Návštěva

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kamil09
Příspěvky: 21
Registrován: úte 03. kvě 2022 14:30:16
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Návštěva

Příspěvek od Kamil09 »

Stojím před dveřmi, které se po chvilce otevřou. Vejdu do bytu a vidím stát úplně nahého Davida, jak drží kliku dveří. Zavírá dveře a já mu hned přikazuje aby mě vyzul. Učiní tak bez jediné námitky. Narovná se a já ho familiérně popleskám po tváři a zeptám se, kde na mě čeká jeho žena. V obývacím pokoji, pane. Odpoví a hledí do země. Sundavám si bundu a místo abych mu ji podal do ruky, kterou právě natáhl, házím ji na zem a odcházím do pokoje. Jeho žena Simona už na mě čeká na sedačce a usmívá se. Sedám si vedle ní a a chci po Simoně aby vstala a ukázala se, zda její manžel splnil, vše co jsem mu dal za úkol. Zvedá se a přesouvá se přede mě, zatímco její manžel leze po čtyřech do obýváku. Simona chvilku zaváha, začne si rozvazovat župan až poté, co ji, přísnějším hlasem připomenu, co jsem po ní chtěl. Župan nechává sklouznout na zem a já si ji konečně můžu prohlédnout. Stojí přede mnou v podprsence, ze kterých má vyndané prsa, její rozkrok zakrývaji rudé krajkové kalhotky, které má zařízlé v kundičce. Takže jsou krásné vidět Simoniny pysky.. Odhrnuji její kalhotky abych si prohlédl, zda ji David oholil pěkně do hladka. Tak jak jsem to po něm chtěl..Musím říct, že David svůj úkol splnil na jedničku... No krásně mi tě tvůj manžel připravil, přesně tak jak jsem chtěl. Projel jsem prstem mezi pysky, té cuchty a okamžitě jsem cítil jak mám mokrý prst. Simona zasténala a já dal ulepený prst pod Davidovi nos.. Nasal vůni a já mu zasunul prst do pusy..ihned jej začal olizovat.. A já si všimnou jak mu stojí čůrák. Simona pozorovala to představení.. Přines pití, přikázal jsem. David se hned otočil a odlezl do kuchyně. Simoně jsem přikázal, aby mi ukázala jak si umí honit kundu. Ihned poslechla.. Lehla si na zem a do široka roztáhla nohy. Připomenul jsem jí, ať ji ani nenapadne se udělat.. Smutně pokývala hlavou na znamení souhlasu.. A já si tak mohl vytáhnout čůráka z kalhot a začít si ho honit. Byla to krásná podívaná a já si představoval jak budeme dál pokračovat.
Simonin manžel se mezi tím vrátil se skleničkama a lahví vína. Bylo vzrušující ho pozorovat, jak naleval víno a pozoruje svoji ženu, která heká na celou místnost, mastí si kundu, tahá se za bradavky a oproti tomu její píchač, který si prohání péro nad jeho ženou... Přestal jsem honit, naklonil se k Simoně a plácl jí po ruce, která ji dělala tak dobře.. Zastavil jsem ji včas, poručil jsem jí, aby si sedla vedle mě a její muž nám podal sklenky vína.. Ja teď půjdu s čubičkou do ložnice a ty tady počkáš.. Sedneš si vedle gauče ani se toho svého chcípáka nedotkneš. Rozumíš?
Ano, pane. Odpověděl poslušně, zatímco jeho žena se uchychtla jeho ponížení..
Simona vstala a odcházela do ložnice, a já ji následoval..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Mozna, Trezorsars a 192 hostů