Zážitek z nuda pláže

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
kfantazie
Příspěvky: 98
Registrován: stř 07. led 2015 12:27:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD

Re: Zážitek z nuda pláže

Příspěvek od kfantazie »

Bobrik píše: ned 31. črc 2022 20:23:29
kfantazie píše: ned 31. črc 2022 18:18:50
vinklar píše: ned 31. črc 2022 17:18:09 Vyfoť nám svou novou milenku “úmělku”😉
Ahoj, beze všeho, přidávám fotky své nové šukací pomocnice... Manželka nešetřila, je ve velkém praktickém pouzdře, můžu si ji díky tomu i někam zapřít a šukat ji, nebo jen držet v tom plastovém pouzdru a přirážet si ji na piňdu 😉


Obrázek



Obrázek
Ukaž ji v akcí jak ji sukas
Ahoj, ono to nejde takhle jak si představuješ, já si ji na šukání nemůžu vzít sám od sebe, mám ji na příděl a manželka rozhoduje, kdy mě ji nechá šukat 😉 takže někdy třeba přidám takovou fotku, ale nefunguje to takhle.
kfantazie
Příspěvky: 98
Registrován: stř 07. led 2015 12:27:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD

Re: Zážitek z nuda pláže

Příspěvek od kfantazie »

Listow23 píše: stř 03. srp 2022 7:06:48Super
Ahoj, díky všem, jsem rád, že se naše zážitky líbí, uvidíme, co bude dál, manželka vždycky má období, že chce takové věci podnikat a jde jim naproti či se nijak nebrání se nechat ošukat, když je sympatie anebo zase moc šukat nechce, tak je toho míň a to se může snažit kdo chce, ale nedá 😀
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zážitek z nuda pláže

Příspěvek od vinklar »

Tak přeji ať vychází první varianta.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zážitek z nuda pláže

Příspěvek od vinklar »

vinklar píše: stř 03. srp 2022 11:22:59 Tak přeji ať vychází první varianta.
Co je u vás nového? Šukáš ženu nebo do svou novou hračku?
kfantazie
Příspěvky: 98
Registrován: stř 07. led 2015 12:27:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD

Re: Zážitek z nuda pláže

Příspěvek od kfantazie »

vinklar píše: sob 13. srp 2022 12:24:27
vinklar píše: stř 03. srp 2022 11:22:59 Tak přeji ať vychází první varianta.
Co je u vás nového? Šukáš ženu nebo do svou novou hračku?
Ahoj, tak ženu samozřejmě nešukám, to je vyhrazeno již delší dobu dole větším samcům 😉 Teď ji příležitostně šuká ten Honza, naposledy minulý týden v pátek, když jsem byl na služebce v Brně, měl na ni dvě hodinky dopoledne, ptala se, jestli se chci dívat přes Whatsapp, ale nechtěl jsem, žil jsem celou cestu v představách, jak asi šukají. Večer doma si nechala vylízat kundičku a mohl jsem u toho honit právě do umělky. Bylo zvláštní vědět, že dopoledne v ní Honza jezdil a semenil do ní, bylo to jiný, než být přímo u toho. Vyprávěla mi u toho, jak ji Honza šukal a co dělali, bylo to víc vzrušující, než to vidět přes video. Pak jsme ještě diskutovali dost dlouho a stejně jsme se dobrali k tomu, že by to chtělo staršího BBC. Tady bez šance, ale existuje naděje. Máme starší kamarádku ( 52) , ta už je přes 12 let v Anglii a ta tam má kamarády krom všech i podobně staré černochy, ale má to háčky dva : 1. Nikdy jsme ji neřekli, jak to doma máme, tudíž budem muset s pravdou ven, pokud budeme po ní chtít něco takového poptat a 2. Zda bude na to některý z jejich přátel naladěný. V podstatě chystáme mail který ji pošleme a pak uvidíme, co přijde....
Fencek55
Příspěvky: 145
Registrován: pon 08. dub 2019 20:41:35
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Zážitek z nuda pláže

Příspěvek od Fencek55 »

Ahoj,ukážeš prosím zamčeného mrňouse?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bajzic, Effendi4, Google [Bot], wuua, Zmijak 127812 a 216 hostů