Silvestr - trochuPP

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Hotwife-S
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 26. pro 2019 0:26:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár - aktivní hotwife/kandaulista 40 a 43 let. Cíleně nehledáme, ale výjimečným příležitostem se nebráníme. PS:100%hetero, žádné ponižování
Bydliště: Praha

Silvestr - trochuPP

Příspěvek od Hotwife-S »

Následující povídka je inspirována několika skutečnými událostmi, přesto tak jak je podána je smyšleno pro dodání dramatického spádu. I podobnost postav se skutečnými osobami je někdy čistě náhodná. Míru odhadu, co už je, a co ještě není fikce, tak ponechává autor čtenářově fantazii.


Když Karolína s Richardem dostali na podzim pozvánku od Ládi na Silverstra k němu domů, bylo jim jasné, že plán na konec roku mají. Oba muži byli spolužáky ze základky, prožili spolu první večírky, alkohol, holky, chodili sportovat, jednoduše spolu udržovali skvělé přátelství. I Karolína později snadno zapadla a na rozdíl od častých situací, kdy manželky kamarádů staré souputníky svých mužů moc nemusí, tohle bylo jinak. Kamarádství se na Karolínu rozšířilo raz dva a dlužno dodat, že Láďa jí byl vlastně i okouzlen po stránce vizuální. Aby taky ne, Karolína byla drobná blondýnka s rošťáckým výrazem, nádhernými pevnými prsy, které díky menším rozměrům a dostatečnému sebevědomí často neukrývala podprsenka, měla vysportované nohy, krásně oblý zadek a potom to břicho... Hlaďoučké, pevné, dokonale ploché, opálené jak modelka z časopisu a i přes její drobnou postavu byla v pase pěkně tvarovaná, takže její silueta působila dokonale žensky. Láďa si pochopitelně na Karolínu nikdy nic nedovolil, ale často a rád, s veškerým repektem ke kamarádovi, vzhled jeho ženy oceňoval. I Richard si toho byl vědom a rozhodně tím nebyl pohoršen. Naopak, byl na svoji lásku a fakt, že se ostatním mužům líbí, vždy náležitě hrdý. Ovšem Láďova pozdější manželka Saša, to byl jiný materiál. Stručně řečeno trochu kráva, co ani toho stylu moc nepobrala, takže Karolína s Richardem a vlasně nikdo okolo nikdy nechápali, co to na ní vlastně vidí... Nicméně Láďa by skvělý společník a parta lidí, kteří se scházeli u něj v domě na nejrůznějších oslavách byla vždycky super, takže pokud šlo o ono pozvání na Silvestra, nebylo třeba váhat. Většinou dorazil naprostý mix pár místních sousedů, lidí z bývalých i současných prací, bývalých spolužáků a časem na to nabalených kamarádů a kamarádů kamarádů. Všichni ale vlastně podobného věku a takříkajíc podobná krevní skupina. Přátelé Saši se naštěstí neúčastnili. Velikost a členitost samotného domu a zahrady potom slibovala, že ignorovat případně paní domu při nějakém z jejích výlevů nebude větší překážkou. Na to už si všichni tak nějak zvykli.

Když po Vánocích Karolína s Richardem dle dohody koupili bednu šampaňského a čekali na poslední instrukce, přišla ale nečekaná zpráva. Saša se s Láďou rozvádí, začala si v mladším kolegou z práce, Láďa je na dně. Ona HO dokonce pozvala na Silvestra taky, spolu se skupinou jejích dalších kolegů, asi aby se svému muži na závěr ještě co nejvíce pomstila. Není třeba dodávat, že po téhle novince se značná část účastníků začala náhle omlovat, a tak ze Silvestra koukalo naprosté fiasko. "Prosím, fakt přijďte! Krom pár kluků z ragby už to odřekli úplně všichni a já bych to bez vás už vážně nedal...", žadonil Richardovi do telefonu Láďa. "No co se dá dělat, tak ho v tom holt nenecháme..." odtušil Richard a Karolína souhlasila.
Už jak ale na Silvestrovský večer přijeli, začali rozhodnutí litovat. Hromada namistrovaných korporátních panáků a jejich umělých dámiček; Saša, která se předváděla jak naprostá hvězda a velmi nevkusně laškovala se svým novým zajíčkem; pár vyděšených sousedů, ke kterým se poslední události z Láďovy rodiny asi nedonesly, evidentně přemýšlelo jak odtud elegantně vypadnout. Ragbisti zabrali Láďovu pracovnu a jeli si tam vlastní, paralerní akci. Mezi tím vším nešikovně proplouval zdrchaný Láďa, který si s nastalou situací vůbec nevědel rady. "Vy jste moje záchrana, já vás miluju", vrhnul se na Richarda a zoufale, ale velmi pevně objal i Karolínu. Načež následovala lavina neustále se opakujících informací, které vlastně ani nikdo nechtěl slyšet a nedalo na to reagoval jinak než konejšivými replikami. Prostě silvestrovská zábava jedna báseň... Když se pak Láďa po několikáté zavěsil do Karolíny, aby jí opakoval něco, co začínalo "no řekni sama, ty jsi přeci ženská..." v Richardově hlavě se při tom výjevu začalo odehrávat něco pozoruhodného.

Jak jsme již zmínili, byl na svoji milovanou a krásnou manželku náležitě pyšný a nejednou ho za ta společná léta vzrušilo, když pozoroval, jak ji na pláži očumují chlapi, když se opaluje nahoře bez a představovat si, co si nejspíš představují oni. Bavilo ho podporovat ji v tom, ať chodí třeba do práce úplně na ostro. Myšlenka, jak nad ní musí určitě polovina kolegů musí masturbovat mu dodávala velkou hrdost. Dokonce si i říkával, jaké by to asi bylo, kdyby nějaký z těch mužů skutečně onu hranici chtěl překročit a jeho ženu svést. Vlastně mu bylo i líto, že věděl, že jeho Karolínka by něco takového nedovolila. Richard sám byl takový průměrný chlap, spíš hubeňour, žádný zásadní mindrák, v posteli to manželům klapalo. Ale představa, jak ta křehká bytost sténá pod náporem nějakého svalovce s pořádným vybavením a užívá si přítomnost jeho těla i v místech na která on sám nikdy nedosáhne a oddává se nekontrolované rozkoši a vzrušení v Richardově mysli kolikrát nadělalo pěknou paseku. Poslední dobou si uvědomoval, že při myšlenkách na vlastní ženu si to v nich ona mnohem častěji rozdává s nějakým takovým samcem, než s ním samotným. Jí to ale nikdy neřekl. Bál se její reakce, jejího případného nepochopení, sám si pak kolikrát přestávál být jistý, jak by reagoval v případě, že ona by nakonec souhlasila a jestli by takovou situaci ve skutečnosti ustál. Stalo se to tak jeho rajcem, zpestřením představ o partnerce; tajemstvím, které dokazalo nastartovat vlastní vzrušení v případě, že jeho paní byla evidentně v náladě na sex a on sám bojoval s únavou a fyzickým i mentálním vyčerpáním po náročném dni. Tohle zabralo vždycky. Dokonce někdy až moc a Richardově výdrži to potom zrovna dvakrát nepomohlo. Což ho v konečném důsledku ještě víc připoutávalo k myšlenkám na to, jak někdo uspokojuje jeho nádhernou Karolínku tak, jak si to dle něj zaslouží. A teď tu Richard seděl, koukal na ni a na svého "polobráchu", který ji objímal v zoufalství z vlastního osudu a uvědmil si, že mu mezi tím jeho vlastní péro ztvrdlo jak skála. Teď, nebo nikdy. Počkal až se Láďa za karaoke zpěvu Saši a jejího objeva odpotácel vylít svůj splín i na přítomné sousedy a naklonil se ke Karolíně. "Lásko, asi jsem se zbláznil...", "Proč, začalo ti snad být líto, že se tý megery zbaví?!", zasmála se Karolína. "To ne", uchechtl se hořce Richard. "Víš, chtěl bych Ti něco říct...", začal nesměle. "Lásko, začínáš mě děsit... Mám se bát?!" "Ne nemusíš, doufám.... Jsi pro mě ta nejvíc sexy osoba v celym vesmíru a já bych pro Tebe chtěl co nejvíc. Pro mně bylo a je vžycky ta nejlepší část vidět tvoje potěšení a uspokojení. Ale uvědomil jsem si, že ne nutně by muselo přijít ode mně. Prostě jsem si říkal, jestli bys nezahodila předsudky, ostych a víš, no... jestli by jsi si to třeba někdy nechtěla osvěžit a užít si s někým dalším. Vím, že mě miluješ a já nekonečně miluju Tebe, ale toužím aby moje žena mohla někdy vypnout na chvíli hlavu a s někým (v mých snech nejraději s více najednou) si pořádně živočišně zašukala jako by nebylo zítra. Mohla být beztrestně čímkoli chce. Na chvíli za děvku, na chvíli za rozmazlovanou dámu, co si může s chlapama dělat co chce . A kdyby se ti to líbilo a chtělas čas od času nějaký zpestření, abys veděla, že můžeš. Že zase můžeš osvobodit tu část svojí mysli, jako když jsi byla singl, ale přitom nemít strach, že mi to ublíží, nebo to mezi námi něco pokazí. Naopak... Nejde o to, že bys mně už nebavila, jen vidim, jak bys mně někdy mohla bavit ještě víc a sebe snad taky. Víš, že žádání o ruku se mi tenkrát dvakrát nepovedlo a nemám tak úplně vzpomínku, jak mi říkáš ano. Tak co kdybys mi teď řekla ano na tohle a já Ti garantuju, že ten moment nezapomenu do konce života.", pokusil se s plachým úsměvem trošičku zlehčit závěr toho přiznání Richard. Karolína dlouho mlčela a upřeně a láskyplně koukala Richardovi do očí, vzala ho za ruku. "Lásko, já už to trochu tušila. Žijeme spolu spoustu let, poznám, že myslíš ještě na něco jinýho, než co říkáš. Vím jak mě pozoruješ, všímám si, že když tě požádám o radu s oblečením, byl bys nejradši, abych šla snad úplně nahá. A taky jsi tedy jednou zapoměl vypnout okno v prohlížeči a viděla jsem na co jsi asi koukal, co četl a dala jsem si to dohromady. I mě ta představa vzrušuje. Víš, že ráda přihrávám nemravnou couru a posunout to někam dál. Uff. No točí se mi z toho hlava, svírá srdce i žaludek, ale taky si z toho potřebuju vyměnit kalhotky. Ale měla jsem strach Ti cokoli říkat, pokud s tím nepřijdeš. Aby jsi si o mě ještě něco nemyslel. Nebo vůbec, prostě nevím, jak vážně to myslíš....". "Smrtelně", odpověděl Richard a Karolínu vášnivě políbil. Nějak se ani netrápil s přítomými hosty a začal svoji ženu nepokrytě osahávat, načež si přisunul židli až těsně k její. Jednou rukou pak ženu přidržel zezadu za krk a druhou jí zajel pod krátkou sukni, odhrnul kalhotky a ponořil prsty do její horké a o překot tekoucí kundičky. Po chvili dráždění Karolínina géčka se zastavil, dál ji za ní pevně držel a zeptal se: "Chtěla bys to udělat teď?!" "Teď?", vytřeštila oči Karolína. "Uff, no.. jsem strašně rozjetá, ale s kým? Ti ragbysti vypadaji dobře, ale vůbec je neznáme, to mi přijde moc..." "Já myslel na Láďu..., rozhodně potřebuje povzbudit, na Tobě může oči nechat, znáte se, vypadá snad taky dobře. Když nám bylo 17, chvíli jsme se dělili o stejnou holku. Je jak brácha a mě by to určitě nevadilo... A klidně by jste mohli jít sami, ať nemáš obavy, že tě pozouruju a aby ani on si nepřipadal blbě." řekl Richard a z těžka polkl. Nemohl uvěřit tomu, co právě vyšlo z jeho úst. Skoro jako by to říkal někdo jiný a on jen poslouchal. Bylo to jak koukat na to ve filmu a teď v něm byla malá dušička a velké očekávání, aby jeho milovaná opravdu kývla. Srdce měl v krku. "Můžu se ztratit nahoru do pokoje pro hosty, co je nad schody. Připravit se a ty to zatím Láďovi řekni a pošli ho za mnou.... Lásko...., opravdu tohle děláme?!" Její pohled byl plný touhy, nejistoty i vzrušení, ale i lásky k Richardovi. Ten konečně vytáhl prsty s kundičky své ženy a nedokázal z hlavy vypudit obraz toho, že ho snad ve stejné roli za pár minut vystřídá jeho kamarád. Neměl daleko k tomu aby se jen z té představy udělal. "Dobře... Vem si telefon, napíšu, že jde a můžeš mu otevřít. ...A lásko....", "Ano?!", "Dej si záležet, ať to Tě nikdo nepřeslechne, ať ta kráva třeba pukne". "Dám do toho všechno, miláčku. A potom prosím přijď taky, chci aby jsi si mě vzal zpátky!" Karolína vyběhla po schodišti. Ani si nestáhla tu vyhrnutou minisukni a tak bylo z i dálky vidět, jak je mokrá. Nikdo si toho asi nevšiml, ale Richardovi se ten pohled vypálil do paměti. Je to tady. Z jeho milované ženy bude nejspíš brzy skutečná hotwife. Stupeň jeho vzrušení byl takový, že málem omdlel.

Musel se rozdýchat, napít a vyrazit za Láďou. Toho naštěstí přistihl o samotě v kuchyni a rychle na něj všechno vysypal, z obavy, než aby o celé situaci nezačal nakonec ještě přemýšlet. Láďa zůstal jako opařený. Vážně jeho kamarád říká to co slyší? Nad představami Karolíny ve skutečnosti léta honil, když mu Saša dávala co proto. Nikdy, nikdy by opravdu ani nenaznačil, ale teď?! Situace, která nastala v jeho životě pomohla, aby ho respekt k Richardovi, Karolíně a jejich přátelství a obava o jejich ztrátu, nepřiměla ten nejvíc vrušující návrh jeho života odmítnout. Vstal, objal přes jedno rameno Richarda. "Udělám všechno aby byla spokojená a jestli nebude nakonec chtít, pochopím to. Ale děkuju. Jste nejvíc. Tys vždycky nejlíp věděl, jak mi pomoct". "Nezapomeň na análek, když je nejvíc rozhicovaná, tak ji to uplně vystřelí do další dimenze a je k nezadržení". Láďa jen kývl a jeho kroky směřovaly ke schodišti. Dveře se na signál od Richarda otevřely a Láďa vstoupil. Letmo bylo možné zahlédnout Karolínu jen v kalhotkách, která se k němu okamžitě přivinula. K půlnoci bylo ještě daleko, ale Richard vzal z lednice šampaňské, sám si ho bouchl, nalil si na prasáka plnou dvoudecku na červené a šel se posadit na gauč do obýváku. Chvíli upíjel, přemýšlel a skoro ho napadlo, že se mu to snad všechno jen zdá. Tu myšlenku přerušilo až sténání Karolíny z horního pokoje. Opravdu svého manžela poslechla. Tohle přehlušilo i rachejtele co v sousedství odpalovalo pár nedočkavců. Zábava v místnosti okamžitě ustala. Všichni se zasekli a jen prohlíželi, kdo že to z přítomných chybí a následně přesunuli své tázavé pohledy na Richarda. Ten seděl, upíjel Moet a opájel se představami jak do jeho manželky proniká péro jeho kamaráda; tep mu atakoval dvoustovku a on se jen přihlouple usmíval. Poslední komu to došlo byla Saša. Začala okamžitě řádit jak fůrie, mlátit na dveře a křičet, kopat. Ale intenzita zvuků z místnosti snad zesilovala úměrně s tím. Sousedi raději začali kvapně prchat a zbytek hostů začala vyhazovat Saša, která přitom měnila barvy od rudé k zelené a bílé a zase zpátky. Potom se zastavila u Richarda. "To jste se ukázali s to tvojí kurvou! Počkej! Tohle mu dám u rozvodu sežrat!" "Alespoň si po letech pořádně zašuká s pořádnou ženskou, co navíc dobře vypadá, na rozdíl od tebe, ty cuchto. Láďa ti navíc byl celou dobu věrnej, což se o Tobě říct nedá, takže jestli já jsem s tím v pohodě, tak ty si můžeš tak maximálně vylízat. Řekl bych že by jsi si "mohla nechat vylízat" od toho blbečka, ale kdo ví, jestli on to vůbec umí", kontroval Richard. Blbeček, tedy ve skutečnosti Erik, jen stál opodál, zíral a ani se nezmohl na odpor. Saša už jen vztekle mrskla whiskovku směrem po Richardovi, ale dvakrát se jí to nepovedlo. Zařvala pár nadávek směrem ke schodům, popadla Erika a i oni odkráčeli z domu. Dole tak zůstal jen Richard a tři ragbisti, kteří se nenechali vyhodit. "To je ta tvoje nádherná ženská?!", zeptal se první. "A ty jsi jako oukej?! Ty vole, chlape, respekt. A je teda fakt dobrá, takovou bych chtěl taky jednou zažít.". "Můžeš... hned po Láďovi. Klidně všichni tři, jestli chcete. Předtím na vás koukala a fakt jste se jí líbili, jen se styděla vám říkat, když jste vlastne cizí..." , překvapil ty tři korby a vlastně i sebe Richard. Jestli na to kývnou, odpustí mu to Karolína?! A dá to?! Byl ale zvyklý držet slovo a navíc představa, že by nakonec svou ženu při tom mohl ještě teď i vidět se nedala překonat. Nadrženost ovládala jeho kroky. Akce nahoře evidentně gradovala, protože bylo pořádne slyšet i Láďu. Čtyři muži zatím vystoupali po schodišti. Bylo slyšet jak Láďa mastí a brzy vyvrcholí kamsi na Karolínino hladce vyholené, sametové, ale pevné tělo. Když se rozhostilo ticho, Richard lehce zaklepal.

"Můžeme?" To "E" na konci oba zpocené, nahlé lidi uvnitř trochu znervóznělo. Láďa ale odemkl, otevřel a Richardovi i ragbistům se naskytl pohled na ležící, rozcuchanou Karolínu, prostředníčkem pravé ruky si po levém prsu roztírající Láďovo sperma a laskající si přitom bradavku. Tváře ji zčervenaly ještě víc a dohnaly tak barvu rozmrdané kundičky, kterou si se zvláštní stydlivostí zakryla druhou rukou. "Ještě mě miluješ?", obrátila se na svého muže tak, jako by tu nikdo jiný ani nebyl. "Víc než kdy jindy" odpověděl rozechvěle Richard a rychle přiskočil manželce a vášnivě ji políbil. Pak vstal, plácl si s Láďou jak za starých časů, kdy chodívali jako kluci za Martinou z céčka, podíval se na ty tři hromotluky, pak zpátky na Karolínu. "Tady klukům..... se teda... prý taky líbíš...." a na tváři se mu objevil výraz nalezeného štěněte. Karolína se jen usmála, lehce pokývla. Levou ruku pomalu stáhla, přičemž jedním prstem po cestě ještě na krátko zajela do své stěrbiny a v zápětí si s ním začala přejíždět po spodním rtu. Láďa i přesto co před chvílí zažil neveřil vlastním očím. Jeho letitá kamarádka a Richardova žena byla naprostá sexuální bohyně a dokonalá děvka v tom nejlepším slova smyslu. Tězce dosedl do křesla v rohu a přehodil přes sebe jen přes opěradlo položenou deku. "Nevadí?" "Zustaň, jestli chceš a když budeš chtít a moct, tak se ke mě ještě vrať. Ty můžeš taky, lásko, budu ráda!", obrátila se po Láďovi na svého muže Karolína. "Počkám na konec, miluju Tě!", hlesl Richard a posadil se vedle kamaráda Ládi. O své ženě takto snil dlouho, ale to co se tu teď odehrálo a hlavně k čemu se schylovalo, překonalo mnohonásobně i jeho nejdivočejší nápady. To už kluci z ragby pomalu sundavali svršky, první z nich poklekl a začal Karolínu lízat. Richardovi to taky vždy šlo, ale tohle bylo o úroveň výš. Druhý z borců vytáhl svoji macatou a určitě 20cm dlouhou kládu a bez okolků ji vrazil Karolíně do pusy. "Tak se ukaž" a chytil ji zezadu za hlavu. Ani nemusel moc tlačit. Karolína tohle uměla skvěle a moc dobře to věděla. Polkla ten obří úd až po koule s naprostou samozřejmostí. Široký úsměv a drobná spodní čelist mají holt i jiné výhody, než jen že působí roztomile. Borec se jen na chvíli zarazil, ale hned toho využil a začal Karolíně šukat krk takovým způsobem, až mu na něm naskakovala boule. Třetí ragbista si zatím přilehl vedle. Střídave laskal její prso a štípal její bradavku a přitom pomalu přihoňoval, aby se připravil na zásun. Karolína dávivě sténala, což brzy doplnil zvuk její čvachtající kundičtky, kterou s vysokou frekvencí teď projížděl první ragbista prostředníkem a ukazovákem a druhou rukou silně tlačil zvenku proti jejímu venušinu pahorku. Zanedlouho pak následovalo její první sříkání v životě. Hned jak byla hotová, ten z boku ji nadzvedl nohu a ihned do ni vrazil svůj naběhlý ocas a začal bez milosti velmi tvrdě přirážet. Chtěla se trochu přesunout ale další už ji mezi tím držel pevně za krk. Stříkala znova jestě na jeho kládě. Ten ji ale vytáhl a pořádně ji přemastil poštěváka. Pak ji otočili. Jeden se položil, Karolína si sama navedla jeho péro dovnitř a trochu už i vysílením nalehla celým svým tělem na jeho. Toho využil další z borců a přistoupil k ní zezadu. Zadeček už měla trochu rozjetý od Láďových prstů, všechno ji teklo všude a tak průnik nedal dvakrát moc práce. Vyhekla. Stejně hlasitě jako předtím, když překřikovava hosty, ale mnohem hutněji. Láďa sundal deku a honil. Richard se zmohl jen na to, vytáhnout svojí chloubu a pevně svírat její kořen v ruce. Věděl, že jestli udělá sebemenší další pohyb okamžitě exploduje. Střídání poloh i otvorů a chlapů u nich pokračovalo ještě intenzivněji. Pak nastala drobná pauza. Všichni se vystřídali jen u lízání a líbaní a dali Karolíně oddechnou před závěrečným náporem. To už se připojil i Láďa. Položili ji na záda, dva vždy drželi jednu z nohou, třetí se nechal kouřit a čtvrtý v nejvyšším tempu co nejtvrději přirážel. Vždy když se přiblížil vyvrcholení, rychle se vystřídali a jeho místo zaujal jen co odpočíval u nohy. Na Karolínu pak brzy přišel ten nejinenzivnější orgasmus v životě. Velmi silně se celá rozklepala a nemohla přestat. Jednu rukou pevně svírala stehny. U toho jen zaklonila hlavu, vyplázla jazyk a počkala až se postupně všichni čtyři vyprázdní. To co nevyteklo ven, polkla. I když byla tak nějak mimo sebe, věděla, že tohle její muž miluje a že mu ten pohled chce dopřát. Ti čtyři muži perfektně pochopili svoji roli a bez velkého čekání opustili místnost.

Zůstal tak jen Richard, který se rychle svlékl a součsně se slaným polibkem na dva přírazy vypustil své semeno do jeho nové hotwife. "Mám nejdokonalejší ženu na světě..." zašeptal a upřeně koukal Karolíně zblízka do očí. "A já muže.... Lásko, nevím jestli to půjde a jestli mi to ještě dovolíš, ale tohle bych si chtěla zase zopakovat". "Trvám na tom!" Odpověděl Richard. Venku začali bouchat ohňostroje a přes ulici hrát hymna. "Šťastný Nová rok, miláčku!". "Šťastný Nový rok!"
Msi1
Příspěvky: 59
Registrován: pon 06. úno 2017 20:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Silvestr - trochuPP

Příspěvek od Msi1 »

Super počtení !
Uživatelský avatar
Ibull
Příspěvky: 270
Registrován: stř 12. srp 2020 7:02:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Silvestr - trochuPP

Příspěvek od Ibull »

Msi1 píše: čtv 05. led 2023 8:47:59 Super počtení !
Super,doufám, že bude pokračování
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Silvestr - trochuPP

Příspěvek od pajda1 »

Super povídka 👍. Bylo by super ,kdyby bylo pokračování.
stir55
Příspěvky: 43
Registrován: sob 21. říj 2017 1:04:18
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Silvestr - trochuPP

Příspěvek od stir55 »

Pecka, která zaslouží pokračování, hezky napsané
stir55
Příspěvky: 43
Registrován: sob 21. říj 2017 1:04:18
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Silvestr - trochuPP

Příspěvek od stir55 »

I kdyby bylo pokračování už jen fikce a uvedené "trochu PP" tak maximálně v mysli autora, nevadí, píšeš moc hezky a má to šťávu a hlavu i patu. Jen nám dlužíš při podrobném popisu Karolíny její věk ;)
Hotwife-S
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 26. pro 2019 0:26:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár - aktivní hotwife/kandaulista 40 a 43 let. Cíleně nehledáme, ale výjimečným příležitostem se nebráníme. PS:100%hetero, žádné ponižování
Bydliště: Praha

Re: Silvestr - trochuPP

Příspěvek od Hotwife-S »

Diky vsem. Nejake ty zazitky k inspiraci bych urcite vydoloval, tak treba z toho zase neco poskladam :-)
Jinak Karoline je v pribehu tak 32 😁
stir55
Příspěvky: 43
Registrován: sob 21. říj 2017 1:04:18
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Silvestr - trochuPP

Příspěvek od stir55 »

Můžeme se jen těšit a věřit, že se dočkáme
Lokolot
Příspěvky: 42
Registrován: pon 21. kvě 2018 1:02:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Silvestr - trochuPP

Příspěvek od Lokolot »

Dobrá vzrusiva povídka, přidávám se k prosbám o přídavek :). Moc hezky se čte a jsem rád, že je tady zase příběh bez ponižování, které mi nic neříká. Díky.
K4Real
Příspěvky: 2
Registrován: sob 07. led 2023 17:24:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Realny stag hleda realneho milence pro svou vixen na kvalini zabavu bez ponizovani.

Re: Silvestr - trochuPP

Příspěvek od K4Real »

Uzasny, uplne to vidim.... ❤️
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Anancelonar, lukas5-5, Milkas, ota65 a 205 hostů