To jsem nečekal

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od compact »

Hele, jak jsem psal v předchozích příspěvcích... Snažil bych se to brát pozitivně v tom smyslu, že žádný spor nemusí trvat věčně a tohle je možná paradoxně i dobrá situace, jak "narovnat" vztahy. Ve finále se může vše otočit ve tvůj (váš) prospěch. A pokud jde o to, aby jsi opravdu ovládl situaci a nebyl za blbce, stal se tím pomyslným "pánem", tak stačí jediné, dát mu jasně najevo, že on ti neošukal ženu, ale tvoje žena ošukala jeho :) ...
A poslední, co k tomu chci napsat..., jako v každém vlákně je svým způsobem fajn, když to v něm žije, vede se diskuze, je to o názorech, postojích atd. Zkrátka je to o lidech a každý jsme přece jiný. Pokud máte s paní jedinečný vztah, který nic zvenčí nemá šanci zbourat, tak o něj pečujte především vy dva mezi sebou, kašlete na názory lidí, kteří stejně vaše dva životy nežijí a ať už to jsou škarohlídi nebo lidé přející, nikdy si neponesou následky vašich společných rozhodnutí... Nechci působit jako mravokárce, ale člověk v konečném důsledku musí projevit tu schopnost mít svůj názor a dělat rozhodnutí čistě sám za sebe a ne proto, že mu "někdo poradil"... ;)
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

compact píše: stř 10. srp 2022 13:20:33 Hele, jak jsem psal v předchozích příspěvcích... Snažil bych se to brát pozitivně v tom smyslu, že žádný spor nemusí trvat věčně a tohle je možná paradoxně i dobrá situace, jak "narovnat" vztahy. Ve finále se může vše otočit ve tvůj (váš) prospěch. A pokud jde o to, aby jsi opravdu ovládl situaci a nebyl za blbce, stal se tím pomyslným "pánem", tak stačí jediné, dát mu jasně najevo, že on ti neošukal ženu, ale tvoje žena ošukala jeho :) ...
A poslední, co k tomu chci napsat..., jako v každém vlákně je svým způsobem fajn, když to v něm žije, vede se diskuze, je to o názorech, postojích atd. Zkrátka je to o lidech a každý jsme přece jiný. Pokud máte s paní jedinečný vztah, který nic zvenčí nemá šanci zbourat, tak o něj pečujte především vy dva mezi sebou, kašlete na názory lidí, kteří stejně vaše dva životy nežijí a ať už to jsou škarohlídi nebo lidé přející, nikdy si neponesou následky vašich společných rozhodnutí... Nechci působit jako mravokárce, ale člověk v konečném důsledku musí projevit tu schopnost mít svůj názor a dělat rozhodnutí čistě sám za sebe a ne proto, že mu "někdo poradil"... ;)
Dík za podporu a dám ti vědět.
cucklike
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 18. srp 2016 6:27:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1904
Bydliště: Pardubice

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od cucklike »

lotos píše: pon 08. srp 2022 11:31:14 Jestli to z mého článku vyplynulo, ale mně nevadí, když žena si to rozdá s jiným, spíše naopak mě to rajcuje, ale vadil mně jen tento případ, kdy se jednalo o jejího spolužáka a mého známého. Cizí člověk přijede a zase odjede a už z toho důvodu, že nás nezná nemá co komu povídat. Její spolužák, který bydlí nedaleko nás má hodně důvodů se tímto chlubit před kamarády jak je dobrej, že on mi vyšukal ženu a jeho kamarádi ne. Navíc se potkáváme na ulici.
Podle mě jestli je ženatý tak se úplně chlubit nebude, protože pokud není úplně blbej tak si uvědomí, že čím víc lidí to ví tím větší je pravděpodobnost, že se to dozví jeho manželka.
Petule
Příspěvky: 138
Registrován: ned 12. pro 2021 15:49:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželský pár, žena sub

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od Petule »

Alkohol neomlouvá, pokud ví, že alkohol ji roztahuje nohy, tak nemá pít a hlavně pokud jí 4 roky dává návrhy na sex, tak tobě to asi nevadilo , když jsi ho nechal balit tvou ženu. Nyní už to bude na ní, pokud se jí to líbilo, tak s ním půjde když bude mít chuť 😋
Petule
Příspěvky: 138
Registrován: ned 12. pro 2021 15:49:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželský pár, žena sub

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od Petule »

Hlavně jste vůbec nezvládli základní pravidlo cuckold - hotwife vztahu a to je důvěra. No a pokud se potkáváte v reálu, tak to je trapné no.. ale tak snad to zvládnete. Jen už nebudeš jediný, kterému podržela z tvého okolí. Doporučuji si promluvit a nastavit pevná pravidla nebo na tento styl raději kaslete i když žena už je zvyklá.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

Petule píše: pon 15. srp 2022 10:54:36 Hlavně jste vůbec nezvládli základní pravidlo cuckold - hotwife vztahu a to je důvěra. No a pokud se potkáváte v reálu, tak to je trapné no.. ale tak snad to zvládnete. Jen už nebudeš jediný, kterému podržela z tvého okolí. Doporučuji si promluvit a nastavit pevná pravidla nebo na tento styl raději kaslete i když žena už je zvyklá.
No každej, kdo si dá trochu alkoholu ztrácí zábrany. No a co se týče udělat tomu šmitec, tak to nejde. Z rozjetýho vlaku se vystoupit už nedá. Snad to zase nebude tak horké, jak se zdálo, zatím je klid po pěšině a uvidíme.
Petule
Příspěvky: 138
Registrován: ned 12. pro 2021 15:49:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželský pár, žena sub

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od Petule »

lotos píše: pon 15. srp 2022 11:09:20
Petule píše: pon 15. srp 2022 10:54:36 Hlavně jste vůbec nezvládli základní pravidlo cuckold - hotwife vztahu a to je důvěra. No a pokud se potkáváte v reálu, tak to je trapné no.. ale tak snad to zvládnete. Jen už nebudeš jediný, kterému podržela z tvého okolí. Doporučuji si promluvit a nastavit pevná pravidla nebo na tento styl raději kaslete i když žena už je zvyklá.
No každej, kdo si dá trochu alkoholu ztrácí zábrany. No a co se týče udělat tomu šmitec, tak to nejde. Z rozjetýho vlaku se vystoupit už nedá. Snad to zase nebude tak horké, jak se zdálo, zatím je klid po pěšině a uvidíme.
A co to znamená, že teda jí to omlouvá? Prostě z její strany tě podvedla. To dělají chlapi běžně, že na nedobytné ženské zkusí trochu alkoholu . No poskytl jsi jí exkluzivní vztah, takže by stejně si užívala za tvými zády no..
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

Petule píše: pon 15. srp 2022 11:12:49
lotos píše: pon 15. srp 2022 11:09:20
Petule píše: pon 15. srp 2022 10:54:36 Hlavně jste vůbec nezvládli základní pravidlo cuckold - hotwife vztahu a to je důvěra. No a pokud se potkáváte v reálu, tak to je trapné no.. ale tak snad to zvládnete. Jen už nebudeš jediný, kterému podržela z tvého okolí. Doporučuji si promluvit a nastavit pevná pravidla nebo na tento styl raději kaslete i když žena už je zvyklá.
No každej, kdo si dá trochu alkoholu ztrácí zábrany. No a co se týče udělat tomu šmitec, tak to nejde. Z rozjetýho vlaku se vystoupit už nedá. Snad to zase nebude tak horké, jak se zdálo, zatím je klid po pěšině a uvidíme.
A co to znamená, že teda jí to omlouvá? Prostě z její strany tě podvedla. To dělají chlapi běžně, že na nedobytné ženské zkusí trochu alkoholu . No poskytl jsi jí exkluzivní vztah, takže by stejně si užívala za tvými zády no..
za mými záde ne, my si vše řekneme a o všem popovídáme. Je to rozhodně lepší, než si lhát. Vztah, kde se lže, nemá trvání.
Petule
Příspěvky: 138
Registrován: ned 12. pro 2021 15:49:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželský pár, žena sub

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od Petule »

lotos píše: pon 15. srp 2022 11:20:47
Petule píše: pon 15. srp 2022 11:12:49
lotos píše: pon 15. srp 2022 11:09:20

No každej, kdo si dá trochu alkoholu ztrácí zábrany. No a co se týče udělat tomu šmitec, tak to nejde. Z rozjetýho vlaku se vystoupit už nedá. Snad to zase nebude tak horké, jak se zdálo, zatím je klid po pěšině a uvidíme.
A co to znamená, že teda jí to omlouvá? Prostě z její strany tě podvedla. To dělají chlapi běžně, že na nedobytné ženské zkusí trochu alkoholu . No poskytl jsi jí exkluzivní vztah, takže by stejně si užívala za tvými zády no..
za mými záde ne, my si vše řekneme a o všem popovídáme. Je to rozhodně lepší, než si lhát. Vztah, kde se lže, nemá trvání.
A s tím chlápek tě teda nepodvedla 😂😂
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

Petule píše: pon 15. srp 2022 11:29:00
lotos píše: pon 15. srp 2022 11:20:47
Petule píše: pon 15. srp 2022 11:12:49

A co to znamená, že teda jí to omlouvá? Prostě z její strany tě podvedla. To dělají chlapi běžně, že na nedobytné ženské zkusí trochu alkoholu . No poskytl jsi jí exkluzivní vztah, takže by stejně si užívala za tvými zády no..
za mými záde ne, my si vše řekneme a o všem popovídáme. Je to rozhodně lepší, než si lhát. Vztah, kde se lže, nemá trvání.
A s tím chlápek tě teda nepodvedla 😂😂
pokud vezmeme slovo podvod, možná ano, ale řekla mi o tom, kdyby nechtěla říci a mlčela, nemusel bych se o tom dozvědět.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot], Semrush [Bot], trogar a 91 hostů