Zimní dovolená

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
mec77
Příspěvky: 3
Registrován: pát 12. bře 2021 10:51:47
Pár slov o nás: neuvedeno

Zimní dovolená

Příspěvek od mec77 »

Lucka s Tomášem tvořili pár už skoro dva roky. Lucka byla drobná, bledá, šedooká holčina se špinavě blond vlasy po ramena. Bylo ji pětadvacet, ale její postava byla stále téměř dívčí, pyšnila se plochým bříškem, drobným, ale kulatým zadečkem a špičatými ňadry s výraznými a citlivými bradavkami. Od dětství se nadšeně věnovala sportu, za svou postavu ale spíše než sportu, vděčila genům poděděným po mamince. Sportů vystřídala spousty, od volejbalu po plavání a od atletiky až po florbal, nikdy neměla ambice dělat sport vrcholově, prostě jen dělala to, co ji bavilo. Když před třemi lety přišlo zranění kolene a doktoři ji sport zatrhli, nezbylo jí než si najít jiného koníčka. A tak se stejnou vášní, jako dříve honila míček po hřišti se vrhla na party, poznávala dosud nepoznané a užívala si zajmu kluků, na které dříve neměla čas. Svědomitě doháněla všechno, co dříve zameškala a jak s oblibou říkala, získávala nové zkušenosti. Jednou z těch zkušeností byl i Tomáš, kterého potkala v Praze na nějaké party a se kterým nad ránem skončili ve veselé náladě u společného kamaráda na bytě. Tomáš ji ničím nijak výrazně nezaujal, byl to jen další kluk, se kterým se pobavila a od kterého celkem ani nic nečekala, proto ji docela překvapilo, když ji Tomáš za pár týdnů zavolal a pozval ji na rande.
Tomáš neměl daleko do třicítky, byl to takový typický frajírek, co měl spousty kamarádů a rád s nimi vymetal kluby. Rád si užíval života, s věrností si moc hlavu nelámal a zodpovědnost považoval za naprosto zbytečnou vlastnost. Sice ho poslední dobou při pohledu do zrcadla znepokojovali vrásky kolem očí a řídnoucí porost na hlavě jako by mu našeptával, že úspěchy u dívek nebude mít věčně, nicméně Tomáš byl pevně rozhodnutý si bohémskou etapu svého života maximálně prodloužit.
Když poprvé uviděl Lucku v klubu, působila na něj, jako tasmánský čertík. Malá hubená holka, co váží 50 kilo i s postelí lítala po parketu jako tornádo a až nakažlivě z ní sršela dobrá nálada. Jeden kámoš se s ní znal, a tak nebyl problém o půl hodiny později sedět s Luckou na baru a valit do ní otřepané fráze spolu s přiměřeným množstvím alkoholu. Z Lucky kromě dobré nálady sršela i hodně pozitivní energie, měla nakažlivý smysl pro humor a na všechny jeho narážky dokázala pohotově a inteligentně reagovat. Zdálo se, že i Tomáš na ni dokázal zapůsobit, a tak spolu nad ránem skončili tam, kam celý večer tak nějak nenuceně směřovali, v posteli. Tomáš byl vyloženě „horňák“ co miloval holky s pořádně naducaným výstřihem, a tak ho Lucky štíhlá postava příliš nepřitahovala, nicméně postupně docela propadl jejím špičatým kůzlátkům, na kterých se jako malé růžové anténky tyčili pekelně citlivé bradavky.
To ale Tomáš zjistit až později, ten první večer za moc nestál, Lucka se sice v posteli projevila stejně energicky, jako na parketu, ale Tomáš to s panáky ten večer poněkud přehnal a předvedl značně podprůměrný výkon. Snad proto se tak dlouho osměloval, než se rozhodl Lucku pozvat na rande. To rande se nakonec povedlo a Lucka s Tomášem spolu začali postupně chodit, ukázalo se, že mají společné kamarády, oba je zajímal sport a cestování, a i v té posteli se nakonec výborně doplňovali, takže z nezávazného chození se zrodil docela pevný vztah. Tomáš potichu ukončil všechna svoje kamarádství s výhodami a výrazně omezil i jednorázové známosti na tazích s kamarády. Lucka pak podobně omezila svoje noční tahy velkoměstem a další zkušenosti získávala už jedině s Tomášem. A pokud si přeci jen někdy vyrazila na nevinou kávu a pokec s nějakým ze svých četných kamarádů, dávala si hodně dobrý pozor, aby nepodráždila Tomášovu žárlivost. Časem si spolu pronajali společný byteček a začali plánovat i společnou budoucnost. Tomáš v sobě nepoznával dřívějšího pařmena a pomalu se připravoval na to, že se konečně s Luckou usadí a snad ji jednoho dne i požádá o ruku. Lucku Tomášova změna zastihla poněkud nepřipravenou, ještě se necítila na to, aby se usadila s jedním chlapem a strávila s ním zbytek života. S Tomášem se na toto téma několikrát pohádali, Lucka si chtěla ještě trochu užívat života, stále měla pocit, že si musí vynahradit ztracené mládí, ale Tomáše měla ráda, a tak se ho snažila se svými pocity zbytečně nedráždit.
Letošní zimní dovolenou se rozhodli naplánovat společně a jak jinak než na horách. Oba už navštívili Alpy tolikrát, že jim to začínalo připadat jako nuda, a tak jako docela je zaujalo, když jim Tomášův kolega z práce barvitě vylíčil krásy Kavkazu. Byl natolik přesvědčivý, že se nakonec rozhodli tam vyrazit, a tak v polovině března sbalili lyže, prkna a další zimní výbavu a vyrazili letecky do Gruzie. Z letiště je vyzvedl taxi a odvezl je do smluveného ubytování, které jim doporučil právě Tomášův kolega. Penzion byl novostavba s podivném neo-gruzínském stylu, nicméně pokoje byly útulné a čisté. Majitel penziónu byl statný padesátník, kdysi místní sportovní ikona jménem Jakov, který jako jeden z mála místních vládnul alespoň lámanou angličtinou. O co méně kapitalistických slovíček znal, o to častěji je opakoval a blýskal při tom svým zlatým chrupem, který jen zdůrazňoval jeho vážené postavení. V ceně ubytování měli i snídaně a večeře podávané v jídelně penzionu. Ty zajišťoval jediný místní zaměstnanec – kuchař, číšník a recepční Sergej, jinak též úlisný strejda věkem někde po čtyřicítce, který servíroval neuvěřitelné chutné chačapuri, charčo, chinkali a další gruzínské dobroty. Jako maskot penziónu pak fungoval exot Akin, synovec vlastníka penzionu neurčitého věku, majitel otřesného chrupu a omšelé Lady Niva, místní taxikář a vekslák v jedné osobě. Byl to nakonec on, kdo na ně čekal na letišti v Tbilisi a zavezl je do penzionu a dále se nabídl, že je bude za mírný obnos místní tvrdé měny, jejíž konverzi za evropskou měnu také promptně zajistil, vozit každý den až k lanovce.
Svahy Kavkazu jim učarovali, náladu jim nezkazila ani lanovka, před pár lety proslavená nehodou, při které se sedačky rozjely pozadu a lyžováníchtivé turisty necitlivě vyložily zpět v nástupní stanici. Na svahu si poměrně hned udělali známé, kteří je ochotně provedli po svazích a ukázali jim krásy místního skialpu i freeride. Večery v penzionu probíhali komorně, ve společnosti personálu a několika málo hostí, kteří byli stejně jako oni ubytování v pokojích na prvním patře. Po pár večerech se počet jejich spolubydlících ustálil na partičce veselých Rusů z Pitěru ve složení Oleg – obtloustlý programátor, Vasil – fousatý a vyhulený grafik a Žeňa – profesionální vejtaha povoláním zbohatlický synek a jednoho páru z Moskvy – Nal byl namakaný žárlivec původem z Čečny a jeho partnerka Julija byla typická nafoukaná blonďatá zlatokopka.
Rusové se s Tomášem a Luckou snažili nejdříve družit, ale po pár hodinách pokusy o pokoření jazykové bariéry vzdali a volný čas po večeři trávili obvykle nočními tahy po místním středisku, které pravidelně zakončovali hulením trávy na dvorku penziónu. Nal s Julií se vždy už u večeře stihli pohádat a hned po jídle mířili do pokoje pokračovat v hádání, měli to jako večerní rituál, kdy po hádce následovala dlouhá sprcha zakončená vášnivým udobřováním za rytmického vrzání postele. Čas po večeři si tedy zvykli trávit ve společnosti majitele penziónu, baramano-kuchaře a v pozdějších hodinách i s jejich osobním taxikářem. Postupně se naučili mluvit v tak jednoduchých větách, že si docela obstojně rozuměli a diskutovali společně až do pozdních návratů partičky Rusů. Dřív stejně nemělo cenu spát, stěny penzionu nepatřily zrovna k nejsilnějším a dřívějšímu spánku bránily hádky Čečence s jeho milenkou a jejich následné usmiřování a pokud by se jim i tak povedlo nějakou náhodou usnout, byli by stejně naprosto neomylně probuzeni bohatýrským návratem tria z Petrohradu, kdy se z hustého aromatického oblaku vynořovali podroušené a zhulené postavičky, které se za halasného vykřikování „Bljať“ zoufale snažily zdolat schodiště do jejich ložnice. Tloušťku stěn ostatně prověřili i sami Tomáš s Lucií hned první večer, kdy se intenzivně pomilovali. Významné pohledy a gesta uznání obyvatel penzionu je následující ráno nenechaly na pochybách, že jejich noční snažení neuniklo pozornosti. Při dalším milování se Tomáš marně snažil Lucku mírnit, získal dokonce dojem, že je ještě hlučnější než poprvé a ze všech sil se snaží přesvědčit o intenzitě svého orgasmu nejen obyvatele penzionu, ale i obyvatele přilehlého údolí.
Lucka s Julií měly ostatně jako jediné dívky o zaslouženou pozornost postaráno. Julie pozornost místních pánů, včetně Tomáše, okázale ignorovala a všemožně se snažila dávat najevo, že ji nikdo z místních nesahá ani po kolena. A i kdyby se někomu z nich podařilo překonat bariéru její nabubřelosti, jako zcela nepřekonatelný se jevil její horkokrevný přítel. O to více se pozornost přítomných pánu soustředila na Lucku, ta s úsměvem opětovala jejich nesmělé pokusy o flirtování a opatrně si po dlouhé době užívala pozornosti opačného pohlaví. Tomáše sice také svírala žárlivost, ale v kontrastu s žárlivými scénami mladého Čečence se neodvažoval něco namítat a snažil se dopřát Lucii trochu té volnosti. Utěšoval se tím, že po dovolené bude Lucka zase jen jeho a na dovolenou jim zbydou jen krásné vzpomínky.
Poslední večer zůstali na svahu déle, rozloučili se svými přáteli, udělali ještě posledních pár fotek a videí a předváděli si navzájem nové triky na prknech. Akima už ráno upozornili, aby na ně večer nečekal, na penzion je až za tmy hodil jeden z party snowboarďáků ze svahu. V jídelně penziónu už na ně čekal Jakov se Sergejem i s uraženým Akimem, kluci z Pitěru už byli na tahu a moskevský pár právě dojídal a připravoval se na pravidelnou večerní hádku. Stoly se ještě více, než obvykle prohýbaly gruzínskými specialitami a Jakov trval na tom, že je musí poslední večer řádně pohostit. Že se to neobejde bez pořádné smrště kořalky jim v tu chvíli bylo naprosto jasné. Sotva se stihli převléknout, Lucka si dala rychlou sprchu, rychle na sebe hodila legíny a tílko a už jim na dveře bušil Sergej, že jim vystydne večeře.
Hodovaní probíhalo ve velkém stylu, přípitky už přestali všichni dávno počítat a Tomáš s Luckou byli po požitém množství alkoholu docela vláční. Nálada byla příjemně uvolněná a přátelská, přítomní pánové už zcela nepokrytě laškovali s Luckou a ta s nimi flirtovala, co jim jazyková bariéra dovolovala. Nal se zlatokopkou mezi tím dopili láhev vína, Julia se zdála být docela zaskočená tím, že si ji nikdo nevšímá, čehož využil Nal a obvinil ji, že touží po pozornosti cizích mužů. Hádka se podle zavedeného pořádku rozjela a pár se odebral do svého pokoje v první patře. Lucie si neodpustila poznámku ohledně následujícího programu – předpověděla, že bude následovat zhruba půlhodinová hádka, potom půlhodina tekoucí vody v koupelně a následně sex. To přítomné pány zaujalo, a přestože se diskuze dále rozproudila a probírala se i jiná témata, během hodiny už všichni nervózně sledovali hodiny a napínali uši. Lucie se tomu musela smát a nakonec navrhla, aby šli Moskvany poslouchat za dveře, dokonce se s pány vsadila, že během deseti minut začne čečensko-ruské usmiřování. V případě její výhry jí měli pánové zatančit, v opačném případě se Lucka zavázala sólo zatančit na stole. Úpěnlivé modlitby přítomných mužů k Bohům několika náboženství však nebyly vyslyšeny a během několika minut se rozjelo očekávané rytmické vrzání postele provázené četným sténáním. Lucie vítězně vyprovodila pány do jídelny a vítězně si vychutnala značně originální Makarenu v jejich podání. Pánům se ale tancování zalíbilo, a tak rozpoutali diskotéku v rytmu místní popmusic, Lucka jako jediná přítomná dáma šla z kola do kola a během několika tanečků už nebyla v obličeji červená jen od horského sluníčka, ale i námahy spojené s originálním tanečními kreacemi, které si na ní pánové vymýšleli a nepochybně i od peprných lichotek, které se ji během nenápadného otlapkávání jejich půvabů snažili našeptávat do ouška. Tomáš se je zpočátku snažil od Lucky odhánět, ale pánové se rozdělili, a tak zatímco jeden z nich oblažoval svou přítomností Lucku, druhý vybíral hudbu pro příští tanec a doléval stakany a ten třetí se věnoval Tomášovi a nutil ho pít na další tost – přípitek.
Když už je tanec omrzel, byli všichni docela dost pod parou a pokračují debata začínala být plná vice či méně skrytých narážek. Sergej navázal na zvuky, které před nějakou chvílí všichni poslouchali za dveřmi moskevského páru, zmínil, že Lucka je podle zvuků mnohem aktivnější milenka než Julia. Toho se zbývající pánové chytli a začali vyzvídat o sexuálních obyčejích v ČR, nejčastějších polohách, počtu milenek a milenců apod. Že téma nenechává Lucku chladnou prozrazovali hroty jejích bradavek, které výhružně trčely a hrozily propíchnout napnutou látku jejího tílka. Lucka vášnivě diskutovala o tom, že dívka, která si umí užít sex není nutně podle našich měřítek děvka. Tváře jí hořely a ve žlábku mezi ňadry se leskla kapička potu, seděla na židli s nohama dle svého zlozvyku zkroucenýma pod sebou, ani si neuvědomovala, že legíny její křivky obepínají až příliš těsně a ona tak nevědomky vystavuje pánům na odiv obliny své buchtičky. Pěstičkou bouchala do stolu, aby dodala důrazu své argumentaci a její kůzlátka při tom poskakovala tak neposedně, že hrozily vyskočit z těsného výstřihu. Když se potom při dalším tostu netrefila do úst a polila se vodkou tak, až jí pramínek stekl po bradě a krku přímo do žlábku v údolí výstřihu a zmáčená látka začala více ukazovat než skrývat, uvědomila si, jak je vzrušená. Vzrušená tou celou situací, moc dobře si uvědomovala, jak na ni všichni ti chlapi zírají, přímo cítila jejich horké pohledy na svých drobných ňadrech, na obrysech svojí buchtičky, cítila to vzrušení, cítila jejich chlípné pižmo a uvědomovala si, že kdyby tam nebyl Tomáš, už by se ty jejich hrubé ruce dávno nedočkavě zmocnili jejího těla, cítila, jak se její bradavky jako dva krví nalité pupeny třou o mokrou látkou a stupňují její touhu. I přes svou značnou opilost cítila žár vzrušení a toužila po uspokojení. Pochopila, že stačí už jen málo a ona vyskočí na stůl svlékne se a donutí ty chlapy, aby ji konečně přestali hltat jen pohledy a vzali si ji doopravdy. Tím by ale definitivně překročila hranici mezi dívkou, co si umí užít sex a děvkou, kterou před chvílí tak vehementně hájila, a proto se raději uchýlila ke lsti – opilost nemusela ani předstírat, jazyk se jí už docela dost pletl, a tak vstala, opřela se o Tomáše a zavelela k ústupu.
Doufala, že ještě není tak docela ožralý a že se jí podaří ho vylákat do jejich pokoje a osouložit. K jejímu překvapení ale Tomáš na její náznaky reagoval docela tupě, nechápavě zíral a vstal až poté, co se Jakov nabídl, že ji doprovodí. Nakonec ji tedy doprovodili oba, Jakov ji galantně políbil ruku, Tomáš ji políbil na rty a poslal ji do postele s tím, že si ještě s chlapama pokecají. Lucka vztekle zaplula do temného pokoje, stáhla ze sebe legíny i s kalhotkami, přes hlavu přetáhla tílko a nahá se zavrtala pod peřinu. Tiše proklínala Tomáše za jeho nechápavost a prstíky nasměrovala na svou mokrou a roztouženou štěrbinku. Štíhlé prsty jedné ruky smočila ve své studánce, vlhkost rozetřela kolem svého krví nalitého a vzrušeného hrášku a začala jimi kmitat, občas jedním prstem zajela do své studánky. Druhou rukou zatím masírovala svá poupátka, sevřela hrot jedné bradavky mezi dva prsty a tahala za něj, občas s ním jemně zakroutila a stiskla ho přesně tak, aby nepřekročila hranici bolesti, která už by nebyla příjemná. V hlavě jí vířily myšlenky na všechny ty mlsné pohledy, která tam dole tak nemravně dopadaly na její tělo. Představovala si, že tam dole leží na stole nahá, bezbranná mezi těmi velkými a silnými chlapy, kteří na ní zírají, a až bolestivě po ni touží, představovala si jejich tvrdé ptáky, které by se jim draly z kalhot, na jejich animální nadrženost. Roztouženě vzdychala, její vzrušení vystoupalo až těsně k vrcholu a ona se zuřivě snažila dostat až na něj, byla těsně pod vrškem, chyběl už jen maličký kousek a bude tam. Hbité prstíky zuřivě třely její štěrbinku, ukazováček a palec drtil její bradavku, ale vrcholu se jí stále nedařilo dosáhnout. V hlavě stále měla tu myšlenku na sebe, jak tam dole leží, stehna rozevřená a nabízí těm zvrhlíkům pohled na svou vzrušením lesklou lasturku, cítila, jak sledují její lesknoucí se a vzrušením se chvějící závojíčky, ve svých představách už viděla prvního z nich, jak vstává, jak se jeho silné a vzrušené tělo přibližuje, na jeho tvrdé a vztyčené kopí, která se přibližuje k její broskvičce, skoro až cítila, horký žalud, který si razí cestu do nitra její rozpálené kundičky.
Jakov s Tomášem se do jídelny téměř dokutáleli, opírali se jeden o druhého, a Tomáš kolem sebe zuřivě máchal rukama. Snažil se právě vysvětlit pánům, že tak úžasná a vášnivá holka jako Lucka potřebuje pořádného chlapa, který ji zkrotí a to on, Tomáš samozřejmě dokáže. Jeho výklad přerušilo trio navrátilců z nočního tahu. Ti si na dvorku hřmotně oklepávaly sníh z bot a chystali se na závěrečného jointa. Tomáš zakroutil nosem a vyrazil za nimi, zdálo se mu to jako skvěly nápad, bude to taková super tečka po tom všem chlastu, dá si pořádného špeka na dobrou noc a půjde spát nebo ho ty poblázněný Gruzínci uchlastají k smrti. Ještě tak před hodinou měl chuť Lucku pořádně ojet, ale ta malá holka taky nic nevydrží a teď už nejspíš stejně spí a on se po všem tom pití stejně na nějaký sex necítí, takže má holka smůlu. Ve dveřích se ještě otočil a pohybem své pánve naznačil svým spolustolovníkům, že Lucka potřebuje pořádného mužika. Dál se úvahami o sexu a Lucce už nezabýval a vpadl přímo do náruče Olega, který právě královský popotahoval z ubaleného jointa.
Lucka táhla zavyla, právě pochopila, že si to takhle neudělá ani kdyby si udělala mozoly a rozdrásala se do krve. Vyskočila z postele a zavrávorala, natáhla na sebe Tomášovo triko, které nahmatala vedle postele a pevně rozhodnutá toho osla přitáhnout do ložnice třeba za ptáka vyrazila z pokoje.
Rusové na ulici se zjevně dobře bavili, marihuanový oblak utěšeně nabýval na objemu, zatímco se Tomáš chlubil svými úspěchy u žen. Co naplat, že mu kluci skoro nerozuměli, i tak to byla náramná švanda a všichni se smáli až padali do závějí sněhu.
Jakov u stolu naznačil Sergejovi s Akimem, že je načase poklidit a jít spát, vstal, zhasnul světlo v jídelně a zamířil ke schodišti. V ten okamžik se z temnoty schodiště vyřítila Lucka, tváře ji plály vzrušením, nohy se jí třásly a ona se jen stěží dokázala trefit na jednotlivé schody, když někdo navíc zhasnul. Mumlala si něco o idiotech, když plnou rychlostí narazila do rozvalitého těla Jakova, rukama se ho na poslední chvíli zachytila kolem krku a pověsila se na něj. To ovšem způsobilo, že tričko, které na sebe ve spěchu hodila se vyhrnulo a odhalilo její bílý zadeček. Jakov ji překvapeně zachytil a sevřel ve svém náručí, jeho tlapa dopadla přesně na bílou polokouli její zadnice a když si uvědomil, co v ruce drží, vzrušením těžce polknul. Chodbu ozařovalo jen světlo, které sem dopadalo z kuchyně a vykreslovalo poměrně zajímavou scénu, na kterou teď tupě zírali Sergej s Akimem, které přilákal hluk. Lucka byla obličejem zarytá do mohutného hrudníku Jakova, cítila jeho vůni a hlava se jí motala, sevřela pevně ruce kolem jeho krku, cítila jeho mohutnou pracku na svém zadečku a roztočila se ji hlava. Chtěla něco říct, ale místo slov se jí z hrdla vydral jen vzrušený sten. Pochopila, že její sen se začal naplňovat, byť s poněkud pozměněným scénářem. Na několik vteřin stáli jako přimražení k podlaze, potom Jakov povolil sevření a zvedl Lucku do náruče, stačilo mu jen pár kroků, aby ji odnesl do kuchyně, kde ji posadil na stůl. I jemu se z vůně jejich vlasů motala hlava, ženskou už neměl jak dlouho a Lucka byla krásná mladá holka, po které musel toužit snad každý normální chlap, cítil její vzrušení, nozdrami nasál její pach jako lovec větří svou kořist, cítil její mokrou a roztouženou kundičku a věděl, že když si ji nevezme teď, tak už nikdy. Pozoroval ji, její plachý výraz, její rozšířené zorničky, hruď, která se s každým nádechem prudce zdvihala, její tvrdé bradavky. Musel se rozhodnout hned. Jednou rukou zhasl, kuchyň se ponořila do šera, jediným zdrojem světla teď byly hodiny na mikrovlnce, které místnost tlumeně ozařovaly jedovatě zeleným světlem. Nohou přirazil dveře a ruku natáhl k Lucce. Pohladil skrz látku její ňadro, palcem přejel přes hrot bradavky a kolenem se vtiskl mezi její stehna. Lucka zasténala a poslušně dala stehna od sebe, svět se s ní točil a ona šla vstříc svému snu. Jakov její pozvání pochopil, zatoužil po ní silně a naprosto nekontrolovaně, popadl tričko do svých tlap, prudce ho roztrhl a hladově se přisál na hroty Lucčiných kůzlátek. Jednou rukou se snažil Lucku zbavit zbytků trička zatím co druhou se snažil vydolovat z kalhot svého tvrdnoucího ptáka. Drobné dívčí tělo nedokázalo vzdorovat náporu takového hromotluka a Lucka se svezla na stůl, ležela teď nahá na zádech a vnímala chladnou desku stolu, rozevřela stehna a s napětím očekávala až si ji Jakov vezme. Ten mezitím vysvobodil penis ze zajetí svých kalhot, párkrát ho promasíroval prsty a přiložil tvrdý žalud mezi její závojíčky. Evidentně neměl v plánu se zdržovat nějakými něžnostmi, přitlačil a horký žalud bez odporu vklouznul do její mokré kundičky. Lucka vzdychla, ruka ji automaticky zajela na ňadro, prsty nahmátla citlivou bradavku, stiskla ji a začala za ni naučeným pohybem tahat. Jakov, mírně zaskočen lehkostí, s jakou do Lucky proniknul, začal opatrně přirážet, dlouho se ale neudržel a postupně začal zrychlovat. Přesně jak si Lucka přála, přestal na ni brát ohledy a bral si ji jako zvíře, čistě animálně ji mrdal, svým tvrdým ocasem plenil její jeskyňku, narážel si ji až na dno, dlouhými a rychlými tahy ji tvrdě šoustal. Jeho kokot se brzy leskl od jejich šťáv, Jakov funěl vzrušením, svýma velkýma prackama si přidržoval Lucku za boky, tlačil ji proti stolu, zatímco jeho krví nalitý žalud se v ní pohyboval jako píst. Jakov už dávno dosáhl maximálního vzrušení, jeho penis nepatřil k nejmenším a Lucku pěkně vyplňoval, jeho pohyby stupňovaly její vzrušení a ona, vědoma si toho, že nemají moc času, se mu snažila vycházet vstříc. Nabodával ji bezohledně až jeho kule pleskaly o její zadeček, Lucka sténala, její tělo zalévalo vzrušení a vrchol se opět objevil na dosah. Viděla sama sebe, jak leží na stole a bezostyšně se oddává staršímu pupkatému chlápkovi, který si ji přede všemi bere jako poslední děvku.
Ve dveřích stál Sergej, fascinovaně pozoroval Jakova, jak si bere tu malou kurvičku, jeho penis byl nalitý k prasknutí a on se už nedokázal dál ovládat, vytáhl ztopořený penis z kalhot začal při tom pohledu masturbovat.
Lucka tlumeně vzdychala, hlava se ji točila a vzrušení se pomalu stupňovalo, viděla toho druhého ve dveřích, jak si honí to svoje nadržený péro a musela se usmát, sen se skutečně naplňoval.
Ta děvka se na něj usmála, a ještě ho provokuje! Pohledy Sergeje a Lucky se setkali. V pohledu Sergeje byla jen čirá nadrženost a touha si zamrdat a uvolnit to napětí, které se mu nahromadilo ve slabinách, Lucka měla v očích vrchol, byl v mlze a ona se k němu pomalu blížila, jako by se musela prodírat zavějí, ale věděla, že se tam musí dostat za každou cenu. Snad to krásné pevné kopí, který se zabodává do její úzké lasturky ještě chvilku vydrží.
Sergej udělal krok vpřed, potom ještě další a protáhl se za Jakovem, přistoupil k Lucce, popadl ji za vlasy a přitáhl si ji k sobě. Jakov se jen usmál, cítil, jak se blíží jeho vyvrcholení a plně se na něj soustředil. Sergej se nervózně usmál a žaludem vklouzl Lucce do pusy. To ji trochu rozhodilo, nečekala, že v mlze cestou k vrcholu narazí na další drzý penis, ale nakonec usoudila, že dva jsou lepší než jeden a poslušně ho vzala mezi rty. Sergej neměl s orálním sexem moc zkušeností, a tak začal horlivě přirážet, Lucka se musela chytit pevněji hrany stolu, aby dokázala lépe vzdorovat dvěma dobyvatelům, kteří na ni docela surově doráželi. Zavrtěla trochu hlavou, aby získala místo, uvolnila si čelist a mírně vyplázla jazyk, aby mohl Sergejův penis hlouběji do jejího krku. Trochu se zakuckala, když to Sergej přehnal s přirážením, ale pomalu se jí podařilo sladit pohyby jeho pánve s vlastními pohyby hlavou. Neměla s kouřením problém, dělala to Tomášovi běžně a dělala to i spoustě kluků před ním.
Jakov mezi tím nastoupal do bodu, ze kterého už nebylo návratu, naposledy naplno napíchnul Lucku na svůj penis a začal do jejího nitra pumpovat obsah svých kulí. Lucka s mírným zpožděním ucítila všechnu tu horkost, která se v ní začala rozlévat a zoufale zachroptěla, tolik se soustředila na Sergejův penis ve svých ústech, že ztratila vrchol z dohledu. Nezbývalo než doufat, že se Sergej nespokojí s kouřením a bude ji chtít také pořádně vyšukat.
Jakovovi se začalo vracet ostré vidění, ta úleva v jeho slabinách byla nekonečná. Vytáhl uvadající penis z Lucky a natáhl si kalhoty. Znovu se usmál na Sergeje a pokynul mu, aby ho nahradil mezi jejími stehny. Ve dveřích už stál i Akim, kalhoty spuštěné u kolen a oči navrch hlavy. Jakov si uvědomil, že by je mohl Tomáš překvapit, vyšel tedy na chodbu a s pohlavkem popohnal Akima do kuchyně, nemohl se na kluka zlobit, s holkami moc zkušeností neměl a tahle mrška je fakt extra třída, tu si nemůže nechat ujít.
Sergej se s mručením natlačil Lucce mezi stehna, párkrát přejel žaludem navlhčeným od jejích slin mezi závojíčky a bez odporu přirazil do její již jednou vyšukané dírky. Penis se do ní ponořil podle očekávání bez odporu, i Sergej si uvědomoval, že času není nazbyt, a proto začal pilně přirážet. Jeho penis byl o něco kratší, ale zase o dost širší, Lucky kundička se mu během chvilky přizpůsobila a ona sama mu vycházela pánví vstříc. Sergej ji rytmicky prcal, jednou rukou si ji přidržoval za stehno a druhou hladil její volné prso. Dobře si všiml, jak si Lucka hraje s bradavkami a snažil se ji napodobit, drtil její ňadro a lehce jej štípal, uchopil její bradavku mezi palec a ukazováček a kroutil s ní. Mezi tím Akim zaujal pozici u její hlavy, chvíli nerozhodně čekal a potom vsunul svůj zduřelý penis do jejich úst. Lucka ho obemknula rty a začala ho pomalu sát. Pro Akima to byl první orál, nikdy ho žádná holka nevzala do pusy a teď si připadal, že vzrušením praskne. Neodvažoval se ji šukat do pusy tak jako před tím Sergej, bál se svým penisem proniknout hluboko až do jejího krku, aby ji snad nevylekal. To dalo Lucce prostor pro práci s jazykem, pevněji semkla rty a sála Akimův žalud a jazykem při tom kroužila kolem jeho uzdičky. Zpracovávala jeho penis jako děvka a znovu viděla sama sebe z výšky, viděla se, jak si ji bere ten starší plešatý chlápek, jak ji drtí kozičky a bezohledně plení její mokrou kundičku. Viděla se, jak kouří kluka, který už to dlouho nevydrží, cítila cukání v jeho penise a věděla, že její ústa, co nevidět zaplaví jeho mladá míza.
Akim skutečně dlouho nevydržel a s táhlým skučením vystříkal všechno svoje hořké semeno Lucce do pusy. První dávka ji zaskočila a poslušně ji spolkla, zbytek jí koutkem úst vytekl na tvář a na stůl, kde udělal malou loužičku.
Sergej se zatím systematicky propracovával ke svému orgasmu, že Akim nevydrží a vystříká té holce pusu celkem čekal, to on si ale chtěl užít její uzoučkou kundičku. Přestal si hrát s jejím prsem a popadl ji oběma rukama za stehna, zvedl je do výšky donutil tak Lucku se mu více otevřít, natlačil se až na dno její kundičky a začal divoce přirážet. Lucka se znovu motala v husté mlze a hledala vrchol, s každým přírazem cítila, že už je blízko, ale zároveň se bála, že to opět nestihne.
Sergej vyvrcholil, během divoké kopulace jeho penis ze sebe vychrlil několik horkých kapek spermatu, ochabl a s mlasknutím z Lucky vyklouzl, zatímco se Sergej zapřený nad jejím bílým tělem snažil vydýchat. Pak se i on zvedl, natáhl si kalhoty a šel se přidat k Akimovi, který mezi tím z kuchyně tiše vyklouzl.
Jakov už byl docela nervózní, přestože jemu a ani Sergejovi nezabralo šukání Lucky víc než pár minut, Tomáš se mohl každou chvíli vrátit a oni rozhodně potřebovali čas, aby Lucku upravili a dostali ji do pokoje. Než stihli cokoliv udělat, rozrazily se dveře a dovnitř jako velká voda vpadli Rusové s Tomášem.
Sergej tak tak stihnul couvnout zpátky do kuchyně a přivřít dveře, aby nikdo neviděl dovnitř. Jakov jen zalapal po dechu a v neupřímném gestu pozval Rusy i s Tomášem na další stakan vodky. Akim jen stál a nepřítomen duchem se přiblble usmíval. Jakov ho pohledem poslal do kuchyně pomoci Sergejovi upravit Lucku a pokusit se ji odtáhnout do pokoje, zatímco se sám snažil vylákat Tomáše ještě ven, ale tomu se pochopitelně do mrazu znovu nechtělo.
Korunu všemu nasadil Akim, neopatrně se motající kolem dveří kuchyně, který tak přilákal pozornost kluků z Pitěru. Oleg zvědavě nakouknul do kuchyně, v domnění, že tam najde cisternu vodky a Jakov málem omdlel. K jeho překvapení začal Oleg nadšeně povykovat, že tam mají děvku a Akim začal improvizovaně přisvědčovat, že ji přivezl on. Když se konečně Jakovovi podařil probojovat ke dveřím kuchyně, mohl si oddechnout, Sergejovi se Lucku podařilo posadit na židli za stůl, na hlavu ji narazil svoji beranici tak šikovně, že zakrývala vlasy a nebylo ji vidět do obličeje a na tělo se mu podařilo ji natáhnout svoji pracovní košili. Lucka skutečně vypadala, jako laciná štětka, která přebrala a teď dospává na stole.
Marně se snažili kluky odehnat s tím, že kurva přebrala, hlavně Žeňa se chvástal, že si ji koupí na celou noc a vezmou si ji k sobě na pokoj, kde jí dají pořádně do těla. Kluci kolem Lucky kroužili, jako hladoví supi, osahávali ji úplně všude, mačkali její kozičky, tahali ji za bradavky, plácaly po zadku a stehnech a prsty zkoušeli pusu, kundičku i zadeček. Nakonec si Žeňa stáhl kalhoty, s pomocí kumpánů položili Lucku na stůl, a zatímco ji Oleg s Vasilem přidržovali za ruce na stole, Žeňa jednou rukou honil svoje polotuhé péro a druhou plácal Lucku přes zadek a sprostě ji při tom nadával. Když se mu konečně podařilo svůj penis dostatečně ztopořit, natlačil se do kundičky a začal přirážet jako králík.
Lucka se po Sergejově vyvrcholení propadla do mlhy, kundička ji přímo svrběla, v hlavě ji vzrušením pulsovalo a ona toužila po dalším šukání. Ležela na stole a stále čekala na další penis, který by ji konečně pořádně naplnil a dovedl k vytouženému vyvrcholení. Místo toho ji ale Sergej posadil na židli a začal oblékat. Ke všemu ji narazil na hlavu tu pitomou čepici a Lucka nic neviděla, snažila se chvíli protestovat, ale držel ji zacpanou pusu, tak nakonec rezignovala a položila hlavu v beranici na stůl a zavřela oči. Bylo pro ni proto překvapením, když do místnosti vtrhli další hlasy a začali ji hrubě osahávat. Lucka si připadala jako kurva na tržišti, těch rukou bylo tolik a osahávali ji úplně všude, jejich prsty se hrabaly v její kundičce, pronikali do jejího zadečku, plácali ji, štípali ji a tahali za její prsy. Najednou byla ráda, že na ně nevidí, a že oni ji nevidí do obličeje, i v její alkoholem zastřené mysli ji docházelo, že se vrátili kluci a, že s nimi musí být i Tomáš. Chvíli přemýšlela, jestli ji i on osahává jako lacinou kurvu, jestli je k ní také tak hrubý a drsný, jestli jí také drze strká prsty do svatyně.
Když se jí do kundičky vedral další penis, roztouženě zavzlykala, ale brzy si uvědomila, že tomuhle se moc dařit nebude. Žeňa sice tuhost penisu nahrazoval divokostí přírazů, ale ani tak se mu nepovedlo do Lucky vyvrcholit, nakonec své snažení vzdal a svůj polotuhý nebo spíš poloměkký penis si vyhonil a postříkal Lucce prdelku. Jeho brblání o škaredý děvce už Lucka nevnímala, podle hlasu si za ní stoupnul Oleg a na rozdíl od Ženi měl penis ukázkově tvrdý, nasadil žalud mezi závojíčky a skoro až nesměle začal Lucku šukat, pomalu zrychloval, přidržoval si ji při tom za boky a pronikal čím dál tím hlouběji. Jeho penis možná nebyl největší, ale byl přímo ukázkově tvrdý a razantně si razil cestu Lucčinou ztrápenou kundičkou. Lucka se pevně chytla stolu a snažila s mu vycházet vstříc, což ostatní kvitovali s povděkem a začali Olega povzbuzovat. Oleg monotónně zpracovával její kundičku dlouhými přírazy, jeho žalud narážel až na její děložní čípek a způsoboval ji rozkoš. Lucka se tiskla k tvrdé desce stolu, její bradavky se třely o hrubou látku košile a dráždily ji. Kluci se docela pěkně rozdivočeli, někdo, snad Tomáš, ji vsunul ruku pod břicho a snažil se dráždit její poštěváček, druhý ji střídavě hladil a plácal přes zadeček, až ji pálili půlky, občas prstem zajel i k zadní dírce a kroužil kolem ní. Lucka se zase propadala sama do sebe, mlha a vrchol na dohled, plnící se sen, pohled shora a ona jako poslední ožralá děvka, tak ubohá, že nikoho ani nezajímá její obličej, jen anonymní tělo, které poslouží k uspokojení můžu, pohledy nadržených chlapů, doteky na těch nejtajnějších místech, její kundička bezohledně mrdaná tvrdým penisem, její zadeček dostává výprask až její půlky rudnou, rozetka jejího análku povolující pod tlakem cizího hrubého prstu…
Orgasmus Lucku zaskočil nepřipravenou, tolik se soustředila na svůj obraz až zapomněla sledovat vrchol vynořující se z mlhy, pomaličku se přibližoval a pak jako by si ji na konci přitáhl velikým magnetem. Lucie vykřikla, její tělo se zazmítalo v orgastické křeči a její kundička doslova začala pulzovat pod nápory Olegova penisu. Po první, velké vlně, po které Lucka málem omdlela, následovaly vlny další, menší, ale i tak přinášely Lucce nekonečnou slast, která se rozlévala celým jejím tělem, její svaly s uvolnily a Lucka málem spadla ze stolu, po stehnech jí stékala vlhkost a Lucka si uvědomila, že to byl její první mokrý orgasmus.
Olega její orgasmus překvapil, ta mokrá kundička jako by ždímala jeho penis a on tomu nedokázal vzdorovat. S posledními přírazy vystříkal své semeno do její kundičky a celý zpocený uvolnil místo kamarádům.
Jeho místo zaujal Vasil, penis už měl pěkně naběhlý, přidržel si Lucku za zadeček, roztáhl jí půlky a bez pomoci rukou zasunul svůj penis přímo do její studánky. Párkrát přirazil, ale Lucka se mu zdála po prožitém sexuálním maratonu moc roztažená a mokrá, vyklouzl z ní a začal ji šukat prsty, nabral na svůj ukazováček její vlhkost a sperma, které z ní vytékalo a začal jí ho rozmazávat kolem zadečku a postupně prstem pronikal dovnitř. Překonat odpor její zadní dírky mu nedalo moc práce, Lucka byla po prožitém orgasmu dokonala uvolněná. Rukama jí podržel roztažené půlky od sebe a Lucka měla pocit, že ji musí vidět až do žaludku, i to ji kupodivu vzrušovalo. Nakonec Vasil pomalu pronikl svým temně fialový žaludem do jejího análku, když se nesetkal s žádným větším odporem začal ji pomalu šukat, postupně se ale začal osmělovat a přirážel tvrději. Lucka už měla s análem zkušenosti, s Tomášem to sice ještě nedělali, ale někteří z jejich předchozích milenců, to vyžadovali a Lucka jim vyhověla. Anál jí, pokud se dobře připravila, nevadil, ale ani ho nijak nevyhledávala. Dnes to bylo jiné, takhle uvolněná nikdy nebyla a sama cítila, jak hluboko do ní Vasil proniká a jak tvrdě ji mrdá její zadní dírku. Pokud by nebyla tak uvolněná, tak by asi brečela bolestí, ale takhle jí to přišlo vlastně docela zajímavé, takové rajcovně děvkovské...
Vasil ještě v životě nešukal holku do zadku, měl několik holek, se kterýma to zkoušel, a i když byl trpělivý a něžný, tak toho vždy museli po chvilce nechat. Tahle děvka se nechala pěkně tvrdě šukat do análu a ani u toho nepípla. Vasil vzrušeně ještě párkrát přirazil, ujistil se, že celým svým ptákem proniknul hluboko do její zadničky a vystříkal se. Ještě chvilku znaveně ležel na zádech té štětky, než jeho měknoucí penis vyklouzl z jejího zadečku.
Tomáš byl poslední, který dneska ještě nešukal, cítil podivnou směsici vzrušení a odporu, ta malá špinavá děvka tady před ním mrdala s tolika chlapama, docela by si ji chtěl prohlídnout, napadlo ho, že to je třeba ta mrcha Julie, která se ožrala a teď natruc tomu svému frajerovi, který má beztak malý péro, zahejbá.
Kluci Tomáše povzbuzovali, ať jim předvede, jak šuká pořádný český frajer. V něm ale byla malá dušička, dost toho vypil a věděl, že po alkoholu mu pták zrovna moc nefunguje, teď tady měl za sebou několik chlapů, kterým nakecal, jaký je borec s obrovskými zkušenostmi a s pořádným bucharem. Sundal tedy s povzdechnutím kalhoty a začal honit svůj měkký penis.
Lucka ležela na stole a čekala, co bude dál, přišlo jí, že tak leží už strašně dlouho, i když to nemohla být víc než čtvrthodina. S uvolněním po orgasmu přišlo i vystřízlivění a Lucka se teď začínala bát, že ji Tomáš odhalí. Věděla, že stojí za ní a slyšela kluky, jak ho povzbuzují, přišlo jí to vzrušující, že její kluk se chystá ošukat děvku a při tom je to jeho vlastní holka, která před tím ojela celý penzion. Konečně ucítila za sebou pohyb, ucítila žalud mezi svými půlkami a pochopila, že Tomáš se pokusí ošukat její zadeček. Musela se usmát, Tomáš se konečně dočká, několikrát se jí ptal, jestli by to nechtěl zkusit, ale zatím ho pokaždé odmítla. Tomáš si za ní divoce honil ocas, poznala, že mu po alkoholu jako obvykle nestojí a doufala, že ho to brzy omrzí. Tomáš za ní vzdychal a funěl, plácal Lucku po zadku a prsty střídavě prozkoumával její zadeček a kundičku, postavit svůj ocas ale nedokázal. Kluci se postupně vytráceli, až zůstal jen Jakov se Sergejem. Jakov vzal zahanbeného Tomáše otcovsky kolem ramen, odvedl ho z kuchyně ven a nabídl mu cigaretu. Tomáš nakonec usoudil, že čerstvý vzduch na dvorku spolu s cigaretou mu udělají dobře a tu událost s hloupou kurvou hodil za hlavu. Konec konců aspoň může pyšný na to, že Lucce zůstal pro jednou věrný…
Sergej Lucce pomohl vstát ze stolu. Dál už Lucka nepotřebovala dvakrát pobízet, zahodila beranici a po schodech rychle vyrazila do jejich pokoje.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Zimní dovolená

Příspěvek od jjj3 »

Rajcovni povidka
vojpat
Příspěvky: 7
Registrován: ned 20. pro 2020 13:29:49
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zimní dovolená

Příspěvek od vojpat »

Super povidka! Skvele napsano, presne to co mam rad. Diky
Alena
Příspěvky: 10
Registrován: ned 29. kvě 2022 23:41:25
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: ...---...

Re: Zimní dovolená

Příspěvek od Alena »

BRAVO !!!
Musím přiznat, že jsem se málem udělala – fakt dobře napsané a na rozdíl od většiny zdejších příspěvků bez gramatických chyb – držím Ti palce – pokračuj !
Mildas155
Příspěvky: 225
Registrován: čtv 23. čer 2022 11:24:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zimní dovolená

Příspěvek od Mildas155 »

paráda 2 výstřiky
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zimní dovolená

Příspěvek od vinklar »

Povídka nádherně napsaná, stojí za to zase něco brzy napsat.
Morning_star
Příspěvky: 79
Registrován: pon 07. úno 2022 22:45:58
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zimní dovolená

Příspěvek od Morning_star »

Škoda, že postavy jsou rusáci. Jen z tý představy je mi blbě a nemůžu to dočíst. :/
abrakadabra80
Příspěvky: 80
Registrován: sob 25. úno 2017 10:15:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zimní dovolená

Příspěvek od abrakadabra80 »

Parádní čtení. Nebýt ve vlaku, tak .... 😀
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bobo33, dady, Judy31, no88, qwert123456, Steve a 34 hostů