Vánoční dáreček

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
fiato
Příspěvky: 47
Registrován: úte 17. kvě 2016 7:44:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Vánoční dáreček

Příspěvek od fiato »

Mám přítelkyni 23 let, jsme spolu rok, když jsme u našich u bazénu a ona je v plavkách a nebo když má jen šaty nebo triko, muj otec z ní nemůže sundat oči, můj otec má 50 a matka 51. Přítelce to ani moc nevadilo, že na ni stále civěl. Vše bylo v pohodě a najednou tu byli Vánoce a nevěděli jsme co jim koupit, tak jsem přítelce tajemně řekl tak jim dáme Tebe, otec stejně na Tebe civí, třeba by se mu to líbilo. Ona mi odpověděla, "Jsi se zbláznil ne? nebudu se svlékat před tvým tátou... zapomeň" já na ni proč? co tak šílíš? "a navíc co Tvoje mamka? " mi odpověděla. Ta bude v pohodě jsem jí řekl.
"ne prostě zapomeň". tak jsme to nějak už dál neprobírali a dali jim do obálky peníze a k tomu nějakou drobnůstku.
Přijeli jsme na 1 svátek Vánoční k rodičům, najedli jsme se a že pak pujdem rozdělávat dárky, oni nám dali co měli pro nás(vybavení do domácnosti) a pak jsme byli na řadě my, nejdřív si rozbalili maličkost a pak šáhli po zabalené obálce s penězi. Byli spokojené a chtěli se zvedat z pohovky že si dáme kávu. Já je zarazil "Moment ještě pro vás máme takovou maličkost, přítelkyně hned pochopila a vytřeštila na mě oči a kývala hlavou, že nee. já se na ni usmál, a podíval se na rodiče jak jsou zvědavý.

Přítelkyně seděla vedle mě a přikázal jsem ji at si stoupne, (s rodiči jsme seděli naproti, mezi námi obyčejně bývá konferenční stůl) rodiče byli zmatený a já jsem ještě jednou vyzval aby se postavila, tak pak teda se postavila čelme ke mněa stála jsk sloup. Já jsem jí otočil na ně a pak zas k sobě, pomalu ji sundavám tričko a ona má ruce stále podél těla a nechce pustit, já dorážel trikem o ruce a pobídl ať neblbne, ona hlasitě povzdechla a dala ruce nahoru. nyní byla jen sukni a podprsence, otočil jsem ji na ni. Otec ani nemukl a matka jen prošpitla "coooo" pak jsem si ji znovu otočil ke mně a pomalu stáhl sukni, nyní byla jen v tangách(zády k nim) a podprsence "matka to nevydržela a řekla" to nemyslíš vážně" já ignoroval a pokračoval jsem dál, otočil jsem jí směrem k nim a rozepnul podprsenku, ona si ihned zakryla prsa a já ji těžce ale nakonec úspěšně sundal podprsenku a strhnul jsem ji ruce podél těla, nyní koukali na moji přítelkyni nahoře bez.Matka chvíli koukala a otec se jen usmíval, po chvíli matka odešla a já pokračoval, otočil jsme jí ke mě ona měla trošku slzavé oči ale nenamítala nic, pomalu jsme ji sundal tanga a byla tam úplně nahá.já ji pohladil tělo a otočil na otce.
Ten zkoprněl a vyvalili se mu oči, po té přišla matka(asi se musela rozdýchat a nebo posilnit).Matka se na ní podívala a prohlédla si odshora dolu a jen řekla, "achjo, čeho já se ještě nedožiju" přítelce kápla slza na zem a otec jen zamululal "jsi krásná ", já ji natočil k němu matka z ničeho nic ji otočila k sobě za zadek a začala jí osahávat, prohmatávala prsa, přítelkyně trošku skoprněla a když matka zajela mezi nohy a začla ji prstit, tak se trošku prohnula dopředu a přivřela oči, krásně začala vzdychat matka na to "líbí se to to vid?"ona jen vyhrkla "Anoooooo"a vzdychala čím dál hlasitěji a rychleji, v tom makka přestala , přítelkyně udělala hlasitý zvuk z krku jakoby takový těžký výdech. "matka na ni stále zírala a ze slz najednou byl úsměv , matka se otočila na otce a pronesla "také by jsi si chtěl šáhnout vid" a strčila znovu prsty do mé přítelkyně a znovu ji začala prstit, když začala zase zrychleně vzdychat opěto je vytáhla a dala je tátovi do pusy. " tak co? tohle chceš" on je olízal a kýval hlavou že ano, matka se podívala na mě a já pochopil že chce pokračovat, já kývl a matka opět zabořila prsty do její kundy a začala prstit, přítelkyně začla zrychleně dýchat a hekat a cukat a sesypala se k zemi, matka jí sebrala a začala jí sát bradavky.

"Líbilo se Ti to?" přítelkyně se usmála a řekla že ano, přítelkyně se pak shoulela ke mě a začla mě líbat pak dodala "děkuji lásko bylo to pěkné" já se podíval na rodiče a zeptal se jich jak se jim líbil poslední vánoční dárek. Otec řekl "synku překvalipil jsi mě a velmi mile" pak se ke mě jakoby přiblížil a dodal "a velmi chutná" já se jen pousmál a poděkoval mu. Matka začla" no nejdřív jsem byla naštvaná a pak jsem to rozdýchala a užila si to taky, takže super" já se pousál a přítelkyně byla nahá stále a tak i zůstala do koncenaší návštěvy. Po té se oblékla a jeli jsme domu.

Od té doby jsme se viděli asi dvakrát ale už ji neviděli nahou ale už plánuji druhý level.

je to smyšlený ale podlé mé fantazie co bych chtěl prožít v reálu
Johny1986
Příspěvky: 11
Registrován: stř 23. čer 2021 1:08:35
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od Johny1986 »

Blbost.
zenith30
Příspěvky: 237
Registrován: čtv 12. říj 2017 15:10:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1241
Bydliště: Bruntálsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od zenith30 »

To si děláš prdel, to už je trochu moc i na vymyšlenou hovadinu.
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od Petrpav30 »

Ty vole tak to uz je mazec , to tu jde pěkně z kopce.
Hunatybrouk
Příspěvky: 326
Registrován: čtv 10. lis 2022 9:52:57
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od Hunatybrouk »

No má to něco do sebe😈
fiato
Příspěvky: 47
Registrován: úte 17. kvě 2016 7:44:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od fiato »

Proč blbost, jen jsem popsal co bych chtěl zažít, pokud nelíbí ok, každý muže mít fantazie a touhy jine
zenith30
Příspěvky: 237
Registrován: čtv 12. říj 2017 15:10:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1241
Bydliště: Bruntálsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od zenith30 »

Takové fantazie bych si raději nechal pro sebe.
jaques
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 30. dub 2015 17:01:23

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od jaques »

:) Mně se to líbilo, rád bych si přečetl další díl. Z kritiků si nic nedělej. Mají svoje perverze (manžel v permanentní kleci, lízání cizího sperma, apod.), které se jiným lidem můžou zdát taky nechutný.
jaques
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 30. dub 2015 17:01:23

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od jaques »

zenith30 píše: stř 04. led 2023 11:05:29 Takové fantazie bych si raději nechal pro sebe.
Proč?
jaques
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 30. dub 2015 17:01:23

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od jaques »

Petrpav30 píše: stř 04. led 2023 6:31:01 Ty vole tak to uz je mazec , to tu jde pěkně z kopce.
Proč?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, bobkobb, glim, ota65 a 196 hostů