Ponížení manželky

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od Anpoenitet »

Vzrušují mě příběhy na toto téma ...
Romero2315
Příspěvky: 226
Registrován: pon 15. lis 2021 21:11:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: ahoj je mi 30 let jsem ve vstahu 11 s moji pritelkyni a mam rad kdyz nekdo ma zajem o jeji kundicku

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od Romero2315 »

Boubelkamanzelka píše: stř 22. bře 2023 22:30:38 Ne každý kandaulista je cuckold. Jsem dost dominantní, abych byl jelen, ne paroháč. Ne každý kandaulista má bi sklony, má potřebu ponížení a je podřízen bullovi. Tedy pro vás to je standard, nevnímat tu čáru, ale v mém případě toto byla čára :)
marty634 píše: stř 22. bře 2023 21:44:04
Boubelkamanzelka píše: úte 21. bře 2023 12:49:54 Me oslovilo na posledním setkání s bullem, že při misionáři jen tak ledabyle vytáhl penis z manželky, ten si naslinil a začal další půlhodinu jakoby se neřeklo prznit análek mé nebohé ženy. Musím podotknout, že můj penis je celkem široký a manželka mě po dvou pokusech s lubrikantem nikdy do zadku nechtěla pustit. Milencův penis je podstatně větší a jezdil do ní, jakoby to dělali takto denně. Poznal jsem, že byla v šoku, ale její sténání a křik mě uvedl do reality, že si to sakra užívá. Tehdy jsem pochopil, že on je její bull a má ji plně v hrsti.
To je úplně normalni. Co je dovoleno bullovi není dovoleno cuckovi. Já třeba nesmím nikdy do manželky stříkat, zatímco bull to dělá vždycky, jen jí oznámí, ze už to na něj jde, na nic se neptá a ona mu ještě říká , aby se snažil , ze chce být pořádně plná . A já pak uklízím.
Přesně jak říkáš je rozdíl mezi Kandaulistou a Cukoldem
Romero2315
Příspěvky: 226
Registrován: pon 15. lis 2021 21:11:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: ahoj je mi 30 let jsem ve vstahu 11 s moji pritelkyni a mam rad kdyz nekdo ma zajem o jeji kundicku

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od Romero2315 »

Anpoenitet píše: sob 06. kvě 2023 15:26:10 Vzrušují mě příběhy na toto téma ...
Mě taky
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od RemusA4 »

Co berete jako ponizeni?
Kandyk3
Příspěvky: 21
Registrován: stř 10. kvě 2023 15:14:36
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rád ukazují dvojí nevěrnou ženu

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od Kandyk3 »

Vymrdani prasetem
Jogy111
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 06. črc 2023 14:55:42
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Rad ukazujem svoju ženu

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od Jogy111 »

Honeni nad mojou ženou aspoň nad jej fotkami
chevron
Příspěvky: 26
Registrován: pát 09. zář 2016 14:37:22
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od chevron »

Boubelkamanzelka píše: úte 21. bře 2023 12:52:59 A co bylo přes čáru? Když ji prede mnou profackoval a priskrtil. Jenže mu po chvíli začala strikat na prosteradlo…tedy pomyslné čáry se daji jednoduše posouvat :)
To by se mi líbilo, kdyby dominantní Bull dokázal pozvolna posouvat tu hranici, až by si z mojí ženy vychoval poslušnou perverzní subku.
Jde jen o mou představu. Reálnou podmínkou by samozřejmě byl její souhlas a její vlastní hranice.
Kandyk3
Příspěvky: 21
Registrován: stř 10. kvě 2023 15:14:36
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rád ukazují dvojí nevěrnou ženu

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od Kandyk3 »

Kandyk3 píše: pon 03. črc 2023 15:58:31 Vymrdani prasetem
Vymrdani prasetem je opravdu největší ponížení co jl , to prase pumpuje mrdku průběžně do tý kurvy kvičí u toho pytel má jak kopacak takže tam vystříká tak litr, strká do štětky takový půlmetrový bičík takovou spirálu která tu kundu simra a dráždí no a když si predstavite prase od hnoje co je opřené o ženu která se nemůže ani hnout, je ponížení opravdu maximální
auton
Příspěvky: 457
Registrován: stř 24. pro 2014 14:15:46
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od auton »

Kandyk3 píše: čtv 17. srp 2023 17:38:19
Kandyk3 píše: pon 03. črc 2023 15:58:31 Vymrdani prasetem
Vymrdani prasetem je opravdu největší ponížení co jl , to prase pumpuje mrdku průběžně do tý kurvy kvičí u toho pytel má jak kopacak takže tam vystříká tak litr, strká do štětky takový půlmetrový bičík takovou spirálu která tu kundu simra a dráždí no a když si predstavite prase od hnoje co je opřené o ženu která se nemůže ani hnout, je ponížení opravdu maximální
Jak se u toho tvá manželka tváří když toto prožívá?
Hunatybrouk
Příspěvky: 326
Registrován: čtv 10. lis 2022 9:52:57
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ponížení manželky

Příspěvek od Hunatybrouk »

:twisted: A potom parta chlapů co si ji poda :twisted:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 99 hostů