PP příběh sdílené přítelkyně

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Šakal
Příspěvky: 3
Registrován: pát 02. pro 2022 2:32:26
Pár slov o nás: neuvedeno

PP příběh sdílené přítelkyně

Příspěvek od Šakal »

Chtěl bych se podělit o můj pravdivý příběh. Pouze si dovolím upravit jména zúčastněných.
jmenuji se Kamil je mě 33let a a jsem ve vztahu s Monikou 48let. Žijeme spolu v bytě a vztah máme skvělý. Je sice o dost starší, ale jelikož nemá děti , tak má postavu štíhlou , a lidé ji tipují i o 10 let méně. Má delší blonďaté vlasy a nosí brýle... V sexu je úplná dračice, má to velice ráda. Nejraději by šukala každý den. Takže je to taková nymfomanka, kdyby jste viděli jak pokaždé vyteče.... No a bych se dostal k jádru věci. Už dlouho toužím vidět jak ji někdo předemnou šuká. Problém je že by mě nepovedla v hospodě to na ní občas chlapi zkouší ale ona se nedá pouze si nechá třeba ovládnout po zadku. Začal jsem tedy hledat weby kde můžu ukázat fotky své ženy a tam ji sdílel a bavil se o ní s ostatními muži. Velice mě to vzrušovalo a ta odezva která byla z jejich stran byla velice příjemná. Chtěl jsem ale více, tak se mě zrodil v hlavě plán. Vytvořil jsem na seznamce falešný profil s její fotkou , a už mě psal jeden za druhým.narazil jsem zde na Marka. Vysvětlil jsem mu že se jedná o mojí přítelkyni a vysvětlil celou situaci. Marek byl 41lety sympaťák od pohledu i podle toho jak jsme si psali. Můj plán byl jít s Monikou do baru poblíž Markova bydliště. Samozřejmě pod záminkou pěkného večera pěkně spolu. To se tedy stalo s Markem jsem byl již na vším domluvený. Bylo cca 7hodin večer , sedíme s Monikou ( ona je pivař) a posíláme tam 3 velký. Půl 10 se na scéně objevil Marek. Ten na oskara zahrál mého bývalého spolupracovníka, no to je náhoda mu odpovídám, tolik let jsme se neviděli . Marek si k nám samozřejmě přisedl , seznámil se se ženou a pokračovali jsme v pití a konverzaci. Blížila se půlnoc a bar už pomalu zavíral, Marek tedy navrhl , že půjdeme k němu domů že bydlí kousek, žena souhlasila a dali jsme se na cestu po 10 minutách jsme došli k panelovému domu. Marek bydlel v horním patře, být byl 3+1 prošli jsme vstupní chodbou na konec do obývacího pokoje. Marek ihned vytáhl láhev něčeho silnějšího, začalo lehké popíjení při tiše zapnuté hudby. Teď nastala ta chvíle , mrknul jsem na Marka a ten se pohotově usmál. Vše jsme měli do posledního puntíku naplánované. Řekl jsem že mě došli cigára jestli se ti nedají koupit ještě někde. Marek přikývl , že je tu nonstop 10 min pěšky. Řekl jsem tedy že tam skočím ať tu Monika počká sním , že budu pospíchat. Souhlasila a já se dal na odchod , Marek ještě zakřičel ať zazvoním na zvonek že se dole zavírají dveře tak že mě otevře. Jasný ozval jsem se z předsíně a bouchnul dveřmi. Samozřejmě jsem byl stále v bytě jak jsem říkal vše bylo na plánované já se dal tiše do ložnice sousedící s obývacím pokojem kde byli. Marek mě už předem udělal do stěny průraz abych se mohl dívat a vše poslouchat, Monika nic nemohla tušit z její strany byl průraz zamaskovaný a já měl krásný výhled. Chvíli tam seděli a Marek ji začal říkat jak je pěkná ženská, Monice to samozřejmě lichotilo. Ale stále se držela neutrálně. Marek ji sáhl na stehno a naklonil se přímo k ní, aby ji políbil , proběhla lehká pusa a poté se Monika odklonila stím že nemůže. Marek odvětil že to chápe, ale že ho vzrušuje. Ten moment jsem Monice poslal zprávu , že se asi zdržím chvíli , že ten nonstop nemůžu najít. Zprávu si přečetla. Marek nalil 2 panáky, Monika to do sebe kopla na hned. Marek si přisedl těsně k ní a po chvíli vytáhl s kalhot svého oproti mě dost velkého čuráka. A řekl jí ať si sáhne aspoň. Monika seděla nehybně a po chvíli ho vzala do ruky a začala mu lehce přetahovat žalud. Marek ji vjel rukou pod kalhotky a prsty ji začal dráždit její mokrou kundičku. Netrvalo to dlouho a vzala si jeho velké péro do úst a začala hluboce kouřit. Monaka že není moc času , že se můžu každou chvíli vrátit. Sundala si kalhoty sedla na Marka a začala divoce jezdit. Marek neměl gumu a Monika mu řekla že do ní ne, samozřejmě říká Marek. Já měl ale jiný plán Marek měl instrukce že se musí vystříkat do ní i kdyby říkala že nechce. Však stejně bere prášky.... Po pár minutách si ji Marek přitiskl silně k sobě a zavzdychal. Jak ji držel silně, tak neměla žádnou šanci vzdorovat. Byla plná jeho semene ( Marek držel schválně 3 tydny celibát) rychle se všude začala utírat a kontrolovat telefon, v ten moment js napsal že se blížím ať se zeptám jaké je jmeno na zvonku. Po té už jsem šel nenápadně za dveře a zazvonil na zvonek , Marek pro mě přišel , došel jsem za Monikou , která se mě jen s úsměvem zeptala kde jsem tak dlouho byl. Asi hodinu jsme ještě seděli a po té jsme se dali na odchod. Po cestě mě říkala že ten Marek sympatický ale trochu divnej. Musel jsem si do ní rypnout po cestě tím , že ale ať nepovídá , že by si dala beztak říct atd. Monika blesku rychle odpověděla, že v žádným případě že má mě.
Tohle se stalo nedávno , a stále se k tomu nepřiznala. S Markem jsme byli domluvení že to bude pouze 1, žádné kontakty jsme si nedávali pouze jsme vše řešili přes ten falešný profil.
Naposledy upravil(a) Šakal dne úte 10. led 2023 2:14:13, celkem upraveno 2 x.
Petrhorenc
Příspěvky: 143
Registrován: ned 04. zář 2022 18:02:57
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP příběh sdílené ženy

Příspěvek od Petrhorenc »

No nevim.. v příspěvku z 5.12.22 píšeš ze to takto teprve plánuješ a tady píšeš že se to stalo přes pul rokem? To asi nebude pravdivý příběh..
1okub
Příspěvky: 10
Registrován: úte 16. srp 2016 16:13:44
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP příběh sdílené přítelkyně

Příspěvek od 1okub »

Že vraj PP - pritom na začiatku tvrdíš že ste zohrali scénku na oskarara o bývalom spolupracovníkovi a na konci si nepamätáš, ako sa ten spolupracovník volá?

Nabudúce keď budeš svoje fantázie pretvárať na text, tak menej pri tom honiť a viac myslieť!
vlado240
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 22. zář 2016 21:34:40
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: hladam milenca pre zenu

Re: PP příběh sdílené přítelkyně

Příspěvek od vlado240 »

Veľmi detinské
zazzazz
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 03. bře 2016 16:42:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP příběh sdílené přítelkyně

Příspěvek od zazzazz »

už vidím jak někdo si udělá díru ve stěně jen tak
Staja
Příspěvky: 67
Registrován: ned 24. čer 2018 2:08:25
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP příběh sdílené přítelkyně

Příspěvek od Staja »

Prosím, ještě tu o Červené Karkulce.
atlas22
Příspěvky: 43
Registrován: pát 12. čer 2015 9:14:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP příběh sdílené přítelkyně

Příspěvek od atlas22 »

Místo aby jste byli rádi, že někdo něco napíše...
tullamore
Příspěvky: 188
Registrován: stř 02. led 2019 12:20:32
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP příběh sdílené přítelkyně

Příspěvek od tullamore »

atlas22 píše: úte 10. led 2023 15:58:33 Místo aby jste byli rádi, že někdo něco napíše...
Když tam nebude PP, nebude ani problém .
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Re: PP příběh sdílené přítelkyně

Příspěvek od Petrpav30 »

tullamore píše: úte 10. led 2023 17:29:20
atlas22 píše: úte 10. led 2023 15:58:33 Místo aby jste byli rádi, že někdo něco napíše...
Když tam nebude PP, nebude ani problém .
Jak tam není incest nebo šukání se psem tak je to na hovno ,co ? Se nedivím že to tu tak upadlo !
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: PP příběh sdílené přítelkyně

Příspěvek od Emperor »

,,Je sice o dost starší, ale jelikož nemá děti , tak má postavu štíhlou" - jakože ženy, co mají děti, nemají štíhlou postavu? Ty jsi z Plzeňska?
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, mmato30, ota65, vlado1974 a 201 hostů