Vánoční dáreček

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
fiato
Příspěvky: 47
Registrován: úte 17. kvě 2016 7:44:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od fiato »

Sukodlak píše: sob 07. led 2023 13:50:34
fiato píše: sob 07. led 2023 5:29:35
Emperor píše: pát 06. led 2023 20:13:41 Ani jsem to nedočetl. Za prvé hrozná hovadina a za druhé z těch pravopisných a gramatických chyb bolejí oči.
Dekuji za názor, nevěděl jsem ze jsme ve škole, nj ale chytřejšího vždy někdo musí udělat a ozvat se a myslet si ze je king…
Přesně tak. Už dávno nejsme ve škole. Ale vypadá to, že ty jsi ve škole nebyl ani jako děcko, když jsi se nenaučil psát tak, aby z toho nebolely oči.
Au dostal jsi mě, ne nebyl jsem ve škole, proto taky neurážím jiné, ono je jednoduché soudit dotyčného, když třeba neví detaily… ale hlavně ze budu borec ze jsem na to upozornil. Fakt si mi to nandal. 😂 hele jen tak mimochodem, je tu spoustu povídek vo stojí za nic a jen hejtujete mě 😂super uspěl jsem. Nikdo nikdy se netrefi úplně každému do vkusu. Pokud napisu bez diakritiky(s nebo š) bude to tím ze píšu třeba na telefonu aha… píšu rychle a pak třeba zapomenu opravit preklepy, bohužel nejsem jako vy ale jsem pouhý člověk omylný😂 ne bůh jako vy. Bože a to jsem si myslel ze tady jsou jiní lidé a jinak smýšlející.. asi jsem se spletl.
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od Golie »

Bullforyou111 píše: sob 07. led 2023 20:01:42
Golie píše: stř 04. led 2023 15:04:12
dr25 píše: stř 04. led 2023 14:49:37

Vždyť je to jen fantazie. A kde jinde se svěřit než na takovémto fóru? Proboha každý má rád něco jiného a je jinak ujetý. Já rád vidím manželku jak ji jiný šuká. A pro hodně lidí je to ujetý. Pokud se vám některá fantazie nelíbí, tak jí stačí přejít bez hloupých komentářů.
Já chápu, že negativní komentáře utlumují snahu většiny lidí od vlastní tvorby, ale i nativní názory jsou názory... Také jsem to začal číst a nedočetl. I když to nedělám, tak jsem zvažoval komentář. Nicméně jsem ho nepsal.

Negativní, či pozitivní komentáře totiž utváří celkově co se tu objeví. Myslete na to, při odsuzovani a nebo podporování komentářů a nebo samotných příspěvků.
No ako vidím, jeho poviedka tu žne len samé úspechy, keď ho tu tak obhajuješ.
Asi jsi mě nepochopil. Já obhajoval negativní komentáře! 😉
Alena
Příspěvky: 10
Registrován: ned 29. kvě 2022 23:41:25
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: ...---...

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od Alena »

Říká se, že nejhorší je srážka s blbcem. Nikdy bych nechtěla mít kolizi s autorem.
fiato
Příspěvky: 47
Registrován: úte 17. kvě 2016 7:44:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od fiato »

Alena píše: sob 07. led 2023 23:35:31 Říká se, že nejhorší je srážka s blbcem. Nikdy bych nechtěla mít kolizi s autorem.
Dekuji, tedka mě napadá, zda jste to vůbec pochopili, tohle není žádný incest co všichni odsuzují .moje přítelkyně a moje rodice jsou naprosto cizi lidé k sobě.

Pro paní (slečnu ) Alenu, nevím proč mě nazýváte blbcem, tahle skupina si hraje na něco co neni. Nejdříve by si měl každý zaměstnání před svým kobereček než urážet bezdůvodně ostatní.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od Mispulin »

Vážení, je zajímavé, že incestní povídky jsou na internetu celkově jedny z nejčtenějších. Bylo by zajímavé, kdyby bylo možno odhalit, kolik bratrů šuká se sestrami, kolik otců s dcerami, kolik matek se syny a synovců s tetami. Myslím že v rámci ČR za jeden rok by jsme zírali. A to myslím dobrovolný incest, nikoli pod nátlakem či znásilňování. Ono třeba S/M, BDSM, piss a řada dalších praktik je také pěkná perverzárna, tak prosím klídek. Ona většina heteráků, když náhodou narazí na tuto stránku také asi čumí na drát a říká si: "Proboha co za úchylné ubožáky tam chodí?" Takže jak už tady bylo několikrát řečeno, pokud se vám to příčí, hnusí, prostě není to pro vás to vaše oblíbené, nečtěte a nekomentujte. Také bych měl k některým povídkám od jiných zdejších autorů výhrady a kritiku, ale nechávám to tak. Každý jsme nějak a na něčem ujetí a kdo tvrdí, že on ne, tak ten je ujetý dvojnásob.
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od Golie »

Mispulin píše: ned 08. led 2023 7:53:00 Vážení, je zajímavé, že incestní povídky jsou na internetu celkově jedny z nejčtenějších. Bylo by zajímavé, kdyby bylo možno odhalit, kolik bratrů šuká se sestrami, kolik otců s dcerami, kolik matek se syny a synovců s tetami. Myslím že v rámci ČR za jeden rok by jsme zírali. A to myslím dobrovolný incest, nikoli pod nátlakem či znásilňování. Ono třeba S/M, BDSM, piss a řada dalších praktik je také pěkná perverzárna, tak prosím klídek. Ona většina heteráků, když náhodou narazí na tuto stránku také asi čumí na drát a říká si: "Proboha co za úchylné ubožáky tam chodí?" Takže jak už tady bylo několikrát řečeno, pokud se vám to příčí, hnusí, prostě není to pro vás to vaše oblíbené, nečtěte a nekomentujte. Také bych měl k některým povídkám od jiných zdejších autorů výhrady a kritiku, ale nechávám to tak. Každý jsme nějak a na něčem ujetí a kdo tvrdí, že on ne, tak ten je ujetý dvojnásob.
Tohle všechno je sice hezké, ale ty nevíš o čem příspěvky jsou, než se do nich začteš, protože systém na kterém toto fórum jede neumožňuje skupinový, které se mě třeba nemají zobrazit. A jak jinak chceš vyjádřit, než nesouhlasem (o úroveni nesouhlasu nediskutuji). A když je pak víc nesouhlasných komentářů, tak si něco podobného autor asi rozmyslí.
Jediné tím, dokážeš směr webu, jak by se ti asi líbil, ovlivnit.
Ale tyhle diskuze jsou pod každým kontroverzním vláknem.
oldiebull
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. lis 2022 23:02:40
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem muž 58 let, mladšího vzhledu, 176/88, sportovní postavy, s potřebnou společenskou a komunikační úrovní, empatický. Mám zkušenosti s rolí dominantního bulla ve vztahu cuckold-hotwife.
Bydliště: Praha

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od oldiebull »

Mispulin píše: ned 08. led 2023 7:53:00 Vážení, je zajímavé, že incestní povídky jsou na internetu celkově jedny z nejčtenějších. Bylo by zajímavé, kdyby bylo možno odhalit, kolik bratrů šuká se sestrami, kolik otců s dcerami, kolik matek se syny a synovců s tetami. Myslím že v rámci ČR za jeden rok by jsme zírali. A to myslím dobrovolný incest, nikoli pod nátlakem či znásilňování. Ono třeba S/M, BDSM, piss a řada dalších praktik je také pěkná perverzárna, tak prosím klídek. Ona většina heteráků, když náhodou narazí na tuto stránku také asi čumí na drát a říká si: "Proboha co za úchylné ubožáky tam chodí?" Takže jak už tady bylo několikrát řečeno, pokud se vám to příčí, hnusí, prostě není to pro vás to vaše oblíbené, nečtěte a nekomentujte. Také bych měl k některým povídkám od jiných zdejších autorů výhrady a kritiku, ale nechávám to tak. Každý jsme nějak a na něčem ujetí a kdo tvrdí, že on ne, tak ten je ujetý dvojnásob.
Skvělé shrnutí situace.👍 Negativním komentářům nerozumím. Je to jako s televizí. Pořad se mě nelíbí, tak přepnu na jiný kanál. A také hned nepíšu do televize, co že to jako dávali.... I když, Češi jsou známí jako kverulanti bez příčiny a stěžovatelé na vše.

Chce to ale trochu nadhledu..... Navíc ta kritizovaná povídka byla v mnohém inspirativní. Byť by zůstalo jenom u fantazie.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od Mispulin »

Já bych třeba navrhoval web rozdělit na sekce Kandaulismus a Cuckolding, protože to cuckolďácké bahnění se v sebeponižování a duševním masochismu vůči svým partnerkám ve mě vyvolává opovržení i soucit. Ale bohužel, je to tu v jedné kupě, tak prostě vlákna a povídky na toto téma nečtu a ignoruji je. Kdyby byly ty sekce dvě, jak navrhuji, nemusel bych mnohé ani začít číst a každý by si přišel na to své a bylo by to bez kritiky.
Např. na jiných erotických povídkových webech jsou povídky rozděleny do kategorií, takže tam si každý může vybrat to své.
Hassam
Příspěvky: 83
Registrován: stř 18. kvě 2022 8:16:55
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od Hassam »

A když už jsme u toho kdy bude to slíbené pokračování?
zenith30
Příspěvky: 237
Registrován: čtv 12. říj 2017 15:10:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1241
Bydliště: Bruntálsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dáreček

Příspěvek od zenith30 »

Přepiš to na rodiče kamaráda a bude to vzrůšo :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, D302, Milkas, zazzazz a 216 hostů