ARCHIV - Seznamka virtuální (stará inzerce do 2017)

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Zamčeno
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

ARCHIV - Seznamka virtuální (stará inzerce do 2017)

Příspěvek od brm »

Jsem dominantní muž na úrovni a rád bych našel čubku, nebo cuckold pár na hraní. Líbilo by se mi, zpestřovat si volné chvíle psaním si s tvoji čubkou. Ty ji to samozřejmě dovolíš a pokud dojdeme dál, třeba na skype, můžeš nám přidržovat webkameru. Líbí se ti představa, že klečíš nahý u nohou své krásné paničky, která si dělá dobře přes webku semnou?

Tak ji sem dotáhni a už mi piš !!!!
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Hledám virtuální čubku

Příspěvek od kandapraha »

Nechtel by sis psat se sub cuckoldem? Libilo by se mi, posilat ti treba fotky, nebo reporty z plneni ukolu. Ukoloval bys mne a ja bych ti pravidelne zasilal popis, jak jsem splnil tve ukoly, jak reagovala pritelkyne, nebo bych ti posilal treba nejake dukazy (fotky, video). Mel jsem takovy vztah s jednim dominantnem a moc se mi to libilo, protoze si skrze mne realizoval svoje zvracene touhy na me pritelkyni. Musel jsem s ni delat a chovat se, jak mi rekl, bylo to pro vsechny dost vzrusujici.
Jestli by ti to nevadilo, ze si pises semnou a ne s ni, dej mi vedet. Diky.
smajlik
Příspěvky: 3
Registrován: pát 01. srp 2014 2:02:21

Hledam nekoho na pokec o moji krasne princeznicce

Příspěvek od smajlik »

Hledam solidniho muze na povidani o moji krasne pritelkyni. Mam podezreni, ze mi zahyba se svym ex a docela mi to vzrusuje. Chtel bych si povidat s nekym, kdo to ma stejne nebo s nejakym dominantnim, ktery by zivil ty moje predstavy a dohanel mne k silenstvi z toho, ze mi zahyba, ze mi je moje laska neverna a ja o tom nesmim vedet.
Libilo by se mi, kdyby ses pasoval do role jejiho ex a predstiral, ze jsi on a psal si semnou tak. Najdu?
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Hledam nekoho na pokec o moji krasne princeznicce

Příspěvek od zvědavec »

Smajlíku, myslím že tvoje panička má opravdu sex s jinými muži. Záměrně nepíšu nevěrná. Je ve věku kdy její sexuální potřeba je nejvyšší a má potřebu být opíchána několika zdatnými nabíječi, a chce uspokojit nejen vaginálně ale i na klitorisu, bradavkách a mít něco tvrdého v puse. A jistě chápeš, že ty s jedním pindíkem jí to můžeš dát jen čásstečne a nemůžeš jí dát tolik sexu kolik potřebuje. Myslím že by jsi tvoji paničku proto neměl nazývat nevěrnou jen proto že jí nemůžes plně uspokojit.
Proto v tomto případě je její souložení mimo vztah v pořádku. A měl bys jí to nejen tolerovat ale i přát.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Hledam nekoho na pokec o moji krasne princeznicce

Příspěvek od kandapraha »

zvedavec : pod to se musim podepsat, nejvice se mi libi ta veta : A měl bys jí to nejen tolerovat ale i přát.
Proste se s tim smir, ze mas doma krasnou panicku, ktera si je vedoma svych kvalit a je jen otazkou casu, kdyz ji budes jen slouzit a ona si bude vybirat kde, kdy a s KYM.
Uživatelský avatar
Jaroslavo
Příspěvky: 278
Registrován: čtv 04. zář 2014 13:11:08
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Milence máme :-)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=297
Bydliště: Čechy

Stříkání na fotky

Příspěvek od Jaroslavo »

Najde se někdo, kdo by se udělal nad fotkami mojí ženy a pak mi to poslal i s komentářem na videu? Případně živě na Skypu.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Stříkání na fotky

Příspěvek od dark »

Sem s tím. Klidně veřejně, nebo je nahrej někam jako archív a pošli mi odkaz do SZ, případně odkaz sem a do SZ jen heslo. Výsledek ale neslibuji - záleží na tom, jak se mi bude líbit.
Mimochodem, co takhle nezasílat výsledek jen tobě, ale vystavit, aby se i jiní mohli pokochat střikem?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Stříkání na fotky

Příspěvek od kandapraha »

Ahoj, taky se hlasim. Skype nemam, ale video, fotky, pripadne jen komentar ti taky rad udelam. Muzes si klidne napsat neco o vas do kategorie s profily a pridat nejakou fotku, aspon bez obliceje, aby zajemcum bylo predem jasne, do ceho jdou a jestli jim tvoje panicka ztopori curaka ;)
Nebo prihod aspon popis, jak tvoje panicka vypada. Takhle je to vazne uplne naslepo.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Stříkání na fotky

Příspěvek od zvědavec »

kandapraha píše:Ahoj, taky se hlasim. Skype nemam, ale video, fotky, pripadne jen komentar ti taky rad udelam. Muzes si klidne napsat neco o vas do kategorie s profily a pridat nejakou fotku, aspon bez obliceje, aby zajemcum bylo predem jasne, do ceho jdou a jestli jim tvoje panicka ztopori curaka ;)
Nebo prihod aspon popis, jak tvoje panicka vypada. Takhle je to vazne uplne naslepo.
Kandiku, sám jsi ještě pořádný fotky svojí paničky do profilu nepřidal, jak jsem ti přikázal a po jiných bys je chtěl? To kdyby věděla tvoje panička jak se tu chceš vzrušovat nad fotkami jiný, máš vejce jak kraslice, zalez do kouta, bimbase na zámek a čekej až tě odemkne.
Ještě nemáš nárok.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Stříkání na fotky

Příspěvek od zvědavec »

dark píše:Sem s tím. Klidně veřejně, nebo je nahrej někam jako archív a pošli mi odkaz do SZ, případně odkaz sem a do SZ jen heslo. Výsledek ale neslibuji - záleží na tom, jak se mi bude líbit.
Mimochodem, co takhle nezasílat výsledek jen tobě, ale vystavit, aby se i jiní mohli pokochat střikem?
Také myslím že Jaroslavo panička zaslouží veřejnou pochvalu jakou spršku sperma vybudila!
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: hugovor, mirikk a 56 hostů