Masáže

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
aniseneptej
Příspěvky: 45
Registrován: ned 09. kvě 2021 0:52:14
Pár slov o nás: neuvedeno

Masáže

Příspěvek od aniseneptej »

Má někdo zkušenost jak to funguje na masáži? Přítelkyně jde teď poprvé a mě zajímá jestli ji masér uvidí uplně nahou nebo vubec?
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Masáže

Příspěvek od marteza »

aniseneptej píše: ned 11. zář 2022 2:06:09 Má někdo zkušenost jak to funguje na masáži? Přítelkyně jde teď poprvé a mě zajímá jestli ji masér uvidí uplně nahou nebo vubec?
Erotická nebo tantrická masáž - zcela donaha, pokud mu to dovolí, tak jí to udělá rukou (může si vybrat i masérku)
Sportovní, relaxační masáž - v ručníku
Rehabilitace - ve spodním prádle
Kandík73
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 26. kvě 2022 17:01:44
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Masáže

Příspěvek od Kandík73 »

Pokud má normální masáž tak obvykle vršek dole a kalhotky zůstanou. Jen si je odhrnuje při masáži zad
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Masáže

Příspěvek od lotos »

Žena zná pouze tantrickou masáž a je na lehátku úplně nahá. Její kamarádka chodí k jinému masérovi a ten jí nechá ručník na zadku, to nevím proč.
auton
Příspěvky: 457
Registrován: stř 24. pro 2014 14:15:46
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Masáže

Příspěvek od auton »

lotos píše: stř 14. zář 2022 18:52:44 Žena zná pouze tantrickou masáž a je na lehátku úplně nahá. Její kamarádka chodí k jinému masérovi a ten jí nechá ručník na zadku, to nevím proč.
Třeba se mu nelíbí její zadek tak ho raději zakryje než aby se na něj celou dobu musel dívat.
Nebo je druhá možnost že naopak se mu tak líbí a vzrušuje ho tak ho zakryje z toho důvodu aby ho neprovokoval k erekci.
To jsem ti moc s mojí odpovědí asi nepomohl co?
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Masáže

Příspěvek od lotos »

auton píše: čtv 15. zář 2022 8:39:34
lotos píše: stř 14. zář 2022 18:52:44 Žena zná pouze tantrickou masáž a je na lehátku úplně nahá. Její kamarádka chodí k jinému masérovi a ten jí nechá ručník na zadku, to nevím proč.
Třeba se mu nelíbí její zadek tak ho raději zakryje než aby se na něj celou dobu musel dívat.
Nebo je druhá možnost že naopak se mu tak líbí a vzrušuje ho tak ho zakryje z toho důvodu aby ho neprovokoval k erekci.
To jsem ti moc s mojí odpovědí asi nepomohl co?
To, ale dostal jsem vysvětlení, že zadek je zakrytý, stejně jako po otočení předek do té doby, než se přejde na intimní místa a ty asi mají být zakryta, aby se nevystavovali ochglazení, taková ta provozní teplota.
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Masáže

Příspěvek od marteza »

lotos píše: čtv 15. zář 2022 10:17:46
auton píše: čtv 15. zář 2022 8:39:34
lotos píše: stř 14. zář 2022 18:52:44 Žena zná pouze tantrickou masáž a je na lehátku úplně nahá. Její kamarádka chodí k jinému masérovi a ten jí nechá ručník na zadku, to nevím proč.
Třeba se mu nelíbí její zadek tak ho raději zakryje než aby se na něj celou dobu musel dívat.
Nebo je druhá možnost že naopak se mu tak líbí a vzrušuje ho tak ho zakryje z toho důvodu aby ho neprovokoval k erekci.
To jsem ti moc s mojí odpovědí asi nepomohl co?
To, ale dostal jsem vysvětlení, že zadek je zakrytý, stejně jako po otočení předek do té doby, než se přejde na intimní místa a ty asi mají být zakryta, aby se nevystavovali ochglazení, taková ta provozní teplota.
V masážní místnost je vždy příjemně teplo. Tipuju, že tam bude vždy kolem 25ti stupňů, ale nastydnout se dá všude, to je pravda
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Motek, Paida a 87 hostů