Onaninsta

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
fiato
Příspěvky: 47
Registrován: úte 17. kvě 2016 7:44:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Onaninsta

Příspěvek od fiato »

Jdeme se ženou v noci parkem z noční vycházky a najednou ve křoví vidíme jak někdo onanuje, mě chytne svuj kanda pud a šeptám manželce, zda mu nepomůžem, ona si klepala na hlavu a tahala mě pryč, já ji zatáhl zpět, šli jsme poblíž k němu, jakmile jsme byli kousek od něj, šlápnul jsem na větev která praskla on se rychle otočil a lekl se, jen si držel svůj ohon v ruce a zíral na nás, já mu předpažil dlaně ať dál nejde a šel jsem za manželku, pomalu jsem ji vysvlékl svetr, ona nejdřív se zdráhala ale pak dala ruce nahoru, on jen zíral, a začal honit a koukal na moji ženu, svetr jsem odhodil na zem a šlo na řadu tričko, ještě předtím, jsem ji tak projel boky dlaní abych ukázal oblečenou štíhlou postavičku, a manželka na pokyn dala ruce nahoru a já ji pomalu svlékl triko, podíval jsem se na něj a mastil jak blázen, tak jsem to trošku urychlil a ihned sundal manželce podprsenku, ona si hned zakryla rukama prsa, jenže jsem jí svlékl kalhoty dolu po kotníky a následovali kalhotky, manželka už začala protestovat a já ji dal ruce podél těla, ona jen říkala, "miláčku už dost" toho asi vyprovokovalo a začal stříkat, jakmile jsem viděl že stříká, popostrčil jsem k němu manželku a krásně ji pocákal břicho, manželka zakroutila hlavou ale držela, on pak stále zíral a nevydal ani hlásku, pak si natáhl kalhoty a utekl, já manželku oblékl a pocákané bříško jsme ji nechal. když jsme dorazily domu, si sedla a zeptala se mě proč jí to dělám, já jsem ji jen odpověděl, moc mě to vzrušuje a baví Tebe ne?, ona jen pokrčila rameny, svlékla si vše a chtěla jít do sprchy, jen jsem si ještě zavolala a jak byla nahá připravená do sprchy, prohlížel jsme si její pocákané bříško, "ještě řekni že se Ti to nelíbilo" zeptal jsem se jí, " nevím " a odešla pak slyším "možná trochu ano" po vysprchování jsme se k tomu už nevraceli a měli pěkný večer( se sexem)
Larvos
Příspěvky: 272
Registrován: pon 30. srp 2021 20:21:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rád ji ukazuji. Nehledáme milence, ani oplodňovače. Nevzrušují mě tlusté ani staré. Netoužím mít piňdu v kleci.

Re: Onaninsta

Příspěvek od Larvos »

👍
samec80
Příspěvky: 47
Registrován: úte 03. led 2017 16:45:13
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Onaninsta

Příspěvek od samec80 »

Super!
Mildas155
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 23. čer 2022 11:24:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Onaninsta

Příspěvek od Mildas155 »

neco jak moje
fiato
Příspěvky: 47
Registrován: úte 17. kvě 2016 7:44:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Onaninsta

Příspěvek od fiato »

Mildas155 píše: úte 03. led 2023 21:00:34 neco jak moje
jak to myslíš?

mám dát pokračovaní?
Mildas155
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 23. čer 2022 11:24:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Onaninsta

Příspěvek od Mildas155 »

jóóoooo
Schiros
Příspěvky: 33
Registrován: ned 07. čer 2015 0:00:10

Re: Onaninsta

Příspěvek od Schiros »

Jasně pokračuj
fiato
Příspěvky: 47
Registrován: úte 17. kvě 2016 7:44:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Onaninsta

Příspěvek od fiato »

Pokračovaní :

Druhý den, jsem se ráno vzbudil dříve než ona, ona ležela v lehké noční košilce, koukal jsem na ní a stále jsem myslel na včerejší akci, až mi z toho znova stál, v ten okamžik se probudila a viděla že mi stojí a prohlížím si ji, usmála se a povídala, to Tě stále takhle beru?
Já se ji přiznal, že jsem zrovna přehrával v hlavě tu akci s tím onanistou, jí hned smích přešel a otočila se zády, já se k ní přitulil a pohladil vlasech, začal líbat krk a pošeptal do ouška " ano jinak mě stále bereš lásko, miluji Tě" v tu ránu se na mě otočila a začala mě líbat, prožili jsme krásný ranní sex, po snídani jsme si povídali, a sjelo téma po chvíli zase k tomu večeru, já jen nadhodil, že by bylo skvělé, jít znovu tam a třeba to trošku popostrčit o level výš.
Ona se na mě podívala a začala trošku koktat, jak to myslím. Já ji hned uklidnil, neboj lásko to nech na mě a usmál se na ní, ona se na mě podívala a zamumlala, "no právě toho se bojím"....pak jsme oba museli do práce. Doma pak po práci, jsme si sedli s vínkem a já na ní, zda pujdem k večeru ven, ona se zarazila a povídala" Tebe to nepřešlo zlato?" a povzdechla si, já rázně řekl že ne. Ona teda souhlasila, že pak půjdeme ven, dali jsme si vínko a povídali si...
Nastal večer a chystali jsme se ven, já se na ní podíval, ona se na mě podívala a povzdechla si. Já se na ní usmál a a chytil za ruku a vyšli jsme z bytu. Už bylo šero a procházeli jsme zrovna okolo parku kde se udála včerejší show. Já se na ni jen usmál, ona se jen dívala a udělala takový posunek pusou jakoby hmm... vraceli jsme se a u toho samého křoví tam byl zase on, když nás viděl hned se začal usmívat, nyní neonanoval, jen tam stál.
Procházeli jsme se kolem něj a on poprvé promluvil " děkuji za včerejšek, Tvoje paní je nádherná" čekám tu právě na vás, myslel jsem si, že se vrátíte.
Já se jen usmál a odpověděl, "není zač, jsem rád že se Ti líbí" (když tykal on mě tak já jemu také). on se usmál a manželka mě tahala ať jdu. já se pomalu teda chystal odejít, protože jsme myslel, že nic nebude, a on najednou si stáhl kalhoty a řekl, zda bych mu ji znovu neukázal" já se usmál a souhlasil, manželka jak mě tahala pryč, tak jsem si ji přitáhl a dal pokyn ať dá ruce nahoru, nechtěla opět.
Políbil jsem ji a zašeptal do ucha" lásko prosím" ona se ošklíbla a poslechla, sundal jsem jí svetr a po té i tričko, nyní byla naostro, tak tam stála nahoře bez, jenže zase si je zakryla a dívala se celou dobu na mě, já se podíval na něj a viděl jak pomaličku si ho honí, tak ji sundavam kalhoty a po té i kalhotky ke kolenům, nyní předním byla zcela nahá jednou rukou si kryla klín a druhou rukou prsa.
Ruce jsem ji pomalu dal podél těla, a strkal jsem jí blíž k němu, ona začala kroutit hlavou že nee, a když byla skoro u něj, tak měla ruce za zádama co jsem jí držel a zašeptal "udělej to pro mě" ona na mě vytřeštila oči a začala zase zase kroutit hlavou.
Viděl jsem jak jednou rukou si ho mastí a druhou ruku měl prázdnou, tak jsem mu řekl, že at si šáhne kam chce.
on se na mě tak podíval a pak neváhal a vzal si její prso do ruky a začal prohmatávat, manželka se trošku bránila tím že se kývala na stranu, ale pak začala držet, protože jí sjel do klína, stačilo jí tam jen přejet a jak byla taky vzrušená, tak přihmouřila oči. Já na něj, že až bude cítit, že bude, ať poví. On zakýval a mastil jak blázen a prohmatával manželku.
Po chvíli začal vydávat zvuk a to bylo asi to znamení, já přikázal manželce at si klekne, on se na mě podíval a dál mastil , manželka nechtěla tak jsem jí ještě jednou požádal, on teda že jo, pak si tedy klekla, on po chvíli začal stříkat a začal jí stříkat na obličej, strefoval se hlavně do pusy a na tvář. po té tam jen stál a nemohl uvěřit vlastním očím. Já manželce setřel trošku jeho spermatu z tváře a požádal ji aby otevřela pusu, zase na mě vytřeštila oči, ale pusu otevřela, já ji dal kousek spermatu do pusy, ona slízla a spolkla, pak se na mě podívala a vstala.
Já prohlásil že dnes končíme, on se oblíkl a poděkoval, že to bylo zase super. manželka se oblékla, ale obličej měla stále od něj. Když on odcházel, tak jen ohlásil, zítra tu budu taky. Manželka se tak podívala na mě a prohlásila" ať Tě to ani nenapadne" já ji řekl pozdě lásko....
Po cestě jsem se jí zeptal, zda si to nechce utřít z té tváře a ona že jo, tak jsem vytáhl kapesník a střela si to.
Doma pak chvilku byla tichá domácnost, po vysprchovaní a vyčištění zubů, za mnou přišla a řekla, že, jsem to možná přehnal. Já se jí zeptal Proč.
Na to mi neodpověděla. Pak jsme šli spát a to mi ani nedala... no nic.
Ráno jsme se vzbudili plus mínus stejně a já ji hned k sobě přitáhl a políbil, nechala, se a zeptal jsem se jí zda je vše v pořádku, ona že ano, že se jí rozleželo v hlavě a prohlásila, že se jí to trošku taky líbilo, v tu ránu mi stál jak stožár, ona ho chytla a začla krásně kouřit, po chvíli jsem se do její pusy udělal a krásně vše spolkla a prohlásila, že jsme chutnější a usmála se. Pak dodala "půjdem večer ven?" Já byl překvapen, co se v ní zlomilo přes noc a řekl jsem že uvidíme, že by jsme mohli. V tu se na mě usmála a šla dělat snídani. Při snídani se na mě stále usmívala a já nevěřil, že to ta samá osoba co včera večer co se mnou nepromluvila.

Pokud se znovu zalíbí, mohu dát pokračovaní, další level.
Larvos
Příspěvky: 272
Registrován: pon 30. srp 2021 20:21:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rád ji ukazuji. Nehledáme milence, ani oplodňovače. Nevzrušují mě tlusté ani staré. Netoužím mít piňdu v kleci.

Re: Onaninsta

Příspěvek od Larvos »

Zase super
Uživatelský avatar
manzel741
Příspěvky: 268
Registrován: pon 26. led 2015 20:17:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Vzrušuje ma svoju manželku ukazovať iným mužom.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1667

Re: Onaninsta

Příspěvek od manzel741 »

Paradne...pokracuj
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], idontexist, Longhorn, Mispulin, Mozna a 185 hostů