To jsem nečekal

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

janzizkahusita píše: stř 17. srp 2022 11:19:00 Zajímavý co tady řešíte, jednoduchá odpověď na tvůj příspěvek, jestli jsi kanda a tvoje žena má tyhla věci dovolené tak by jsi měl být rád, že tvoje žena skoro roztáhla nohy jinýmu a ty o tom víš. Nebo nejsi kanda a žena ti byla prostě nevěrná, i když se ti potom přiznala.
Na to je jednoduchá odpověď. Správně jsi to popsal. Jsem kanda a jsem rád, když žena druhému roztáhne nohy, ale to vždy po společné domluvě mezi námi. Tento, zatím jedinný případ se trochu vymykal. Jak, to jsem v začátku popsal.
janzizkahusita
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. dub 2017 11:52:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár
Bydliště: České Budějovice

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od janzizkahusita »

No ono to asi vždycky nepůjde se domluvit, když je to nečekaná událost, přece nechceš aby manželka když ji někdo zbalí a má skoro kalhotky dole řekla počkej, já to musím nejdřív říct manželovi, to je blbost to kouzlo okamžiku je pryč a nikdo s toho nic nemá, spíš by jste to měli a asi mát domluvené dopředu, že kdyby něco, tak může, a když si užije tak potom ti to poví jaké to bylo, kde to bylo a s kým, když ty u toho nebudeš. A i když se tento případ vymykal jak píšeš vaší domluvě, tak se zamysli a řekni po pravdě , když ti to potom řekla vzrušilo tě to?? jestli ano je vše OK a podporuj to.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

janzizkahusita píše: stř 17. srp 2022 22:11:19 No ono to asi vždycky nepůjde se domluvit, když je to nečekaná událost, přece nechceš aby manželka když ji někdo zbalí a má skoro kalhotky dole řekla počkej, já to musím nejdřív říct manželovi, to je blbost to kouzlo okamžiku je pryč a nikdo s toho nic nemá, spíš by jste to měli a asi mát domluvené dopředu, že kdyby něco, tak může, a když si užije tak potom ti to poví jaké to bylo, kde to bylo a s kým, když ty u toho nebudeš. A i když se tento případ vymykal jak píšeš vaší domluvě, tak se zamysli a řekni po pravdě , když ti to potom řekla vzrušilo tě to?? jestli ano je vše OK a podporuj to.
Co se týče toho prostředí a té dané situace, kdy k tomu došlo, ano vzrušovalo mě to. Jen jsem měl v očích toho vykonavatele, kterému jedinnému jsem to nedopřával.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od Tms0411 »

lotos píše: stř 17. srp 2022 22:20:16
janzizkahusita píše: stř 17. srp 2022 22:11:19 No ono to asi vždycky nepůjde se domluvit, když je to nečekaná událost, přece nechceš aby manželka když ji někdo zbalí a má skoro kalhotky dole řekla počkej, já to musím nejdřív říct manželovi, to je blbost to kouzlo okamžiku je pryč a nikdo s toho nic nemá, spíš by jste to měli a asi mát domluvené dopředu, že kdyby něco, tak může, a když si užije tak potom ti to poví jaké to bylo, kde to bylo a s kým, když ty u toho nebudeš. A i když se tento případ vymykal jak píšeš vaší domluvě, tak se zamysli a řekni po pravdě , když ti to potom řekla vzrušilo tě to?? jestli ano je vše OK a podporuj to.
Co se týče toho prostředí a té dané situace, kdy k tomu došlo, ano vzrušovalo mě to. Jen jsem měl v očích toho vykonavatele, kterému jedinnému jsem to nedopřával.
Pokud mohu přidat svůj názor, tak třeba konkrétně pro mě, by to bylo velice vzrušující i ponižující zároveň, kdyby mi toto provedla s někým, koho neuznávám a nebo dokonce někdo kým pohrdám a nebo ho vyloženě nesnáším! Jsem ale v tomto dost submisivní a to také hraje svou roli!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

Tms0411 píše: stř 17. srp 2022 23:58:51
lotos píše: stř 17. srp 2022 22:20:16
janzizkahusita píše: stř 17. srp 2022 22:11:19 No ono to asi vždycky nepůjde se domluvit, když je to nečekaná událost, přece nechceš aby manželka když ji někdo zbalí a má skoro kalhotky dole řekla počkej, já to musím nejdřív říct manželovi, to je blbost to kouzlo okamžiku je pryč a nikdo s toho nic nemá, spíš by jste to měli a asi mát domluvené dopředu, že kdyby něco, tak může, a když si užije tak potom ti to poví jaké to bylo, kde to bylo a s kým, když ty u toho nebudeš. A i když se tento případ vymykal jak píšeš vaší domluvě, tak se zamysli a řekni po pravdě , když ti to potom řekla vzrušilo tě to?? jestli ano je vše OK a podporuj to.
Co se týče toho prostředí a té dané situace, kdy k tomu došlo, ano vzrušovalo mě to. Jen jsem měl v očích toho vykonavatele, kterému jedinnému jsem to nedopřával.
Pokud mohu přidat svůj názor, tak třeba konkrétně pro mě, by to bylo velice vzrušující i ponižující zároveň, kdyby mi toto provedla s někým, koho neuznávám a nebo dokonce někdo kým pohrdám a nebo ho vyloženě nesnáším! Jsem ale v tomto dost submisivní a to také hraje svou roli!=)
S tím se dá souhlasit, jenže vem reál a praxe je taková, že ten, kdo tě nemá rád, nebo ty jeho, tak tě pomluví a na rozdíl od tebe, který žiješ ve městě ti tohle u "sousedů" nehrozí, ale když se tohle stane na vesnici, kde si lidé vidí do talíře je situace jiná. A nově se kamarádit s někým jen proto, aby držel hubu, to nebudu.
janzizkahusita
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. dub 2017 11:52:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár
Bydliště: České Budějovice

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od janzizkahusita »

Říkal jsi že mám manželku, tak bych se toho nebál že by to někde vykecal, asi by měl větší malér doma než ty
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od Mispulin »

Tak někteří jsou chlubilové, jací jsou kanci a borci. Spoléhají, nebo v tom furiantství jaksi neberou v potaz, že i když všichni slíbí, že si to nechají pro sebe, takové to: Je to jen mezi námi chlapy! To se vždy někde v partě najde kecal, co to roztroubí stylem: Ale nic jsem ti neřekl! nech si to pro sebe!. To je pak stejné, jakoby řekl: Pošli to dál. A svěří-li se své ženě, že ten a ten se chlubil, že tomu a tomu ošukal manželku, tak to je jako by to starosta vyhlásil ve vesnickém rozhlase!
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

Mispulin píše: čtv 18. srp 2022 14:18:14 Tak někteří jsou chlubilové, jací jsou kanci a borci. Spoléhají, nebo v tom furiantství jaksi neberou v potaz, že i když všichni slíbí, že si to nechají pro sebe, takové to: Je to jen mezi námi chlapy! To se vždy někde v partě najde kecal, co to roztroubí stylem: Ale nic jsem ti neřekl! nech si to pro sebe!. To je pak stejné, jakoby řekl: Pošli to dál. A svěří-li se své ženě, že ten a ten se chlubil, že tomu a tomu ošukal manželku, tak to je jako by to starosta vyhlásil ve vesnickém rozhlase!
Napsal jsi to přesně a to platí ve všem, nejen v sexu. Co si budeme povídat. není nad to se před chlapy pochlubit, koho jsem zase dostal. Už jen pro to, že ti druzí budou závidět. I kdyby to nebyla pravda, seménko už je zaseté a těžko se to vyvrací.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 98 hostů