný vztah než s ex. Pokud to oba budete dál vnímat, jen že jí půjčíš, tak není důvod to nedělat. Pak napiš jak to dopadlo.
hugohugo
Příspěvky: 193
Registrován: úte 15. led 2019 16:22:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rádi by jsme našli fajn hetero kluka 25-40 let nejlépe z Plzně na společný sex ve třech

Re: Mám do toho jít?

Příspěvek od hugohugo »

Určitě ne. Buď jseš si jistej, nebo to bude průšvih. Jiná možnost není.
Hugohugo i na amaterech
mirikk
Příspěvky: 53
Registrován: pát 22. dub 2022 21:49:29
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mám do toho jít?

Příspěvek od mirikk »

Nadrženost nakonec zvítězí.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, Ahrefs BOT, Amar, Atlantis2424, Ciop, citron, Flyman, fudea, getto, guxik, Ilovemyhotwifeteen, Jerry04, john32, Joseph, kandaz, Kliďas, Lemato, manhattan46, Monkey, muf75, nadrzanec113, Old_Lake, pepan1, petur, prerovacek, retbi, Semrush [Bot], Sub43, zrzek2311 a 174 hostů