POZDNÍ NÁVRAT

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
kandaul61
Příspěvky: 1
Registrován: sob 26. pro 2020 12:28:10
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, rád vidím svoji ženu souložit s jinými muži
Bydliště: Českobudějovicko

POZDNÍ NÁVRAT

Příspěvek od kandaul61 »

Nemohl jsem usnout. Gisela mi odpoledne volala, že bude do osmi večer z práce doma, bylo půl jedenácté večer a ona nikde. Ten večer byla od půl deváté nedostupná, tak jsem se snažil sám sebe přesvědčit, že jí prostě došla baterka. Měla v práci fofr, to jsem věděl, ale telefon mi vždy vzala. Nemohl jsem spát. Kde je? Už měla dávno oddychovat vedle mne. Ve třičtvrtě na dvanáct zachrastily v zámku klíče. Uf, konečně byla doma. Hlavně, že je v pořádku, říkám si.. Slyším ještě, jak se velmi krátce sprchuje, čistí si zuby a pak - jak ze mne spadlo napětí, mne přemohla únava, oči se mi zavřely a já usnul.. Po chvíli jsem se probudil a ve tmě ložnice spíše cítím, než vidím, svoji milovanou, jak leží na zádech vedle mne a tichounký šelest mi dává tušit, že si hraje se svojí pulinkou. Natáhnu ruku k jejímu tělu a zjišťuji, že má pokrčené a široce rozevřené nohy! Sjedu rukou do jejího rozkroku a dotknul jsem se tam s jejích prstů! Jemné mlaskání na chvíli ustalo, ale vzápětí opět pomalu začalo. Její pulinka byla nezvykle mokrá. Zašeptala: ty ještě nespíš? Nedařilo se mi tě vzbudit, tak jsem se rozhodla, že si pomohu vyjímečně sama. Tak už spi! A nezlob se..
V tu chvíli jsem už ale měl penis v pozoru! Já ti to udělám! Chci tě! Povídám vzrušeně. Dobrá, ale pojď se rovnou milovat, žádné pusinkování ani olizování pulinky jazykem! Vzrušená už jsem dost, tak už by to bylo zbytečné! Rovnou mi ho tam zasuň! Prosíííím…
Proč tak chvátá na rychlé milování?? Vtom mne napadlo – kde vůbec byla? Co dělala?? Nedal jsem nic najevo a jen jakoby mimochodem jsem jí pulinku projel prstem. Nikdy nebyla takhle vlhká! Přiblížil jsem bezděky svůj vlhký prst k nosu, rád totiž vždy nasávám čichem její vůni ..
Teda! Co je to? Vždyť to je vůně spermatu! Přičich jsem si nenápadně k prstu ještě jednou a bylo to jasné! Byla plná spermatu cizího muže! To je drzost! Zároveň s pocitem zahambení do mne vjelo strašlivé vzrušení, že tohle milované tělo mé paní je plné spermatu cizího muže a já nevím, jestli chtěla, abych se to dozvěděl tímto způsobem! Kdyby to nechtěla, tak si pulinku pořádně ve sprše vypláchne a já bych se nic nedozvěděl!
Velmi lehoučce vjel můj strašně vzrušený a jako nikdy před tím naběhlý penis do nitra mé milované, kde byla stejně spousta místa, hotový bazén! Po pár přírazech jsem začal stříkat a zamíchal jí sperma, že ho teď v sobě má od dvou mužů! V okamžiku jí přišel také krásný orgasmus, vzdychala, svíjela se mi v náručí jak to umí jen ona. Co si asi teď myslí? Jak jí je? Přál bych jí, aby jí bylo krásně a asi to není daleko od pravdy…
Mám jí říct, že to vím? Jestli se jí to takhle líbí, zeptám se třeba až příště. Mne to – ač žárlím a měl bych udělat výslech - nesmírně vzrušuje. Asi proto, že je úžasné sledovat, že i milující partner má své potřeby, které mu leckdy nedokážeme do puntíku splnit. Tak milované ženě alespoň umožnit splnění jejích přání a být na ni hrdý na to, že ostatním mužům umožní aktivně obdivovat její krásu.
Kandaul 61
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POZDNÍ NÁVRAT

Příspěvek od pajda1 »

Super,těším se co bude dál.
Mildas155
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 23. čer 2022 11:24:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POZDNÍ NÁVRAT

Příspěvek od Mildas155 »

pěkné
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POZDNÍ NÁVRAT

Příspěvek od vinklar »

Paráda
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 123jensex, makak, Moravaaacek, Semrush [Bot], soluss, Spinrig, Subasluha a 234 hostů