Pomsta

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Wejgll
Příspěvky: 338
Registrován: sob 27. črc 2019 16:51:45
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pomsta

Příspěvek od Wejgll »

Petra na nic nečekala a začala rajtovat na tom zahnutém ocasu s tím báječně velkým žaludem. Michal se usmál. Ta coura se změnila v báječnou štětku. Petry kunda mu krásně svírala ptáka a ta vdaná čubka rajtovala jak by měl nastat konec světa. Jedním prudkým pohybem trhl za halenku a následně zničil podprsenku a Petry vemena lítala v rytmu prudkých přízazů do všech stran. Michal je začal fackovat. “Jó bože, to je ono!” křičela Petra. “Líbí se ti to takhle ty čubko?”Křičel na ni Michal. “Jó móc. Šukají mě tím báječným ptákem ty hajzle!!”hýkala Petra a cítila, že se brzy udělá. Držela se za opěradlo a najednou sklonila hlavu a začala Michala líbat. Nešlo už o nějaké mrdání z donucení. Teď si užívala sex s milencem a jeho báječným pérem. Michal byl spokojený jak se Petra proměnila a užíval si šukání od vdané kurvičky. Petra vybuchla v prudkém orgasmu a zhroutila se na Michala. Ten ji dal chvilku se vydýchat a pak ji polácáním po zadku dal najevo, že už se fláká moc dlouho. Petra se nemohla nabažit ocasu ve své vdané kundě, který ji dělal tak dobře a už zapomněla, co se dělo před chvilkou v kabině kamionu a užívala si slasti. Začala zase sjíždět Michalovu kládu rozhodnuta si nechat vyšukat mozek z hlavy. “ Já ti říkal, že mému ocasu žádná neodolá” liboval si Michal a okusoval Petře bradavky. Na Petru šel další orgasmus, když někdo zabouchal na dvere dodávky. Za okýnkem stál chlapík kolem 30 a koukal jak si to ti dva rozdávají. Petra se snažila zakrýt prsa a slézt z Michala. Ten se jen posunul blíž k oknu, chytil Petru za krk, natlačil si ji hlavou do rozkroku a odšoupl okénko ve dveřích. “Co chceš?” houkl na chlapíka a dál cpal Petry hlavu na svého ptáka. “Já, jen. Tady jeden Rumun povídal, že tu máš fajn kurvu” povídal a nespouštěl oči z Petry. “To mám” usmál se Michal “Kurva nekruť se a kuř mi ptáka, když si tu povídám s pánem!” sykl na Petru a silněji ji zmáčkl krk. Ta neochotně začala kouřit stojící ocas a poslouchala jak se ti dva baví. “Chtěl bys ji prubnout? Ale není to zas tak levná záležitost. Ona není obyčejná kurva. Je to matka a milující manželka” informoval cizince s ptákem v Petřiné puse. “Fakt? No sakra. To je teda něco” valil chlapík oči. “A kolik?”
Michal se zamyslel. “120€ za komplet servis” řekl nakonec. “To je trochu dost za jednu oplácanou píču.” Michal se ale nedal. “Jak jsem řek. Není to žádná pouliční coura.” Petra o tom teda dost pochybovala. Před chvilkou ji šukal Rumun za 50€ a teď tu kouří ptáka v autě, zatímco si tu domlouval další její cenu. “Ale mohla by tě za 30€ vyhulit” pokračoval Michal. “Podívej jak jí to jde.”
Chlapík chvilku koukal jak petra sjíždí a saje Michalova ptáka a pak kývnul. “Tak jo. Alespoň ji vošukám tu vdanou hubu.” Michal plácl Petru po zadku. “Výměna ocasů kočičko. Teď budeš hulit tady pána. A to ti povídám. Dej si záležet!” a otevřel boční dveře. Uvolnil chlapkovi místo a hned zinkasoval domluvenou sumu. Pak se přesunul za 0Petru. “Vylez pěkně na sedadlo a Klekni na čtyři”. Petře bylo jasné, že odpor nemá cenu a vylezla na sedadlo. Chlápek stál mezi dveřmi a doloval ocas z kalhot. “Kondom” otočila se Petra na Michala. “Tak to leda hovno!” rozčiloval se chlap. “Budeš hulit bez! Neplatím tolik, abych ho měl v gumě!” Michal jen pokrcil rameny. “Slyšelas pána. Kuř bez!” A plácl Petru po zadku. Chlapík už na nic nečekal a chtěl Petru za vlasy a šteloval ocas mezi její rty. Michal nechtěl odejít od rozdělané kundy a nač taky čekat. Našteloval stále stojícího ptáka na Petřinu vyšpulenou kundu a přirazil. Petra jen hekla a síla přírazu ji narazila až na kořen ptáka cizince. Michalův pták ji zas vyplnil kundu a díky poloze zezadu ji jeho ohnutí dráždilo na maximum a mozek opět vypnul. Během chvilky se trojice sladila a rozjela báječnou trojku. Cizinec ji plenil pusu a tahal za vysící prsa. Ani nevěděl, že v tomhle kluci vypěstoval u Petry zalíbení a znásoboval tím její slast. Díky tomu se už zase Petra skokově mířila k malé smrti. Michal ciltul jak se její kunda stahuje a přidal na přírazech a přidal pořádné plácání přes její velkou prdel. “Jó chlape, tak to za ty prachy stojí” liboval si chlapík. “Kuř ty vdaná svině. Vojedu tu tvou zadanou hubu a nakrmím mrdkou!” Chlapík se dostával do varu a Petra ho sála jak vysavač a mnula mu koule. “Jó, už ti to tam nesu ty děvko!” řičel chlápek. Michal zpomalil, aby si zákazník užil, což nesla Petra nelibě, protože už taky měla na krajíčku. “Ták ty couro, žer!!!” zařval týpek a začal ji plnit pusu semenem. “Všechno to sežeř! Doufám, že ti chutná moje mrdka v tý tvý vdaný hubě” užíval si chlápek. Michal zase začal mrdat a v Petřině kundě explodovala bomba. Petra vydala výkřik raněného zvířete a zhroutila se na sedadlo. “Teda to stálo za to. Manžel z ní musí mít radost” chechtal se chlapík a koukal na Petru napůl vypadlou z auta a vyšpulenou prdelí stále napíchnutou na Michalova ptáka. “Ještě jí naplním kundu a odvezu domů” suše pronesl Michal a začal zas šukat. Chlapík si ještě užil pohled, když Michal po minutě naplnil Petru svou dávkou, pak ukázal palec nahoru a zmizel. Michal vtáhl Petru do dodávky a otřel si ptáka o její vlasy. Petra padla na sedadlo jako žok. Michal se neubránil a tu pózu si vyfotil. Petra úplně mimo, sukně do pasu, halenka rozthaná, kozy rozlité, pusu od semene a další jí vytékalo z kundy.
“Pěkná podívaná” ozvalo se za Michalem. Za ním stali dva a bylo vidět jak jim stojící ocasy napínají tepláky. “Taky jsme si chtěli užít” prohlásil jeden z nich. “Kluci není problém, ale koukněte na ni. Je úplně mimo. Bylo by to jako šukat mrtvolu” krčil Michal rameny. “Jo mrtvou a nafouklou” smál se druhý kluk. “Budeš tu jindy?” Michal chvilku přemýšlel. “Dám vám na sebe číslo a domluvíme, termín. “Ok. To zní dobře. Ale hele my z toho představení malém přetlak a potřebujeme si ulevit. Já bych si ho nad ní alespoň vyhonil.” Michal jen návalu rukou. “Klidně oba jestli chcete. A máte to grátis.” Klíči na sebe koukli a zapadli do dodávky. Michal koukal jak dva mlaďasové kolem dvaceti honí svá brka nad ženskou co by mohla skoro jejich máma a ohmatávají její kozy. “Ty vole ta má vemena” říkal jeden. “Na to jaká je to stará kurva, tak je zachovalá” konstatoval druhý. “Já uz budu kámo” hlesl ten první a začal stříkat dávky mladistvého semene na Petry použité tělo. Jen dostříkal, přidal i druhý svou dávku, ale ten využil možnost a pocákal Petře celý obličej. “Chachá, dobrou pleťovou masku jsi ji udělal kámo” smál se trn první. “Tak dík a my zavoláme. A ať počítá, že si sní pořádně užijeme.” Smál se první a plácnul Michala po rameni.
Ten se usmál a ještě si udělal poslední fotku a zabouchl dveře.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Pomsta

Příspěvek od kohout50 »

Krásný počtení. Pokračuj dalším dílem
M1C
Příspěvky: 32
Registrován: stř 19. srp 2015 5:07:35

Re: Pomsta

Příspěvek od M1C »

Super čtení. Těším se, že v příštím dílu dostane domů a zchladí si žáhu na manželovi.
Mildas155
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 23. čer 2022 11:24:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pomsta

Příspěvek od Mildas155 »

dobrý
lucitv
Příspěvky: 14
Registrován: stř 11. srp 2021 22:01:14
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pomsta

Příspěvek od lucitv »

Doufám že tento příběh neskončí jen tak nedodělaný jak ostatní a že autora bude i nadále bavit psaní. 🙈
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Pomsta

Příspěvek od kohout50 »

Bude pokračování ? Hezky se to rozjelo. Bylo by škoda to utnout...
Wejgll
Příspěvky: 338
Registrován: sob 27. črc 2019 16:51:45
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pomsta

Příspěvek od Wejgll »

“Děkuji, že jsi nenechal ty dva aby mě šukali.” Ozvalo se zezadu jen co se dodávka vyjela z parkoviště. Michal se podíval do zrcátka a viděl jak se snaží odstranit dávky semene ze svého těla. “Ty mrcho. Ty jsi nebyla mimo. Ty jsi to všechno vnímala.” Petra jen pokrčila rameny. “No ze začátku jsi mě tak krásně udělal, že jsem mimo byla. Byl to moc pěkný orgasmus a nechtěla jsem si to kazit nějakým obyčejným šukem” přiznala. “Ty děvko, ty máš vydělávat prachy a ne, že si máš vybírat s kým se ti to bude a nebude líbit!” syčel Michal od volantu. “To že tě mrdám svým ptákem máš jako bonus.” Petra radši nic neříkala, aby ho víc nenaštvala. Původně myslela, že když ho bude chválit, nebude třeba muset šukat s jinými. Přiznávala si, že zbožňuje Michalova zvláštního ptáka a že to s ním opravdu umí. Dodávka náhle zastavila a ke spolujezdci naskočil nějaký mladík. “Jé ahoj strejdo. To jsem rád, ze tě vidím. Hodíš mě k Černým? Mám tam sraz s klukama” hlaholil mladík. Náhle si všiml Petry. “A hele co to tu máš za maso?”
Michal se usmál. “Vzpomínáš jak jsem dělal v tom servisu a ten kokot vedoucí měl furt nějaký problémy a nakonec mě vyhodil? Tak tohle je jeho drahá polovička.” Petra se snažila maximálně upravit a mladík na ni koukal. “Hmm a dostala docela do těla”. Michal jen mávl rukou. “To nic nebylo. Ona dluží nějaké peníze kamarádům a tak si je musí vydělat jako kurva. Ale ta její píča je fajnová a dost snese” pokračoval Michal ve vysvětlování a Petra myslela, že se snad hanbou propadne. “No, že bych přehodnotil plány a taky ji prubnul?” přemýšlel mladík nahlas. “Hele klidně. Stejně by měla dostat za vyučenou. Občas furt nerozumí, kde je její místo” suše odvětil Michal. “Tak zajedeme ke mě” rozhodl mladík. Petra se nezmohla na slovo, když slyšela rozhovor, kde se o ji bavili jako o zboží na krámě a nikoho nezajímal její názor. Po chvilce dodávka zastavila před starou bytovkou. Než se vzpamatovala už ji ten mladík táhl ven z auta. “Tak pojď ty štětko. Se přesvědčím jak jsi dobrá” a strkal ji dovnitř.
“Nazdar Josef. Co si to táhneš za sádlo?” volal na mladíka postarší chlápek co sedel u vchodu na schodech. “Ále jen nějakou bílou kurvu. Chci ji prubnout.” Petra by se nejraději propadla. Klopýtala před mladíkem a snažila se roztrženou halenkou zahalit co šlo. “Jen se neupejpej. Máš co ukazovat” prohodil mladík a stáhl Petře halenku dozadu přes ramena. “Cecky máš dobrý a nebýt toho břicha, tak jsi výstavní” hodnotil ji. Ani nevěděla jak a všichni tři byli u mladíka v bytě. “Jdi se opláchnout. Máš já sobě mrdky jak zeď štuku” plácl ji po zadku a nasměroval do koupelny. Petra vděčně zapadla dovnitř a pod sprchou se snažila smýt zbytky nedávného odpoledne. Vyšla z koupelny už automaticky nahá, neboť věděla, že brát si oblečení nemá cenu. “Nó tak se mi to líbí” pochválil ji Michal sedící na sedačce. Mladík také zrovna vešel do pokoje z vedlejší místnosti a i on byl nahý. Petra si ho konečně prohlédla. Vysoký, snědý, na tele samý sval. Ale co ji zaujalo byla věc co měl mezi nohama. Pták mu nestál ale vysel a už měl tak 25 Cm. Petra zírala a najednou věděla, že je zase ztracená. Už nebyla žena, která bude muset s někým šukat. Už byla zase nadržená kundička, co se těší na pořádný utahovák. “No my tu velikost máme v rodině” smál se Michal, když viděl, kam Petra kouká. Mladík zatím přinesl lahev a dvě skleničky. Jednu podal Petře. “Tak na seznámení. Já jsem Josef” a ťukl si s Petrou. Petra mechanicky do sebe obrátila obsah skleničky a málem se udusila. Josef se rozesmál. “Asi nejsi zvyklá na Absint.” Pak si ji k sobě přitáhl a začal ji ohnatávat tělo. “No je pěkně stavěná” zhodnotil nakonec. “Tak pojď” a vedl za ruku do vedlejší místnosti, kde byla ložnice. “Tak pěkně na čtyři a koukat jak umíš kouřit” zavelel, sedl si na postel a roztáhl nohy. Petra poslušně klekla a vzala ten snědý ocas do ruky. Přejela svou rukou od žaludu ke koulím a pak vyplázla jazyk a celou tu nádheru olízla. Když jazykem dojela až ke kořenu, olízla i mladíkovi koule. Všimla si, že ty jsou docela malé. Žádné vysící skoro míčky jako u jeho strejdy. Pak otevřela pusu a začala do sebe ocas ládovat. Josefovi začal tuhnout a mohutnět na objemu. Petra rozjela kuřbu a dostávala to kopí stále hlouběji až najednou přirazila hlavou a byl v ní celý. “Nó, tak ty jsi parádní čubka. To se mi moc nestává, že ho nějaká polkne celý” liboval si Josef. Petra hulila mladého ptáka a její tělo už myslelo, jak ho bude mít v kundě. “Jsem ti říkal, že je to dobrá vdaná děvka” ozvalo se od dveří. Michal na ně koukal a natáčel Petřino kouření na telefon. “Fajn. Hulíš dobře a ještě si to užijeme, ale teď hehni a nastav tu svou vdanou píču” zavelel Josef. Petra se zvedla, vlezla na postel a roztáhla svá macatá stehna. “No je tak trochu jako žok mouky” komentoval Josef pohled na Petru rozvalenou na posteli. Klekl mezi její nohy a prohrával kundu. “No to je pěkný. Ona teče jak řeka a to jsem se ji ještě ani nedotkl. Jsem myslel, že ji tam budu muset plivnout, ale panička už je nachystaná.” A na nic nečekal a začal přejíždět žaludem po mokré kundě. “Jo ta mrcha je furt mokrá. Asi si v manželství moc neužila” pochechtává se Michal. Petra tekla a třásla se vzrušením jak ji mladý žalud dráždil kundu a poštěváka. Najednou Josef prudce přirazil a na jeden šťouch nabodl Petru jak na rožeň. Ta jen vytřeštila oči a vydala táhlý sten. Kdyby už od kluků a Michala nebyla zvyklá na větší velikosti, tak by po velikosti manžela nikdy tohle na jeden příraz nedala. Ale vdaná kunda si už na velké ocasy zvykla a tak to nebyl problém. Josef na nic nečekal a začal prudce šukat. Petra ho objala rukama kolem svalnatých zad a plula na vlnách rozkoše. Tohle bylo skoro jako vášnivé milování. Petra se oddávala ocasu mladého milence a netrvalo dlouho a divoce vykřikla v orgasmu a zaryla ruce do mladíkových zad. Josef ji ale nedopřál oddechu. Přešel do kleku a zvedl její pravou nohu na své rameno a začal ji divoce projíždět kundu. “Ta machna se kurva vyzná. Ta její píča je parádní” liboval si. Změna polohy způsobila, že se do Petry dostával ještě hloub a plenil její kundu až někam na děložní čípek. Petra hýkala jak raněná labuť a z kundy ji neustále vytryskovala kundí šťáva. Josef jel jako buchar a jednou rukou ji začal tahat za bradavku a druhou chytil mezi dva prsty poštěvák a začal jím kroutit. Petra ječela jak Viktorka u splavu. Milan už se na tu podívanou nemohl jen tak koukat. Původně myslel, že ji hubu ucpe ptákem, ale když viděl co to s Petrou dělá, raději ji do pusy strčil tři prsty. Ta hned začala lačně sát. Josef mrdal bílé tělo pod sebou, až se najednou Petra prohnula v zádech a z kundy ji regulérně vystříkl proud kundího mazu. Takhle ji neudělali ani kluci z práce ani Michal. “Jo, bílý kundě tmavej pták svědčí” prohodil Josef a dál Petru šukal. Náhle vyjel z kundy a nasadil na Petřinu zadní dírku. Nemusel se zdržovat nějakým promazáváním, protože byla celá zmáčená z Petřiných orgasmů. Bez problémů do ni zajel. Párkrát povytáhl a pak ho začal zasouvat celého. Petra vyvalila oči a houkala jako lokomotiva. “Je třeba ti protáhnout střeva” zasmál se Josef a pokračoval. Chytil i Petry druhou nohu a hodil si taky na rameno. Na chvilku přestal zasouvat ptáka Petře do zadku a otočil se na Michala. “ Víš co to znamená, když má ženská nohy na ramenou? Když je má na tvých, tak tě asi chce”. Oba se zasmáli a Josef přirazil až po kořen. “Tak a je tam celý mladá paní. Můžeme se tykat.” A začal rytmicky Petře šukat prdel. Ale nebylo to divoké mrdání. Petra si uvědomila, že se chová jako milenec a jak se dostává pod jeho kontrolu a jak po něm touží. “Máš tu prdel krásně těsnou” liboval si Josef. Ještě párkrát ji protáhl a pak prudce přirazil a začal Petře plnit střeva.
“No tak tuhle klisnu si dám líbit. Je stavěná na velký ptáky” chválil Josef a poplácal Petru po stehnech. “Fajnově se píchá. Ještě uvidíme co nám předvede sama. Jdu se opláchnout.” A zmizel do koupelny. Teď se iniciativy chopil Michal na kterého se předtím nedostalo. “Tak pojď ty naše kurvičko. Teď se mi hezky nabodni na ocas” a už ležel na zádech a rukou podpíral ptáka, aby se Petra mohla napichnout. Petra věděla, že skončil čas milování a začíná se zase mrdat. Téměř smutně se přesunula nad Michala a dosedla. Veškeré chmury však okamžitě zmizeli, jak do kundy pronikl již dobře známí pták a svým tvarem začal dráždit ty správná místa. Petra se nenechala pobízet a rozjela divokou jízdu. Michal ji surově dojil kozy, což ji přinášelo další potěšení. “Jó, to je vonó, vyšukej mi duši z těla!” křičela Petra a Michal měl dojem, že pod nima postel snad spadne. Z vážené manželky se stala opravdová děvka se závislostí na mrdání s porádnýma ptákama. Petra se náhle vzpřímila a zavyla jak raněné zvíře a její kunda explodovala v dalším silném orgasmu. Kunda se stahovala tak silné, že i bez pohybu přivedla Michala na vrchol a on již podruhé tento den vyškrobil tu nadrženku.
“No musím konstatovat, že mámu od dvou dětí má oheň v těle” ozval se od dveří Josef.
Petra vysíleně padla vedle Michala. “Teda to bylo úžasné” hlesla vyčerpaně.
“Umí toho ještě spoustu a dost vydrží. Ukážu ti nějaká videa” chlubil se Michal svému synovci.
“To zní fajne. Rád uvidím co taková nadržená čubka od rodiny zvládne. Budem se dívat všichni” zavelel a otočil se k odchodu. “Tak pojď ty kurvičko nadržená” chytil Michal Petru a táhl ji z postele za Josefem do obýváku.
Unicorn
Příspěvky: 45
Registrován: ned 18. zář 2016 11:37:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem starší sub.Provádím nahý úklid nebo montáže nábytku atd. Pouze Praha a v pracovní dny během dne. Ženám, párům i mužům. Nehledám sex jen ponižování. Myslim, že jsem masochista-začátečník. V současné době je však vše komplikovanější.

Re: Pomsta

Příspěvek od Unicorn »

Prostě uzasny.... moc diky
M1C
Příspěvky: 32
Registrován: stř 19. srp 2015 5:07:35

Re: Pomsta

Příspěvek od M1C »

Už se těším, až přijde s vyšukanou, roztaženou, naplněnou kundou domů, za manželem!
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomsta

Příspěvek od KarelK1968 »

Super má to skvělé pokračování. Už se těším na další ponížení vdané kurvy.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jabuh a 188 hostů