Narozeninový striptýz

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Larvos
Příspěvky: 272
Registrován: pon 30. srp 2021 20:21:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rád ji ukazuji. Nehledáme milence, ani oplodňovače. Nevzrušují mě tlusté ani staré. Netoužím mít piňdu v kleci.

Narozeninový striptýz

Příspěvek od Larvos »

Ahoj. Zeptam se na vaše zkušenosti, nebo doporučení. Moje pani bude mít narozeniny a jen tak z legrace zmínila, že by se jí líbil pánský striptýz. No a představa jak kouká na nejakého fešáka, nebo fešáky a třeba se odváže taky něco ukázat, možná pár vzájemných doteků a autoerotika... nechci ji nechat přefiknout. Tak daleko nezajdem. Diky.
Larvos
Příspěvky: 272
Registrován: pon 30. srp 2021 20:21:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rád ji ukazuji. Nehledáme milence, ani oplodňovače. Nevzrušují mě tlusté ani staré. Netoužím mít piňdu v kleci.

Re: Narozeninový striptýz

Příspěvek od Larvos »

Halo halo! Nikdo nic?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: aradacb75, betegax, Bing [Bot], Boss-Men, centur000, chacaturjan1, coop, fcelimedvidek, Gentus, Google [Bot], idontexist, iva1971, jajsemja2583, Johnny41, kanda99, Lemato, lubos40let, Mason, Mispulin, Showa2, sunar, Superb, tomidl, valair, Weedo, Zajíček a 159 hostů