Fetiš (použité dámske nohavičky)

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Yogobella
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 28. črc 2022 1:33:11
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Môj partner je kandaulista. Ja zas rada provokujem a na jeho požiadanie sa ukazujem ak sa mi chlap páči

Fetiš (použité dámske nohavičky)

Příspěvek od Yogobella »

Ahojte, už dlhšie ma vzrušuje predstava, že by sa cudzí muž ukájal na mojich použitých nohavičkách, ktoré by som mu poslala a potom by on poslal foto môjmu partnerovi 😀 našiel by sa tu medzi vami taký odvážlivec? Nohavičky by som si kúpila podľa predstáv záujemcu aký štýl má rád (tangá, športové, bavlnené, čipkované...). Ponosila by som ich, poprípade by som ich mohla mať aj pri sexe a priateľ by ich ostriekal semenom. Všetko je o už potom na dohode medzi mnou a potencionalnym záujemcom 🤗 nájde sa medzi vami nejaky odvážlivec?
Mildas155
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 23. čer 2022 11:24:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fetiš (použité dámske nohavičky)

Příspěvek od Mildas155 »

Jednou v živote sem mnel možnost to skusit,bydlela u nás z moji sesternici i její kamoška,chodili na brigádu na merunky,v kupelce sem objevil její tangá celej den nošené a z menším výtokem no nadhera je to uz asi 20 let a pořád to mám v hlave,navíc majitelka byla moc pěkná holka,skusil byc to
lupulko
Příspěvky: 12
Registrován: sob 14. kvě 2022 5:22:28
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fetiš (použité dámske nohavičky)

Příspěvek od lupulko »

Moju predchadzajucu partnerku vzrusovalo ked vlastnej mame kradla nohavicky z pradelneho kosa a davala mi ich vonat. Ked som sa do nich vystriekal, vratila ich naspat.
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fetiš (použité dámske nohavičky)

Příspěvek od Bobrik »

Yogobella píše: sob 30. črc 2022 14:19:51 Ahojte, už dlhšie ma vzrušuje predstava, že by sa cudzí muž ukájal na mojich použitých nohavičkách, ktoré by som mu poslala a potom by on poslal foto môjmu partnerovi 😀 našiel by sa tu medzi vami taký odvážlivec? Nohavičky by som si kúpila podľa predstáv záujemcu aký štýl má rád (tangá, športové, bavlnené, čipkované...). Ponosila by som ich, poprípade by som ich mohla mať aj pri sexe a priateľ by ich ostriekal semenom. Všetko je o už potom na dohode medzi mnou a potencionalnym záujemcom 🤗 nájde sa medzi vami nejaky odvážlivec?
to se mi líbí jsem na to ujetý 🩲💦
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fetiš (použité dámske nohavičky)

Příspěvek od Bobrik »

Mildas155 píše: ned 31. črc 2022 5:17:17 Jednou v živote sem mnel možnost to skusit,bydlela u nás z moji sesternici i její kamoška,chodili na brigádu na merunky,v kupelce sem objevil její tangá celej den nošené a z menším výtokem no nadhera je to uz asi 20 let a pořád to mám v hlave,navíc majitelka byla moc pěkná holka,skusil byc to
Škola že sis jich nenechal
stev56
Příspěvky: 109
Registrován: sob 11. úno 2017 17:36:17
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fetiš (použité dámske nohavičky)

Příspěvek od stev56 »

lupulko píše: ned 31. črc 2022 5:21:15 Moju predchadzajucu partnerku vzrusovalo ked vlastnej mame kradla nohavicky z pradelneho kosa a davala mi ich vonat. Ked som sa do nich vystriekal, vratila ich naspat.
Ja to.iste mamalae teraz s mojou zenou
Qwertzu123
Příspěvky: 5
Registrován: sob 14. kvě 2022 8:53:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fetiš (použité dámske nohavičky)

Příspěvek od Qwertzu123 »

Yogobella píše: sob 30. črc 2022 14:19:51 Ahojte, už dlhšie ma vzrušuje predstava, že by sa cudzí muž ukájal na mojich použitých nohavičkách, ktoré by som mu poslala a potom by on poslal foto môjmu partnerovi 😀 našiel by sa tu medzi vami taký odvážlivec? Nohavičky by som si kúpila podľa predstáv záujemcu aký štýl má rád (tangá, športové, bavlnené, čipkované...). Ponosila by som ich, poprípade by som ich mohla mať aj pri sexe a priateľ by ich ostriekal semenom. Všetko je o už potom na dohode medzi mnou a potencionalnym záujemcom 🤗 nájde sa medzi vami nejaky odvážlivec?
Já by jsem se rád na nich ukájel a vyfotil to tvojemu partnerovi
Yogobella
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 28. črc 2022 1:33:11
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Môj partner je kandaulista. Ja zas rada provokujem a na jeho požiadanie sa ukazujem ak sa mi chlap páči

Re: Fetiš (použité dámske nohavičky)

Příspěvek od Yogobella »

Ahojte, tak to má veľmi teší, že je medzi vami toľko nadšencov fetišu. S jedným záujemcom som sa už aj reálne dohodla a zmočila mu nohavičky a silonky podľa jeho požiadaviek pri sexe. Bolo to veľmi vzrusujuce, a vlhká som bola už len pri predstave, ako sa bude pán potom uspokojovať na mojom prádielku. Plánujem potom urobiť nejaký spoločný album ako mám veci a sebe a potom ako sa záujemci uspokojujú na mojich veciach ❤️
Kto má záujem o moje použité veci pri sexe, nech mi píše súkromnú správu. Krásny deň vám želám 🙃
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fetiš (použité dámske nohavičky)

Příspěvek od Bobrik »

Yogobella píše: pát 05. srp 2022 6:44:40 Ahojte, tak to má veľmi teší, že je medzi vami toľko nadšencov fetišu. S jedným záujemcom som sa už aj reálne dohodla a zmočila mu nohavičky a silonky podľa jeho požiadaviek pri sexe. Bolo to veľmi vzrusujuce, a vlhká som bola už len pri predstave, ako sa bude pán potom uspokojovať na mojom prádielku. Plánujem potom urobiť nejaký spoločný album ako mám veci a sebe a potom ako sa záujemci uspokojujú na mojich veciach ❤️
Kto má záujem o moje použité veci pri sexe, nech mi píše súkromnú správu. Krásny deň vám želám 🙃
Ahoj nemůžeš nás aspoň potěšit fotkou kalhotek které posíláš 👀💦🩲
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fetiš (použité dámske nohavičky)

Příspěvek od Bobrik »

Tak to mám rad
Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Paida, Pedro47 a 67 hostů