Cuckoldem ani nevím jak

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Elberet
Příspěvky: 427
Registrován: pon 30. srp 2021 9:17:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckoldem ani nevím jak

Příspěvek od Elberet »

20. Poslední noc doma
Po večeři jsem musel odejít po kolenou do pokoje pro hosty, kde mi Lucka připoutala ruku k posteli, abych nezlobil.

Lucka: večeře se ti povedla.
Já: děkuji, že jsem Vám směl posloužit Paní.
Lucka: jsi moje zlato, víš?
Já: jsem jen Váš, má Paní.
Lucka: líbej!

Lucka si ode mě nechala políbit obě své nádherné nožičky. Nato si sundala černé kotníčkové ponožky i silonky, které nosila celý den, a položila je na polštář vedle mojí hlavy.

Lucka: ať se ti hezky spí, jdu za Lukášem.

Ještě jednou mi nechala políbit její nožičky a odešla zpět za Lukášem, který mezitím v obývacím pokoji připravil bondage a bičík. Ačkoliv v našem vztahu byla Paní Lucka vždy domina, tak ve vztahu s některými vybranými milenci se Lucka často chovala jako poslušná subinka. Lukáš byl jeden z jejích dominantnějších milenců. Nechávala se od něho často svazovat a dokonce i mlátit bičíkem. Nadto vždy poslušně plnila všechny Lukášovy příkazy, kouřila mu péro na písknutí a spoutanou jí souložil i do zadečku.

Tento večer Lukáš Lucku svázal a k tomu pustil erotický film. Lucka musela jako vždy plnit jeho příkazy, poslušně držela zatímco jí bičíkem mydlit vagínu a přitom mu hezky kouřila jeho mega ocas, až se dávila. Nastavila mu pusu i obě dírky a já musel přes dveře poslouchat, jak si to oba užívají. Lukáš si dával opravdu záležet, nakládal jí skoro do půlnoci.

Ráno mě už někdy po šesté ráno vzbudilo Lucčino slastné sténání. Lucka dává velice nahlas vědět širokému okolí, že se jí sex líbí, i když je to jen rychlovka, jako teď. Pět minut sténání, několik výkřiků, chvíle ticha, šustění na chodbě a pak už jen zaklapnutí dveří od bytu. Jak asi vypadá, sluší jí to, chci jí, říkal jsem si v duchu.
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Cuckoldem ani nevím jak

Příspěvek od --ubozacek-- »

Bozi
Elberet
Příspěvky: 427
Registrován: pon 30. srp 2021 9:17:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckoldem ani nevím jak

Příspěvek od Elberet »

21. Odjezd
Konečně se otevřely dveře a mezi nimi stala nahá Lucka jen v černých samodržících silonkách.

Lucka: asi jsme tě probudili, co?
Já: bylo to hezké probuzení.
Lucka: večer i ráno jsem si to dost užila. Ty jsi z toho ale tentokrát moc neměl, co?
Já: to nevadí, hlavní jste tu Vy!
Lucka: a protože jsi byl hodný, tak jsem se ti takle hezky oblékla, jen kvůli tobě.
Já: děkuji Paní.
Lucka: museli jsme se s Lukášem pořádně rozloučit, když se víc jak týden neuvidíme. Snad se u mě u moře také někdo tak dobře postará.
Já: můžu se postarat přeci i já.
Lucka: a co bys jako mohl? Snad mě nechceš svazovat!
Já: to samozřejmě ne, ale třeba vylízat a potom ošukat.
Lucka: když by byla fakt nouze a já byla hodně zoufalá, tak bych se asi nechala vylízat. Ale šukat, tobě snad něco dorostlo?
Já: to ne Paní.

Tak vidíš, můžeš být rád, že ti dovolím líbat moje nohy, prohlásila Lucka a položila své nožičky vedle mé hlavy.
Elberet
Příspěvky: 427
Registrován: pon 30. srp 2021 9:17:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckoldem ani nevím jak

Příspěvek od Elberet »

22. Test
Lucka: přemýšlela jsem, jestli na tebe nejsem zbytečně moc přísná. Takže jsem včera zašla do sexshopu a koupila umělou vagínu ze silikonu. Teď ti sundám klec, vyhoním ti ho a jestli vydržíš aspoň pět minut se neudělat, tak přehodnotím naše pravidla.
Já: určitě vydržím, chci to zkusit.
Lucka: tak jdeme vedle to zkusit.

Lucka mě tedy připoutala ruce i nohy do kříže k posteli, nasadila skřipce na bradavky a své nožičky položila na můj obličej.

Lucka: Připravený?
Já: ano Paní, jsem nervózní.
Lucka: neboj, zvládneš to. A jestli ne, aspoň se hezky uděláš.
Já: tak jdeme na to?
Lucka: dobře, jdeme na to.

Stačilo párkrát pohonit rukou a penis mi stál jak stožár. Lucka nalubrikovala vagínu a nasadila mi jí na penis.

Lucka: pouštím stopky, tak se snaž hned neudělat. Dívej se mi mezi nohy a mysli na to, jak jsem si užila noc.

Jasně, když se budu dívat na Lucčinu rozmrdanou vagínu, udělám se hned. Takže jsem zavřel oči a snažil se myslet na něco jiného. Lucka si všimla mých zavřených očí, tak mi začala jednou nožičkou hladit bradavky se skřipcema a druhou nohu pevně přitiskla k mému nosu. Snažil jsem se vzdorovat, jak to jen šlo. Vůně Lucčiných krásných nožiček v silonkách, masáž bradavek, nezastavitelné vzpomínky na dnešní noc, mi asi po 10 pohoněních přivodily ten nejsilnější orgasmus mého života.

Lucka: 15 vteřin jsem fakt nečekala, ani jsem ti nestihla začít vyprávět o mém nočním sexuálním dobrodružství. Budeme teď muset trénovat pravidelně každých 14 dnů a třeba se to časem zlepší. Pro jistotu ti ještě namažu na péro speciální mastí na zvětšení penisu a dáme zase klec.
Já: na co je ta mast?
Lucka: prý se může zlepšit erekce až o 10 centimetrů.
Já: to bych mohl mít 22 centimetrů, takže bychom mohli mít spolu zase sex.
Lucka: to určitě ne, ale možná bych přehodnotila naše pravidla. Jsi submisivní otrok bez sebekontroly svého mikro penisu. Nemůžu souložit se submisivem, který se udělá za 15 vteřin u mých nohou. Budeš trénovat?
Já: chápu, budu poctivě trénovat, ať Vás příště nezklamu.
Lucka: hlavně aby se ti zvětšil. Tohle mikro péro je k smíchu. Budu ti ho po každém mytí mazat a za 14 dnů ti ho před tréningem zase nahoním a přeměřím.
Elberet
Příspěvky: 427
Registrován: pon 30. srp 2021 9:17:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckoldem ani nevím jak

Příspěvek od Elberet »

23. Příjezd
Letištní kontrola proběhla naštěstí v pořádku. Lucka mi na letišti kovový zámeček vyměnila za plastovou plombu, takže bezpečnostní kontrola a rentgen proběhly v pořádku. Hned za bezpečnostní kontrolou jsem s Luckou musel znovu na záchod zasadit zpět kovový zámeček.

Výběr celé dovolené včetně hotelu si vzala na starost Lucka, já měl na starosti jen placení. Doma jsem dostal informaci, že jedeme na Ibizu do párty resortu, který je koncipován jako hotel pouze pro dospělé od 18 let. Lucka se po cestě autobusem z letiště šklebila, ale nechtěla říct proč. Jak jsme se blížili k hotelu, šklebila se víc a víc, takže mi bylo jasné, že něco nebude jen tak.

Konečně jsme přijeli na místo, Lucka šla natěšeně rovnou na recepci vyřídit ubytování. Když jsem konečně dotáhl naše zavazadla k recepci, Lucka už měla vše vyřízené a mávala na mě kartou od pokoje.

Lucka: miláčku, tak jsme tu, ani nevíš, jak jsem se sem těšila.
Já: já se také rád, ale co znamenají ty cedulky s přeškrtnutým symbolem oblečení?
Lucka: aha, já ti neřekla, že jedeme do swingers resortu?
Já: říkala jsi, že je to party hotel pro dospělé.
Lucka: hotel pro dospělé to je. To swingers mělo být překvápko, nevadí? Určitě si to tady oba užijeme.
Já: nevadí. Ale co ty cedulky?
Lucka: budeš si muset nastudovat hotelová pravidla. Jo a po hotelu se smí ženy pohybovat pouze v sexy prádle a muži pouze komplet bez ničeho.
Já: ale já mám nasazenou klec.
Lucka: to je dobře, stejně se můžeš jen dívat. Šup, svlékej se!
Já: a proč mám červený náramek a ty žlutý?
Lucka: přece protože já můžu všechno, tak jsem si zvolila žlutou. Tobě jsem vzala červený náramek, který je určený pro ty, kteří nesmí nebo se chtějí jen dívat, takže každý hned ví. Ideální pro cuckolda.
Já: ale tamta paní má zelený pásek.
Lucka: opravdu si musíš přečíst hotelová pravidla. Zelený je pro ženy či muže v páru, kteří se chtějí družit hlavně s jinými páry.
Já: a co dělá ten tvůj žlutý náramek?
Lucka: žlutý pro single ženy či muže bez závazků, kteří sem přijeli provozovat sex bez zábran.
Já: hrozně se stydím za tu klec.
Lucka: uvnitř hotelu se nemusíš stydět za nic. Tady klidně můžeme dodržovat naše pravidla i na veřejnosti!
Já: dobře Paní.
Lucka: tak už budeš svlečený?
Já: už to bude, promiňte.
Lucka: a teď mi konečně polib nohy a jdeme na pokoj šukat!

24. Hotelový pokoj
Nás pokoj vypadal jako pokojíček v bordelu. Růžová, červená a černá byly hlavní odstíny všech zdí i nábytku. Prostorná postel byla samozřejmě vybavena řetězy s koženými pouty a u stěny byl trestný kříž.

Lucka: aby bylo jasno, v celém hotelovém komplexu se budeš chovat jako můj otrok. Takže žádné dotýkání bez mého přímého příkazu ani žádné držení za ruce! Bez příkazu mi smíš jenom líbat nohy!
Já: dobře Paní.
Lucka: připrav mi strap-on, máš právo prvního sexu!
Já: děkuji Paní, že budu první!
Děkoval jsem a líbal nohy mé krásné Paní.
Lucka: řekla jsem, aby jsi připravil strap-on, ne abys mi olizoval nohy. Vůbec neposloucháš!
Já: promiňte Paní, hned to napravím.
Lucka: neposloucháš mě, takže to máš za 70 ran bičem.

Paní mi spoutala ruce za záda a přikázala kleknout. Pak si nasadila si strap-on postroj. Teď mi máš líbat nohy, bude ti to na pláži slušet, smála se Lucka zatímco mi malovala zadek na červeno. Když skončila, pochválila se za dobře odvedenou práci. Ani jsem si nestačil oddechnout a Lucka už do mě cpala svůj strap-on. Ne, že se hned uděláš, ozvala se Lucka a ještě víc přidala.

Lucka: teprve minutu a půl tě píchám a ty už vytečeš, to snad nemyslíš vážně?
Já: omlouvám se, nešlo to už zadržet.
Lucka: kňučel jsi jak holčička. Stydíš se?
Já: ano Paní, stydím se.
Lucka: a počkej až ostatní uvidí tvoji zmalovanou prdel! Máš ji hezky červenou, potřebovala by zchladit v moři.
Já: spíš se budu stydět kvůli kleci mezi nohama.
Lucka: hezky ti z klece kape sperma. Skoč se umýt, půjdu napřed na pláž. Nezapomeň, že podle hotelových pravidel se musíš po resortu pohybovat nahý!
Já: počkej na mě prosím, nechci jít sám, když mám klec. Budu se stydět.
Lucka: na to jsi mě myslet než jsi se udělal, nebudu na tebe zbytečně čekat. Nezlob a umyj si lubrikant a sperma. Nezapomeň kartu od pokoje, budu na pláži.
Elberet
Příspěvky: 427
Registrován: pon 30. srp 2021 9:17:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckoldem ani nevím jak

Příspěvek od Elberet »

25. Gang bang beach
Lucka si vzala ručník, opalovací krém, sluneční brýle a odešla na pláž. Skočil jsem do sprchy v domnění, že Lucku třeba dohoním na chodbě, ale chvíli trvalo, než jsem ze sebe výplachl všechen lubrikační gel. Zamkl jsem dveře a s ručníkem před klecí jsem vyrazil hledat Lucku. Hned na chodbě mě za zakrývání rozkroku pokárala uklízečka, která byla narozdíl ode mě oblečená. Takže jsem si nasadil sluneční brýle a ručník si strčil pod rameno. Uklízečka vyprskal smíchem se slovy have a nice day cuckold.

Hotelový komplex byl opravdu rozlehlý a hosté si mohli vybírat hned ze čtyř pláží s lehátky a slunečníky. Jenže mi Lucka jaksi zapomněla říct, na kterou pláž se vydala, takže jsem asi půl hodiny bloudil a prošel zbytečně dvě pláže Sunny beach a Big dick beach, na kterých byli převážně páry se zelenými a červenými náramky. Klec mezi mýma nohama působila jako magnet pro zraky ostatních hotelových hostů. Kdykoliv jsem se snažil zakrýt si rozkrok ručníkem, vždy se našel nějaký rýpal, který mi připomněl pravidla hotelu. I když jsem si všiml, že několik málo dalších hostů také nosí pás cudnosti, byl jsem úplně rudý studem. Lucku jsem našel na menší pláži s názvem Gang bang beach, která byla obsazena hlavně samotnými muži se žlutými náramky, potom páry se zelenými náramky a několika páry, s rozdílnými barvami náramků, jako jsme to měli my. Ale jen jeden dalsi chlap na téhle pláži mě čůráka zamčeného v kleci, a navíc on ležel na lehátku vedle své hotwife a oba měli červené pásky. Prostě hotové peklo za mezi.

Lucka ležela na lehátku, v ruce drink a na okolních lehátkách leželi tři nápadníci, se kterými Lucka čile konverzovala. Mám přijít k ní, pozdravit a lehnout si na nejbližší volné lehátko? Nebo si lehnout do písku k jejím nohám? Nebo dělat, že se neznáme a někam si prostě lehnu? Nevypadám divně, když jsem přišel sám s červeným páskem a klecí na Gang bang pláž? Zraky většiny hostů se opět zaměřily na mě a módní doplněk mezi mýma nohama. Zpomalil jsem a rozmýšlel, jak se zachovat, když se Lucka najednou zvedla a spolu se všemi třemi svými nápadníky zamířila do vody. Odložil jsem tedy ručník na nejbližší lehátko a rychle vběhl do vody, abych ukryl klec před zrakem okolí.

Já: ahoj Lucko, tak jsem tě našel.
Lucka: jé konečně jsi dorazil. This is my boyfriend.
Černoch anglicky: přítel? Vždyť máš žlutou pásku pro single holky.
Lucka anglicky: mám žlutou, protože já můžu všechno, ale on se může jen dívat, jak si já budu užívat. Notak pochlub se zlato.

Vyndal jsem potupně ruku z vody a ukázal jsem všem svoji červenou pásku. To ale Lucce očividně nestačilo.

Lucka anglicky: no tak, vrať se hezky na mělčinu ukaž všem, co máš mezi nohama.
Černoch se smíchem: Cuckold!
Španěl anglicky: necháváš ho se dívat jak šukáš s jiným chlapem?
Lucka anglicky: občas se dívá jak souložím s jinými chlapy.
Francouz anglicky: a jak často šukáte spolu?
Lucka anglicky: před dvěma měsíci jsme se domluvili, že klasicky budu šukat už jen já. Miláček měl ale před chvílí ode mě strap-on.
Všichni tři nápadníci vyprskli smíchy.
Černoch anglicky: takže jste přijeli sem, aby jste si užili sex s cizími lidmi?
Lucka anglicky: klasicky budu šukat jen já, on se bude maximálně dívat.
Francouz anglicky: říkáš, že ho nikdy neodemykáš?
Lucka anglicky: v podstatě se z mého přítele stal můj otrok.
Černoch anglicky: přeháníš a děláš si z nás prdel. To není možné!
Lucka anglicky: jsme na gang bang pláži nebo v diskuzním kroužku?
Francouz anglicky: nepřesuneme se do hrací místnosti?
Španěl anglicky se smíchem: a přítel půjde taky se dívat?
Lucka anglicky se smíchem na tváři, černochovým penisem v pravé ruce a frantíkovým čůrákem v levé ruce: jasně, zlato půjdeš taky? Dívat se?!
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Cuckoldem ani nevím jak

Příspěvek od --ubozacek-- »

Super
lubikcz
Příspěvky: 18
Registrován: pon 22. úno 2016 5:28:41
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckoldem ani nevím jak

Příspěvek od lubikcz »

To je bombasticke cteni
DEslint
Příspěvky: 61
Registrován: sob 11. úno 2017 2:12:28
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Hledame bulla

Re: Cuckoldem ani nevím jak

Příspěvek od DEslint »

Neskutečné vzrušující čtení.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], kerama, ota65, Slave666 a 113 hostů