Jak přesvědčit manželku k sexu s milencem

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Ain Dabesh
Příspěvky: 146
Registrován: úte 15. lis 2022 17:48:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přesvědčit manželku k sexu s milencem

Příspěvek od Ain Dabesh »

Alena píše: pát 02. pro 2022 13:01:59
griswold72 píše: pát 02. pro 2022 8:11:54 Chtěl jsem do tohoto tématu formou příběhu dále zpracovat i události následující po tom, co jsem manželce ten příběh dal k přečtení. Ale podle nezájmu zdejšího publika soudím, že by to byla zbytečná práce. Tak toto téma uzavirám.
Čekal jsi zřejmě okamžité reakce typu: "Nádhera; To je úžasné; Prosím, piš dál; To nemá chybu" atd. ???
Co si o sobě myslíš, že se všichni z tvého článku hned pos...u? Tak jednu reakci bych pro Tebe měla já – Vykašli se na psaní a běž si vyhonit!


Proč tak zbytečně příkré hodnocení? Lol. Hejty mezi úchyly, to je fakt cringe.
karlseb
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 30. lis 2017 16:20:11
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přesvědčit manželku k sexu s milencem

Příspěvek od karlseb »

Alena píše: pát 02. pro 2022 13:01:59
griswold72 píše: pát 02. pro 2022 8:11:54 Chtěl jsem do tohoto tématu formou příběhu dále zpracovat i události následující po tom, co jsem manželce ten příběh dal k přečtení. Ale podle nezájmu zdejšího publika soudím, že by to byla zbytečná práce. Tak toto téma uzavirám.
Čekal jsi zřejmě okamžité reakce typu: "Nádhera; To je úžasné; Prosím, piš dál; To nemá chybu" atd. ???
Co si o sobě myslíš, že se všichni z tvého článku hned pos...u? Tak jednu reakci bych pro Tebe měla já – Vykašli se na psaní a běž si vyhonit!
Ty to evidentně nemáš v hlavě v pořádku. Máš z něčeho komplexy, nebo co tě vede k tomu, že tady tak cákáš ?
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přesvědčit manželku k sexu s milencem

Příspěvek od Mispulin »

Chlapci, ale griswold72 chce vidět svou ženu šukat s jiným a nejspíš si ho bude u toho honit. Alena mu nabízí to samé, jen že sex manželky s jiným si má v hlavě představovat. Kolik z vás je tu takových, že jim vaše žena do toho jde a vy u toho být nechcete a jen si chce představovat co mrdák s vaší ženou dělá? Jaký je v tom rozdíl mít ty představy?
haller
Příspěvky: 110
Registrován: úte 04. srp 2015 21:58:48

Re: Jak přesvědčit manželku k sexu s milencem

Příspěvek od haller »

A já se chtěl zrovna zeptat,co ti na to řekla manželka?
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Jak přesvědčit manželku k sexu s milencem

Příspěvek od diner22 »

Zajímavý nápad, a moc pěkně napsané. Zajímalo by nás jak to dopadlo a jestli jsi sehnal pořádnýho mrdáka pro svojí ženu, my už taky několik let praktikujeme v ložnici podobnou hru na třetího.
lancin
Příspěvky: 63
Registrován: pát 06. srp 2021 12:02:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přesvědčit manželku k sexu s milencem

Příspěvek od lancin »

Mě by teda taky zajímala reakce tvojí manželky na tento dopis s fantazií o tvé představě vašeho společného sexuálního života na poli kandaulismu. Třeba i do SZ.
adrex
Příspěvky: 51
Registrován: úte 21. úno 2023 20:57:25
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přesvědčit manželku k sexu s milencem

Příspěvek od adrex »

mnd moja na trojku s druhym povedala ze nie pretoze potom by som chcel trojku s dalsou zenskou ...
Gaheris
Příspěvky: 80
Registrován: stř 20. zář 2023 13:59:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Oba stejní.
Bydliště: v roubence.

Re: Jak přesvědčit manželku k sexu s milencem

Příspěvek od Gaheris »

Přijatelnější by bylo navodit situaci v reálu, pro nás jak to vidíme návštěvu manželů kde ta jeho bi a tím by situace vygradovala!
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přesvědčit manželku k sexu s milencem

Příspěvek od KarelK1968 »

Byla by škoda nepokračovat, a na ty co nenapsali ani řádek bych ohled nebral.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, bobkobb, glim, kerama, ota65, Semrush [Bot], Slave666 a 174 hostů