Romský dominantní pár

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
kfantazie
Příspěvky: 98
Registrován: stř 07. led 2015 12:27:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD

Romský dominantní pár

Příspěvek od kfantazie »

Máme inzerát na jednom webu, kde poptáváme jisté služby a máme k tomu jisté požadavky. V reakci na to se nám ozval starší dominantní romský pár z ústecka, kdy nám romka nabídla, že mají s tímto zkušenosti a i k tomu v domě vybavenou místnost a pokud máme zájem o jejich služby, máme ji kontaktovat. Podotýkám, že oni to dělají jako službu, není to čistě amatérské, ale zároveň psala, že je to také i baví, takže to znělo zajímavě. Řekl jsem o tom manželce a jelikož ji to zaujalo, řekla, ať ji napíšu a domluvím termín a také co přesně se bude dít a co chceme, co máme rádi v rámci cuckold či BDSM praktik. Ve sjednaný den jsme tedy vyrazili na ústecko. Po příjezdu na místo nás uvítal solidní patrový dům, což bylo příjemné překvapení, protože toho jsem se jedinýho bál, aby to nebyla nějaká hrůza, to bychom asi odjeli hned pryč. U branky jsme zazvonili a za chvíli nám přišla otevřít statná, silná romka asi 50 let, samé zlato, silně namalovaná, ale jinak milá, výřečná, jak romka být umí a pozvala nás dál. V chodbě jsme si odložili a pozvala nás do ob.pokoje či haly. Stále byla sama, chlap nikde, takže bude pro ženu překvapením. Věděli jsme jen, že má být také starší jako romka, 55 let a silné postavy, dominantní rom s velkým M. U stolu jsme diskutovali o průběhu naší sexuální návštěvy, bylo jasné, že romská domina zajde trochu dál, ale bylo třeba alespoň základ nastavit. Hlavně se domluvilo, že pokud při hrátkách kdykoli někdo z nás řekne NE, pak se to dít nebude a scénář se vždy změní. Je to taková stopka, brzda, která se nastaví. Po dořešení těchto věcí a také odměny dominy, skončil řekl bych mód diskuze a nyní jsme již museli poslouchat novou paní. Romka, oděná pouze v kvalitním černém prádle a přesto měla takovou průhlednou černou blůzku a lodičky na jehle také v okamžiku ukončení diskuze začala velet. "Svlíknout, oba dva, všecko, chci si Vás prohlídnout" zavelela ostře hned ještě u stolu. Vzrušení i ponížení mnou projelo a taky asi i manželkou a tak jsme svlékali, co na nás bylo. Za chvíli jsme byli před ní stáli oba nazí a ona seděla a prohlížela si nás a pak povídá mi "Ty máš malinkýho piňdourka, budeš mě prosit, když budeš hodnej, nechám tě udělat" a na ženu " Ty si pěkná hubená gadžovka, ty se budeš Ferkovi líbit, pojď blíž, bereš nějaký prášky? " ptá se ženy a manželka, že nic nebere, mezitím došla k romce, ta ji posadila vedle sebe a důrazně na ni "Roztahni nohy, prošáhnu si tě, jestli nemáš tělísko, když prášky nebereš " a už si natřela na ruku hodně gelu a za chvíli už její tlapa roztáhla manželky těsnou kundičku. Ta jen hlasitě zasténala ale romka ruku nekompromisně tlačila dovnitř a u toho jí povídá "Pěknou, těsnou mindžu máš, drž už budu vzadu" a šátrala docela hluboko v manželce. Piňda mi stál jak stožár a manželka vzdychala, když romka povídá "Hodná gadža, nelhala " a vytáhla ruku rychle ven až manželka úlevně vydechla. „Tak co bereš, co máš, něco musíš mít mluv“ důrazně pokračovala romka a v ruce již držela koženou důtku a s ní pleskla ženu přes zadeček, až ta bolestivě vyjekla. Piňda mi stál až k prasknutí a romka se dostávala do varu a hned na mě „Tobě někdo dovolil, aby ti pindík stál“ důrazně mě oslovila. „Ne“ odpověděl jsem celý červený studem i vzrušením. V mžiku byla u mě a prásk, prásk důtkou přes zadek až mě celý zabolel. „Takhle se odpovídá, ty nevíš, jak máš se mnou mluvit?“ a já hned na ni „Ne, madam, nikdo mi to nedovolil“ v touze, abych ji už nekoupil další na prdel. „ No vidíš, hodný, tak je to dobře, ale piňda ti furt stojí, neboj, hned ti pomůžu, bude stát jen když budu chtít já, jasný?“ povídá mi a já na to hned „Ano madam“. Šla ke stolu, vzala takovou Šňůru a na konci kožené cosi jako pouzdro a přišla ke mně a začala mi to nasazovat na koule. „Máš malý kuličky, to pujde dobře, moc se necukej, čím víc se budeš cukat, bude to nepříjemný, piňda ti furt stojí, už si ho dám dolů, neboj, hned jak tě utáhnu“. Jakmile mi koule protáhla do toho pouzdra, zvrchu byl ještě jeden kruhový průlez a do toho mi protáhla piňdu, nastavila to tak, že při protahování zůstal trvale přetažený a stažený k podbřišku a koule byli protažené skrz to pouzdro. „Teď je to hotový“ vstala a zatáhla tu šňůru a já byl dole v mžiku jak na vodítku. Kuličky mi to stáhlo, takže žádné semeno by stejně nahoru neprošlo a zároveň to úplně přitáhlo přetaženého piňdu k podbřišku. Přitáhla to až do bolesti, takže erekce byla tatam, ostatně vůbec nepřicházela v úvahu. Spokojeně se dívala na mé ponížení a vyřazení z funkce a vrátila se k manželce. Než ta stačila něco říct, prásk, prásk chytla dvě drsné přes zadek až zase vyjekla bolestí a romka hned na ni „Tak už víš, co mi řekneš“ a dívala se ji do očí a manželka povídá „ Mám tabletku po...“ Prásk přes zadek. „Jak mluvíš s paní“ romka na ni a žena se hned opravila „ Mám tabletku po sexu, proti početí“ povídá „Aha, tak ty máš pičko schovaný postinor jo, tak vyklop, kde ho máš, já rozhodnu, jestli a kdy si vezmeš „ romka to posouvala stále dál a zkoušela nás, co v rámci vzrušení vlastně chceme a dáme. Teď jsem čekal, že tohle už manželka nedá, že už ji to možná nevrzušuje, že teď asi na toto přijde to domluvené NE. Romka ji dala zjevně chvilku prostor na reakci, byla v tom očividně zkušená, ale NE nepřicházelo, takže zavelela „Dones mi tu tabletku, dělej“ a manželka šla a poslušně ji vyndala z peněženky a romce odevzdala. Romka si vzala široký kožený pás s vodítkem na konci a nasadila ho kolem pasu, stáhla ho pevně, mě si vzala za to lano a zatáhla mě za piňdu k sobě a říká nám „Jste připravený, jdeme dolů“ a šli jsme s ní do suterénu domu, kde otevřela dveře a před námi byla místnost, velmi dobře zařízená na SM/BDSM praktiky. Manželku odvedla k pranýři a hlavu i ruce ji dala na spodní díl a vršek zaklapla a utáhla, pranýř měl ale speciální boční nástavec na každé straně, takže lokty si mohla opřít, nohy ale měla ve stoje na zemi a zadeček i s kundičkou tudíž bezmocně volně do prostoru, k dispozici komukoli. Mě odvedla přímo naprosti ženě k židli, ale ne obyčejné, přesně uprostřed byl vyvedený anální kolík v gumovém zřejmě guferu, přemýšlel jsem, zda říct NE, všechno se ve mně pralo, vzrušení i odpor, to první bylo silnější, nechal jsem to běžet, romka beze slova konala. Vzala gel, namazala kolík a pak mě na něj usadila. Pocit, jaký kdo nezkusil, nezažije, navíc s tím, že Vám to dělá tahle romská domina. Zasténal jsem a ona hned „Líbí se ti to viď“ povídá a já už poslušně „Ano madam, líbí“ odpovídám a ona „Co piňda, už neotravuje viď, vidím, že máš už kuličky i jeho pěkně malinkaté, tak je to dobře, ty nemůžeš s tímhle svoji ženu šukat, teď se budeš koukat, jak ji to udělá pořádnej chlap a pak tě možná vydojim, jasný?“ „Ano madam“ odpovídám a ona mi zapnula v kolíku vibrace, což bylo až příjemně nepříjemný. „Jestli budeš mluvit, když já ti nedovolím, dostaneš roubík“ povídá mi a odešla k manželce. Vytáhla zase koženou důtku a ještě nějaký dráždidlo a začala ji pleskat přes zadek. Žena vždy s dopadem důtky vyjekla, ale můj výhled značil jasně, že kundička se ji stále více rozevírala, takže ji to vzrušovalo. V tom se otevřeli dveře a do místnosti přišel rom-manžel naší dominy. Rom určitě metrák, spíš kulatý než vysoký, chlupatý záda, no prostě hovádko, dole se mu kýval macatej čurák a dost objemný kulatý varlata. „To je ta gadžovka, ukaž ji“ obešel ji a ona na něj „Pěkná je, hubená, pevná, to máš rád Ferko, nic nebere, kontrolovala jsem ji, mužeš ji naprcat“ povídá, zjevně je to součást hry pro nás i pro ně, dívám se na ženu zezadu a stále víc je vlhká, žádné NE nepřichází, ONA to zjevně chce a mě vzrušení přemáhá úplně, vím, co přijde, ale pořád si říkám, tu tabletu si nakonec vezme, nebo ji dá, tam už řekne NE. Moje uvažování utnul rom, když obešel manželku jak krávu, pěkně si ji prohmátl, popleskal zadeček, osahal ji stehna, prsa a povídá „Dobrá je, pěkná, tak jdeme na to“ a obešel ji zepředu a jeho už úplně stojícího čuráka dal manželce před pusu, než se nadála, chytla dvě facky, ale pěkný, až to plesklo a povídá ji „Otevři pusu a budeš mi kouřit a všecko spolykáš kurvo rozumíš?“ a manželka tak potichu „Ano pane“ prásk, prásk zezadu až vyjekla dostala důtkou od romky „Takhle se odpovídá, nahlas, dělej“ a žena na celou místnost „Ano pane“ a rom s výrazem velké úlevy začal mizet v její pusince, respektivě do ní pomalu přirážel....................Pokračování brzy.
snadjo
Příspěvky: 53
Registrován: pon 10. pro 2018 12:36:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Zvažujeme swingers nebo trojku. Manželka zkušenosti s grupáčem před lety, já bez zkušeností. Oba jsme switch, občas dom, občas sub. Ona bi, já asi taky (těžko říct, zatím jsem ocas v kundě nelízal :-)

Re: Romský dominantní pár

Příspěvek od snadjo »

krása
panovnik
Příspěvky: 24
Registrován: stř 20. dub 2016 17:24:02
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Slovensko

Re: Romský dominantní pár

Příspěvek od panovnik »

pekne pokracuj
zazzazz
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 03. bře 2016 16:42:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Romský dominantní pár

Příspěvek od zazzazz »

tak tohle začíná hezky
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Romský dominantní pár

Příspěvek od kohout50 »

Dobře napsaný. Hezky se ti rozjíždí
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Romský dominantní pár

Příspěvek od vinklar »

Moc pěkný👍
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: Romský dominantní pár

Příspěvek od kanda78 »

Hodně zajímavé a vzrušující jsem zvědaví na pokračování. Bude?
Steve
Příspěvky: 235
Registrován: pát 19. srp 2016 23:46:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Romský dominantní pár

Příspěvek od Steve »

Super. Kdy bude další díl?
Anpoenitet
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Romský dominantní pár

Příspěvek od Anpoenitet »

Toto je přesně to, co se mi také líbí. Pokračuj
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Romský dominantní pár

Příspěvek od antimusculus »

Skvělé. Hlavně to s antikoncepcí 👍😊
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom a 192 hostů