Návleky na penis

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Lokolot
Příspěvky: 42
Registrován: pon 21. kvě 2018 1:02:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Návleky na penis

Příspěvek od Lokolot »

Ahoj, máte někdo zkušenosti s návleky na penis a jaké? Případně, láká vás to zkusit? Láká mě to vyzkoušet, je to něco na půl cesty, ženu vlastně mrdá jiný penis, ale přitom jste to vy. A když ji u toho zavážete oči..

Já teď objednal tento, tak jsem zvědavý na výsledky: https://www.lovehoney.co.uk/sex-toys/ma ... 81817.html
huhy
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 11. čer 2015 22:00:48

Re: Návleky na penis

Příspěvek od huhy »

nějaká zkušenost by tu byla, mám tento, ale je to pořádný macek, mám ho spíš pro vlastní hraní, dá se s ním dobře udělat
Obrázek

Obrázek

Obrázek
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Návleky na penis

Příspěvek od mates1 »

huhy píše: úte 02. srp 2022 23:11:35 nějaká zkušenost by tu byla, mám tento, ale je to pořádný macek, mám ho spíš pro vlastní hraní, dá se s ním dobře udělat
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Tak ten je pořádnej. Už jsi ho měl v manželce? Jak se tvářila?
huhy
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 11. čer 2015 22:00:48

Re: Návleky na penis

Příspěvek od huhy »

mates1 píše: stř 03. srp 2022 19:07:41
Tak ten je pořádnej. Už jsi ho měl v manželce? Jak se tvářila?
ne, jak jsem psal, mám ho pro vlastní potěšení, asi by to nepochopila, ale myslím, že když dala fist, tohle by zmákla taky
Romero2315
Příspěvky: 226
Registrován: pon 15. lis 2021 21:11:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: ahoj je mi 30 let jsem ve vstahu 11 s moji pritelkyni a mam rad kdyz nekdo ma zajem o jeji kundicku

Re: Návleky na penis

Příspěvek od Romero2315 »

Taky bych rád tohle skusil moje žena miluje tlustý ptáky ale nechce jiného tak bych to taky chtěl nějak popsat jak to funguje
Lubko-pk
Příspěvky: 1
Registrován: úte 19. dub 2022 11:48:52
Role ženy: ženu nemám
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Návleky na penis

Příspěvek od Lubko-pk »

Ahoj kde si ho objednal ?
huhy
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 11. čer 2015 22:00:48

Re: Návleky na penis

Příspěvek od huhy »

Romero2315 píše: stř 03. srp 2022 21:04:09 Taky bych rád tohle skusil moje žena miluje tlustý ptáky ale nechce jiného tak bych to taky chtěl nějak popsat jak to funguje
je to jednoduchý, z jedný strany je otvor, docela dlouhej (mě byl trochu těsnej), postavíš péro, řádně namažeš lubrikantem, narazíš návlek na něj, co to dá, nejlepší je nadoraz a přetáhneš otvor na konci přes koule, aby pevně držel nasazenej. ten podtlak uvnitř ti stejně nedovolí ho jen tak stáhnout. jednou jsem zkusil mít ho celou noc, ještě ráno byl v návleku pěkně tvrdej.
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Návleky na penis

Příspěvek od Emperor »

Kdysi jsem s tím experimentoval, protože jsem měl dojem, že čím větší nástroj, tím lepší uspokojení ženy, ale ono to tak kupodivu není. U návleků obecně je problém, že aby to fungovalo, musejí dobře sedět (vyzkoušel jsem dva). První byl dost prok vedle, protože moc dobře neseděl, takže nešel naplno využít, druhý seděl dobře, ale pouze za cenu toho, že se musel šourek provléknout návlekem (viz. odkaz v prvním příspěvku), což se ale nedá dlouho vydržet, protože pak vám začne modrat a bolí to. Další věcí je to, že pokud návlek dobře sedí, extrémně špatně se nasazuje, takže to chce hodně tréninku s nasazováním. Praktické použití - vyzkoušel jsem to se čtyřma partnerkama. Jedné se to líbilo víc než se živým, jedna téměř nepoznala rozdíl a dvěma se to nelíbilo. Můj závěr: ikdyž pocit ,,teď jí nakládám brutálním mackem" je pro chlapy asi vzrušující, většina žen to tak nevnímá a dá přednost sexu ,,kůže na kůži" bez ohledu na velikost. Zde bych poopravil známá rčení ,,na velikosti nezáleží" a ,,i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo" - s malým kašpárkem se velké divadlo opravdu zahrát nedá, ale zároveň od určité velikosti už na velikosti opravdu nezáleží.
huhy
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 11. čer 2015 22:00:48

Re: Návleky na penis

Příspěvek od huhy »

Emperor píše: čtv 04. srp 2022 10:11:00 Kdysi jsem s tím experimentoval, protože jsem měl dojem, že čím větší nástroj, tím lepší uspokojení ženy, ale ono to tak kupodivu není. U návleků obecně je problém, že aby to fungovalo, musejí dobře sedět (vyzkoušel jsem dva). První byl dost prok vedle, protože moc dobře neseděl, takže nešel naplno využít, druhý seděl dobře, ale pouze za cenu toho, že se musel šourek provléknout návlekem (viz. odkaz v prvním příspěvku), což se ale nedá dlouho vydržet, protože pak vám začne modrat a bolí to. Další věcí je to, že pokud návlek dobře sedí, extrémně špatně se nasazuje, takže to chce hodně tréninku s nasazováním. Praktické použití - vyzkoušel jsem to se čtyřma partnerkama. Jedné se to líbilo víc než se živým, jedna téměř nepoznala rozdíl a dvěma se to nelíbilo. Můj závěr: ikdyž pocit ,,teď jí nakládám brutálním mackem" je pro chlapy asi vzrušující, většina žen to tak nevnímá a dá přednost sexu ,,kůže na kůži" bez ohledu na velikost. Zde bych poopravil známá rčení ,,na velikosti nezáleží" a ,,i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo" - s malým kašpárkem se velké divadlo opravdu zahrát nedá, ale zároveň od určité velikosti už na velikosti opravdu nezáleží.
souhlas, proto si s ním hraju sám. moje měla kdysi taky potřebu zkusit robertka, samozřejmě neodhadla velikost, sice zasunula bez problémů, ale požitek žádný, jak píšeš, chce originál kůži ...
Lokolot
Příspěvky: 42
Registrován: pon 21. kvě 2018 1:02:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Návleky na penis

Příspěvek od Lokolot »

Tak návlek dorazil, myslím, že s ním zábava
Obrázek

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fórum kandaulismus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: amatern, Amon7, Barna, bgeorge, brno27, Bullforyou111, bullyboy, Cafe, Capri, chevcz, dergaer, Fencek55, goryo, Guri20, jjj456, kawa71, Ladislav, Lucifer77, Mflash23, Morientes, nadrzanec113, NepAl1967, Old_Lake, Oltana45, pavel2024, Pfiff, pikot, samito09, Showa2, Slabber, svatekkv20, trogar, walish88, wuua, Zajda01 a 176 hostů