Palác cikánských pánů

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
kevin0
Příspěvky: 12
Registrován: pon 02. bře 2020 15:12:59
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Palác cikánských pánů

Příspěvek od kevin0 »

Poznámky: Jedná se mojí prví povídku a jedná se o zcela fiktivní příběh. Příběh obsahuje tematiku romského bulla, cílem není nikoho urazit nebo pobouřit. Hlavní téma je cukolding, ale vyskytují se jemné bisexuální motívy. Nejsem rodilý mluvčí češtiny, proto se omlouvám za případné gramatické hrubky. Povídka má víc kapitol.

KAPITOLA 1: PŘED ZAČÁTKEM
Ze spánku mě vzbudilo tlumené mužské sténání, které se šířilo z druhého pokoje. Otevřel jsem oči a poslouchal. V místnosti jsem nebyl sám, na palandě seděli mí dva kamarádi – Matěj a Tomáš, který již byli delší čas vzhůru. „Stávej, honem, hned jako Ho naše holky udělají, bude chtít servírovat snídani,“ promluvit ke mně Matěj. Slyšel jsem hlasité orgasmické zavrčení, zavrzali dveře a pak zatleskání. „Dělej to co mi, je to tvůj první den jako jeho oficiální sluha,“ poznamenal Tomáš. Vstoupili jsme nazí do prostranné kuchyně s jídelnou a barem, kde byl masivní dřevěný stůl, za kterým seděl nahý cikán a tři holky. Jedna z nich byla moje přítelkyně. Matěj a Tomáš začali podávat jídlo. Cikán ukázal na mě a poručit, abych mu donesl z lednice pivo. Já poslechl a cikán se z chuti zasmál. „Na kolena,“ zařval a já padl na kolena téměř automaticky. Pak zajel rukou mezi nohy mé holky a roztáhl jí kolena od sebe. „Podívej, udělal jsem ti taky snídani,“ zahlásil cikán a já si uvědomil, že z kundičky mé holky vytéká jeho mrdka. „Tak dobrou chuť a vítej ve službě Paláce cikánských pánů,“ řekl cikán, když jsem jazykem začal lízat mou vystříkanou holku. Ptáte se, jak jsem se do této situace dostal? Proč poslouchám a obskakuji nějakého cikána…?
Ale přece jen hodně předskakuji události. Dovolte, abych se představil. Já jsem Frederik, je mi 27 let a jsem programátor. Mám přítelkyni - Nikol, chodíme spolu s tříletou pauzou už dlouho - byli jsme na gymplu, když jsme začali tvořit pár. Po 4 letech našeho vztahu jsme se rozešli. Hlavním důvodem byly mé bakalářské studia v Londýně, ale i tak jsme ostali přáteli a v období letních prázdnin jsme občas vyrazili na sklenku červeného. Po dvou letech od našeho rozchodu mi představila svého nového přítele – Marka. Chodili spolu asi 4 měsíce. Byl asi o 2-3 roky starší než já s Nikol, vysoký, docela svalnatý a když mám být objektivní i celkem atraktivní, ale byl to cikán. Docela překvapení, ale kdo jsem, abych soudil?
Marka jsem potkal při pár příležitostech v baru a u Nikol doma. Trochu arogantní buran, co vám budu povídat. Jednou jsme byli i u něho doma, v malém bytě 1+KK ve Slaném. Nechci se chvástat, ale já si ze svých studentských brigád v Londýně jako junior programátor vydělal dost peněz, abych si koupil hezký domek kousek za Prahou, nakolik jsem se o rok, hned jako dokončím studia, chtěl vrátit zpátky do rodných Čech. Pozval jsem Nikol a Marka k sobě do nového domu na večeři a drink. Nevykazoval žádné obvyklé známky zdvořilosti, které byste od hosta očekávali. Nezul si boty a jen tak vešel, nečekal, až mu bude nabídnuto místo k sezení – prostě si vzal to nejlepší křeslo a rozvalil se. Nečekal, až mu nabídnu něco k pití, jen poručil "pivo, a rychle, mám žízeň." Nikol se zasmála, ale pak se mi tiše omluvila a pak si sedla Markovi na kolena a políbila ho. Markovo chování mi přišlo zajímavé, kupodivu. Když jsem z lednice vybíral pití pro mé hosty, uvědomil jsem si, že mi stojí péro. „Co to sakra…?“ Hlesl jsem přemýšlejíc, zda je příčinou, že se ke mně cikán správa jako ke sluhovi nebo mě vzrušuje pohled na ženu, ke které pořád přechovávám city, líbající jiného muže. Něco jsme popili a potkala nás jedna hodina popůlnoci. „Je pozdě, nemohli bychom u tebe přespat?“ zeptala se Nikol. „Určitě, jenom v pokoji pro hosty je jenom jedna menší postel,“ zamyslel jsem se. „Není problém, já s Nikol přespíme ve tvém pokoji, tam je velká postel i pro dva a ty ve druhém pokoji,“ odvětil Marko. Neznělo to jako návrh, ale spíše mi to jenom oznámil. Já, teda, souhlasil. Nikol se šla osprchovat a já ostal s Markem osamotě. Ve sprše spustila voda. Podíval jsem se na Marka, který se sebelibě usmíval. Zrak mi klesl k jeho nohám, na kterých měl pořád boty – kožené, masivní a zcela určitě drahé. Chystal jsem se ho požádat, aby si je konečně zul. Už jsem otevíral ústa, když v tom si Mark vyložil nohy na stůl. „Hezké, žejo, nevýhodou je ale, že se špatně zují. Pomůžeš mi?“ Nevím, proč jsem se neohradil vůči požadavku přes čáru. Nevím, proč jsem ho neposlal do prd*le. Moje tělo se hýbalo jako samé a já ani nevím, jak jsem klečel před cikánem a zouval mu botu. Šlo to ztěžka, ale první bota byla dolů. Do nosu mi udeřil ostrý pach, který mi přišel zvláštně opojný. Zhluboka jsem se nadechl u jeho zpocených nohou a pocítil pocit úlevy od napětí, které jsem pociťoval celý večer. Pak jsem sundal druhou botu, načež do místnosti vešla Nikol. „Co děláte kluci?“ zeptala se. „Frederik mi pomáhá z bot, hodný,“ odpověděl. „Sprcha je volná,“ dodala neutrálně. Marko vstal, svlékl si triko, rifle, ponožky, naházel je na zem a šel se osprchovat. Pak jsem byl na řadě já…
Sprcha byla příjemná a jeden si v ní může utřídit myšlenky. Byl jsem už hodně unavený, tak jsem šel spát - do pokoje pro hosty. Prošel jsem okolo mého pokoje, kde teď přespávali mí hosté. Dveře byly pootevřené a ozývaly se mlaskavé zvuky. Zvědavost mě donutila nakouknout. A co nevidím? Má kamarádka – ex-přítelkyně, kterou pořád miluju, klečí před stojícím cikánem a kouří jeho péro. Dostal jsem erekci až mi z toho spadla osuška, kterou se měl omotanou kolem pasu. Nikol, která byla zády ke mně, si mou přítomnost nevšimla, cikán ano, ale místo toho, aby ukončil kuřbu, pokračoval. Podíval se na mě, škodolibě se usmál, natočil se, abych lépe viděl a začal brutálně mrdat pusu Nikol, která bojovala s dávením. Honil jsem si u toho, jako jeho tmavá 22 centimetrová kláda se zasouvala dovnitř-ven, dovnitř-ven, pořád hlouběji, častoval jí titulem „gadžovská služko, bílá čubko, cikánská děvko“. Pak jí najednou chytil oběma rukama za hlavu a zasunul jí ho celého do krku a začal mručet, jak se jí vystříkal přímo do krku. Cikán se na mě opět podíval a kývnul hlavou, abych odešel. Já nemohl usnout. Do rána jsem přemýšlel a snažil jsem se zpracovat, co se právě všechno stalo. Taky jsem si ho honil, abych pravdu řekl, ale nemohl se udělat.
Ráno měli Nikol s Markem na spěch, tak snídani přeskočili. Oblékli se a já je doprovázel ke dveřím. Nikol mě na rozloučenou objala a políbila na obličej. Před očima mi probleskla scenérie včerejší noci, přísahal bych, že z jejího dechu ještě byla cítit jeho mrdka. Marko mi na rozloučenou podal ruku, stisk měl pořádný, téměř jsem ho nevydržel. „Jo, a vzal jsem jeden pár tvých ponožek, mé jsem nevěděl najít,“ řekl na závěr. Když odešli, začal jsem uklízet dům. V obýváku jsem nakonec našel i Markovi páchnoucí ponožky, zvedl je, ale co s nimi? Zavolal jsem Markovi, že jsem je našel. „Klidně si je nech, jako památku třeba a užij si je,“ řekl posměvačně a zavěsil. Co si to jako dovoluje? Žejo? Šel jsem je rovnou vyhodit do koše, ale když jsem je mě už upustit na hromadu smetí, zděravěl jsem. Nutkání k nim přivonět bylo silné, příliš silné. Přitiskl jsem si je k nosu a inhaloval jejich odér. Postavil se mi opět a s druhým nádechem jejich vůně jsem se udělal bez toho, aby se ho dotknul. Nechápu. Nějaké cikánske čáry nebo co? Co se to ze mě stalo?
Další týden začínal můj poslední rok studií a já odletěl do Londýna. Po pár měsících jsem se dozvěděl, že je Nikol s Markem rozešli. Komunikace mezi námi se zintenzivnila, já odpromoval a vrátil se do Čech, zaměstnal se ve velké zahraničním IT korporátní firmě. Nakonec jsme se s Nikol opět skončili spolu jako pár.
kevin0
Příspěvky: 12
Registrován: pon 02. bře 2020 15:12:59
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Palác cikánských pánů

Příspěvek od kevin0 »

Poznámky: Jedná se mojí prví povídku a jedná se o zcela fiktivní příběh. Příběh obsahuje tematiku romského bulla, cílem není nikoho urazit nebo pobouřit. Hlavní téma je cukolding, ale vyskytují se jemné bisexuální motívy. Nejsem rodilý mluvčí češtiny, proto se omlouvám za případné gramatické hrubky. Povídka má víc kapitol.

KAPITOLA 2. - INICIACE
Ahoj. Jsem Frederik a od posledních událostí se toho hodně změnilo. Poslední rok na univerzitě byl sice náročný – zkoušky, řešení projektů, práce v prosperující IT firmě v Londýně, dokončování mé bakalářské práce, ale promoce byla sladkou odměnou. Vrátil jsem se domů do Čech, začal opět chodit s Nikol a má firma, kde jsem v Londýně pracoval, mi umožnila pracovat v pražské pobočce za velmi dobrých platových podmínek. Přešli již dva roky od mé promoce. Jsem zabezpečený již v mém mladém věku a mám se skvěle, ale přece jen nemohu zapomenou na mé ponížení. Cikán mi poručil mu sundat boty a já poslechl jako nějaký sluha. Cikán ošukal pusu lásky mého života a já si u toho za dveřmi honil jako nějaká nula. A navrch toho jsem fetoval smrduté ponožky cikána jako by to byl nějaký francouzský parfém. Nejpatetičtější je skutečnost, že jeho ponožky mám pořád. Jsou uložené v mém trezoru vedle zlaté cihličky, šperků a balíku s hotovostí.
Po práci jsme s Nikol, která se ke mně v mezidobí nastěhovala, večeřeli a povídali si, když dostala SMS od toho cikána Marka. "Ahoj zlato, chyběla jsi mi. Rád bych tě viděl." Zeptala se, co si myslím. Nechtěl jsem vypadat žárlivě, tak jsem na to kývnul, že proč ne. Asi tušíte, že se to celé zvrtlo. Začala s ním hodit venku téměř každý týden a někdy chodil na návštěvu k nám. A když si myslíte, že jsem je nachytal, tak se mýlíte. Jednou večer ho pozvala k nám na večeři. Pro tentokrát se i zul a choval se slušně, teda alespoň do té doby než Nikol odešla připravovat jídlo. Hned potom, to znovu byl ten stejný cikán Marko jako před lety a ještě horší. „Je ti doufám jasné, že ti obdělávám holku už pár týdnů? A nemíním s tím přestat. Ale neboj, chodit s ním nechci. Klidně může být tvou milovanou přítelkyní a zároveň jednou z mích bílých děvek.“ Seděl jsem tam jako přikovaný. „Co-, co-, cože,“ vykoktal jsem ze sebe. „Slyšels. Má štědrá nabídka je časově limitovaná. A samozřejmě, když budeš chtít být nadále s mou děvkou, musíš se stát mým čoklem – sluhou Paláce cikánskych pánu.“ Po Markovém proslovu jsem zbrunátněl a zeptal se, „když odmítnu?“ Marko se zlověstně a zeširoka usmál. „Tvá holka je již od minulého týdne oficiálně děvka – služka Paláce cikánskych pánu. Jedno mé slovo a váš vztah je u konce.“ Tohle je absurdní, to nemůže být žádná pravda. Co jsou nějaký kult? Blbost. Dělá si ze mě legrácky? „Děvko!“ zařval Marko. Na to do místnosti vběhla Nikol. Zatajil se mi dech. Přiběhla hned a na tohle zavolání? „Kolik cikánských čuráků jsi minulý týden vykouřila?“ zeptal se namyšleně Marko. „Čtyři.“ Vytřeštil jsem oči. Koukal jsem na ní jako na zjevení a všiml si na krku náhrdelník s ornamentálně stylizovaným písmenem „C“. Bylo jasné, že Palác cikánskych pánů existuje, i když nevím co přesně za místo nebo organizaci se jedná. Marko kývl rukou a Nikol odešla zpátky do kuchyně. Rezignovaně mi klesla ramena, načež mi na hlavě přistála mohutná Markova ruka. „Teď jdi a zalez pod postel v ložnici a čekej tam, dokud ti nedovolím vylézt.“ Odhadem po hodině do ložnice vešli i Nikol s Markem. Lehli si na postel a za malý moment jí začal tvrdě mrdat. Nic jsem neviděl a jenom vnímal sílu přírazů. Nikol začala sténat při mohutném orgazmu a za ním druhý. Pak se za hlasitého mručení udělal i Marko. Pak zaspali a já zůstal pod postelí. Ráno jsem se vzbudil na to, jak Mark poroučí, abych vylez. Do ruky mi vtlačil vizitku s adresou a pokynem, abych tam příští týden v pátek po práci přijel.
Týden běžel jako by se nic nestalo. Doma i v práci všechno postaru. Ve pátek přišel do práce i Matěj, můj kolega a kamarád, co byl měsíc na služebné cestě. Zdál se mi nějaký jiný. V ten den nám byl představen i nový manager projektu, náš nový přímý nadřízený. Mysleli jsme, že to místo dostane Matěj, který byl nejlepší z nás. Hlavní šéf pobočky, ale preferoval dle jeho slov „novou krev“ a „přirozeného vůdce“. Možná pro to byl Matěj takový skleslý. Nový manager byl cikán, asi 40-letý, menší postavy s břichem. Potřásl mi rukou a já si všiml, že má na ruce prsten s emblémem písmena „C“. Zvláštní bylo, že v ten den jsem ten symbol viděl podruhé, a sice na Matějově krku, stejný jako má na krku moje Nikol.
Po práci jsem hned vyrazil na adresu z vizitky, kde stála hezká zrekonstruovaná prvorepubliková vila. Palác to zrovna nebyl, ale nemalo to daleko od toho. Zaklepal jsem na dveře. Dveře otevřel Matěj, nahý, na krku měl jen náhrdelník s „C“. Bez slova mě zavedl do jídelny, kde už seděl a večeřel Marko. „Odejdi, čokle!“ zavelel Marko a Matěj se rychle hnal pryč. Pod stolem někdo byl. Nebylo těžké uhádnou, že tam nějaká holka kouří Marka. Jak jsem později zjistil, že to byla Matějova snoubenka.
Chvíli jsem tam jen tak stál a čekal, co bude. Pak Mark vstal od stolu, v ruce držel své velké tmavé péro a schoval ho do trenek a zapnul si knoflík u kalhot. A udělal mi prohlídku po vile, ukázal dvě malé třílůžkové pokoje pro čokly, o něco větší tři dvoulůžkové pokoje pro děvky a pět velkých jednolůžkových pokojů pro cikánské pány. Pak mě zavedl do hlavního pokoje zvaný „Markův sál“, zde byl na stěně velký gobelín s emblémem „C“. Než jsem se stačil zeptat, co to znamená a co jsou zač, začal mluvit vážným tónem Mark. „Palác cikánských pánů není jen místo je to celý koncept a tak trochu soukromý klub, který vlastním a řídím já. V podstatě jsme parta 20 cikánských bullů. Chceme bez zbytečných keců a dohadování mrdat bíle submisivní děvky. Když jsou zadané má to několik výhod, když děvka otěhotní, paroháč se o kukačku postará. Tenhle barák něco stojí a někdo to musí financovat a zajišťovat nezbytný servis. Když bílí čokl plní své povinnosti, tak má taky několik málo výhod. A abych na nějaké z privilegií a povinností čokla nezapomněl, tady je seznam, čti nahlas!“ ukončil monolog Marko a lehnul si na jeho velikou postel.

SEZANAM POVINOSTÍ
1. Měsíčně zaplatit členský poplatek ve výši 35% svého čistého příjmu, minimálně ale 10 000Kč.
2. Být nahý po celou dobu pobytu v Paláci cikánských pánů s výjimkou příchodu a odchodu do Paláce.
3. V průběhu pobytu v Paláci i mimo něj nosit na krku symbol Paláce cikánskych pánů.
4. Sloužit cikánským pánům i mimo zdi Paláce, když o to budou žádání.
5. Vykonat jakoukoli domácí práci, která byla přidělena, včetně vaření, úklidu, nakupování, dále práce číšníka, šoféra, maséra a tak dále. Být k dispozici do služby minimálně 3 dny/noci v týdnu dle rozpisu Palácového řádu.
6. Asistovat nebo se jinak účastnit nebo pomáhat bílé děvce při uspokojování sexuální potřeb cikánských pánů.
7. V průběhu interakce s cikánským pánem projevovat svou podřízenost a náležitou úctu.
8. Bez výslovného dovolení nesmí sexuálně interagovat s přítelkyní/snoubenkou/manželkou.
9. Splnit všechny požadavky iniciace a když budou moci přivedou do Paláce nové bílé děvky s jejich bílími čoklama.

SEZNAM PRIVILÉGIÍ
1. Při řádném plnění povinností a výslovném dovolení, bílí čokl může mít sex s partnerkou na konci její služby pro cikánské pány.
2. Při řádném plnění povinností smí nadále žít jako pár s partnerkou.
3. Při řádném plnění povinností smí vylízat vagínu partnerky po jejím vystříkání cikánským pánem.

Pročítal jsem si seznam, téměř jsem nedokázal udržet papír, tak jsem se tak třásl. Marko se mi smál. Dočetl jsem to dvakrát a pak jsem vzhlédl k Markovi, který stále ležel na posteli. „Takže?“ zvedl Marko obočí. Zakoktal jsem a on se znovu zasmál. Vstal a šel do koupelny. Stál jsem tam mlčky. Vrátil se sklenicí sytě žluté tekutiny. Podal mi ho, sklenice byla horká. „Není tu žádná smlouva k podpisu, žádná přísaha, kterou bys musel přísahat. Jestli chceš zůstat s Nikol za podmínek, které ti nabízím, tak vypij mé chcanky do dna, pak přistup a poklekni vedle mě s ústy dokořán.“ S tím si lehl zpět na postel. Bylo to rozhodnutí zlomku sekundy. Pomyslel jsem na to, jak moc miluju Nikol. Vypil pohár ponížení, a klekli si k posteli. Marko se naklonil ke mně, plivnul mi do úst, abych polknul. Udělal jsem to. Potom řekl: „Od teď jsem tvým pánem. Tady máš tvůj symbol sluhu. Nasaď si ho. A odejdi.“
Mildas155
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 23. čer 2022 11:24:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Palác cikánských pánů

Příspěvek od Mildas155 »

mám rád povídky s cikánama pokračuj ikdyž je to dosť silné kafé
hertz2
Příspěvky: 98
Registrován: stř 21. led 2015 22:53:50

Re: Palác cikánských pánů

Příspěvek od hertz2 »

Dobře napsané, jsem zvědavý na pokračování.
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: Palác cikánských pánů

Příspěvek od kanda78 »

Zajímavé pokračuj.
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: Palác cikánských pánů

Příspěvek od kanda78 »

Lákalo by mě aby si nás takto našel nějaký Rom dominantní co ví o čem to je mít svůj pár.
kevin0
Příspěvky: 12
Registrován: pon 02. bře 2020 15:12:59
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Palác cikánských pánů

Příspěvek od kevin0 »

Poznámky:
Jedná se mojí první povídku a jedná se o zcela fiktivní příběh. Příběh obsahuje tematiku romského bulla a prvky dominance s rasovým/etnickým podtextem. Cílem není nikoho urazit nebo pobouřit. Hlavní téma je cukolding, ale vyskytují se jemné bisexuální motívy.
Nejsem rodilý mluvčí češtiny, proto se omlouvám za případné gramatické hrubky. Povídka má víc kapitol.
Když máte podněty, jak se má příběh ubírat, tak si je rád přečtu v komentářích.


KAPITOLA 3. - KOLEGA MATĚJ – DALŠÍ ČOKL V NAŠÍ IT FIRMĚ
Uběhlo jen pár hodin od mé iniciace. Po mém odchodu z Paláce jsem vešel do nejbližšího baru a objednal si panáka, pak hned druhého. Koukal jsem do prázdné skleničky a uvědomoval si, co jsem právě udělal. Já, mladý 27-letý muž se slibnou kariérou, jsem se stal otrokem cikána a jeho kamarádů – stejného cikána, co mi šuká mojí holku. Dobrovolně a tím nejponižujícím způsobem. A jako bonus k tomu všemu si za to ještě budu platit měsíčně značnou částku. Proč jsem to udělal? Proč… Do mého přemýšlení zazvonil mobil. Byl to můj kolega-programátor a kamarád Matěj, chtěl se sejít a vysvětlit, co mi bylo již zřejmé z jeho přítomnosti v Paláci před mou iniciací.
Zvolil jsem a on byl za pár minut v baru. „Jak to, že si tu tak rychle?“ zeptal jsem se. „Až teď jdu z mé služby v Paláci…“ rozpověděl se a vysvětlil, jak se z něho stal bílí čokl. Zverboval ho náš nový manager z práce. Před měsícem a něco, večer před odjezdem na jeho měsíc trvající služební cestu v Dubai, byl se svou snoubenkou na večírku. Kolem půlnoci se chtěl vrátit domů, aby ráno nezaspal letadlo. Jeho snoubenka ještě ostala ještě pařit. Matěj odešel a za malý moment se jí přimlouval cikán ve středním věku, měřil 172 centimetrů s malým břichem a tlustým zlatým řetízkem na krku a s prstenem „C“ na pravé ruce. Ano, tento cikán se stane mým a Matějovým šéfem.
Pozval jí na několik drinků a flirtoval s ní ze začátku nevinně. „Už si viděla cikánske péro?“ zeptal se. Matějova snoubenka zvedla překvapením obočí. „Jsem zadaná,“ usekla. „Já se ptal na něco jiného,“ řekl přísně cikán a položil si ruku na rozkrok. „Ne, neviděla.“ Cikán se jí zadíval do očí, nic neříkal a po chvilce změnil téma rozhovoru. Konverzace byla příjemná. „Už budou zavírat, nechceš jít se mnou na soukromý večírek, zvu tě, je to asi 20 minut pěšky, hezká vila,“ lákal jí cikán. Ona souhlasila. Vešli do vily a naskytla se jí scéna jak z orgií. Tři cikání od pasa dolu nazí, kteří sedí vedle sebe na pohovce. Před prostřední klečí hezká blondýna a kouří ho opravdu hluboko. Zbylým dvoum honí.
„Tak, teď vidíš živě cikánske péra v akci. Co na ně říkáš? Ten tvůj zmrd se námi nemůže rovnat. Máš na výběr. Buď si vezmi taxi a odejdi nebo tu můžeš ostat se dívat.“ povídal cikán, když se si sundával oblečení. Posadil se do křesla. Matějova snoubenka neodešla, byla příliš opilá a schůzí tam unavená. A taky zvědavá. Posadila se na židli vedle jejího doprovodu – teď nahého doprovodu s tvrdým pérem. Měl ho jenom lehce nadprůměrného, přibližně 16-17 centimetrů, ale za to opravdu tlustého s většími koulemi. Matějova snoubenka z něho nespouštěla oči. „Chceš si šáhnout?“ šibalsky ji pobídl cikán. Dál na jeho péro jenom upřeně hleděla. Chytnul ji za ruku a pomalu jí přiblížil k péru. Už to nevydržela, odtáhla ruku, vstala ze židle a postavila se před cikána. A klekla, rty se dotkla cikánova žaludu a otevřela ústa a chtěla ho začít kouřit. Cikán si, ale zastavil chycením za vlasy jednou rukou a druhou si chytil péro. „Musíš si ho zasloužit, lízej mi koule, děvko!“ přikázal cikán. Až pak jí dovolil ho kouřit. „Jak ti chutná cikán? Většina bílých jak jednou ochutná, tak nedokáže přestat. Ty budeš stejná,“ konstatoval cikán. Pak cikán vstal, řekl jí, že se jí udělá do pusy, ale nesmí polknout, že bude jeho mrdku držet v ústech. „Ahhggrr,“ zamrčel cikán, jak jí vystříkával pusu. „Tohle je Palác cikánskych pánů. Místo, kde bílé děvky jako ty mají možnost šukat s cikánama. Tvou jedinou povinností bude nám sexuálně sloužit. Kdy budeme chtít a jak budeme chtít. Když ti to nedovolíme, nebudeš šukat s nikým jiným ani s vlastním snoubencem. Chceš to? Souhlasíš, že budeš bílou děvkou Paláce cikánskych pánů? Polkni mou mrdku a máš to vše mít,“ řečnil ceremoniálně cikán. Polkla. „Hej, chceme si užít tvé díry, děvko,“ zakřičeli na ní cikáni, co seděli na pohovce. Pokývnutím ruky poslali pryč blondýnu, která je do té doby pokuřovala a honila. „Tak nestyď se, pojď mezi nás,“ pobízel cikán uprostřed. Za pár chvilek už Matějovo snoubenku mrdali všichni tři naráz. Nejmladší z nich asi 20-letý ji začal okupovat pusu jeho pérem a užíval si jak se na něm dáví. „Marku, chceš její anal?“ zeptal se druhý cikán. „To se ví,“ řekl cikán sedící uprostřed pohovky, Marko, zakladatel Paláce. Náš budoucí manager natáčel na mobil, jak se jí zaplňují její díry černými ptáky. Ona si to náramně užívala. Prosila je nechť nepřestávají. Zažila několik silných orgazmů. Mrdali jí téměř hodinu a nakonec jí celou pocákali – ústa, anál i p*cinu. Únavou odpadla na pohovku. „Co teď s ní?“ ptal se nejmladší z nich. „Klídek, je téměř ráno a už jsem zavolal jejímu snoubenci nechť si pro ni přijede. Je to chlapík od nás z firmy. Odlítá v 10:00 na služební cestu do Dubaje. Byl bych rád, kdyby tam doletěl již jako náš bílí čokl,“ pochechtával se náš budoucí šéf. Zazvonil zvonek. „Dále!“ klidně zvolal cikán.
„Dál si tu asi umíš představit, Frederiku,“ přerušil svůj příběh Matěj. „Myslel jsem, že jí znásilnili a chtěl zavolat policií. Náš manager mi, ale ukázal video. Moc si cikánske péra užívala. Byl jsem z toho úplně mimo a zlomený. V téhle slabé chvilce jsem přistoupil k iniciaci po Paláce cikánskych pánů jako jejich bílí čokl. Slíbil jsem, že se vzdám i povýšení na managera v jeho prospěch. Celý měsíc, co jsem byl v Dubaji mi posílal fotky, co s mou snoubenkou dělá. Chtěl jsem z toho vycouvat, ale řekli, že zveřejní nahrávky mé snoubenky a fotky z mé iniciace. Smířil jsem se s tím a teď se mi to dokonce i líbí. A nepochybuji, že se to bude líbit i tobě, Frederiku.“
Naposledy upravil(a) kevin0 dne pon 02. led 2023 16:30:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
marko
Příspěvky: 15
Registrován: pon 16. srp 2021 8:22:05
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jezdit cizí holku nebo paničku je prostě neodolatelně vzrušující. Hledám i nezkušenou Hotwife Praha
Bydliště: Praha

Re: Palác cikánských pánů

Příspěvek od marko »

Pěkně to začíná. Vtipné je že i já jsem Marko
Mildas155
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 23. čer 2022 11:24:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Palác cikánských pánů

Příspěvek od Mildas155 »

nóóo pekné ,ale krátké
kevin0
Příspěvky: 12
Registrován: pon 02. bře 2020 15:12:59
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Palác cikánských pánů

Příspěvek od kevin0 »

Mildas155 píše: úte 03. led 2023 20:57:50 nóóo pekné ,ale krátké
Budou ještě další kapitoly.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Annael, fcelimedvidek, milki0195, ota65, roby7, sluhapromadam a 213 hostů