Kurba ve spani

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
prdelka90
Příspěvky: 126
Registrován: úte 29. čer 2021 7:08:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: manzelka netusi o tehle moji strance ale je podle mne dost sexy na to aby byla jen moje....
Bydliště: slovensko

Kurba ve spani

Příspěvek od prdelka90 »

Mel sem jednu holku co kourila ve spani lepe nez pri smyslech :D to byl zazitek.....
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kurba ve spani

Příspěvek od Bobrik »

prdelka90 píše: sob 17. zář 2022 1:12:01 Mel sem jednu holku co kourila ve spani lepe nez pri smyslech :D to byl zazitek.....
Ty jsi magor 🙉👎
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Kurba ve spani

Příspěvek od RemusA4 »

prdelka90 píše: sob 17. zář 2022 1:12:01 Mel sem jednu holku co kourila ve spani lepe nez pri smyslech :D to byl zazitek.....
Hezky. Ja taky delam ruzny veci s mladou kdyz spi
prdelka90
Příspěvky: 126
Registrován: úte 29. čer 2021 7:08:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: manzelka netusi o tehle moji strance ale je podle mne dost sexy na to aby byla jen moje....
Bydliště: slovensko

Re: Kurba ve spani

Příspěvek od prdelka90 »

Bobrik píše: sob 17. zář 2022 6:58:01
prdelka90 píše: sob 17. zář 2022 1:12:01 Mel sem jednu holku co kourila ve spani lepe nez pri smyslech :D to byl zazitek.....
Ty jsi magor 🙉👎
Co jeee? :D no fakt ...ta delala takove divy :) jak si pekne hrala a cucala ..... A kdyz sem pridal umelaka tak si to pekne stridala....ale kdyz byla vzhuru tak by to neudelala ;)
prdelka90
Příspěvky: 126
Registrován: úte 29. čer 2021 7:08:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: manzelka netusi o tehle moji strance ale je podle mne dost sexy na to aby byla jen moje....
Bydliště: slovensko

Re: Kurba ve spani

Příspěvek od prdelka90 »

To fakt nikdo neskusil?
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kurba ve spani

Příspěvek od CuckEss »

Mi jednou ve spánku šukali když jsme byli rozhádaní a bylo to bez jakékoliv antikoncepce a na ostro až do konce, ale naštěstí z toho nic nebylo, byli jsme ještě mladí
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kurba ve spani

Příspěvek od Mispulin »

Šukání ve spánku, kdy třeba jindy sexuálně příliš neprůbojná či dokonce neaktivní žena či muž souloží jak odvázaní ze řetězu, to je diagnóza jako náměsíčnost. Je to vzácnější druh náměsíčnosti a nazývá se to sexsomnie. Ti lidé si to ale neuvědomují a ráno si nic nepamatují. Četl jsem několik takových případů, kdy chlap popisoval, že sex s jeho ženo v sexsomnii je super a za bdělosti je to prý přitom leklá ryba. Je ale třeba mít zamčené vchodové dveře a schovaný klíč, sexsomnistka např. v noční košili vylezla na ulici a tam před domem šukala s nahodilými muži co šli kolem, nebo chlap obtěžoval sousedky v domě. Jako diagnóza je to uznáno od počátku 90. let a ti lidé za to nemohou. Ale mezi běžnými náměsíčnými je to tak 1 z tisíce.
Sexsomnista má normálně otevřené oči a dokonce i komunikuje, jenže jakoby v něm byl někdo jiný.
moolie
Příspěvky: 46
Registrován: úte 07. říj 2014 20:06:40
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rád si o mé ženě, kandaulismu a zážitcích popovídám s někým rozumným a inteligentním. Nikoho nehledáme.

Re: Kurba ve spani

Příspěvek od moolie »

RemusA4 píše: sob 17. zář 2022 7:17:01
prdelka90 píše: sob 17. zář 2022 1:12:01 Mel sem jednu holku co kourila ve spani lepe nez pri smyslech :D to byl zazitek.....
Hezky. Ja taky delam ruzny veci s mladou kdyz spi
Co treba? Jak na to reaguje
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kurba ve spani

Příspěvek od CuckEss »

Mispulin píše: sob 24. zář 2022 7:29:38 Šukání ve spánku, kdy třeba jindy sexuálně příliš neprůbojná či dokonce neaktivní žena či muž souloží jak odvázaní ze řetězu, to je diagnóza jako náměsíčnost. Je to vzácnější druh náměsíčnosti a nazývá se to sexsomnie. Ti lidé si to ale neuvědomují a ráno si nic nepamatují. Četl jsem několik takových případů, kdy chlap popisoval, že sex s jeho ženo v sexsomnii je super a za bdělosti je to prý přitom leklá ryba. Je ale třeba mít zamčené vchodové dveře a schovaný klíč, sexsomnistka např. v noční košili vylezla na ulici a tam před domem šukala s nahodilými muži co šli kolem, nebo chlap obtěžoval sousedky v domě. Jako diagnóza je to uznáno od počátku 90. let a ti lidé za to nemohou. Ale mezi běžnými náměsíčnými je to tak 1 z tisíce.
Sexsomnista má normálně otevřené oči a dokonce i komunikuje, jenže jakoby v něm byl někdo jiný.
Ano, teď jsem si vybavil jeden článek o tom u nás na internetu, žena se rozešla, ale o patro níž se přestěhovala k jinému, po dvou letech se pokoušeli o dítě, ale ona chodila v tomto stavu na bývalým a nevěděla o tom, vždy když měl její noční službu, ale když byl doma a pokaždé v 1 v noci jednoho z nich fikla, no a pak se mu nezdála podoba a DNA odhalili, že on není otec a ona nechápala... pak se ukázalo, že ani nevěděla o pravidelném sexu v 1 ráno a pátralo se...
rekordy: bez orgasmu 74 dní
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Kurba ve spani

Příspěvek od marteza »

Mispulin píše: sob 24. zář 2022 7:29:38 Šukání ve spánku, kdy třeba jindy sexuálně příliš neprůbojná či dokonce neaktivní žena či muž souloží jak odvázaní ze řetězu, to je diagnóza jako náměsíčnost. Je to vzácnější druh náměsíčnosti a nazývá se to sexsomnie. Ti lidé si to ale neuvědomují a ráno si nic nepamatují. Četl jsem několik takových případů, kdy chlap popisoval, že sex s jeho ženo v sexsomnii je super a za bdělosti je to prý přitom leklá ryba. Je ale třeba mít zamčené vchodové dveře a schovaný klíč, sexsomnistka např. v noční košili vylezla na ulici a tam před domem šukala s nahodilými muži co šli kolem, nebo chlap obtěžoval sousedky v domě. Jako diagnóza je to uznáno od počátku 90. let a ti lidé za to nemohou. Ale mezi běžnými náměsíčnými je to tak 1 z tisíce.
Sexsomnista má normálně otevřené oči a dokonce i komunikuje, jenže jakoby v něm byl někdo jiný.
Od 90tých let se diagnostikuje snad úplně všechno.
Odpovědět

Zpět na „Volný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 hostů