To jsem nečekal

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

Ve stručnosti je síla.

Čytři a půl roku žena vzdorovala svému spolužákovi na jeho nabídky na sex. Dovedla se ovládnout a i když jsme si o něm povídali, říkala, že se jí líbí, ale i dle mému přání jsme se domluvili, že od něho se šukat nenechá. Z jednoho principu. Je to můj známý, ne kamarád, jenom známý a tato věc je velice nebezpečná, hlavně pro mě. Nechtěl bych, aby si on se svými kamarády povídal o mé ženě a kreslil jim vše. co si s ní zažil. Až tuto sobnotu se to stalo. Věřím, že hlavní roli zahrál alkohol na oslavě narozenin, které měl náš společný kamarád. Bylo nás tam oslavujících asi 45, celkem dost velký počet, aby jsem zjistil, že se žena a on po tanečku na chvílí vypařili ven. Nic jsem netušil, až druhý den ráno mně to žena sdělila a litovala toho. Ne za sebe, ale kvůli mě. Co mě zbývá? Před dotyčným a jeho kamarády dělat, že o tom nevím, protože se to u nich rozkřikne jako mlha ve vzduchu. Který chlap by se kamarádům nepochlubil z dalším zářezem. Od jiného mně to nevadí, ale od tohoto to vadí až moc. Zvláště, když on si svoji ženu hlídá a ona ani nemá zájem o jiné chlapy.
Hasi123
Příspěvky: 67
Registrován: pát 17. pro 2021 16:30:31
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od Hasi123 »

No třeba já když by se něco takového stalo a nechtěl bych aby to dotyčný roznášel, tak se sním sejdu a mezi čtyřma očima mu povím že o tom vím a že pokud se s tímto bude chlubit tak se to dozví jeho žena. To by ho melo asi odradit od chlubení se.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

Hasi123 píše: ned 07. srp 2022 17:56:02 No třeba já když by se něco takového stalo a nechtěl bych aby to dotyčný roznášel, tak se sním sejdu a mezi čtyřma očima mu povím že o tom vím a že pokud se s tímto bude chlubit tak se to dozví jeho žena. To by ho melo asi odradit od chlubení se.
no dobrý, ale -pokud nikoho nechytíš, jak se říká při činu, nic nedokážeš a ještě budeš za blbce. Každý v takovém případě by řekl, že to není pravda a že si to vymyslel, aby zamachroval. No a s těmi čtyřmi očima. Jak jsem napsal, my dva jsme jen známí, ne kamarádi a od asi 16 roků spolu moc nemluvíme. Spíše to z jeho strany vnímám jako nějakou pomstu, protože ví, že žena není nedobytná.
Jezevcik66
Příspěvky: 571
Registrován: sob 18. pro 2021 22:13:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od Jezevcik66 »

Taky bych to tak viděl, to vypadá rozumně.
Ideální by samozřejmě mu to oplatit, ale pokud ona nechce...
Možná ještě dát schůzku ve čtyřech, něco si vypít, uvolnit se a možná by k něčemu došlo, známý "jakože" poprvé.
Ale asi tak důvěrní nejste...
Pod stejným nickem na Amatérech ;-)
Jezevcik66
Příspěvky: 571
Registrován: sob 18. pro 2021 22:13:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od Jezevcik66 »

lotos píše: ned 07. srp 2022 18:00:35
Hasi123 píše: ned 07. srp 2022 17:56:02 No třeba já když by se něco takového stalo a nechtěl bych aby to dotyčný roznášel, tak se sním sejdu a mezi čtyřma očima mu povím že o tom vím a že pokud se s tímto bude chlubit tak se to dozví jeho žena. To by ho melo asi odradit od chlubení se.
no dobrý, ale -pokud nikoho nechytíš, jak se říká při činu, nic nedokážeš a ještě budeš za blbce. Každý v takovém případě by řekl, že to není pravda a že si to vymyslel, aby zamachroval. No a s těmi čtyřmi očima. Jak jsem napsal, my dva jsme jen známí, ne kamarádi a od asi 16 roků spolu moc nemluvíme. Spíše to z jeho strany vnímám jako nějakou pomstu, protože ví, že žena není nedobytná.
Že by ji ošukal jen proto, aby si něco dokázal než kvůli tomu, že by ho vzrušovala?
Pak by podvedená byla vlastně i ona :)
Pod stejným nickem na Amatérech ;-)
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

Jezevcik66 píše: ned 07. srp 2022 18:05:17
lotos píše: ned 07. srp 2022 18:00:35
Hasi123 píše: ned 07. srp 2022 17:56:02 No třeba já když by se něco takového stalo a nechtěl bych aby to dotyčný roznášel, tak se sním sejdu a mezi čtyřma očima mu povím že o tom vím a že pokud se s tímto bude chlubit tak se to dozví jeho žena. To by ho melo asi odradit od chlubení se.
no dobrý, ale -pokud nikoho nechytíš, jak se říká při činu, nic nedokážeš a ještě budeš za blbce. Každý v takovém případě by řekl, že to není pravda a že si to vymyslel, aby zamachroval. No a s těmi čtyřmi očima. Jak jsem napsal, my dva jsme jen známí, ne kamarádi a od asi 16 roků spolu moc nemluvíme. Spíše to z jeho strany vnímám jako nějakou pomstu, protože ví, že žena není nedobytná.
Že by ji ošukal jen proto, aby si něco dokázal než kvůli tomu, že by ho vzrušovala?
Pak by podvedená byla vlastně i ona :)
V podstatě ano, ale člověk pod vlivem má jiné myšlení a jinou dostupnost, než když je ve střízlivém stavu. No, jak vy se na to koukáte, ať jste v roli šukálisty, nebo v roli mé.
brava
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 31. pro 2020 17:54:05
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od brava »

Ber to z druhé strany.Kdyby mu neroztáhla nohy tak bys to neřešil.Jen využil příznivé situace.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od lotos »

brava píše: ned 07. srp 2022 21:52:23 Ber to z druhé strany.Kdyby mu neroztáhla nohy tak bys to neřešil.Jen využil příznivé situace.
To ano, ale k té příznivé situaci nemělo vůbec dojít. Čtyři a půl roku odolávala jeho nabídkám, až nakonec se to stalo. Možná jsem měl mít nad ní více dozor, protože ji znám, když sei udělá dobrou náladu. No, ale kdo ji po alkoholu nemá.
petr995
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 04. led 2018 23:02:19
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od petr995 »

Já bych to neprozival uprimne když ji 4 roky se snaží dostat tak to asi není jen krátkodobé poblazneni a pokud je aspoň trochu normalni tak se nijak o tom šířit nebude
jozefmi
Příspěvky: 23
Registrován: sob 13. srp 2016 0:08:26
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: To jsem nečekal

Příspěvek od jozefmi »

lotos píše: ned 07. srp 2022 17:49:16 Ve stručnosti je síla.

Čytři a půl roku žena vzdorovala svému spolužákovi na jeho nabídky na sex. Dovedla se ovládnout a i když jsme si o něm povídali, říkala, že se jí líbí, ale i dle mému přání jsme se domluvili, že od něho se šukat nenechá. Z jednoho principu. Je to můj známý, ne kamarád, jenom známý a tato věc je velice nebezpečná, hlavně pro mě. Nechtěl bych, aby si on se svými kamarády povídal o mé ženě a kreslil jim vše. co si s ní zažil. Až tuto sobnotu se to stalo. Věřím, že hlavní roli zahrál alkohol na oslavě narozenin, které měl náš společný kamarád. Bylo nás tam oslavujících asi 45, celkem dost velký počet, aby jsem zjistil, že se žena a on po tanečku na chvílí vypařili ven. Nic jsem netušil, až druhý den ráno mně to žena sdělila a litovala toho. Ne za sebe, ale kvůli mě. Co mě zbývá? Před dotyčným a jeho kamarády dělat, že o tom nevím, protože se to u nich rozkřikne jako mlha ve vzduchu. Který chlap by se kamarádům nepochlubil z dalším zářezem. Od jiného mně to nevadí, ale od tohoto to vadí až moc. Zvláště, když on si svoji ženu hlídá a ona ani nemá zájem o jiné chlapy.
No, klasicka nevera, uz sa to neodstane. Teraz je otazka, co bude dalej. Sice teraz to lutuje, ale ak sa to zene zapacilo tak je mozne, ze sa to bude opakovat a ak budes velmi vyvadzat, tak ti to mozno aj zataji, co asi nechces. Pre mna je skor otazka ina. Je to dost ponizenie, kedze si jej to aj zakazal, ale ona aj tak neodolala. Vzrusuje ta to? Je to take uz trochu cuckold, nie kazdemu to ponizenie reze, ale si na kanda strankach, takze je to nieco co si si urcite uz vela krat predstavoval (aj ked mozno si cakal, ze to tvoja zena bude urobi s inym muzom). Ta situacia sa ti vobec nepaci, ale ... Vyhonil si si uz na tom? A chcel by si v navale vzrusenia aby to na nejakej dalsej akcii zopakovala?
Ja za seba hovorim, ze nie som cuckold, a ponizenie nechcem, ale ked vidim, ze zenu vzrusuje iny chlap az tak, ze na tom potajomky masturbuje (uz som ju par krat prichytil, aj ked ona o tom nevie), tak ma to vzrusi az do cervena. Ona je navonok velka slusnacka, ani si neprizna, ze si to potajomky robi a sex s inym uz vobec nie (ale aj na to som ju uz par krat presvedcil). Som si isty, ze aj keby som sa s nou dohodol, ze sa s nejakym chlapom nevyspi, tak ak by bola spravna atmosfera, spravny svalovec, a trosku pod vplyvom, tak roztiahne nohy aj na rychlovku. A mna by to sice stvalo, ze neodolala, ale musel by som si ho hned vyhonit pri myslienke ako ju iny chlap pretahuje.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Matejbarc, mgahamlet, psq, Semrush [Bot] a 65 hostů