Dovolit jej cudzieho vtaka

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Larvos
Příspěvky: 272
Registrován: pon 30. srp 2021 20:21:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rád ji ukazuji. Nehledáme milence, ani oplodňovače. Nevzrušují mě tlusté ani staré. Netoužím mít piňdu v kleci.

Re: Dovolit jej cudzieho vtaka

Příspěvek od Larvos »

popomoc píše: sob 31. pro 2022 13:51:07
Jezevcik66 píše: sob 31. pro 2022 12:07:09
popomoc píše: sob 31. pro 2022 11:18:52

Presne jak pises. Pripravit ji, oblecr do sexy pradla, nadrzet ji, zavazat oci, svazat ruky v loktech a cekala by nanho v posteli. Pak bych ho privedl a ona si muze uzit a nechat se vysukat... vubec by ho nevidela ani po ani pocas... To je nasa predstava...
Moc hezká představa ;-)
Vzrušující ;)
je to jej napad nakolko sa boji ze jej budem vycitat konkretneho chlapa. Ako vravi nehce ineho chlapa ale vtaka neodmietne. Ideal by bolo najst niekoho kto si pred stretkom spravi test a ako prekvapko ju na konci vystrieka, necha nanej pouzity kondom a bez slova odide.
Krásná představa. Doma to nemůžu takhle zakončit.
Gogo321
Příspěvky: 44
Registrován: sob 19. lis 2022 11:17:30
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolit jej cudzieho vtaka

Příspěvek od Gogo321 »

Predstava pekná,vzrušujúca,ale realita môže byť úplne iná. Môžeš si aj nenávratne zničiť vzťah.
Jezevcik66
Příspěvky: 571
Registrován: sob 18. pro 2021 22:13:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolit jej cudzieho vtaka

Příspěvek od Jezevcik66 »

Gogo321 píše: ned 01. led 2023 8:46:21 Predstava pekná,vzrušujúca,ale realita môže byť úplne iná. Môžeš si aj nenávratne zničiť vzťah.
To riziko je ale u těchto vztahů skoro vždy.
Nikdy nejde přesně říct, jak se to vyvine a jak to vyhodnotí ta koule na krku ;-)
To, že ho ani neuvidí je ta z těch přijatelnějších variant.
Bude vzrušená z jiného zážitku, ucítí jiného ptáka, může se jí to hodně zalíbit.
Ale pořád nehrozí, že se "zaláskuje" či jinak nezačne o tom cizím moc přemýšlet - nebude vědět kdo to je.
Ono je celkem riziko i to, jak to pobere manžel ;-)
Pod stejným nickem na Amatérech ;-)
Gogo321
Příspěvky: 44
Registrován: sob 19. lis 2022 11:17:30
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolit jej cudzieho vtaka

Příspěvek od Gogo321 »

Jezevcik66 píše: ned 01. led 2023 11:32:22
Gogo321 píše: ned 01. led 2023 8:46:21 Predstava pekná,vzrušujúca,ale realita môže byť úplne iná. Môžeš si aj nenávratne zničiť vzťah.
To riziko je ale u těchto vztahů skoro vždy.
Nikdy nejde přesně říct, jak se to vyvine a jak to vyhodnotí ta koule na krku ;-)
To, že ho ani neuvidí je ta z těch přijatelnějších variant.
Bude vzrušená z jiného zážitku, ucítí jiného ptáka, může se jí to hodně zalíbit.
Ale pořád nehrozí, že se "zaláskuje" či jinak nezačne o tom cizím moc přemýšlet - nebude vědět kdo to je.
Ono je celkem riziko i to, jak to pobere manžel ;-)
Držím palce , ale podľa mňa nereálne. Mám už nejaké skúsenosti a neviem si predstaviť ,že by žena nechcela toho druhého vidieť. Ak môžem poradiť ,tak vyberať ženáča.
Uživatelský avatar
Rodsnow
Příspěvky: 39
Registrován: úte 28. pro 2021 16:16:21
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Ja ju rad ukazujem, ona ma rada flirty...
Bydliště: Vychod SK

Re: Dovolit jej cudzieho vtaka

Příspěvek od Rodsnow »

Riziko je vzdy a vsetko. Bojis sa ze sa vztah pokazi ked skusite nieco s inym muzom akokeby sa vztah nemohol pokazit uplne bez problemov aj tak. Takze ak obaja mate chut a mate pocit ze to je dobry napad skusit to tak chodte do toho. Kludne aj nech ho vidi, aj nech si vyberie sama. To ze ju zaslepis a nebude ten penis poznat neznamena ze si potom niekde inde niekoho ineho nenajde sama ak bude chciet a naopak... to ze si sama niekoho vyberie a bude sa mu pozerat do oci ked do nej vnika neznamena ze teba opusti ked to tak nechce. Laska a sex je o chemii. Moja snubenica sa omnoho viac boji toho jedneho dna rodit lebo geneticky sme nastaveni odrodit vzdy s niekym inym dalsie a dalsie dieta a funguje to. Ma kamaratky ktorych po porodne prestal ich muz absolutne sexualne pritahovat a zacali si hladat hned nahradu.
Bubo155
Příspěvky: 4
Registrován: ned 06. úno 2022 21:45:36
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolit jej cudzieho vtaka

Příspěvek od Bubo155 »

Napís mi do správy
frosty22cz
Příspěvky: 22
Registrován: pon 25. dub 2022 20:26:46
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolit jej cudzieho vtaka

Příspěvek od frosty22cz »

Můj názor je takový, že pokud si 100% nevěříte a bojíte se, že by se mohla zaláskovat nebo, že by to tobě pak mohlo vadit, až ji uvidíš v akci, tak to asi není ideální a chce to více probrat a rozmyslet. Sám jsem poprvé uvažoval stejně s tím zavázáním očí apod. ale nakonec jsem šel jinou cestou. Naskytla se možnost jednoho jejího kamaráda, který jí byl sympatický a mě ho pak představila, trošku se opili a pokecali a byl v pohodě. Ještě nic nebylo, ale poznal jsem , že by si dal říci. Při dalším setkání asi týden na to jsem již měl připravenou jednu vlastní hru, kterou jsme pak navrhl, že si zahrajeme. V podstatě šlo o jednoduché tahání otázek a plnění úkolů, ale bylo to mnou vytvoření na míru:

Začalo to otázkami jako, kdy sis to dělal naposled.
Vzrušuje tě někdo v místnosti.
Zkoušel jsi anál.
... pak to pokračovalo i úkoly jako ...
sundej si tričko atd.

No a když to dorazilo k úkolu jako zasunout ruku pod trenýrky a pohladit, tak už bylo jasné, že byla ruka v rukávu a další úkoly, jako nedívej se a postupně ji oba přelíznout a musí uhnout kdo je kdo. Tak to už bylo rozjeté dost. Hra se ani nedohrála, ale užili jsme si parádní trojku.

Pak už další týdny to fungovalo jako - psal mi soused, že nemůže usnout a je nadrženej. Tak jsem jen ženě řekl, at se klidně staví. Během pár minut už byl tu a nechal je si zarajtovat a já se jen pokochal.
tygris22
Příspěvky: 15
Registrován: pát 22. led 2016 21:41:30
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolit jej cudzieho vtaka

Příspěvek od tygris22 »

ahojte presne tymto problemom sa my bortime.Moj najsamlepsi kamarat s detstva je uplne sialeny s mojej zienky ,velmi jej nadbieha chvali ju a vyznava svoju priazen.Jej je tiez sympaticky ale povedala ze by s nim skusila ale sama v sukromi.Mna takto myslienka zoziera vzrusenim ale aj silno boli. Hlavu mam ako v ohni a stale na to myslim.Zda sa ze vyhra vo mne cuckold a ja im oznamim ze si to mozu spolu skusit.Caka sa len na moje rozhodnutie a ja nechcem potomlutovat ze som to zabrzdil.
tygris22
Příspěvky: 15
Registrován: pát 22. led 2016 21:41:30
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolit jej cudzieho vtaka

Příspěvek od tygris22 »

Dokonca sa on vyjadril vo velkonocnom opojeni ze jeho sen je ju oplodnit a potom nam platit vyzivne.Na druhy den za triezva to sice poprel aale mne chrobak v hlave ostal.Je to neskutocny spalujuci megarajc,
Gogo321
Příspěvky: 44
Registrován: sob 19. lis 2022 11:17:30
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolit jej cudzieho vtaka

Příspěvek od Gogo321 »

tygris22 píše: pát 13. led 2023 15:45:01 Dokonca sa on vyjadril vo velkonocnom opojeni ze jeho sen je ju oplodnit a potom nam platit vyzivne.Na druhy den za triezva to sice poprel aale mne chrobak v hlave ostal.Je to neskutocny spalujuci megarajc,
Môj tip. Skončíš bez manželky ak do toho pôjdeš.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Flyman, Tom198 a 84 hostů