PP první akce

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Mimice20
Příspěvky: 5
Registrován: ned 26. čer 2022 17:57:58
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Něco jsme již zažili.
Bydliště: Praha

PP první akce

Příspěvek od Mimice20 »

Nadešel den, kdy bude moje žena uspokojována mnou i naším novým přítelem. Rezervovali jsme si pokoj v zapadlém penzionu, kde jsme v ten pátek byli v podkroví sami a dole jen starší pár. Po ubytování jsme vyrazili do nedalekého městečka pěšky, což z kopce trvalo chvilku. Večeře, drinky, jiskření a takovéto vzrušující napětí. Personál neměl tušení, který z nás k Janě patří, proto jim nebylo divné, že se ona s Radkem při mém odchodu na WC nebo na cigáro líbá. Už to bylo hodně vzrušující. I pro ni, což jsem poznal na očích, aniž by cokoli naznačila. Zaplatili jsme, sedli do taxíku a hurá do pokoje. Jana si vzala do koupelny pečlivě vybrané prádlo, podvazky, punčochy, lodičky, líčení. Radek byl trochu nervózní, tak jsme si dali po panaku. Jana vyšla jako královna, nádherně upravená a v rajcovním, krajkovém, černém prádle, usmívala se na nás, střídavě se líbala se mnou i Radkem. Tomu pak řekla, že koupelna je jeho. Ještě se mě zeptala, zda to nemá stopnout. To určitě ne, jen kdybys nechtěla ty. No to bych nechtěla. Chci to zažít právě s ním a tebou, chci si připadat jako kurvička. Řekl jsem, že nebudu chvátat a nechám jim čas na pomazleni, ale bez zasunu. Dál jsem si cigáro, vlezl do koupelny a vůbec nespěchal. Vzrušovalo mi to, že se vedle již vzájemně dotýkají a vše spěje k tomu, proč tu vlastně jsme. Přišel jsem vedle, kde hrála tlumeně hudba, žena již neměla kalhotky, líbala se s ním, honila mu penis a on ji prohmatával prsa. Vlezl jsem k nim na letiště a roztáhl ji nohy. Začal jsem ji lízat mokrou kundičku a ona si vzala Radkuv penis do úst. Pomalu ho kouřila, já zpracovával její kundičku a zvláště poštěváček. Za chvilku se udělala a jen co to odeznělo, strčil jsem ji ocas do kundičky a pomalu šukal. Kouřila ho dál a po chvilce chtěla, abychom se vystřídali. Radek si vzal kondom, Jana si lehla na záda, roztáhla nohy, já si klekl z boku k její hlavě a začala mě kouřit. Když byl Radek připraven, přestala kouřit a společně jsme sledovali, jak do ní poprvé za dobu našeho vztahu vklouzává jiný penis. Pomalu zasouval a Jana říká, že je strašně vzrušená, jak mu nastavuje a já jsem s ní. Začala mi zase kouřit a já měl co dělat, abych nestrikal. Klekla si a chtěla pořádně vysukat zezadu, přitom mně olizovala koule a ocas. Radek si to užíval, Jana byla mokrá a ještě víc ji vzrusilo, když jsem ji nazýval kurvickou, co tak krásně sousta. Položila ho na záda a nasedla na něj. Divoce na něm skákala, než se udělala. Po chvilce odpočinku si nás vzala oba do úst, olizovala oba ocasy, střídavě kouřila. Zeptala se Radka, zda chce udělat pusou a když řekl, že ano, klekla si, vystrcila na mě mokrou kundičku a jeho začala kouřit. Umí to úžasně a já věděl, že to Radek dlouho nevydrží. Šukal jsem ji zezadu, ona se znovu udělala a za chvilku začal Radek dávat najevo, že se to blíží. Zvýšila tempo ve snaze ho co nejdřív udělat a za chvilku už Radek oddychoval a mně bylo jasné, že má Jana plnou pusu jeho spermatu. Chytil jsem ji pevně za zadek a za chvilku ji vystříkal. Ležela mezi námi a bylo vidět, že je na svůj výkon pyšná, stejně jako já na ni. Radek odběhl na WC a ona říká, že se jí to moc líbilo. Mne také, Janičko. Už bylo dost pozdě a po pracovním dnu jsem cítil únavu. Jana zůstala na letišti s Radkem a já si šel lehnout do postele na druhé straně velkého pokoje. Za chvíli jsem usnul. Když jsem se v noci probudil, slyšel jsem šustění peřin. Za chvilku šly peřiny stranou a já, byť v šeru, viděl, jak se mazlí. Po chvíli zvuk otevírání krabičky s kondomy, šepot a následně už známé pohyby. Okamžitě mi stálo péro a chtěl k nim. Ale nechám je, budu tiše pozorovat. Po chvíli se oba svalili a zřejmě usnuli. Ráno po snídani měl Radek odjet, ale Jana ho vyrajcovala po příchodu na pokoj tím, jak ze sebe vše svlékla. Tak ještě rychlovka, on do kundičky, já do pusy. Kupodivu byl rychle hotov a pak už musel odjet. Oba jsme si sdělovali dojmy z rajcovni noci. Ptala se, co říkám na jejich sukani, když jsem se probudil uprostřed noci. Ty víš, že jsem byl vzhůru? Ano vím a rajcovalo mi to. Den jsme strávili v pěkné přírodě a když jsme se vraceli, pipla SMS od Radka, jestli může přijet. Samozřejmě, že ano. Jana začala být nadržená a chtěla být ještě za větší kurvičku než předtím. Než přijel Radek, zajel jsem do městečka nakoupit na večer, abychom se nezdržovali cestou na večeři a zpět. Jana si vzala jiné prádlo, samodrzky a bez kalhotek. Radek vklouzl do sprchy a Jana říká, že chce udělat něco, co neví, zda přes mě projde. Co lásko? Chtěla bych s Radkem šoustat bez kondomu. Je dárce krve jako my, což i doložil. No klidně, Jani, jestli je to tak, bude to ještě rajcovnější. Pohled na Janu jak do ní Radek zasouvá ocas bez gumy, byl prostě top. Střídali jsme se v ní, lizali ji, nechali se kouřit a mezi tím si v pauzách dali panáčky. Pak přišla Jana s nápadem. Už dlouho jsem neměla ocas v prdelce. Radku, ty nejdřív, máš ho trošičku tenčí. Pohled na Radkuv ocas v zadku Jany byl dalším stupněm. Protáhl jsem ji ho také a po nezbytné dezinfekci si nasedla na můj a Radek se po chvilce navrtal do její řiťky. Hlavně nestrikejte, vydržte chvíli. Lehla si na záda a přitáhla Radka k sobě. Radek ji ho vrazil do kundičky, já se s ní líbal a ona šeptá, že chce od něj vystříkat, že jí to strašně vzrušuje. Jen to dořekla, začal do ní stříkat a ona se udělala. Lásko teď ty, vystrikej mě taky. Netrvalo dlouho a měla tam vše. Bylo to něco neuvěřitelně rajcovniho, když do mě ženy stříká cizí muž. Nebylo to naposledy.........
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP první akce

Příspěvek od vinklar »

Moc pěkné, určitě přidej pokračování
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP první akce

Příspěvek od pajda1 »

Úžasný rajcovní příběh ,moc se těším na pokračování.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, D302, idontexist, Longhorn, milovnik_baculek, zazzazz a 209 hostů