PP - Můj příběh a návod pro manželky na oživení vztahu.

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Petule
Příspěvky: 138
Registrován: ned 12. pro 2021 15:49:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželský pár, žena sub

Re: PP - Můj příběh a návod pro manželky na oživení vztahu.

Příspěvek od Petule »

Mispulin píše: pon 15. srp 2022 10:36:55 Petule: Víš že máš asi pravdu...? Každopádně něco takového udělat chlapovi a smát se že mu nic jiného nezbyde, pak bych je nazval ona mrcha a on ubožák, rozhodně do dominance mající daleko. A s kandaulismem to také nemá co dočinění. Ten je o dohodě a né o stavění před hotovou věc! U mě by jela i s milencem jak namydlený blesk!!
Však je to jen vymyšlená povídka ;)
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Můj příběh a návod pro manželky na oživení vztahu.

Příspěvek od Mispulin »

Petule: ovšem označená jako PP...
Elberet
Příspěvky: 427
Registrován: pon 30. srp 2021 9:17:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Můj příběh a návod pro manželky na oživení vztahu.

Příspěvek od Elberet »

Zda je povídka pravdivá, se stejně jako vždy nikdy nedozvíme. Tak ale můžete aspoň začít nahlas pochybovat, rýt do autora a zahltit mu schránku tunou podezřívavých zpráv. Super progress
ronin
Příspěvky: 55
Registrován: pon 15. pro 2014 12:14:56
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sloužím své Paní...

Re: PP - Můj příběh a návod pro manželky na oživení vztahu.

Příspěvek od ronin »

Díky za názor, Mispuline, jako obvykle se v něm naprosto rozcházíme. Nechápu, proč standardní kandaulista jako ty stále cítí potřebu vyjadřovat se takto zásadně a přísně k cuckoldingu, jenom proto, že ho nechápeš. Za mě je to neskutečně autenticky napsaný příběh a ať je ve skutečnosti vyprávěn podvádějící ženou či inkognito podvedeným a následně vynalézavě zpracovaným mužem, cítím pouze velkou touhu být na místě onoho muže. Je to úžasné...
Uživatelský avatar
diskret26
Příspěvky: 88
Registrován: úte 21. dub 2015 21:03:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Můj příběh a návod pro manželky na oživení vztahu.

Příspěvek od diskret26 »

Veľmi zaujímavo a pútavo napísané!!!! Pekné vzrušujúce (ale asi až takto by som to nezvládol, ale človek nikdy nevie :-)))))
bobule
Příspěvky: 12
Registrován: pon 22. srp 2016 23:15:04
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Můj příběh a návod pro manželky na oživení vztahu.

Příspěvek od bobule »

Je jedno jestli je to pravda nebo fikce, je to napsané čtivě a pěkně, je to vzrušující. Takže nechápu nesmyslné komentáře zabývající se reálností popisu událostí. Taky bych sled událostí v reálu řešil jinak, ale povídku jsem si přečetl a jako taková se mi líbila.
niord
Příspěvky: 37
Registrován: stř 28. dub 2021 22:07:41
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dominantní a rád to dělám naostro.

Re: PP - Můj příběh a návod pro manželky na oživení vztahu.

Příspěvek od niord »

Není to můj šálek kávy - když už, tak bych byl jedině v pozici toho milence, ale bez přítomnosti manžela. Jinak je to pěkně, kultivovaně napsané, škoda jen té hrubky v první větě, která člověka hned praští do očí.
Ales55
Příspěvky: 2
Registrován: úte 02. srp 2022 21:30:21
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Můj příběh a návod pro manželky na oživení vztahu.

Příspěvek od Ales55 »

Sytý hladovému nevěří, aneb já mám vyzkoušeno, že uzamčen po měsíci uděláte i to co by bylo pro vás před tím nepředstavitelné, kdo to nezkusil, nikdy nebude věřit.
Staja
Příspěvky: 67
Registrován: ned 24. čer 2018 2:08:25
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Můj příběh a návod pro manželky na oživení vztahu.

Příspěvek od Staja »

Ales55 píše: pon 22. srp 2022 9:53:51 Sytý hladovému nevěří, aneb já mám vyzkoušeno, že uzamčen po měsíci uděláte i to co by bylo pro vás před tím nepředstavitelné, kdo to nezkusil, nikdy nebude věřit.
Prosím, sytý hladovému nevěří. To bych chápal, ale nedobrovolně se nechat zavřít do klícky to nechápu a nikdy bych se nechal tak ponížit, aby že mě byla jen rohožka o kterou si nějaký hňup jen očistí škrpaly, ale proti gustu ... .
Elberet
Příspěvky: 427
Registrován: pon 30. srp 2021 9:17:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Můj příběh a návod pro manželky na oživení vztahu.

Příspěvek od Elberet »

Staja píše: pon 22. srp 2022 17:01:55
Ales55 píše: pon 22. srp 2022 9:53:51 Sytý hladovému nevěří, aneb já mám vyzkoušeno, že uzamčen po měsíci uděláte i to co by bylo pro vás před tím nepředstavitelné, kdo to nezkusil, nikdy nebude věřit.
Prosím, sytý hladovému nevěří. To bych chápal, ale nedobrovolně se nechat zavřít do klícky to nechápu a nikdy bych se nechal tak ponížit, aby že mě byla jen rohožka o kterou si nějaký hňup jen očistí škrpaly, ale proti gustu ... .
Třeba to ten chlap měl v sobě, ale dusil to. Postupnými kroky se to v něm probudilo. Každý je nějaký.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, D302, Longhorn, Milkas, zazzazz a 213 hostů