PP Seznamovací den

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Mimice20
Příspěvky: 5
Registrován: ned 26. čer 2022 17:57:58
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Něco jsme již zažili.
Bydliště: Praha

PP Seznamovací den

Příspěvek od Mimice20 »

Je to už pár let, co jsme se rozhodli najít kamaráda, co by naše sexuální obzory rozšířil. No, kecalu se na známém erotickém webu našlo víc než dost. Jeden z vybraných neměl problém s telefonním hovorem i hovorem na Skypu, takže jsme ho upřednostnili. Radek, muž v našem věku (tenkrát 38) skutečně dorazil a dobře jsme pokecali. Příští schůzku dáme za týden a uvidíme, zda bude něco dalšího. Bohužel jsem v ten pátek vlivem dopravní situace nestíhal, takže na schůzku ve formě pozdního oběda vyrazila žena pouze s ním. Žena se samozřejmě dotazovala, zda mi to nevadí. Ubezpečil jsem ji, že ne a ať si užili ji jídlo i zábavu. Vyrazili do asi 20 km vzdáleného města, do restaurace, kde mají oddělené boxy. Už tam ji pozoroval výstřih s bujnými pětkami trochu poznamenanými kojením, ale stále pěknými. Schválně si vzala ten největší výstřih, co měla a dělal ji dobře kontakt jeho očí s dekoltem. Po obědě procházka, při níž jí po ňadrech pohladil, semtam polibek a řeči směřovaly k sexuálním představám. Rád by jí viděl nahou, rád uspokojoval ústy i penisem za mé aktivní přítomnosti. Strašně rád by ale viděl její prsa, na která jí opakovaně sahal. Ona mu svěřila naše společné představy i své sny. Oba je to evidentně vzrušovalo. Napsala mi, že je z jejích prsou hotovej a jestli mu je může ukázat. Odepsal jsem, že to je na ní a mně to nevadí, spíše naopak. Dali si ještě kávičku, dortík, domluvili akční schůzku na příští týden a šli k autu. Při cestě zpět byl prý nervózní a vždy trochu ubral plyn, když míjeli lesní nebo polní cestu. Po pár km mu povídá, že chtěl něco vidět. Zakoktal, že jo. Tak tedy zajeď na nějakou lesní cestu. Zastavil na nejbližší a nervózně koukal. Po chvíli se na ni otočil a pohladil ňadra, chtěl políbit, ale přes loketní opěrku mezi předními sedadly to šlo špatně. Pojď dozadu. Tam už na ní mohl lépe, sundal ji horní díl oblečení a hladil košíčky podprsenky. Vyndal jedno ňadro a mazlil ho, sál bradavku. Rozepla si podprsenku a ukázala mu obě. V jeho rozkroku spatřila bouli a začala ji hladit. Já to chci taky vidět, řekla mu. Rozepnul knoflík a zip, sundal boxerky a ona spatřila jeho pěkný, tvrdý penis. Nemel rozměry bůhvíjaké, ale to ona ani nepotřebuje. Pořad byl nad nějakým tím středoevropským průměrem. Sáhla si na něj, trochu pohonila a cítila, jak ji vlhkou kalhotky. Raději si začala zapínat podprsenku a oblékat vršek. On jí říkal, jak ho vzrušuje a chtěl by vidět i to, co dosud znal jen z fotek. Na mobilu mi naskočilo: Mám mu ji ukázat? Jo, ukaž. Za volantem mi stalo péro z toho, co se tam asi děje. Rozepla si džíny, stáhla je a kalhotky si nechala. Na bílé bavlně v rozkroku byla vidět vlhká skvrna, která ho ještě více vyrajcovala. Pohladil ji v rozkroku, začal líbat na ústa a krk. Nadzvedla zadek a stáhla kalhotky. Vzrušením mu stále stal a ona si dala nohy od sebe. V jeho Superbu bylo místa dost a on koukal na její hladce oholenou kundičku. Zajel prstem od hráze až k poštěváčku, pomalu a zas. Potom i do kundičky a olizoval její šťávu. Chtěl bych ho do tebe. Ne, dnes ještě ne, až příště. Chci aby u toho poprvé byl i manžel. Vzala jeho penis do ruky, začala ho honit a po pár tazích začal stříkat. Prý jí to rajcovalo hodně, chtěla i šukat, ale dohoda byla jasná. Přivezl ji domů chvilku po mém příjezdu. Když přišla, začali jsme se líbat, vše ze sebe rychle sundali a šukali. Kundičku měla stále ještě mokrou a říkala, jak jí to vzrušovalo, jak ho chtěla do úst i do kundičky, ale chce, abych ten první zásun viděl. No a ten na sebe nedal dlouho čekat... Tak zase příště.
kabanos262
Příspěvky: 84
Registrován: úte 31. srp 2021 15:07:39
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme par kde som.posadnuty moju vidiet z druhym

Re: PP Seznamovací den

Příspěvek od kabanos262 »

Dobreeee.asi to preposlém mojej nech sa inspiruje
auton
Příspěvky: 457
Registrován: stř 24. pro 2014 14:15:46
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Seznamovací den

Příspěvek od auton »

Vzrušující příběh,těším se na pokračování.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: PP Seznamovací den

Příspěvek od kohout50 »

Krásně napsaný vzrušující příběh. Bude pokračování ? Těším se na něj ....
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Seznamovací den

Příspěvek od KarelK1968 »

Super
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], wukong a 205 hostů