Onaninsta

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Onaninsta

Příspěvek od Mispulin »

No samo, dej pokračování....
alojz
Příspěvky: 7
Registrován: pon 06. bře 2023 14:16:32
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: milence nehledá

Re: Onaninsta

Příspěvek od alojz »

Paráda 2
fiato
Příspěvky: 47
Registrován: úte 17. kvě 2016 7:44:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Onaninsta

Příspěvek od fiato »

Den probíhal jako vždy, práce a povinnosti, já přišel z práce jako první a asi za hodinku (kolem 17 hodiny přišla manželka) při příchodu mě krásně pozdravila, vlepila pusu a usmívala se, já se divil proč se tak stále usmívá, no nic, dali jsme si spolu kávu a v tom na mě vybafla, "půjdme tedy ven?" a mě to hned docvaklo" proto se pořád na mě usmíváš" ona na to "ano myslela jsme v práci na to celý den" .

Dopili jsme kávu a oblékly( bylo už příjemně tak jen triko a kalhoty) manželka se mě ptala zda si má vzít podprsenku, já kývnul že ano, že je to kdyžtak napínavější s ní, tak se jen usmála.
Vyrazily jsme ven, povídali jsme si o všem možném a krásně jsme se bavili. Najednou se blížíme k tomu místu a někdo na nás udělá "PSSST" tak se ohlídneme a tam dva chlápci jeden náš známý co mu včera spolkla, vzal si kamaráda, byl o dost mladší, tak jsme k nim šli ke křoví a říká, vzal jsem syna nevadí? já na něj "co? a kolik mu je?" on mi odpověděl, že 16" dál už nepromluvil, já teda přistrčil manželku ke křoví a začnu jí svlékat, v tom ten mlaďoch si stáhne kalhoty a začne honit, sundavám tričko, manželka se nechává krásně zvedá ruce, chvíli tam stojí a vídime jak oba krásně oba masturbují, sundavám jí podprsenku a a po té ihned kalhoty, stojí tam jen v kalhotkách, po té se podívám na mladýho a nějak začne zrychleně funět, popostrčím ženu k ní, ona pochopila a kleká si a už ho drží v puse, ona mu pomůže udělá pár temp a stříká jí do pusy, vše krásně spolyká a vymačkává zbytky vše slízne, po té si stoupne a usměje se na staršího a povídá " jako včera ty chlípniku?" v tom jí sundavám kalhotky a on taky začne zrychlovat v tom sama manželka kleká a zase polyká, nyní jen spolkne co měla v puse, neočistila ho, povídám "tak co stačí?" starší kývne a mladý nevydal ani hlásku a jen nátahl ruku.
Manželka mu za ní vzala a on si ji přitáhl k sobě, byli na sobě nalepení, jeho mladý kokot se dotýkal její pičky jak se objímaly, my je jen pozorovali, manželka se na něj podívá a kleká znovu sama od sebe a začne mu kouřit, po té se zvedne a povídá mu něco do ucha, v tom mu začne cukat v kokotovi jak zbláznělý, manželka si lehá a ukazuje prstem na něj, on jde za ní a vsune ho do ní, tak si to spolu rozdávají a po chvíli stříká do ní. vše je v ní, já jen s vyvalenými a plnými trenkami čumím. Jeho otec taky vyvalený. a manželka se zvedá a kouká na starého kokota jak mu stojí, a prohlásí"aby Ti to nebylo líto tatínku" kleká a vzala ho do pusy, kouří a když se udělá, vše krásně spolkne. Po té se zvedne a jde ke mě, a říká "jsme hotovi miláčku" a usmívá se. tak se oblékne a jdeme domu, cestou domu se k tomu nevracíme a povídáme si jakoby se nic nestalo.
Když se manželka doma osprchovala tak si ke mě sedla s vínkem a řekla, že jsme nejbáječnější muž co kdy potkala, že tohle její bývalý nikdy nedovolili, a že se jí to začlo líbit, tak jsme si slíbili, že jen při mé přítomnosti toto bude provádět. Pak jsem se jí zeptal, co mu šeptala do ucha, ona se rozesmála a řekla , že mu pošeptala, že nebere prášky a že ho chce, tak jsme se navzájem zasmáli, protože ona bere prášky. Pak jsem jí řekl, víš co by bylo rajc? když by jsi je vynechala a občas toto provedla, v tom se zarazila a zeptala," to myslíš jako vážně?" já kývnul.
Podívali jsme se spolu na krásný film a šli si lehnout. já usnul jak špalek.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Onaninsta

Příspěvek od kohout50 »

Krásně poctěni. Pěkně napsáno. Pokracuj
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bajzic, Google [Bot], wuua, Zmijak 127812 a 214 hostů